Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Hej. Agmas wiedzialam ze bedzie dobrze i nie trac nadziei tak ma byc :-) A ja z pn/wt zaczelam odczuwac silne klucia w szyjce macicy, wczoraj caly dzien miala skurcze przepowiadajace z podnoszeniem i twardnieniem brzucha a dzisiaj rano juz plamilam i nadal co jakis czas pobolewa mnie w podbrzuszu. To 38tydz wiec chyba cos na dobre sie rozkreca :-) tak wiec aktualnie leze sobie na boczku w sypialni i wsluchuje sie w siebie :-) na dwor nie wychodze bo jest niezła patelka a w domu przyjemnie. Tak wiec trzymajcie za mnie kciuki i zeby mnie za mocno nie bolało :-) Allisa ciesze sie ze to lato i dzidziusiowi bedzie cieplo gorzej ze mną. Stopy mam jak bańki, nie dopinam sandałkow i zostaja tylko klapki na taką pogodę :-) W kazdym badz razie bede sie odzywac co i jak. Pozdrawiam Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Ojej kolorowa :D Młody już się rwie na ten świat :) A gdzie ty mieszkasz, że u Ciebie taka patelnia, u nas kurde chłodno :/ Trzymam mocno kciuki, myślami jestem z Tobą i maluszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agmas we Wrocku, w ciepłolubnym miescie :-) a ja nadal leze bo jak sie ruszam to dokucza mi bol i skurcze podbrzusza no i rozkreca sie plamienie. Tak wiec przed chwila dopakowalam walizke do szpitala zeby nie bylo zaskoczenia i zobaczymy :-) moj maz chodzi i sie cieszy ze moze juz niedlugo zobaczymy synka :-) a ja sie denerwuje i nie wiem czy czekac i bagatelizowac poki co te objawy czy jechac na IP i sprawdzic co sie tam sie dzieje :-\ w pn mam regularną wizyte wiec moze dotrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Kochane, za tydzien jade na pierwszą wizytę do łodzi w spr IVF. Dzis odebrałam wyniki badań. Powiedzcie co o nich myślicie. Czy z nimi mam szansę załapać się na refundowane leki? TSH 2,0 ; FT4 1,27 ; FT3 3,88 ; FSH 10,00 ; LH 7,97 ; Progesteron 0,58 ; Prolaktyna 9,56 ; Testosteron 57,77 ; Estradiol 44,62 ; Będę wdzięczna za opinię. Kolorowa trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, Gościu- no chyba przy szybko ten test. pocekaj bez nerwów jeszcze troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
No i o najważniejszym zapomniałam : AMH 3,55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Inka, jesli chodzi o horomony płciowe to w zależności w którym dniu cyklu robiłaś. Ja nie wiem jak to się doladnie interpretuje, więc wole nie wymyślać. Tarczyca wydaje się być ok., AMH super! A kiedy dokładnie masz wizytę w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kurde nie doczytałam ze za tydzień :) Kolorowa Wrocław to świetne miasto i zawsze tam jest najcieplej. Mam tam swoją przyjaciółkę :) A to plamienie to normalna rzecz pod koniec ciąży, bo ja się nawet nie orientuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Agmas wszystkie te badania były robione w 2 dc bo trzeci dc trafiał mi w sobotę :( ja to się całkiem na nich nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie donosze ze leze od wczoraj w szpitalu, niestety falszywy alarm. Dostalam biegunki goraczki i wymiotow mowia ze czyms sie strulam. Dostalam kilka kroplowek i jestem jak nowa. Nie ukrywam ze moglby sie ten synek zdecydowac i wyjsc mialabym z glowy, zwlaszcza ze juz pora. Jak do jutra nic sie nie wydarzy wracam do domu i dalej czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wg mnie i mojego doswiadczenia :-) wyniki masz bardzo dobre. Agmas plamienie to normalna rzecz pod koniec ciazy, skraca sie szyjka, rozwiera i takie rzeczy sie dzieją tak wiec pozostaje czekac na skurcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, cudowny czas przed Wami. Wiem, że ten finisz się dłuży, ale to pierwsze spotkanie wynagradza wszystko. Powodzenia Niech Wasz poród będzie taki jak u nas, a wiedz, że myśląc o rodzącej czuję nie współczucie ;) a pozytywną zazdrość, bo to takie niezwykłe chwile. Nie raz analizuję sobie tamtem dzień, chwila po chwili Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
