Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Marietanka Witaj Na razie jest dobrze. Żadnych niepokojących objawów. Kiedy wizyta? Myślę, że początek lipca... Tak aby był to 7 t.c. Myślę, że to będzie rozsądny termin. (koniec leku, zrobienie wyników, serduszko). Masz podobną prolaktynę... Tyle, że raz wyszła 35 i troszkę... U nas przy 29,15 pani doktor przepisała pół tabletki na noc i po miesiącu kazała zrobić ponowny wynik... spadła do 10 z ogonkiem. Resztę historii znasz. :) Zresztą powiedz co mam pomyśleć coś koło 65 prób bezskutecznych, 6 z nich wspomaganych i nic, spadek prolaktyny pierwsza próba i ... Możesz wycisnąć mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mleczka nie mam.i cykle regularne. Owulacja niby jest. A przy prolaktynie może byc zaburzona albo wogóle może nie być. Nie wiem już co myśleć. pobiore ten Bromergon, zobaczymy. Ty robiłaś prolaktynę miedzy 3-5 d.c ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie wiem jaka była przyczyna pustego jaja płodowego. Pytałam lekarza ale on sam nie zna odpowiedzi, stwierdził, ze teraz to 60% pierwszych ciąż to w/w. Chciałam żeby dał skierowanie na badania genetyczne ale też nie dał. Wcześniej robiłam wszystkie hormony i było ok. A ty robiłaś jakieś badania po łyżeczkowaniu? Tosia witaj po tak długiej przerwie. Taktycznie długo Cię nie było. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w tak upalny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka bez cukieru4321
dziewczyny skąd wy siły bierzecie?ja juz mam dosyc pomału. Po krótce napisze.Nieudane in vitro.Brak mrozaków.2 próby insemki z dawca -brak ciązy.Mój m. stwierdzil ze juz sie pogodził z tą mysla ze nie moze miec i tak jest dobrz dla niego w dodatku jego matka swierdziła ze widocznie taki los i TEZ musze sie z tym pogodzic!!!Dziewczyny nie mam sil.Jestem pomiedzy młotem a kowadłem.Pragne miec dziecko za wszelką cene.Mam naprawde dylemat czy nie odejsc od męza.Wiem ze mnie moze teraz obrzucice epitetami ale to on nie moze miec dzieci ja jestem zdrowa.Mam 31 lat i coraz mniej czasu.Nie mam w nim wsparcia bo spłacamy 2 letni kredyt na in vitro(teraz ostatnie raty) .Zabiegi insemki płaciłam z moich pieniedzy.Nie dołozył złotówki a jeszcze obrazony jechal ze mna do gina ze ja kase w błoto wywalam bo to konowały sa i wyzyskiwacze(lekarze)!Ja poswiece wszystko by zajsc w ciaze a on mi łaske robi ze jedzie ze mna. Czy któres z was przechodzila taki kryzys? mam dosyć pytan znajomych kiedy bedziem miec dziecko?Znam 2 pary których zwiazek sie rozpadł przez brak dziecka.Tyle ze rozstali sie w wieku ok.40 lat i teraz za pozno na dziecko. Prosze poradzcie nie wiem co robic.czas ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klirka
witaj śliwko, wątek, który poruszasz jest bardzo osobisty, intymny i nikt nie będzie w stanie pomóc Ci w jego rozwiązaniu....każda z nas miała mentlik w głowie z podobnych przyczyn, musisz wszystko przemyśleć i porozmawiać z mężem ustalić co mozecie jeszcze zrobić....przede wszystkim postaw sie w sytuacji męża- na pewno bardzo przezywa, ze nie może ać Ci upragnionego dzieka, sama nie znajdziesz rozwiązania, usiądzcie porozmawiajcie, pokrzyczcie, popłaczcie może nie za pierwszym razem ale za którymś w końcu uda Wam sie obrać wspólny zgodny kurs na reszte życia ja kiedyś się zeschizowałam bardzo, ze mój maz ode mnie odejdzie bo nie mogę dac mu dziecka i strasznie sie katowałam w głowie, w końcu powiedziałam mu o moich obawach, lękach- długa rozmowa i dziś sprawę posiadania czy nieposiadania dzieci mamy jasną i klarowną, nikt nikogo nie będzie zostawiał bo za bardzo sie kochamy i jesli nam sie nie uda to spróbujemy innych metod stworzenia rodziny. życzę powodznia i cierpliwości p/s wiem ze cierpisz ale przemyśl to sobie piszesz to ON nie może mieć dzieci, a co by było jakby to było z twojego powodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, robilam caly profil hormonalny, badanie immunologiczne,badania genetyczne, do tego hsg, histeroskopia... Nie wiem co jeszcze mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie odebrałam wyniki bety i znowu niestety nic. Nie mam już sił. Nie wiem czy decydować sie na 6 iui czy dać sobie trochę odpoczynku. Mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak czytam wasze posty to czuje sie taka niedouczona i małowiedzaca . O wielu badaniach o ktorych piszecie niemam pojecia. ja mialam robione przed inseminacja HSG, reszta badan byla tylko z krwi. Armia słaba i to powód naszych kłopotów. Ja nawet niewiem jakie mialam te badania robione, chyba zabardzo zawierzylam mojemu lekarzowi... włosy mi sie jeza na głowie jak to do mnie dociera. Mieszkamy w Belgii tu słuzba zdrowia troche inaczej wyglada , ja nieodbieram swoich wynikow badan, wszystko idzie od razu do lekarza. To lekarz do mnie dzwoni i mowi co mam robic, jakie leki brac czy niebrac czy mam przyjsc na wizyte czy isc do laboratorium na pobranie krwi itp Nigdy nieczytalam takiego bloga czy forum i dzis sie przerazam cala moja wiedza choc porzyznam ze wsze wypowiedzi to doskonale zrodło informacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka bez cukieru4321 witaj u nas niestety tak bylo przechodzilismy z męzem powazny kryzys małzenski i tez malo co nie doszlo by do rozwodu ale teraz jest dobrze wszystko sobie wyjasnilismy itd i staramy sie wspierac w tych trudnych chwilach najwazniejsze ze kryzys zostal żażegnany moze sprubuj z nim szczerze porozmawiac co czujesz itd !!! agal_31 przykro mi::(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal Przykro mi strasznie a mialam nadzieje ze bedzie pozytywny wynik i dolaczysz do Skrabi. Ja przerwy nie polecam u mnie skonczyła sie bardzo długą przerwa, chyba ze taka na miesiac do nabrania sił do dalszej walki Bo uda sie Wam! zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anyx jak robili ci punkcje pod znieczuleniem czy nie? Śliwka bez cukieru... powtorze to co dziewczyny , porozmawiajcie z mezem, popłaczcie, pokłuccie sie i jakos sie dogadacie, On napewno niedaje sobie rady ze swoja meska duma(tak było u mojego przynajmniej), i poco wtraca sie jeszcze miedzy was tesciowa, ona- ta ktora wiadomo ze stanie po stronie syna. Jezeli kochacie sie mocno to i sily u niego sie znajda a nawet tylko ze wzgledu na to ze dzidzia to tak wazna dla ciebie sprawa. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedz dzz
dziewczyny co moze byc przyczyna BRAKU OWULACJI????? nie drozne jajowody? bo okazalo sie ze nie mama jajeczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o odpowiedz miałaś robiony poziom prolaktyny? Prolaktyna najczęściej jest powodem braku owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odpowiedz dzz
tak mialam jest wysoka ale czy cos jeszcze moze zaburzac owulacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marietanka Tak była robiona pomiędzy 3-5 lub 6 d.c. Wygląda na to że jesteście naszymi "bliźniakami". ;) Sliwka Nikt Ci nic nie podpowie i nie doradzi. To musi być wasza decyzja... Kryzysy małżeńskie zdarzają się i czasem wszystko wisi na włosku. Są małżeństwa, że to wytrzymują a są takie które się rozpadają. Na ogół źle wróży sytuacja gdy jednemu bardzo zależy a drugiemu nie... 20 lat małżeństwa, rozwód, nowy partner, dziecko... Z życia wzięte. :( Agal Przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sliwka. Dziewczyny mają rację. Moim zdaniem powinnaś szczerze porozmawiać z mężem i wszystko sobie wyjascić: co was boli, co smuci, co dalej? Z tego co piszesz to uważam, ze mąż nie radzi sobie z tym , że problem z posiadaniem dzieci leży po jego stronie. Wie jednak, ze bardzo pragniesz mieć potomstwo i bardzo z tego powodu cierpi - woli żebyście się rozeszli i na nowo ułożyła życie niż cały czas wypominała mu jego ułomność. Musisz koniecznie go wspierać a na pewno dojdziecie do porozumienia. Agal tez myślałam, ze jako kolejna powiększysz grono brzuszkowatych. Ale nie zamartwiaj się będzie dobrze zobaczysz!!!! U mnie na razie wszystko po staremu. @ mineła ale nie zazywalam w tym miesiacu CLo bo miałam wesele, coś pasowało wypić za zdrowie młodej pary. Spróbujemy wiec w tym cyklu bez żadnych wspomagaczy. Moze się uda. Wierze w pomoc św. Dominika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Kto nie chciałby skorzystac z takiej okazji? Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : http://shinybox.pl/?ref=854d17d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal przkro mi ... :( mi niestety też sie nie udało... zrobiłam juz dwa testy ciążowe i nicccc ;((((((((((( a już myślałam , to był taki dobry moment ;/////// kuźwa lekarze robią to celowo!