Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość Kasiek1989
ja sie musze pochwalic ze moj maluch zaczal sie coraz bardziej ruszac:):) moj maz zadaje mi smieszne pytania typu: a czy to dobrze ze juz sie rusza??:):) wczoraj wieczorem dostalam takiego kopa ze az mi brzuch podskakiwał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bąbelków gratuluję tych chłopaków!! A ja ostatnio mam odwrotnie taką energię że cały czas bym chciała coś robić gdzieś iść ale nie ma gdzie bo leje:(Nie wiem skąd we mnie tyle sił znając życie to za 2 dni mi to przejdzie i znowu będę leniuchować:) Apetyt mam dość duży cały czas coś podjadam wczoraj byliśmy u teściów to się najadłam malin agrestu i wiśni.Dziś mi się zaczął 20 tydzień a koniaczków dalej nie czuję jakaś mało ruchliwa ta moja córeczka albo jeszcze za malutka żeby mi dać mocnego kopniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam 5 lipca ale nie wiem czy będę już miała badanie połówkowe bo mój gin jest na urlopie i musiałam się zarejestrować do innego nawet nie wiem jak ten lekarz wygląda mam nadzieje że jest miły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna ja też się wczoraj ważyłam i już 8 kg przytyłam od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na allegro pas ciążowy..super sprawa,na nie dopinajace się spodnie :D:D:D ...dzisiaj mam ciezki dzień psychicznie...myślałam że w ciazy nie ma się dołów, a tu prosze..pewnie to przez te nie przespane noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka super te leginsy,musze zamówic z dwie pary bo takie zwykłe so mam niestety uciskaja brzuszek;/ Ja dzisiaj od rana dostałam kopniaczki takie ze brzusio skakał:D ale sie usmiałam hehe mój syncio rusza sie zazwyczaj miedzy 22-24 i rano za nim zjem sniadanko... w dzien rzadziej! U mnie teraz straszna ulewa i az sie przyjemniej odrazu zrobiło bo była straszna duchota... Naszedł mnie dzisiaj apetyt na ciasto karmelowe i własnie robie:D a na obiad mam ogórkową:D Juliana to duzo przytyłas ja mimo iz jem duzo przytylam 4kg tylko a bałam sie ze bede szybko tyc bo z budowy tez nie jestem jakas mega szczuplutka.... Miłego dnia kochane,dużi kopniaczków i dobrego jedzonka wokół siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po baaardzo długiej przerwie Widzę, że większość z Was zna już płeć swojego Bąbelka. Moje nie chciało się pokazać, nawet nie jestem zdziwiona, bo córcia też do porodu nie zdradziła swojej płci :) była świetna zgadywanka i niespodzianka kto zamieszkuje brzuszek :) Kupujecie już ubranka i inne akcesoria dla Maluszków i bardzo dobrze! W poprzedniej ciąży do 8 miesiąca miałam kupione już niemal wszystko. Jak urodziłam mąż dokupił kołyskę (chociaż łóżeczko już stało) i wanienkę. My wybraliśmy taką na stelażu z półkami i odpływem. Byliśmy z tego bardzo zadowoleni, nie trzeba się schylać przy myciu dziecka, wygodnie spuszczasz wodę po kąpieli jedynie mogła by być trochę większa, no i zajmuje sporo miejsca w łazience. Ubranka miałam kupione do rozm 74! Do 62 o ile pamiętam wszystko a większe po kilka sztuk, dało to duże (pozorne) oszczędności bo po porodzie i tak okaże się, ze wielu rzeczy brakuje i trzeba dokupić. Niech żyje internet :) Teraz muszę ubranka małe przywieźć od mamy, zobaczyć czego mi brakuje i zabrać się za dokupienie. Nie pasuje mi pora roku, bo wcześniej urodziłam na lato, a teraz na zimę, więc ciepłych z długim rękawem ubranek brakuje :) Od początku ciąży przytyłam 4 kg a brzuch mam już większy niż tuż przed tamtym porodem! Czuję się wielka i niezdarna, a jeszcze bite 4 miesiące do końca. Ania chcę Cię uspokoić. Mnie w tamtej ciąży cały czas tak bolał brzuch, to więzadła, ale też mocno się napinał i cała ciąża na no spie. Teraz bardzo rzadko odczuwam takie bóle. Czy Ty jesteś z Lublina? W ciąży w ogóle zalecają spanie na boku. Jeśli śpię na brzuchu, to cały się napina i pobolewa. Ale od spania na boku bolą mnie już stawy biodrowe :( szczególnie prawy Ok Kończę monolog, w miarę możliwości będę zaglądała i odzywała się Buziaczki, trzymajcie się cieplutko, zdrowo i bez nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
