Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

nie wierze w te kalkulatory bo wg nich moi starsi synowie to dziewczynki:P ja biore tez magnez:) duuuzo a co do lezenia to mam polegiwac nie musze lezec plackiem ale tryb zycia oszczedzajacy :( ciekawe kto za mnie ogarnie dom i cala reszte ale staram sie powoli i na raty sprzatanie mnie odpreza lubie moj domek i lubie miec porzadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
ja też wierze w usg :) mamo babelków Ty masz jeszcze dwójkę dzieci to je tez musisz ogarnąć ja mam tylko psiaka :) jak jest mąż to on z nią wychodzi a przynajmniej się stara a jak nie to siostra męża :) także radzimy sobie... no ja pojadłam sałatki coś nowego ale dobra :) na deser truskawki pewnie zgaga mnie dopadnie ale co tam i idę spać :) Dobranoc babeczki i brzusie :) do jutra ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u was po nawet nieduzym posilku zdarza sie dyskomfort takie jakby przejedzenie? mysle ze dzieciaki moj uciskaja i stad sie to bierze.nie jem na raz a na kilka razy od poczatku ciazy niewiele a czesto ale tak podobno lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie mam dyskomfortu, za to godzinę po posiłku lecę do toalety, bo już strawione. Masakra. Czasem tak trzy razy dziennie. Moje małe za to uciska na pęcherz. A ja znowu głodna jestem, idę poszperać w lodówce i chyba pójdę już spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem jedną porcje posilku za kilkoma podejściami :D bo apetyt jest ale jakby żołądek mniejszy :D Zaplanowałam na jutro sporą ucztę, mój TŻ wraca z delegacji, więc chate z pomocą mamy posprzątam, do tego zapiekanka, deser owocowy i babka cytrynowa :D już się nie mogę doczekać, żeby to wszystko zjeść hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nawet nie tyle ze uciska co kopie prosto w pecherz az mnie cewka moczowa boli miejsca niby maja sporo ,ale zawsze jakos trafi w pecherz a ja potem biegiem do wc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veet jest dobry,ja go używam od zawsze i mi tam nic nie zostaje..trzeba przytrzymać chwile.. Ja wyjeżdżam w poniedziałek na tydzień na działke...ale pogoda widze nie bardzo:/ Mi wyszedł synek...zobaczymy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcza
Witam Kochane Ja właśnie wróciłam z wizyty u gin. badania krwi i moczu wyszły mi ok, tylko gin wybadała jakieś stare pęknięcie na szyjce macicy ale powiedziała,że to nic groźnego i szyjka trzyma jak należy. Waga skoczyła mi tylko 1 kg do przodu, więc się ucieszyłam, bo w sumie od początku tylko 2 kg przybrałam, w końcu do najszczuplejszych nie należę więc jest ok. Na usg połówkowe jestem umówiona na 18 lipca, ciekawe czy poznamy płeć. Słonecznego dnia życzę, bo u mnie leje. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do golenia polecam zakup golarki elektrycznej. Posiadam taką od dwóch lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Dostałam ją na gwiazdkę od lubego, gdyż używanie zwyklej maszynki powodowało krwotoki :) Przy każdym goleniu, nawet nóg potrafiłam się zaciąć. Wiem, że będę miała dwie dziewczynki, ale jeszcze nie nastawiam się w 100 %. Mojej koleżanki synek do 7 miesiąca był dziewczynką. :) Ostatnio zauważyłam u siebie niepokojący objaw: strasznie napuchnięte i wyczuwalne żyły na całej prawej nodze poza tym ból nogi przy dłuższym staniu, więc na razie tylko leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - w ciąży lubią wychodzić żylaki, staraj się nie zakładać nogi na nogę i odpoczywać z nogami wyżej. Ja na szczęście nie miałam żylaków w 1 ciąży, ale teraz mam widoczne żyły wokół kostek i martwię się, żeby nie wylazły bardziej. A ja wkurzyłam się, bo znów nie poszłam z małą do lekarza - przeważnie nie mogę się dodzwonić do przychodni, żeby ją zarejestrować, a jak już się dodzwonię, to nie ma miejsc. A dziś udało mi się dodzwonić o 7.05, ale dowiedziałam się, że na dzieciach zdrowych jest tylko jedna pani doktor i to przez godzinę, bo będzie badała dzieci do szczepień i na pewno nas nie przyjmie :( A chciałam iść z wynikami małej, bo nic nie je i na dodatek wynika, że ma delikatną anemię :( Dziś robię na obiad makaron z sosem, mam nadzieję, że trochę zje, bo lubi makaron. A już za 5 dni dowiem się , kto mieszka w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
ale sie rozpisalyscie troche sie naczytalam :) ja dzisiaj bylam na badaniach wyniki poznam za tydzien na wizycie i plec mam nadzieje ze tez jesli dzidzia bedzie wspolpracowac co do golenia miejsc intymnych to jeszcze daje rade a paznokci u nog nie musze malowac bo zrobilam sobie żele wiec problem z glowy plec dziecka wychodzi chłopiec bo ur mialam po zaplodnieniu a jesli wpisac rocznikowo to dziewczynka hmm.... :) ja cos ostatnio nie mam ochoty na obiadki caly dzien moglabym jesc tylko owoce!a na sniadanie jadam jogurt natur. z platkami, a dzisiaj moj zazyczyl sobie gulaszowe z papryczka,pomidorami i ogorkiem + ryz ale sie rozpisalam ufff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
