Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Ja też tak mam siedze do późna bo i tak dzidzia sie wierci wole sie położyć wymęczona wtedy łatwiej zasnąć choć nie zawsze . Bo jak sie kłade spać to znowu jak nie dzidzia mnie okłada to nie moge sobie znaleźć miejsca na łóżku . Ostatnio spałam w nogach łóżka bo normalnie nie wiedziałam jak sie położyć żeby było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już podkładam jaśka pod brzuch, a poduszkę z sofy mam między nogami :D Nie za bardzo się wysypiam, bo nie dość, że boli mnie kręgosłup, to jeszcze ze 2 razy muszę wstawać do wc. A między 6 a 7 do mojego łóżka wpada córcia i woła "mamo, pobudka!"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety sama sobie pod górkę robie- budzę sie koło 9;00 zeby wyjsc z psem, ale okolo 14-15 mnie muli, wiec pozwalam sobie na drzemke, 2h czasem, i tak o tej 17 wstaje to do 1-2 nie moge zasnac... i zataczam blędne kółko:/ z ułożeniem sie do snu to już w ogóle nie mówie....:/ staram się spać jak najwięcej na lewym boku, ale ile można? Więc i na plecach pośpie ( ale staram się wtedy półleżeć, ponoć tak wolno) i nieraz przekimam na prawym boku.... na szczęście brzuszek juz na tyle duży, ze bezwiednie się na niego nie przekręce we śnie :) Ale juz zaczynam się przebudzać, żeby zmienić pozycje, jest coraz cieżej:/ Niby ciąża to nie choroba, ale ciężko się dostosować do tak nagłych zmian w organizmie, wzmożony głód ( żołądek stał się moim Panem i władca....) pragnienie, częstsze korzystanie z wc, ospałość, obolałe nogi, coraz większy brzuch... do tego u mnie częste napady smutku, no ale ja całymi dniami siedze sama w domu, więc w końcu można oszaleć i zasmucić się na śmierć:/ .... Jak dobrze, że ciąża to tylko 9 miesięcy;) A my już moje drogie jesteśmy na półmetku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie 24.07 zacznie sie 100 (studniówka :D ) dni . Szybko to zleciało a teraz pójdzie jeszcze szybciej a wiecie co dziewczyny mnie to jakoś szybko idzie dzięki temu topikowi i wam codziennie wchodzimy dzielimy sie wrażeniami i jakoś tak szybciej mi do końca leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak, to miłe i uspokajające, że możemy porównywać nasze ciąże, że dolegliwości są podobne, co uspokaja, niektóre bóle, późniejsze kopniaki itd;) Dla mnie ten topik to spora pomoc, jestem młodziutka, to moja pierwsza, zdecydowanie nie planowana ciąża, więc w temacie jestem kompletnie zielona :) a niektóre listopadówki już są mamami, i mogą sporo doradzić, podnieść na duchu ;) przyjemnie jest mieć świadomość, że nie jest się samej z dolegliwościami ciążowymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja też się bardzo cieszę że zawsze mogę do was napisać i pogadać o problemach dolegliwościach albo o zakupach i pierwszych kopniaczkach ;)Mnie też to bardzo pomaga:) Dzisiaj ten wielki dzień :)Idę zobaczyć swojego dzidziusia.Oby wszystko było dobrze.Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna- ja tez meczylam sie na tym lewym boku i wczoraj bedac u swojego lekarza powiedzialam ze bardzo mnie juz boli kregoslup i biodro bo staram sie spac na lewym noku ciagle, on bardzo sie zdziwil ze juz spie tylko na nim i powiedzial ze tak sie nie robi- bynajmniej jeszcze nie teraz. Na tym etapie ciazy mozna spac jak najbardziej spokojnie i na lewym i na prawym i na plecach, a dolegliwosci o jakich czytamy w intenecie z przeplywem krazenia to dopiero po 30 tygodniu, wiec teraz korzystaj i spij normalnie;-) Ja dzisiaj pierwsza noc przespalam naprawde dobrze, czasem niestety nasluchamy sie bzdur w internecie lub informacji przekazywanych od kogos i nie spytamy sie swojego lekarza o opinie i robimy takie powtarzane przez wszystkich bledy;-) A mnie teraz czeka badanie glukozy z obciazeniem- przed