Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

a mi się właśnie zachciało ptysia:( takiego z miękkim ciastem i puszystą pianką... i cukrem pudrem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz teraz sama nie wiem co bym zjadła ale kusi mnie jakis sledzik a na to np faworki:D pycha:D chyba sie ubiore i pobiegne do sklepu bo nie wytrzymam:D Naszła mnie tez ochota na kiesiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny zaszalałam nie uwierzycie zamówiłam UWAGA .... Wózek :D tak mi sie spodobal że nie wytrzymałam :) ja miałam dzisiaj ochote na pączki przegryzałam kiszonym ogórkiem aż sie zadziwiłam bo nigdy razem nie jadłam zawsze najpierw słodkie potem słone. A dzisiaj razem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jaki wózeczek zamówiłas??pochwal sie:) My narazie z wózeczkiem sie wstrztmujemy,kupimy tak w październiku bo nie mamy miejsca zeby go narazie przechowywac;/ Ja poleciałam do sklepu no i teraz jem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebecar STYLE AT w ładnym brązowo-beżowym kolorze . Tak mi sie spodobał że zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciaa ja też nie za bardzo mam gdzie o postawić coś wymyśle :D najwyżej część do szafy schowam a stelaż wcisne mam miejsce z boku szafy wiec sie zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie do dziewczyn ktore juz czuja ruchy: 1. Co robicie zeby rozbudzic dzidzie i zeby zaczela kopac? Oprocz slodyczy 2.czy jak lezycie na plecach i patrzycie na brzuch to widzicie ze brzuszek sie porusza jakos? bo ja widze tylko poruszanie brzucha w rytm swojego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda ciężki 19 kg ma ale to mi nie straszne jeszcze cieższy miałam przy bartusiu i dawałam rade wnosić i znosić z 1 piętra :p a to już był kolos z firmy janpol taki czołg he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
u mnie na razie cisza z zachciankami aż mnie to dziwi :) ostatnio jakoś zaspokoiłam swoje potrzeby i nic nowego nie wymyśliłam póki co :) my tez z wózkiem wstrzymujemy się prawie do końca, bo nie będzie gdzie go trzymać. Aniu a gdzie w ogóle można obejrzeć Twój wózek bo to co napisałaś wrzuciłam w allegro ale nic mi nie znalazło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem pobujam dzidzie, kołysze boki brzucha dłońmi :) ale przeważnie nie muszę tego robić, bo chwile bez kopów to chwile spokoju :D nie zawsze kopie w brzuch, czasem pokopie sobie coś od środka a wtedy to już nie jest takie rozkoszne:P:P Ale jeśli kopie w brzuch, to widzę to tak, jak na filmiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zdarzyło mi sie nie zawsze wyczuje moment ale jak leże na plecach czasem widze . U mnie wystarczy że coś zjem i tak mi jelita bombarduje że ho-ho. :) jak leżysz na wznak to warto poczekać z 15 minut nawet źeby brzusio sie poruszył. Troszke nużące czekanie w bezruchu ale warto dla tej chwili warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
ja na rozbudzenie maleństwa nie znam żadnych możliwości :) a jeśli chodzi o leżenie to kilka razy udało mi się zobaczyć falujący brzuszek ale to nie jest takie proste bo jak chce popatrzeć to moje maleństwo zastyga i tyle z patrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamontować kamere by trzeba na wysokości brzuszka :D ale jeśli dzidzie takie małe cwaniaczki to wątpie żeby to coś dało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z włosami jest ok chyba nawet się wzmocniły ale fryzura mi się nie podoba bo mam już długie dawno nie obcinałam myślę o jakiejś nowej fryzurce i zmianie koloru .Muszę się wybrać do fryzjera:) Ja też jestem po 2 letniej szkole technika kosmetycznego ale nadal pracuje w H&M dlatego chcę się dalej kształcić i mam nadzieję że jak zdobędę przynajmniej ten licencjat to już będzie lepiej z tą pracą chociaż wiem że jest bardzo ciężko zdobyć dobrą pracę no chyba że się ma znajomości. Muszę się też przejechać do tesco bo mam niedaleko a dawno nie byłam może też coś upoluję ładnego:) Moonia mi też nie chcą wierzyć że jestem w 5 miesiącu ciąży wszyscy mówią że mam brzuch jakbym sobie bardziej pojadła:) Dziewczyny wam też się chce tak pić ?? mnie cały czas suszy ale się przyznam że ostatnio piłam mało wody źródlanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może opisz dokładniej jakie to ruchy porównaj do czegoś bo u mnie np. Jak kopie to tak jakby od drugiej strony palec dźgał jak sie przekręca to jak duży bąbel przez brzuszek sie przelewał z jednej strony na drugą. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzasam leciutko brzuszkiem ale rzadko zdarza mi sie to robic bo juz mniej wiecj wiem kiedy syncio ma swój czas na kopanie u mnie w dzien to sa delikatne kopniaczki ale od 23 to juz tak ze widac na brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie moge powstrzymać i dziennie chociaż ze szklanke pepsi musze wypić bo pózniej za mną chodzi :o mam wyrzuty sumienia straszne pocieszam sie tym że znajoma cała ciąże dzień w dzień piła pepsi 2 litry i ma teraz 6-letnią córke zdrową . Musze sie wziąźć za tą pepsi podmienić na coś nakupuje soków w kartonie może sie odzwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
aa już znalazłam wózeczek super :) trzeba było dobrze wpisać żeby znaleźć hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim wypadku jak się maluch przekręca to brzuch mi dość mocno twardnieje, ale po chwilce przechodzi, taki mój urok, biore na to leki, więc nie wiem dokładnie jakie to uczucie jak młody/a się przewraca. a pukniecia.. hmmm.. fizycznie odczuwam je czasem jak mimowolny ruch mięśnia, taki jakby tik na brzuchu, nie wiem jak to nazwać, takie dziwne uczucie, a wzrokowo zdecydowanie widać uderzenie od środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też cały czas suszy, pije ile mogę, bo wiem, że jeśli nie będe piła odpowiedniej ilości wody dziennie, zaraz zaczną się efekty lekkiego odwodnienia- popękane usta, sucha skóra, szorstka cera na twarzy. Więc chłepcze herbatkę miętową/zieloną z miodem :) i staram sie mieć przy łóżku zapas wody mineralnej + z 3l w lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak dziewczyny o tym jedzeniu pisyałyście że musiałam iść po ogóreczki moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kopniecia pezypominaja takie pekniecie balonika powietrza, Chociaz teraz poczulam cos jakby palec, ale to jest 2 gora 3 razy na dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napewno są ruchy :) tylko może dzidzia nieśmiała jest :D poczekaj kochana jeszcze będziesz miała dość kopniaczków jak będzie stopke pod żebra wpychać jak sie będzie próbowało rozciągać na całą długość . Nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wyraźnie odczuwam kopniaki i zmianę pozycji. A w 1 ciąży poczułam pierwsze ruchy dopiero w 20 tygodniu. U mnie normą jest picie przynajmniej 1,5 l mineralnej, którą kupuję na zgrzewki :) Słodkich napojów w ogóle nie piję, bo nie lubię, nie słodzę też kawy i herbaty, ale od czasu do czasu nachodzi mnie na colę i sobie nie odmawiam, zwłaszcza że mąż pije hektolitry coli. Wy też tak macie? Wieczorem nie chce mi się spać i siedzę co najmniej do 24, natomiast rano nie mogę oczu otworzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×