Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facetowski2

Czy kobiecie po 30-ce wypada?

Polecane posty

głodnemu chleb na myśli :classic_cool:🖐️ z poważnego z punktu widzenia socjologii tematu zrobił sie wątek iście erotyczny :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana wodą się posilam ;) starzeję sie musze z kawy rezygnować:D:D w moim wieku juz po prostu nie wypada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalna pogodaa.,i jak tu być sexowna trzydziestką ,jak wieje ,pada,i zimno haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jestes naprawde piekna i seksowna to ta pogoda nie jest w stanie tego przyćmić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no helooooooooooooo😭gdzie się podziewacie? gdzieś was wywiało? a może się seksicie wszystkie:P? a może nie wypada o tej porze na kafe siedzieć?w piątkowy wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam,że wymarłyśmy:P ja czekam na mojego m,po pracy ma browarka kupić dla relaksu:D chyba nam już wypada piwko po pracy:D a czy wypada mi nie prostować włosów do połowy szyi?postanowiłam zapuścić włosy,ale przez to ciągłe suszenie i prostowanie zrobiły się liche😭kupiłam sobie naftę i efekt nawet fajny,a włosy genialne w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale to napisałam "prostować włosów do połowy szyi",miałam na myśli długość włosów a nie prostowanie;) no już mi raczej nie wypada takie błedy robić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no tak dziewczyny,to bardzo interesujące co piszecie,widzę dyskusja pełną parą............😭 nudny ten monolog......jest tu ktoś!!!!!!!!???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Ja tu jestem.... Ma ktos dobry przepis na plesniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydziecho:) ja też włosy prostuję ,ale nie codziennie bo mi się też zniszczyły ,jak tak robiłam często,teraz raz na tydzień; Za oknem dzis słoneczko aja marzę o zupełnie inaczej spedzonej niedzieli..':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza niedziela była bardzo miła i przyjemna:)szkoda tylko,że w nocy mały dostał zapalenie ucha:(tak więc znowu jesteśmy w domu,leczymy się i już mi ręce opadają,bo nie wiem czym wyleczyć wieczny katar u małego😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia zawsze stosowała na zapalenie ucha wodę utlenioną w najmniejszym stężeniu i lała kilka kropel do ucha ,ale nie kazała zatykać go watą ,tak jak inni to robią bo to niebezpieczne czy coś :) a katar chyba najlepiej oczyszczać wodą morską ,która nie podrażnia śluzówki i pod nos do wdychania odrobina maści vick vaporub czy jakoś tak mi babcia dawała pod nos taka maść z kotkiem na opakowaniu (kiedyś były takie w małych metalowych pojemniczkach i zawsze pomagało ,ale "parówka " myślałam aby napisać ten przepis na pleśnika ,ale chyba już za późno :D ogólnie to jest fajnie i w ogóle cool i the best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za Wasze rady dziewczyny👄 jak małego boli ucho to zawsze w nocy,z rana lece do lekarza bo wiem,że z zapaleniem ucha to nie ma żartów,zresztą tylko na to dostaje antybiotyk a z resztą radzi sobie dobrze jak na astmatyka,na pewno zmienie mu klimat bo w lipcu jedziemy do sanatorium,mam nadzieje,że pomoże😭 tak z innej beczki,podoba się Wam taka haleczka?zastanawiam się nad kupnem;)chyba jeszcze mi wypada?:P http://allegro.pl/sexi-halka-luna-s-36-stringi-gratis-rozne-kolory-i1541036414.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,podoba się-to już coś!:Dale czy wypada:P nie czekam na odpowiedź bo przymierzam się do zakupu:Da mojemu m "gały staną" i nie tylko ;)hihihi ....bardzo lubię bieliznę taką kupować....tyłkiem kręcić przed m i jego pożądanie obserwować............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką już chyba od dwóch lat(kolor śliwkowy i dałam za nią 79 zł ) ,ale stringów nie było w komplecie :( dlatego też nie nosze pod nią tych "onych" stringów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Jak Ci sie podoba to kup. A malego zabierz do laryngologa na skopie. Przy zapaleniu ucha czasami sa jakies przeszkody w drogach sluchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zamówiłam i czekam na przesyłkę:D a co tu tak znowu przycichło?trochę nudno się tu robi💤 coś wam zdradzę....ale w tajemnicy....także ciiiiiii............ostatnio coś mnie tknęło i w końcu zdecydowałam się na usunięcie wąsa:Pjak go sobie usuwałam woskiem to i sobie przy okazji niecenzuralnych słów poużywałam:P było całkiem miłow każdym razie jestem bezwąsata:classic_cool:czy wam też się robi wąsik w tym wieku?bo jakoś wcześniej był bardzo malutki i nie widoczny,hehehe chyba mnie trzepneło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Mi sie nigdy nie robil . To sprawa hormonow. Usunelas - nie ma. Moze Ty masz dobry wyprobowany przepis na plesniaka. Taka mam ochote na to ciasto a nie wychodzi mi tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem co to pleśniak,pierwsze słysze!mój m jest szefem kuchni więc sama rozumiesz.............nie mam wstępu do garów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Mialam kiedys kumpla ktory swietnie gotowal. Niestety mial inna powazna usterke. Zapytaj swojego moze zna to ciasto i wie co zrobic zeby wyszla porzadna "plesn" bo mi to wlasnie nie wychodzi. Jak jest "plesn" to jest niedopieczony zakalec. A jak ciasto sie dobrze upiecze to "plesn " wysycha. Zlosliwosc przedmiotow martwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetna na romans utrzepuj biało ręcznie ;) mnie pleśn wychodzi a do białka dodaj łyzkę wody usztywnia się lepiej :) Tak z rana o trzepaniu białka !!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×