kolejna wizyta 27- bleee wypic to wypije ale siedziec 2 h bez ruchu... Ania- sliczny wozek wybralas, ja jestem w trakcie poszukiwan, bo szukam czegos mega lekkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Słoneczka:) Wstaje i odrazu zaglądam do Was:) Miałam ciężka noc bo niestety ale nogi mi tak drętwiały ze szok,do 2 siedziałam na fotelu z nogami na stole... Ja miałam isc dzisiaj do gin ale pojdziemy w pt bo mój ma dzisiaj na popołudniu wiec nie damy rady... Anca trzymamy kciuki:)daj znac po wizycie! Ja zjem sniadanko i bede robic faworki bo od wczoraj tylko o tym myśle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja zasypiam na lewym ale i tak jak sie budze to jestem na prawym mimowolnie bo synuś ze mną śpi i zawsze sie do niego odwróce :D dziekuje ja byłam napalona na MC mura 4 ale jak zbaczyłam tego bebecara to sie zakochałam a najważniejsze że jest bardzo duża gondola i spacerówka też szeroka i wogóle teraz czekam aż przyślą :D chodze i sie denerwuje dosłownie że w drodze z wózkiem coś sie stanie itp itd masakra a jak już wózek bedzie to bede przeszczęśliwa że już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja zasypiam na lewym ale i tak jak sie budze to jestem na prawym mimowolnie bo synuś ze mną śpi i zawsze sie do niego odwróce :D dziekuje ja byłam napalona na MC mura 4 ale jak zbaczyłam tego bebecara to sie zakochałam a najważniejsze że jest bardzo duża gondola i spacerówka też szeroka i wogóle teraz czekam aż przyślą :D chodze i sie denerwuje dosłownie że w drodze z wózkiem coś sie stanie itp itd masakra a jak już wózek bedzie to bede przeszczęśliwa że już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Witam Kobietki! :) U mnie ze spaniem też jest róznie, siedzę do późna a potem rano zanim się zbiore do wyjścia spod kołdry to mnie południe zastaje, no chyba, że mnie duży głód od rana zacznie męczyc to wtedy szybciej wstaje :) Julianna ja też niby śpię dość długo a koło 14-15 łapie zamulam się imuszę się zdrzemnąć a potem skaczę do nocy po kanałach bo spać się nie chce a i maleństwo zaczyna szaleć koło północy :) musze się Wam pochwalić właśnie przyszły dwa komplety ubranek dla maleństwa :) to mój początek z zakupami :) ale jak je oglądałam to uśmiech jak na budyniu :) ja tez bardzo lubie tu zaglądać wchodzę tu po kilka razy dziennie żeby zobaczyc co tam u was ciekawego :) i jak czytam że też macie te wszystkie dolegliwości to aż mi lepiej, że nie tylko ja jestem jakiś dziwny przypadek, że się mnie wszystko czepia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, razem zawsze raźniej, a ja jestem ciekawa, która z nas pierwsza urodzi;) moonia tak, te zakupy wyjątkowo cieszą:) ja też dla poprawy humoru często oglądam te małe cudeńka i tak sobie myślę jak będzie wyglądał/a ich właściciel/ka:) dziś wieczorem jadę na usg:) oby maleństwo zechciało się w całości pokazać;) cały czas o tym myślę i się nastawiam i chyba duże będzie rozczarowanie jak się dzisiaj nie dowiem... wiecie co, ja w nocy też kiepsko sypiam, często się budzę, a potem jak się nie wyśpię mam okropny humor:( a w dzień nie bardzo mam jak się zdrzemnąć, przedszkola nie ma, więc maja mała córeczka w domu na co dzień;) a tej "tęgiej główki" trzeba pilnować, bo miewa różne pomysły;) niedawno czyściła łazienkę moją szczoteczką do zębów!!!!!! i oznajmiła mi to pełna dumy i radości, że mi pomaga;) a u nas ciągle pada:( taki mam dzisiaj podły nastrój, chyba przez tą pogodę , kolejny dzień poda, jest zimno i ciemno, nie cierpię takiej pogody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka po Usg humor Ci sie poprawi:) Ja zazwyczaj zasypiam na lewym ale budze sie na plecach albo na prawym boku:/ U mnie najgorzej jest zasnąć bo w dzien tez sobie robie drzemke i potem do nocy siedze,synus tez od 23 