Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość moonia:)
Ania to dobrze synka wygrzałaś :) ja mam taką koleżankę której mama jak była z nią w ciąży długo bardzo pracowała przy kuchni gdzie było ciepło i tak ją wygrzała że do tej pory jest zmarzluchem :P Ha w końcu przyłapałam moją niunię na gorącym uczynku :) widziałam jak kopała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy:)Bo tak na prawdę trochę się boje tych studiów jak to będzie po porodzie. Lusiunia ja jestem z Rybnika i zamierzam studiować albo w Katowicach albo w Gliwicach.Z tego co wiem i się naszukałam na necie to zaoczne studia są tylko dla pielęgniarek które już pracują a tak jak dla mnie są tylko dzienne a ja na dzienne nie pójdę więc muszę niestety zrezygnować z pielęgniarstwa :/ Jutro idę na wizytę i mam nadzieję że zobaczę mojego bobaska na usg i oczywiście że wszystko będzie w porządku. My też ostatnio grzejemy w domu więc mogę chodzić w krótkim rękawie bo inaczej to bym na pewno chodziła w swetrze bo tez jestem zmarzluchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie dzis pogoda juz lepsza , od srody zapowiadaja znowu upały! Mój synus jest ostatnio bardzo aktywny, dzisiaj zasnełam o 2 dopiero bo od 23 broił... Ja skończylam kosmetologie i niestety ale w zawodzie nie pracowałam i pracowac chyba nie bede bo jak szłam to było takie boom na ten kierunek a teraz z praca lipa, najbardziej wkurza mnie to ze ja sie meczyłam 3 lata na studiach zakuwałam anatomie itd a warunki pracy miałabym takie jak dziewczyna która robi kurs w 30 h...ehhh... dlatego tez rozważam drugi kierunek ale chyba dopiero za rok w październiku bo nie wiem czy dam rade teraz tym bardziej ze mój tez ma jeszcze rok studiów a do małego tez nie bede miała cały czas opieki... Ale jak macie możliwosc to sie kształccie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia to może rozważ pracę inną niż kosmetyczka? Może np jako przedstawiciel w firmie kosmetycznej? Wiesz niestety często tak jest, że nie ma się pracy w zawodzie, ja też jestem po 5 latach nauki, po studiach magisterskich i na pracę w zawodzie nie mam szans:( przykro mi, bo to jest coś co mi raczej wychodziło dobrze:( no ale taki życie... przykro mi to pisać, ale liczy się jakie masz doświadczenie zawodowe, jaki tytuł naukowy, ale już nie ważne z czego, może być nawet z "łopatologii" , byle by wyższe i byle byś miała jak największe doświadczenie w pracy i byle byś była jak najmłodsza:( gorzkie słowa, ale niestety tak jest w praktyce, mi po studiach oczy się otworzyły, rynek pracy rządzi się paskudnymi prawami, często bardzo odbiegającymi od tego czego nas w życiu uczono i jakie nam zasady wpajano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dobijajcie mnie.. Z pracą jest ciężko, ale i tak jestem zdania, że lepiej mieć "papier" niż go nie mieć. Ja nie nastawiam się na super-pracę, znając życie wyląduję pewnie z powrotem w mojej starej pracy (huta) albo w sklepie. Chociaż kto wie? :) Ale z tym doświadczeniem to prawda niestety :( A ja idę sobie kawę zrobić, bo zaraz zasnę. Mała się bawi, mąż poszedł do dentysty, a małe śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie melduje z kawa:) dziewczyny kupilismy wczoraj fajne lezaczki hauck w tesco przecenione z 250 zl na 62 bez wibracji itd ale naprawde fajne:) no i cena pozytywna za takie pieniadze watro kupic wiec mamy dwa:D tak fajnie sie czuje jak patrze na nie jakos tak nie wiem ze to juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Bąbelków - widzę, że się rozszalałaś :) Ale rzeczywiście było warto. Ja też byłam wczoraj w tesco i kusiły mnie śpioszki, ale jeszcze się wstrzymam. W końcu do środy niedaleko. Wy też macie takie suche włosy w ciąży? Ja zawsze miałam skłonność do przetłuszczania, teraz włosy nie przetłuszczają mi się aż tak, ale za to końcówki - porażka. Jutro idę podciąć, bo sama na siebie nie mogę patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubie zwód kosmetyczki ale