u mnie apetyt jest ostatnio na ruskie pierogi, smażone w plasterkach ziemniaczki, czereśnie i truskawki ze śmietaną :) kilka dni temu miałam chęci na kanapki z wędliną pomidorem i cebulą mój biedny mąż musiał to znosić tylko zgaga mnie po nich łapała... ciekawe co nowego wymyśle :) a i jeszcze wafelki w czekoladzie też szamie jak szalona :) jeśli chodzi o wagę to przytyłam dopiero nie całe 3kg a apetyt mam nie mały ale ogólnie całe życie szczupła jestem ale trochę się martwiłam bo raz kilogram złapałąm a na następnej wizycie już go nie było... ale od wyjścia ze szpitala jestem do przodu :D:D z kopniakami u mnie jest różnie najwięcej ich dostaje jak uda mi się pokręcić chwile po domu to jak się kładę wtedy następuje bombardowanie :) ale jak leże w ciągu dnia to i moja niunia odpoczywa :) przynajmniej tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
ja się zdążyłam zdrzemnąć po obiadku :) widzę coś tu u nas ucichło :) pewnie też po obiadku odpoczywacie i już myslicie co by tu zjeść na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice.ubranka
Witam wszystkich, Już niedługo otwarcie sklepu internetowego z używanymi ubrankami znanych zagranicznych marek. W ofercie znajdą się również nowe artykuły dla niemowląt i dzieci, pochodzące z Niemiec. Chciałabym zaprosić wszystkie mamy na nasz fan page na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Alice/130343810380722 oraz na wyrażanie swoich opini i pomysłów, co powinno się znaleźć w ofercie sklepu, jakie powinny być oferty przesyłki, itp. Zapraszamy i z góry dziekujemy za wszystkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem bylam na dopplerze zyl i poki co zakrzepicy nie ma:) po tym wczorajszym stresie mam jakis dolek wiec uraczylam siebie i chlopcow smazonym dorszem i suróweczka;) wszystkim nam chyba smakowalo:) a rybka jak wiadomo wplywa na wszystko!nawet moj mlodszy syn dzis zjadl wreszcie dal sie przekonac bo lubi wszystko ale ryby jakos mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html widziałyście już ten kalkulator ?? :) U mnie raz wyszło, że będzie chłopak a raz, że dziewczynka hehe wzięłam dwie opcje z wiekiem.. mamo babelków po stresie najlepsze dobre jedzonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
kobietki zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz mam wadę wzroku co prawda nie dużą bo -1 na jedno i drugie oko i zastanawiam się czy w czasie ciąży pogorszy mi się wzrok ?... kontroluje wzrok raz do roku zazwyczaj w wakacje w tym roku jeszcze nie była i póki co nie mam wrażenia, że widzę gorzej.. jak to było z Wami są tu jakieś słabiej widzące jak ja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia zrobiłam sobie ten kalkulator ciążowy i wyszło ze chłopiec i sie zgadza wiec moze cos w tym jest:) wyżej pisałam w jakich godzinach mój syncio jest najbardziej aktywny ale dzisiaj pobił samego siebie cały dzien czułam ruchy i to dosc mocne:) Moze to zasługa mojego dobrego humoru dzisiaj no i tego placka karmelowego :) Jedno mnie dzisiaj zmartwiło...niestety ale paznokci od nóg już sobie sama nie pomaluje bo brzusio przeszkadza;/ próbowałam wszelkich sposobów i lipa....no i zeby ogolic miejsca intymne tez sie musze niezle napocic...narzeczony powiedział ze zamontuje mi lusterko pod prysznicem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj jeszcze dalam rade pomalowac sobie paznokcie u stop :) polecam robic to rano kiedy brzuszek jest mniejszy hi hi przy goleniu sie naprawde nakombinowalam za to moj M juz sie cieszy ze teraz on przejmie te obowiazki i bedzie mnie golil :) chyaba nie mam wyjsci a jak mu tak zalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ufam