Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Gość gość
Dodałam przedtem wpis ale widze ze go nie ma Tinka po odstawieniu clo jak juz doszedl organizm do ładu to mialam iui po ok roku i do iui nie bylam stymulowana Clo jest na wzrost pęcherzyków jednak nie każdy organizm po nim działa dobrze Dziewczyny pytalam tez o to w ktorych dc byliście na monitoringu podczas stymulacji do ifv i w ktorym dc jest punkcja? Da sie to jakos zaplanować? Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda stymulacja jest inna. Nie da się tego przewidzieć ani tym bardziej zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie_Dixie
Tinka ja rok temu brałam Clo i wszystko było jak w zegarku.teraz znowu lekarz przepisał mi Clo i pęcherzyki piękne,aczkolwiek od paru dni mam takie dziwne skurcze brzucha i się zastanawiam,czy to przez Clo,czy Ovitrelle,czy po prosstu ... Inka ,Ja już sama nie mogę się doczekać Twojego transferu :P Mam nadzieję,że się nie denerwujesz i o Siebie dbasz :) Viki -dokładnie :) jak nie zajdę w ciągu roku to chyba się zapiszemy na kurs :) Oj tak Allisa to nasza skarbnica wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Za tydzień 31.08. mam transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona89
hej dziewczyny, bardzo Wasz prosze o pomoc w ingterpretacji badania bo bardzo sie obawiam o wyniki mojego meza, ktory jest po operacji zylakow powrozka nasiennego a chcemy miec dziecko... lepkosc <1 objetosc ejakulatu 4,3 ph 3,7 liczba plemnikow 20 mln/ml ruch postepowy 27% szybki postepowy 12% ruch oscylujacy 13% liczba plemnikow prawidlowych 3% plemniki patologiczne 97% patologia glowki 96% patologia wstawki 68% patologia witki 40% plemniki niedojrzałe 2% aglutynacja 10 % agregacja 10% komorki okrągłe <5 mln/ml liczba leukocytow <0,1 mln/ml liczba komorek spermatpgenezy <0,1 mln/ml viability (plemniki zywe) 78% host 69% bardzo prosze o pomoc, bo do lekarza moj maz jest umowiony dopiero na czwartek wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Zmartwiona, a nie masz obok napisanej prawidłowej skali wyników ? Powinnaś mieć. Tak dla porównania. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Zmartwiona i Nadzieja Co do wyników my tu troszkę sie orientuje my ale raczej nie na tyle aby móc dokładnie przeanalizować wyniki badan Zmartwiona Twojego M Proponuje poszukać gdzieś norm o ile nie masz podanych jak pisała Inka gdzieś obok Nadziejo mój ma 11 Więc niewiele wiecej Nie tracę wiec nadziei czego i Tobie życzę Lekarz wszystko Wam powie Będzie dobrze Cierpliwości czwartek niedaleko ;*;* Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też wizyta w czwartek znów powtórka z badaniami i mam nadzieję że bedzie dobrze dziękuje A jest ktoś może kto się leczy w kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmas
Inka to będę trzymać kciuki za transfer w poniedziałek :) Zmartwiona wyniki Twojego męża nie powalają, ale też nie ma tragedii. Coś tylko mi nie pasuje z tą aglutynacją. My z podobnymi wynikami mieliśmy IUI, a potem ICSI. Ale u nas stwierdzono niepłodność idiopatyczną, więc wyniki męża wg lekarzy nie są najgorsze. Ale na pewno warto zmienić dietę, i brać jakieś suplementy na poprawę. M tak zrobił i było trochę lepiej. Na pewno nie zaszkodzi. A my dzisiaj po kolejnej wizycie, jesteśmy bardzo zadowoleni bo badanie genetyczne z krwi wyszło bardzo dobrze :) Młody rośnie, ale u mnie prawie brzuszka nie widać. Co mnie trochę martwiło. Ale lekarz mnie uspokoił, że mam wielki tyłek i dziecko ma dużo miejsca (on to ładniej ujął, że mam szeroką miednicę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
