Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Witam, dziewczyny piszecie coś o refundacji laparo. Ja chodzę zawsze do prywatnego gina i jak on daje skierowania np. na badanie krwi to płaci się za nie, ale w przypadku laparao kierował mnie na nie do szpitala i mowy nie było o platności. Nie wiem na jakich to bylo zasadach..Czy to standard czy dlatego, że o n pracuje w szpitalu, ale co do lekarzy to oni rzadko w prywatnym gabineie wystawiaja coś na NFZ. bo przeciez tak gdzie mają podpisana umowę z NFZ ten patrzy im na rękę...A dawanie "za duzo " skierowań nie jest dobrze postrzegane...Najczęściej więc mozna spotkać się z opinia, że jak chodzisz do lekarza prywatnie - płać za badania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Bahati tego się obawiam a z tego co wiem to moj lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu :( I tu jest problem ale zobacze na nastepnej wizycie czekam teraz na @ a jak nie to na wywolanie i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyx
Punkcja w znieczuleniu ogólnym. Jajniki są tak skute że chyba inaczej nie można. Ja po punkcji czułam się fatalnie. Poród to przy tym bułka z masłaem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baculinek mi niestety przyszła mendaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;//////////// jak pojde teraz do doktorki to ma mi powiedziec i wyjasnic dlaczego tak sie dziejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr /mam już dość ;/ ; //////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii :(:(sciskam:* i przytulam zobaczycie jeszcze przyjdzie ten dzien ze nam sie w koncu ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieje28
hej dziewczynki znalazlam ta stronke i chciałabym się do was doczepić.Staramy się o dziecko od 4 tal,w czerwcu miałam pierwsza wizytę .Lekarz zrobił mi usg krew dał tabletki żebym przyjmowałaod 3 do 5 dnia cyklu .A w 10 dniu mam sie zgłosić na inseminację boje się .myślicie że jeśli badania mam dobre to powinno się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieje28 witaj a jakie mialas wogóle badania? partner robil badanie nasienia? dobrze było by miec aktualne badania a czemu tak wczas w 10 dniu IUI? jak dlugie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy sie uda czy nie na to nikt ci niestety nie da gwarancji (zeby nie bylo ze cie strasze) tu nie ma 100% pewnosci moze sie udac a nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż... ;( jestem w szoku ... wiem że nie tylko ja ;( nic nie pozostaje tylko próbować dalej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii Szkoda ze ci sie nieudalo , moze nastepnym razem trzymam kciuki z całych sił. Bachulinek Moze choc twoj jutrzejszy test bedzie pozytywny.... Anyx Dzieki za odpowiec ja mam jutro punkcje bez znieczulenia niestety, Boze jak ja to przezyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyx
Aneczka - lekarz na pewno wie co robi. Sam zabieg nie powinien boleć - ja się źle czułam już po, ale przecież każda z nas jest inna. To również zależy o ilości komórek - u mnie było ich bardzo dużo i może to z tego wynikało. Ale przecież czego się nie robi. Dziś wspominam to z uśmiechem na ustach. Trzymaj się Kochana i niczego się nie bój. BĘDZIE DOBRZE. Trzymam mocno kciuki żeby się udało. MUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieje28
moj partner nie ma plemników dlatego inseminacja od dawcy .cykle mam co 28 -35 dni .SAMA JUZ NIE WIEM ZACZYNAM MIEC WATPLIWOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii szkoda przykro mi :( Ja testuję jutro ale jestem na 99,9 % pewna że brak małpy to wina PCO i nawet @ nie umiem dostać tak po prostu sama z siebie bez leków... Anyx trzymam kciuki "musisz twarda być a nie miętka" Innymi słowy zesraj się a nie daj się- sorki za dosłowność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachulinek wytestowałaś już coś? ja czekam na nadejście @ w ten weekend, chociaz przez chwilę mialam w glowie maly pomysła, ze może coś jednak ... bo od tygodnia bardzo bolaly mnie piersi. "niestety" wczoraj przestały, więc pewnie jak @ przyjdzie to gruchnie z całą mocą:-) Ale później, mysląc na chlodno, doszłam do niezbyt satysfacjonujacego, ale bardzo racjonalnego wniosku - skoro tyle razy się nie udalo z tylomo wspomagaczami, to dlaczego miałoby sie udać naturalnie? kochane milutkiego dnia Wam zyczę, na szczęście zbliża sie weekend i chwila wytchnienia od pracy:-) bo od tematu dziecka pewnie wręcz przeciwnie - dzień ojca= kawa u teściów=niezliczona ilość pytań dlaczego NIE CHCEMY mieć dzieci. ale przetrwam to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka trzymam kciuki daj