bomabarduje no i nogi cierpną takze jak zasne to budze sie dopiero rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo mój gzub ma takie pomysły że nie wiem skąd mu sie to bierze . A odpowiedziami mnie rozwala a gdzie żeby posłuchał mnie ech tak go rozpuścili babcie że czasami nie daje rady :o ale staram sie. no to dziewczyny które mają dzisiaj usg czekam z niecierpliwością co bedziecie miały :) a mnie zgaga wzięła :o straszne to jest a nie mam jak sie teraz ruszyć po rennie chociaż. jakoś przeboleje ten fakt. właśnie u mnie oberwanie chmury a ja na dworze pranie powiesiłam :o nawet nie ide bo noe ma sensu tego ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo mój gzub ma takie pomysły że nie wiem skąd mu sie to bierze . A odpowiedziami mnie rozwala a gdzie żeby posłuchał mnie ech tak go rozpuścili babcie że czasami nie daje rady :o ale staram sie. no to dziewczyny które mają dzisiaj usg czekam z niecierpliwością co bedziecie miały :) a mnie zgaga wzięła :o straszne to jest a nie mam jak sie teraz ruszyć po rennie chociaż. jakoś przeboleje ten fakt. właśnie u mnie oberwanie chmury a ja na dworze pranie powiesiłam :o nawet nie ide bo noe ma sensu tego ściągać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
hej dziewczynki nie bylo mnie jeden dzien(wczoraj) a tu tyle sie dzialo 2 strony mialam do czytania :) ja tez sie ciesze ze moge sie z wami podzielic problemami lub o cos zapytac itp. my jutro jedziemy na te dlugo wyczekiwane usg4d o 17:30 juz odliczam godziny :) mam tylko nadzieje ze dzidzia sie pokaze w calosci co do spania w nocy to kupilam sobie ta poduche dla ciezarnych ale nie daje rady z nia spac albo jest ona na duza albo mamy za male łóżko heh pod brzuch podkladam sobie jaska i jest super!ja czesto sie budze nad ranem i nie moge juz zasnoac tak jak np dzisiaj o 4 pobudka i sie meczylam... jesli chodzi o wozek to prawie codziennie jestem na allegro i wyszukuje cos nowego ale juz sie to konczy bo prawie wszystkie znam na pamiec co do cery to liczylam na poprawe ale niestety sie popsula..a wlosy to zawsze mi sie przetluszczaly i codziennie je myje i wypadaja tak jak dawniej w ogole malo mam wlosow na glowie niestey...ale kupilam sobie ponoc super szampon zobaczymy czy beda efekty a ciuszki dla dzidzi to kupuje co tydzien, w zeszlym tygodniu kupilam super kombinezonem na zime tylko mam nadzieje ze nie bedzie za cienki :/ te tygodnie tak szybko leca ze teraz chyba zaczne kupowac moze jakies kosmetyki nozyczki grzebyczki itd a pozniej zostana juz te duze zakupy wozek lozeczko.. z niecierpliwoscia czekam na info odnosnie dzisiejszych usg mamuśki! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
no ja muszę się trochę sprężyć z tymi ciuszkami, bo naprawdę mnie listopad zastanie :) właśnie właśnie mamuśki jak tylko będzie coś wiadomo to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrocilam z reala i kupilam 2 pary body-w tym jedne takie mega slodkie i wygladaja jak nie body. Jest to taka jakby koszulka z taka klapa z tylu zapinana z przodu ktora kest majtkami:D nie umiem tego inaczej wytlumaczyc ale sa swietnie i UWAGA! dalam za nie az 3 zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem można trafić na fajne okazje ;P Moja mama ostatnio postanowiła zajrzeć do jakiegoś szmateksu, czasem przeciez trafiają się fajne okazje- i kupiła przebranie skrzata z angielskim napisem "mały pomocnik świętego mikołaja" w rozmiarze 62 :P i do tego czapeczka :) Jeśli nawet maluch urodzi się większy niż te 50cm to jest szansa że na święta ubranko będzie akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam ze jestem zakręcona na maksa!!! wiecie ze mam dzisiaj imieniny i o nich zapomniałam hehe robie te faworki a nagle domofon , patrze tata z kwiatkami i byłam zdziwiona jak zaczął