mojemu ale maszynka w jego dłoni to moga byc duzzzzeee zacięcia a tego nie chcemy hehe moze tez spróbuje jakiegos kremu do depilacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierze ze moj da rade:) napewno bedzie sie staral:) tyle mozemy zrobic seks niestety idzie w odstawke i tak juz odpuscilismy bo raz zaczelam plamic a teraz juz calkiem dostalam wczoraj przykaz lezenia i zmiany trybu zycia plus luteine w razie czego i zelazo bo mi wyniki polecialy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę w poniedziałek na krew i mocz i jestem ciekawa co wyjdzie... a w środe do gin na USG... co do seksu to narazie też mniej bo ja jakas obolała cała jestem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie balismy od poczatku,poszlismy na 1 wizyte i jak zobaczyllismy dwoje to z tego wszystkiego zapomnielismy zapytac:) dopiero na przeziernosci i juz uslyszelismy ze jak najmniej raz nam sie zdarzylo potem plamienie i seks w odstawce a teraz juz naprawde mamy sie powstrzymac ale dajemy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam sobie na ten kalkulator i wychodzi mi dziewczynka, ale wychodzi też, że moja córcia powinna być chłopakiem :D Ja jeszcze maluję paznokcie u nóg, ale muszę się powyginać. A co do golenia, to teraz męża obowiązek :) U mnie królują nektarynki i czereśnie, oraz fasolka szparagowa i kalafior z bułeczką na maśle. A na rybkę też miałam ochotę, dostaliśmy od teścia świeżo złowione karpie i mąż je usmażył, ale mi się odechciało, poza tym nie lubię dłubać między ościami :P Moje małe też ruchliwe, my na szczęście nie musimy robić "odstawki", ale wiadomo, że nie ma co przesadzać :P Karolcia a masz jakiś sprawdzony krem? Ja dawno temu próbowałam kilku, ale mimo że trzymałam odpowiednio długo, a nawet dłużej, włosy dalej zostawały. Nie wiem, czy coś źle robiłam, czy mam pancerne włosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Mama babelków to leżymy razem :) i szpikujemy sie luteiną tylko ja w zestawie mam jeszcze no-spe, wit. c i magnez zamiast żelaza. u mnie to już 4 tydzień leżenia... ale się opłaca, bo się polepsza :) U nas też zakaz lekarski na przyjemność ale da się z tym żyć... a z depilacją to właśnie może byc problem ja się cały czas zastanawiam jak to by miało wyglądac gdyby władze przejął mąż tzn mamy nie duza łazienkę hmm.. chyba najbardziej odpowiednie było by łóżko ginekologiczne hehe :):) no ale nie posiadam :P paznokcie u nóg odpuściłam, bo i tak leżakuje w domu :) karolciaaa u mnie też jakiś ruchliwy dzień dzisiaj maleństwo fika jak szalone ale się cieszę lepiej za dużo niż za mało :):) a jaki wiek wpisałyscie w kalkulatorze bo u mnie zapłodnienie nastapiło przed urodzinami więc wpisałam niższy wiek a jak wpisałam taki rocznikowy to już wyszła dziewczynka a to by się zgadzało póki co :D bo może coś tam mojej fasolce urosło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie mam zadnego spr kiedys cos tam próbowałam z veet ale to na nogi i nie było najgorzej...zobaczymy,jutro wybiore sie do rossmana i oblukam co tam maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak ja urodziny miałam w maju a zapłodnienie w lutym dałam wiek przed urodzinami wychodzi chłopak a po urodzinach dziewczynka...ale u mnie sprawdził sie wiek przed urodzinami no chyba ze czeka nas niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
karolciaa myslałam że ten kalkulator pokazuje za każdym razem co innego ale widzę, że Tobie pokazał dokładnie to samo co i mi :) ja tez urodziny mam w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ma zaprogramowana płec na dany ms hehe ja w to nie wierze Wiarygodne jest USG widziałam siusiaka wiec musi byc mężczyzna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z boku jest taki mały napis kalkulator ciazy nowosc to to kliknij bo ta główna strona u mnie tez nie działała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×