znać jak tam punkcja! Idii bardzo mi przykro :* Bachulinek daj zanać jak tam test :) Pozdrowionka dla wszystkich i każdej z osobna :) U mnie nowy cykl, owu przypadnie w przyszły weekend także zostanie nam tylko próbować naturalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia-czekamy a nie lepiej jak sie bede pytac dlaczego niby nie chcecie dzieci powiedziec poprostu ze sie leczycie?wiadomo ze nie zrozumia ale juz wiecej nie beda wam zadawac nie wygodnych pytan:o sami takzrobilismy z mezem ze tesciowie i mo rodzice wiedza i nie pytaja na ten temat juz nas tu sie nie ma czego wstydzic itd bo to niczyja wina ze tak jest u mnie sami w sumie sie domyslili po po takim dlugim czasie my tylko potwierdzilismy ale mamy spokoj od tych pytan przynajmniej rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieje28, coś starsznie szybko ta inseminacja. w 10 d.c. przy cyklach 28-30 dni? . Miałaś tylko krew robioną? Prezd inesminacja robi się więcej badań. Choćby HSG. Gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cykle 28-29 a po clo tez mialam owu ok 10. Zreszta kolezanka chyba zle zrozumiala bo skad gin mialby wiedziec jak zareaguje..pewnie powiedzial ze ma przyjsc i zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachulinek jak twoje testowanie? masz dobre wieści? oj teraz dopiero doczytałam, ze @ nie ma a test negatywny. Dopoki nie ma @ to jest nadzieja, bo sikance czasem zawodzą. Aneczko kochana jak się czujesz po punkcji? w jakim celu miałas ja robioną? Tosia nie daj sie sprowokować u tesciów. Na pewno wizyta odbędzie sie w miłej domowej atmosferze bez zadnych pytan typu dzieci. Bethi ty podobnie jak ja w tym cyklu działamy naturalnie bez wspomagaczy. mam nadzieję, ze mój organizm po tym łyzeczkowaniu pozytywnie zareaguje na plemniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja28
na właśnie też mnie dziwi że ta inseminacja tak szybko.Usg dopochwowe mi robił i jakies badania na krew ,robiłam wszystkie badania 2 lata temu było wszystko ok. kazal brac tabletki od 3-5 dnia cyklu i zgłosic się między 8-10 dniem do zabiegu .Powiedział że nie ma na co czekać. a leczę się w Macierzyństwie w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłosic się między 8-10 dniem do zabiegu chyba w celu usg watpie zeby to byla IUI tak wczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja28
paula30-powiedział że mam sie zgłosic na zabieg oczywiście wczesniej mam do niego zadzwonic jak tylko dostane okres więc pewnie powie mi cos więcej .może jakis monitoring albo cos nie wiem nie znam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja bardzo szybko, nie rozumiem tego. Ja mam cykle 28 dniowe, miesiąc temu byłam w pełni stymulowana, co prawda nie do iui ale.. od 3-7 d.c brałam clo, 12 dnia miałam monitoring, były dwa pęcherze po 15mm,endo 11. tego dnia miałam zrobiony zastrzyk, ale nazwy nie pamiętam na rośnięcie pęcherzy, a 13 dnia na wieczór zastrzyk z Ovitrelle, i 14 dnia na wieczór miały być starania. Zrobił zarówno mi jak i męzowi hormony, usg w tym piersi i jąder, badanie nasienia, Hsg, Pct test, przeciwciała p/ jądrowe i p/ plemnikowe. w czasie okresu plodnego estradiol. w 18 d.c byłam na monitoringu, jeden pecherz pękł drugi został. WYdaje mi się, że jakoś nie tak Cie prowadzi. Jak dla mnie stanowczo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja28
Marietanka- u mojego partnera zrobiła tylko badanie nasienia. które potwierdziło azospermię . zdecydowalismy sie na dawce.Mnie robił usg powiedział że wszystko jest ok zlecił pare badan na krew nie pamietam jakich.Stwierdził że jeśli nigdy nie byłam na nic chora żabnych problemów z okresem żadnych plamiec między to znaczy że warto sprobować .Ale jak tak wszystkie piszecie że za szybko to napisze do niego jutro bo zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy problemów ginekologicznych nie miałam. Wszystkie cykle od 11 roku życia regularne, bez plamień i innych zaburzeń. a okazało się, że lewy jajowód niedrożny i przecziwciała p/ jądrowe dodatnie, wyższ prolaktyna, którą powinno się robić miedzy 3-5 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Właśnie odkryłam! Z moich brodawek po naciśnięciu wylatuje biały- mleczno kremowy płyn a to....może być wysoki poziom prolaktyny. Co za tym idzie trudności przy zagnieżdżaniu. Jak mówiłam wcześniej,zmieniam lekarza i zasugeruję kompleksowe badania bo żadnych nie miałam. Taki naturalsik inseminacyjny x3. Bachulinek trzymam kciukasy żeby nie przylazła @. Bethi - kciukasy za owocny przyszły weekend ;) Dla wszystkich ciężarówek , koleżanek przed testami i po duuuuże buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×