składac mi zyczenia...nigdy nie przywiazywałam wagi do imienin no ale pamietałam o nich chociaz a teraz chyba mysli tylko wokół synka krążą:) narzeczony tez zapomniał jemu to juz nie wybacze hehe Co do ubranek z lumpeksu to przyszła chrzestna naszego synka ma swietnie obcykane lumpki u nas i ma dobre oko i ostatnio upolowała taki strój na zime w kształcie kaczorka:) swietny jest taki cieplutki no w rozmiarze 86 takze akurat na zime bedzie...no i nówka z metka a za 8zł:) Ja juz sie nie moge doczekac dziewczyny az napiszecie kto tam sie kryje waszych brzuszkach bo jestem ciekawa czy bedzie wiecej chłopców czy dziewczynek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
No to Karolcia Wszystkiego najlepszego w okazji imienin!!!duzo zdrowka dla WAS!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
kurcze dziewczyny jak to wszystko zebrać, żeby ogarnąć ile będziemy miały chłopców i ile dziewczynek :) myślicie żeby zrobić tabelkę ? czy tak po prostu będziemy pisały ? U mnie mieszka dziewczynka :) a mam nadzieje, że to się potwierdzi na wizycie 21.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje:) widze ze dzis dzien usg wiec trzymam kciuki z calych sil:) I ja dzis bylam w lumpku zakupilam 4 pary spodenek w tym dwie pary jeansow z H&M kamizeleczke i 4 szt body z dlugim rekawkiem i zaplacilam kolo 27 zl:) a teraz zastanawiam sie nad fotelikami co myslicie o Graco??? juz troche wyszlam z tematu a wy macie mlodsze dzieciaki poradzcie:)plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa i zapomnialabym w tesco sa super pieluszki tetrowe z F&F przecenione na 8 zl za 3 szt w wersji dla chlopca i dla dziewczynki jedna jest we wzorki a dwie sa jednokolorowe niebieskie/rozowe w dotyku rewelacja niezbyt grube delikatne naprawde fajne bo te wzorzyste na all jakos do mnie nie przemiawiaja takie oklepane:( kupilam 5 paczek do tego dokupie biale zwykle i bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wkoncu poczulam ruchy! na samym srodku brzuszka, nisko pod pepkiem! lezalam na plecach i nagle takie puk, ale myslalam ze moze mi sie wydaje ale przylozylam tam reke i jeszcze 2 razy puklo:) az czulam jak mii reka leciutko podskoczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sweetmaleńka teraz coraz mocniejsze bedą i bardzo wyczuwalne. dziewczyny oglądałam bardzo fajną rzecz spodobało mi sie bo jak bartka rodziłam to były inne zabawki na gumce do wózka kojarzycie a teraz jest Łuk z zabawkami takie fajne kolorowe i fikuśne słodkie takie . chyba na głowe dostaje :) ale kupuje teraz bo pozniej czeka mnie wyprawka dla synusia do szkoły ani sie obejrzałam a synu już taki dużżży a właśnie dzisiaj go mierzyłam dziewczyny i jak zwykle stanął przy swoim miejscu na ścianie ( i tak freski zrobił mi takie że krecha sie nawet nie wyróżnia :p ) i mój 3.5 letni synuś ma 1 m i ok 4 cm . Mój mężczyzna rośnie :) w porównaniu do kuzynka który jest młodszy o 3 tyg to olbrzym taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet malenka gratuluje pierwszych kopniaczków:) zobaczysz eraz z dnia na dzien dzidzia bedzie co raz bardziej fikac:) A ja własnie uchwyciłam kopniaczka na filmiku,polowałam na to od czasu kiedy poczułam ruchy i teraz pierwszy raz sie udało:D Aniu to masz prawdziwego mężczyzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj filmik z kopniaczkiem:) No mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej kopal. Ja w poniedzialek kupie lozeczko i wlasnie na tym lozeczku jest taki łuk z zabawkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dam następny filmik bo ten był tak na szybko i leże na nim jakas rozkraczona hehe mogłybyscie czasami juz do mnie nic nie napisac;) ale obiecuje jak nagram nastepnego kopniaczka to pokaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×