No proszę jaki lekarz dowcipniś :) aja juz myśle że jak się uda to co zrobić aby za dużo nie przytyć bo po tych wszystkich lekach w ciągu roku waga podeszła do wielkości 81 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona89
Tak są normy,iniestety niektore parametry nie mieszcza sie w nich,jestem zaniepokojona szczegolnie tą patologią.. dzisiaj wizyta, mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Zmartwiona czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwione i dobite kobiety.Doradzę wam coś.Jeśli chcecie odzyskać spokój psychiczny i równowagę bo jesteście zmęczone staraniami to odpuście sobie tego typu fora.Jak się udzielałam to ciągle myślałam o problemie i te myśli mnie przytłaczały.Podejrzewam że was również.Mnie tu nie było ok 2 tyg i dziś zdałam sobie sprawę że właśnie rozmowa o tym wszystkim doprowadzała mnie do złego nastroju.Teraz czuję że jestem inną osobą.Czuję się wolna od złych myśli i wiecie co Zakochana ! Miłość uskrzydla. Czemu znów napisałam? Żeby podzielić się tym że kafeteria nie zawsze pomaga.Może również dołować.Jeśli czujecie się beznadziejnie odpuście sobie pisanie tutaj bo to przygnębia. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się co to za głupi wpis, bo ten topic to jedyne miejsce gdzie możemy szczerze porozmawiać o naszym problemie, wiedząc że inni nas w pełni rozumieją. Tak czytam, czytam i co widzę? "Klaudia " no i wszystko jasne... Jesteś "zakochana"? Jak w mężu to gratuluję, ale jak nie w nim, to to twoje zakochanie jest nic nie warte. Jeszcze 2 tygodnie chciałaś dziecko z mężem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wydaje że Klaudia dalej nas czyta i jest chyba jedyna osobą której forum nie odpowiada i bardzo dobrze w końcu Forum nie jest dla wszystkich tak wiec żegnamy i powodzenia w nowej miłości a ja mam jutro wizytę w klinice aż się boje no ale cóż w końcu wraca się jak do starych dobrych znajomych tylko wolałabym takie wizyty jak ostatnio czyli pochwalenie się wspaniałym dzieckiem a nie znowu leczenie zmartwiona co do wyników to ja jakoś nigdy się w nich dobrze nie orientowałam zresztą najważniejsze co powie lekarz życze powodzenia Inka nie przejmuj się waga to zawsze to więcej ciałka do kochania a po ciąży zrzucisz wszystko jak tylko organizm odpocznie w końcu od leków pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym temacie jestem od 4 lat, nawet w ciąży wolałam pisać tu niż np. w dziale ciąża jako "lipcówka ". Teraz znów zaczynamy działać, a m.in. zmotywowały mnie do tego piszące tu dziewczyny. Nitka, gość Inka POWODZENIA Ja czekam na @ i od 3 dc clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczynki Wizyta w sprawie IFV już za mną Jesteśmy zakwalifikowani Od 3 dc zaczynam puregon i zobaczymy co dalej Mam nadzieje że wszystko sie jakoś ułoży... Mnie forum nie dołu je wręcz przeciwnie dowiedziałam się tu wielu przydatnych rzeczy i juz nie czuje sie tak zagubiona jak kiedyś Poza tym dobrze wiedzieć że człowiek nie jest sam na świecie z tymi problemami No ale każdy jest inny i czego innego oczekuje Pozdrawiam Was wszystkie!! Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Właśnie tak, nas forum nie przytłacza, bo tu możemy o wszystkim porozmawiać, o tych wszystkich rzeczach których np nasi mężowie nie zrozumieją a z nikim innym się nie pogada bo nasze działania utrzymujemy w tajemnicy przez bliskimi, którzy może by tego nie zrozumieli albo mają inne poglądy... Kochane powodzenia życzę. Jutro dzwonię umówić godzinę transferu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny no więc i my zaczynamy dziś dostałam zastrzyk decopeptyl i to by było na tyle kłucia i od 1dc estrofem czyli mała pomoc :)co