I jak tam kolorowa wróciłaś do domu, czy mały postanowił jednak przyjść już na ten świat ? :) Ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam betę, jest 4128, tak że maluszek dzielnie walczy :) Inka jak w 2 dc, to wg mnie wyglądają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bahati, takie słowa podtrzymują na duchu :-) bo jestem niezle posr...na ze strachu. Leze jeszcze, nie chcą mnie puscic do domu, dzisiaj na ktg tętno im sie nie podobało a tak poza tym nikt nic mi nie mowi, w wekend jest lekarz dyzurujacy tak wiec dostac jakies info to jak trafic szostke w totka ehh.. Mam skurcze przepowiadajace nadal plamie ale poki co ginekologicznie nie zapowiada sie zebym urodzila. Łaże po schodach i spaceruje moze cos ruszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agmas sliczny wynik, bardzo sie ciesze ze dzidzia sie zadomawia na dobre :-) oby tak dalej. Daj znac jak bedziesz po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Agmas, kolorowa a nie orientujecie się czy z takimi wynikami miałabym szanse na leki refundowane do IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, w szpitalu uzyskać jakąś informację to czasami graniczy z cudem. Ale na pewno będzie wszystko dobrze. Jak leżysz na Kamieńskiego to tam jest dobra opieka (tak mówi moja przyjaciółka, która urodziła tam dwójkę dzieci) :) Dzisiaj na polsat cafe oglądałam porody i nieźle się wzruszyłam... Kobietki tyle na pewno się nacierpiały, ale ta radość, że mają swoje maleństwo przy sobie wynagrodziła wszystko... Inka leki do IVF są od lipca 2014 refundowane dla wszystkich. Ale to i tak dość droga impreza. Mnie kosztowały ok. 1500zł. Bahati do lekarza idę w czwartek. Mam nadzieję, ze usłyszę serduszko i będzie wszystko OK. Chyba w 7 tyg powinno być już słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agmas, w czwartek serduszko powinno już być. Powodzenia :) Kolorowa, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa30
U mnie bez zmian, znowu pojawila sie biegunka tak wiec nie chca mnie wypuscic :-( jestem po badaniu ginekologicznym, szyjka sie rozwiera, są 2cm bez skurczow wiec nie rodze. Ale przerazil mnie lekarz bo powiedzial ze Mlody wazy juz spokojnie ponad 3,5kg a lekarz prowadzacy mowil ze nie dojdzie waga do 3,5kg, jak ja wycisne takiego klocka :-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
I jak tam kolorowa? Zatrucie minęło? A może ty już masz synusia przy sobie? :) A my byliśmy dzisiaj na usg. Nasza dzidzia ma 6 mm i serduszko bije 115 uderzeń. Jesteśmy przeszczęśliwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agmas :D Suuuper: D Kolorowa, pewnie już dałaś radę... ;) Pochwal się :) Bahati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Witam Was dziewczynki:) Jestem po drugiej IUI, wskaźnik słabe parametry nasienia ok 25% o ruchu a i b. Mam 30 lat i lekarz zadecydował, że mimo prawidłowych owulacji zwiększymy szansę na ciąże jeśli będę stymulowana. od 4 dc brałam puregon, następnie pregnyl na pęknięcie. Pierwsza iui odbyła się na nie pękniętym pęcherzyku(był tylko jeden), endometrium wzorowe. Niestety nie udało się. Drugia iui to 3 pęcherzyki, dwa po 18 i jeden 27. Inseminacja odbyła się po pęknięciu dwóch mniejszych (pękły kilka godz. przed iui) oraz na nie pękniętym pęcherzyku 