kurcze mamo babelków to masz trochę obowiązków :) ale jak to lubisz to fajowo :) ja nie wiem co tam dzisiaj u mnie na obiad okaże się jak dostane talerz pod nos :) iza tez zastanawiam się nad zakupieniem golarki elektrycznej mówisz, że się sprawdza nawet w trudno dostępnych miejscach ? :) u mnie też leje od rana i na słońce się nie zapowiada :( ale Wam życzę słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis nocke miałam nie przespana bo mały tak sie ruszał... teraz troszke pospałam i biore sie za obiadek,robie dzisiaj zupke gulaszowa bedzie na dwa dni bo nie mam weny do gotowania;/ Potem podjade do rossmana jupie krem veet i zobaczymy co z tego wyjdzie:) Mi dziewczyny drętwieja nogi strasznie,najbardziej wieczorem,żylaków nie mam ale strasznie duzo pajaczków mi sie pojawiło na udach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
mi tez dretwialy ale tylko w nocy ale jakos przeszlo co do zylakow to obserwuje swoje nogi i nic nie mam jedynie zauwazylam jednego pajaczka na udzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie. Nawet moja niejadka zjadła sporo makaronu :D Teraz została tylko sterta garów, ale dzisiaj męża kolej :P Wam też tak pękają naczynka? Mi szczególnie na udach i ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
u mnie też trochę pajączków się pojawiło :( karolciaaa daj znać jak tam ten krem działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pajaczki to u mnie tragedia,mam ich pełno na udach i z daleka wygladaja jak małe siniaczki niby regularne jedzenie rutinoscorbinu pomaga je zamknać,jak to nie pomoze no to trzeba bedzie sie po ciazy wspomóc u kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie miałam was pytac miałyscie robiona cytologie teraz w ciazy?bo ja miałam zawsze wynik 1 a teraz wyszedł 2 i troche sie zmartwiłam ale gin nic mi nie powiedział ze cos nie tak,kazał tylko uzywac do konca ciazy lactovagical

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia golarka sprawdza się nawet w miejscach intymnych ze względu na specjalne nakładki. Pajączki pojawiły się tylko na kostce, ale na całej nodze począwszy od uda do stopy ciągną się wyraźne grube żyły, które można wyczuć palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 2, a przed ciążą 1. Ale ponoć mało która ma w ciąży 1 grupę. Ale mi się nie chce sprzątać.. Zawsze w piątki robię takie większe sprzątanie, a póki co to najlepiej poszłabym spać.. Może to przez tą pogodę - leje, wieje i zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcza
Dziewczyny ja po pierwszej ciąży cały czas mam 2 grupę, mi gin. powiedziała,że to nic groźnego, zwyczajnie od czasu do czasu zaplącze mi się jakieś małe zapalenie i to dlatego, przepisuje mi jakieś globulki dopochwowe i potem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie martwcie ta 2 mi gin powiedzial ze 2 maja mlode kowiety ktore wspolzyja szyjak jest jakby tak anie calkiem gladka bo wspozyjemy ale to nie oznacza nic groznego czasmai moze byc na wyniku ze jets jakis stan zapalny ale to zaden problem 1 maja starcze kobiety ktore juz nie wspolzyja albo mlode wiec nie ma sie co martwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
u mnie też jest 2 grupa i gin powiedział, że nie ma czym się przejmować :) no wlasnie iza nie pomyslalam ze to jeszcze ktos wymyslil nakladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
ja tez mam 2 i gin mi powiedziala ze nie mam sie czym martwic własnie sie umowilam na usg 4d i ocene anatomii plodu na srode :) koszt:jedyne 250zł heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziła mnie przed chwilą koleżanka z bloku, będąca teraz w 26 tyg ciąży. Jestem zła, ponieważ skrytykowała moją rozrzutność na prywatne wizyty u ginekologa. Twierdzi, że nie ma co wydawać kasy na lekarzy prywatnie przecież ona chodzi do dobrego lekarza na Kase i jest zadowolona. Ale czy ona może zawsze zadzwonić do swojego lekarza, który odpowie na wszystkie pytania? Popsuła mi nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nie denerwuj się. Co jak co, ale to nie koleżanki sprawa, na co wydajesz swoje pieniądze. To, że ona jest zadowolona ze swojego gina, to nie znaczy że odpowiadałby on również Tobie. Tym bardziej, że jesteś w ciąży bliźniaczej. Owszem, na pewno są jeszcze dobrzy lekarze na nfz, ale to Tobie ma lekarz odpowiadać, a nie komuś. Ja też chodzę prywatnie i bardzo jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcza
nie denerwuj się iza, to są twoje pieniądze i możesz je wydawać na co chcesz, moja siostra gdyby nie poszła prywatnie to na pewno dziś by nie miała 4 letniego syna, plamiła na początku ciąży a lekarz w przychodni nie chciał jej przyjąć, kazał się zapisać na wizytę która wypadała za 4 tyg., więc poszła bez zwłoki gdzie indziej prywatnie i okazało się,że do końca ciąży musiała przyjmować jakieś leki i leżeć w łóżku. Gin z prywatnego gabinetu powiedział,że zanim by te 4 tyg. minęły to siostra by poroniła. Więc nie ma co się przejmować głupim gadaniem koleżanek, musimy dbać o zdrowie naszych kruszynek chociażby kosztem cienkiego porfela. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
wróciłam ze szpitala diagnoza zakrzepowe zapalenie żył, jutro idę na dopplera, a do końca ciąży będę musiała brać zastrzyki w brzuch i sporo się oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×