dalej to się dowiemy w 10-11 dc bo będziemy mieć usg no i niestety znowu małe koszty ale myślałam że będzie gorzej jedyne dobre jest to że nadal jestem w programie rządowym wiec przynajmniej za wizyty nie płace a teraz to znów tylko czekanie a co do forum to ja tez próbowałam pisać z czerwcówkami ale przestałam a tutaj się bardzo fajnie wraca i mam dużo radości jak się dowiaduje że jakiejś dziewczynie się udało tak więc cały czas czytam i trzymam za was kciuki no i ciekawe co u starszych dziewczyn tych co przestały się odzywać malinka ?? i inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka999 nspiszesz mi po co estrofem? Tez mam go brac ale odstawić jak dostane @ Ja dziś jeździłam po aptekach i dopiero w 6 mialam możliwość zamowienia leków z recepty Było trochę stresu Jutro mamy odebrać Koszt w rzadowce za pierwsza recepte to niecałe 300 zl Nie jest źle Pierwszy to puregon druguego nie pamiętam Kupilam test żeby czasem nie kupic niepotrzebnie Dziś powinnam byla dostać @ na razie nie ma ale to tak właśnie jest jak człowiek czeka to sie spóźnia Czuję ze idzie ale wolnymi kroczkami Ineczko kciuki za poniedziałek zacisniete :* Nitka a Tobie za pierwszym transferem sie udalo? Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Inka
Kochane, w poniedziałek jadę na 11:30. Trochę strach w oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ineczko będzie dobrze Strach ma wielkie oczy ;) Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey, zaczne od tego ze wizyte u ginekologa mam w poniedzialek poniewaz wraca ona z 2tygodniowego urlopu, 17.08dostalam okres, trwal jak zwykle okolo5 dni, bralam tabletki 3miesiace zeby cykle byly regularne, natomiast od tego miesiac nie biore 27i 28.08 kochalam sie z mezem, od tygodnia czasu moje samopoczucie strasznie sie pogorszylo zawroty glowy zmeczenie tak duze ze prosto po pracy leze spie, dodam ze mam prace biurowa, od dwoch tygodni kluja mnie jajniki wieczorem pojawiaja sie mdlosci ktore teraz sa nie tylko wieczorem ale i ranem, temperatura w pochwie od 6dnia cyklu po przebudzeniu 37 w ciagu dnia 37,4 test robilam waczoraj popoludniu wynik negatywny....co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długie masz cykle? Na test zdecydowanie za wcześnie, na objawy oczywiście też, a że objawy są niepokojące to powinnaś udać się do lekarza ogólnego. Myślałaś że test pokaże ciążę 2 dni po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Gościu zapewne chodziło Ci o 17 i 18 ;) tak czy owak na jakieś konkretne ciążowe dolegliwości na pewno za wcześnie Test też może nie wykazać temp dawała by sygnal faktycznie Radze zrobić beta hcg z krwi i po dwoch trzech godzinach będzie pewność Pozdrawiam Asia858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki dziewczyny Ja ze starej ekipy. Bliska mi bardzo historia Scrabi, Bahati i Alexis. My naturalnie doczekaliśmy się najukochanszej córeczki, po 6 nieudanych IUI Milena80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena gratulacje Asiu z tego co mi się wydaje to jest na wzrost endometrium ale pewnie ma jeszcze inne działania a co do IVF t tak pierwsze udało nam sie za pierwszym razem w 2013 roku w październiku teraz mam 2 maluchy na zimowisku no i zobaczymy jak będzie na razie czekam na @ i od 1 dc mam zacząć brać 1 tabletkę estrofemu i zwiększać dawkę w 5-7 dc na 2 tabletki 8 i dalej 3 tabletki 10-11 dc usg i dowiemy sie co bedzie dalej wtedy miałam punkcje w 12 dc a transfer w 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko jak to mówią zawsze musi być ten pierwszy raz a ja życzę żeby był ostatni tak więc trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×