27mm(wg lekarza wyglądał na takiego co lada chwila pęknie), po zabiegu odpoczywałam ok 4 godz. Obecnie oczekuję na wynik drugiego podejścia. Trzymam za Wszystkie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale tu cisza widać że każda korzysta ze słoneczka a nie przed kompem siedzi i bardzo dobrze odpoczywajcie relaksujcie się i zbierajcie siły do dalszych działań a u nas maluch ma dość pogody ostatnio coś mu mleko nie pasuje i nie chce jeść no i smoczka przestał lubić i usypia mi bez niego tylko że go trzeba na rękach bujać ale wydaje mi się że to przez to że ząbki mu idą :/ mam nadzieję ze jak się ochłodzi to będzie lepiej :) Lenus 30 trzymam kciuki żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agmes i Lenus30 powodzenia, trzymamy kciuki oj taj kazdy korzysta z pogody, ktora odziwo jest ladna na weekend, bo czesto bylwalo odwrotnie:( a tu taki psikus, ja dopiero z dzialki wrocilam po 22. spokojnej niedzieli pa viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Lenuś30 trzymam kciuki. Powodzenia! Nitka jest tak ciepło, że trzeba wykorzystać pogodę na maksa :) Inka i jak po wizycie w klinice? Ciekawe jak tam kolorowa :) Pewnie tuli już mocno swojego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Agms kochana, a więc tak: obsługa miła, i nie czeka się godzinami w kolejce jak w Bydgoszczy ( najdłużej czekaliśmy tam 3 godz) a tu tylko 15 min bo szybciej byliśmy. Pani doktor w gabinecie z asystentką siedzi która wszystko notuje na komputerze jak na rozprawie sądowej :) muszę jeszcze zrobić badania ATA, Helicobacter pyroli IgG, Vit D, Krzywą insuliny na czczo, krzywą obciążenia glukozą i powtórzyć AMH. Od pierwszego dc wejść na anty, a jak się @ skończy to aplikować sobie jakieś tabletki. I z wynikami do niej przyjechać między 13 a 19 tabletką antykoncepcyjną. Pytała też czy na peewno chcemy IVF czy np podejść u nich do IUI. Ja już sama nie wiem, ale vhyba bym wolała IVF. A wy jak myślicie? Ej kobitki a kolorowa to na kiedy rozwiązanie miałą? bo już się pogubiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuki
Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was leczy się w Novum w Warszawie ? Mam problemy z pcos staramy się o dzidzie ponad 2 lata. Wybieramy sie do kliniki i chciałabym się dowiedzieć jak lecza przy pcos ?? I czy leczenie w tej klinice jest drogie ? Mniejwiecej ile ? Ile kosztuja wizyty ? Bo nie mogę cennika znaleźć ? Prosze o pomoc . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenuś powodzenia. Nitka, jak widać jak się ogarnie maluszka to on zaraz zmienia przyzwyczajenia, chyba trzeba się odzwyczaić od przyzwyczajeń:-) najważniejsze, że jest zdrowy. agmas, gratulacje, cieszę się, że usłyszałaś serduszko, myślę, że bardzo ważny etap za Wami. Jak się czujesz? zbliża się czas mdłości, życzę Ci, żeby Cię ominęły. zuki, ja chodziłam 2 lata do Novum, co to pcos? w Novum wizyta kosztuje od 80 do 150 i to jest rozpiętość do dyspozycji lekarza, więc byłam w szoku jak zawsze płaciłam 80, a potem musiałam iść do kogoś innego i zapłaciłam 150. Pytaj, na wszystko odpowiem jak tylko będę mogła Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuki, Novum jest najdroższe z klinik leczenia niepłodności, ale najbardziej komfortowe są tam warunki. Jak byłam kiedyś u lekarza ginekologa, to mówił, że po której z klinik, ale nie pamiętam czy po Invikcie czy Invimedzie ratował życie dziewczynom. Jeżeli masz pytania chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespoł policystycznych jajników. . Jak wyglada u nich pierwsza wizyta ? U Jakich Byłyście lekarzy kogo polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×