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest niemożliwe jak kobieta jest płodna żeby nie doszło do zapłodnienia ;///////// o co tu chodzi???!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr już mam tego dość!!! tak strasznie grają na naszych uczuciach............. tylko ta je...... tasa się liczy!!!!!!!!!!!!!! (musiałam się wykrzyczeć- przepraszam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii Szkoda Twoich nerwów... Oni nie grają na naszych uczuciach... oni mają je gdzieś. dokładnie tam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii Przykro mi. Ja tego, też nie rozumiem. Myślałam, że chociaż komuś sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii Przykro mi. Ja tego, też nie rozumiem. Myślałam, że chociaż komuś sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uda sie bo oni mają system i musza zarobić na te jebane kliniki... na ludzi którzy tam pracuja..... jak można znależć bardziej idealny moment od tego co ja miałam?? jeśli wszystko jest w porządku.... no jaja sobie robią... ;/ przypomnę że ja jeżdżę do NOVUM w WARSZAWIE - taka klinika a nie może sobie poradzić z kobieta która nie ma problemów????? szok...... zdziercy............ jeszcze troche i nie będzie mnie stac na dziecko jak tyle ze mnie wyciągną kasy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idii Zobacz na historie większości dziewczyn... Niestety nie różnią się zbyt bardzo... Wizyta, wywiad, badania (wyniki są traktowane różnie), IUI i przygotowywanie do IVF... Nie ma znaczenia czy jest to Warszawa czy Poznań... wszędzie stosowana jest powyższa procedura. Taki dodatek. Cytat lekarza "Gdyby pani miała 27 lat szanse na dziecko przy IVF wyniosły by powyżej 70%" Zatem jak należy to rozumieć, że każdy przypadek niepłodności należy poddawać IVF, nie zawracając sobie d... postawieniem właściwej diagnozy i rozwiązaniem problemu... Przy takim założeniu wszystkie dziewczyny należy kierować na IVF, nawet te co mają 20 lat, bo po co się męczyć... Jeszcze coś by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii przykro mi:O:( i co dalej? mi sie wydaje ze skrabi ma racje ze nie jest to nawet żalezne od lekarzy a jak nie od nich to od kogo? tego tam u góry?? mam nadzieje ze którejs sie znów uda i dołaczy do reszty kobietek któyrm sie tu udało skrabi Helenka jak sie czujecie kochane? a która z was podchodzi do kolejnej IUI w najbliższym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze @ ale wiem że i tak będzie.... i wiecie co?? wpadliśmy z mężem na taki pomysł , żeeby w przyszłym cyklu owolacji poddać się 2 IUI czyli przed pęknięciem i po pęknięciu pęcherzyków... i ciekawe co wtedy .... jak nie wyjdzie tzn że coś jest nie tak .... choć robiłam wszystkie badania i wszystko jest dobrze .... lub tez juz na maksa w ciula walą i ta metoda jest daremna.... nie czaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii to moze jest jeszcze nadzieje i nie przyjdzie @ ?? co?? a co do podchodzenia 2 razy do IUI przed i po peknieciu to powiem ci ze mam kolezanke która podchodzila 4 razy czyli w jednym miesiącu miala 2IUI tak jak ty planujesz nie udalo sie potem zrobila 2 miesiace przerwy i znow podeszli tez sie nie udalo no ale moze tobie sie uda zycze co tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... to mnie rozczarowałaś .... masakkra.... kurcze ale ja tego nie potrafię zrozumieć.... jest komórka i jest plemnik.... i w organizmie wszystko w porządku ... bez sensu ... jakim cudem nie moga się połączyć... co oni mi za kolesia wybrali ... hahaha - juz nie wiem czy śmiać się czy płakać.... napewno nie jestem zrobilam dwa testy... jak bylam wcześcniej dwa razy w ciąży to wykrywało jeszcze przed spodziewanym @..... przez te leki @ tak mi sie rozregulowała równie mam te cykle... 29- 34 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii ale nie bierz sobie tego co napisalam do serca w twoim wypadku moze byc zupelnie inaczej naprawde a co do testów wydaje mi sie ze dopóki nie ma @ jest nadzieja tak mi sie wydaje a napewno robiliscie wszystkie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sobie nie biorę do serca ;) spokojnie ;) ;**** tylko próbuje zrozumieć .... nie... naprawdę ja wierze w te testy sikane.... do tej pory mnie nie zawiodły a zrobiłam ich naprawde sporo ;) nie było niestety zadnej pomyłki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×