pozostawie to jako hobby no chyba ze uda mi sie spełnic marzenie i otworzyc biznes własny bo mamy z narzeczonym pomysł ale fudnuszy narazie brak... praowałam troche w zawodzie moze nie jako kosmetyczka ale jako wizażystka i konsultant kosmetyczny bo jako kosmetyczka stac 10 h z 1000zł to tragedia...w sklepach dziewczyny maja wiecej... Mi sie marzy prawo:D ambitnie hehe mamo babelków to naprawde warto z tymi leżaczkami , ja widziałam ze w tesco mozna trafic super ciuszki w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma urlop od przyszlego poniedziałku to go wyciągne na zakupy bo teraz wlasnie fajnie cos upolowac na wyprzedażach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wypadać zaczną pewnie po porodzie, jak mała miała jakieś 3-4 miesiące, to chyba więcej włosów miałam na grzebieniu przy rozczesywaniu, niż na głowie :( Ja na początku wyprzedaży kupiłam małej kapelusik na lato z 6 zł, 3 pak bluzek za 29 zł i bluzę za 16 zł. Wczoraj niestety wszystko było "przebrane" - zostały same malutkie albo duże rozmiary, a rozglądałam się za jakimiś dresowymi spodniami dla małej. W ogóle cięzko mi kupić jakiekolwiek spodnie dla niej, bo jak na swój wiek jest wysoka (na długość pasują spodnie na 3-4 lata), ale za to chuda - chodzi w krótkich spodenkach i rybaczkach w rozmiarze od12 - 18 msc :( A teraz lecę czytać o Złotowłosej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett ja mam to samo z synkiem ma 3.5 roku i na swój wiek jest strasznie przerośnięty :) ze spodniami na niego to masakra już łatwiej mi spodenki kupić czy dres :) naszczęście o dziwo moje dziecko zaczęło przybierać w pasie i wogóle góra w barkach też sie taki szerszy zrobił takie małe ciasteczko teraz z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z włosami też to miałam dziewczyny suche i zniszczone w zeszłym tyg jak byłam zrobić pasemka to odrazu zaraz podciełam o jest lepiej i narazie nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Cześć kobietki! Ja dzisiaj mam okropnego lenia dopiero po 12 wyszłam spod kołdry troche się ogarnełam i po 15 uciełam sobie drzemkę... Ja niestety z kawki zrezygnowałam, bo łapały mnie skurcze i jak chce mi się spać to po prostu drzemię :) karolciaa ja właśnie kończę kosmetologię został mi tylko rok... niby jest na to boom a właściwie to się kończy ale z praca jest masakra najlepiej to poza papierkiem mieć jakieś dobre znajomości i wtedy to nawet bez doświadczenia a czasem i bez wykształcenia znajdzie sie pracę. scarlett moje włosy są takie same końcówki są straszne a wypadają jak nie wiem, przeraża mnie to :( mamo babelków gratuluje owocnych zakupów :) u mnie niestety nie ma tesco ale jak mi się uda pojechać gdzieś gdzie będzie to na pewno zrobię tak zakupy bo wiem że fajne ciuszki można znaleźć a jak są promocje to już w ogóle :) już nie mogę się doczekać żeby pójść na zakupy :) ale na razie leże sobie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie wam szczerze ze moje cialo sie zaczyna buntowac juz czuje ze inaczej chodze ze sa czynnosci ktore sprawiaja mi trudnosc:( wg lekarzy w ciazy blizniaczej macica osiaga swoj pelny rozmiar miedzy 26 a 28 tygodniem ciazy (tzn rozmiar dla 40 tc) to jest okolo 12-14 tygodni wczesniej!!! dzis sie uderzylam w brzuch nie mocno ale po prostu nie ogarnelam ze on tak odstaje i ze nie dam rady siegnac tam gdzie chcialam troszke sie boje ze bede niezdarna i niesamodzielna za jakis czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja zaglądnę do tego tesco skoro Wam się już udało takie cudeńka wypatrzeć;) ale ja jeśli już to będę kupowała np. jakieś buciki, dresiki i takie cudeńka, bo póki co śpiochów mam dużo:) a te przeceny to chyba się dopiero zaczynają, no nie? dziewczyny a może znacie jakieś fajne sklepy, w których bywają super wyprzedaże sezonowe, bo z tymi to różnie bywa... ponoć posezonowe fajne bywają w 5-10-15, faktycznie sporo z ceny spadają, a nie jak czasem jakieś 10 % i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka teraz chyba wszedzie sie zaczely jesli juz sie ie koncza:( ja takie cudenka zwykle trafie w lumpku niezniszczone markowe ciuszki nawet jesli nie zaloze bo wyrosnie to mniejszy zal a potem jeszcze pojda do ludzi:) wiem ze Endo ma wyprzedaz wejdz do sklepu internetowego wiem ze mozna nawet zamiwic w necie a odebrac w sklepie stacjonarnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam mieć dzisiaj połowkowe, ale oczywiście odezwał się mój wrodzony pech- lekarka zachorowała, a zastępstwo pojawi się dopiero na środę. Niby w pierwszej kolejności obsłużą pacjentów zaległych ale już widzę jak to będzie wyglądało cudownie;/ Poszłam do swojego gina z nfz, dał mi kolejne 3tyg l4, i dodatkowo skierowanie na badanie krwi, moczu i obciążenia glukozą 75ml, brrrrr;/ Usg nie zrobił, ale odsłuchał prace serca, tętno ok 135 więc taki standardzik;) Wielkie oczy zrobił jak zobaczył brzuszek, powiedział, że spory jak na ten miesiąc ;) Kolejna wizyta 27.07.... Co do włosów- u mnie ogółem znaczna poprawa, wczesniej wypadały garsciami, a od czasu ciązy prawie wcale, paznokcie wzmocnione, cera o wiele lepsza...:) Ale po prawdzie ze względu na dziecko zupełnie inaczej się odżywiam, pije przepisowe 1.5l wody dziennie i do tego soczki, herbatka... więc skóra nawilżona, a co za tym idzie wlosy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
ehh a mój brzuszek jest taki mały, że wszystcy mówią że nie widać że ja w ciąży jestem :( ale w sumie ja szczupła jestem może dlatego... mamo babelkow nie przejmuj się na pewno nie będziesz niezdarą :) po prostu będziesz taką większą foczką w końcu u Ciebie mieszkają bliźniaki :) moja cera się popsuła a miałam nadzieję na poprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia- ja przed ciążą ważyłam 48kg na 167cm wzrostu, a moj brzuch był przyozdobiony lekkim choć widocznym kaloryferem, natomiast cala rodzina zgodnie narzekala, ze wygladam jak zbieg z Oświecimia:P Ale odkąd dowiedziałam sie o ciąży zaczęłam jeść regularnie, poza tym leżąco-człapiący tryb życia z ostatnich 3 miesięcy przyczynił się do szybkiego skoku wagi, więc to pewnie przez to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...faworki:) i jeszcze ciepłe pączusie:) chyba wiem czym się jutro zajmę! mama bąbelków to mnie oświeciłaś, ja ostatnio wcale po sklepach nie chodzę, nie mam siły:( i stąd moja niewiedza;) w takim razie muszę się jednak przemóc, bo chętnie coś w przecenach upoluję:) z tymi włosami to dziwna sprawa, ja dotychczas słyszałam, że w ciąży włosy się poprawiają, a mi teraz zaczęły wypadać:( widzę, że nie tylko mi, dlatego pewno nie ma co się martwić, ale za to zauważyłam, że włosy na nogach prawie wcale mi nie rosną! golę 3-4 razy rzadziej!!!!!! szkoda, że w okolicach bikini tak nie jest, hehe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
julianna to dokładnie tak jak ja 47kg żywej wagi :D przy 165cm wzrostu :) rodzina zawsze pyta kiedy ja przytyje... a teraz leże jem wcale nie mało i jakoś na wadze nie przybieram za dużo no ale ja tak całe życie mam moja mama taka sama jest "zasuszona" jak to mówią :) no ale mam nadzieję że w końcu zacznę normalnie (więcej) przybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi poprawiły się o tyle, że już się nadmiernie nie przetłuszczają. Za to teraz są za suche, szczególnie na końcach :P Skórę też mam strasznie suchą. Niestety włosy na nogach rosną jak dawniej. A co do przecen, to warto się wybrać. Ja wczoraj kupiłam sobie adidasy nike za 110zł :) Przydałyby mi się jeszcze jakieś spodnie dresowe, ale pośpiechu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAWORKI!!! jutro robie mi bo mi takiego smaczka narobiłyscie ze szok az sie oblizuje jak to pisze hehe C do wyprzedaży to u mnie jest CH Factory Outlet i tam jest SMYK i cały rok jest wyprzedaz wiec napewno tam sie wybiore bo naprawde sa super ciuszki i tanie przede wszystkim, h&m tez ma fajne przeceny ale kumpela mówiła ze jak dla mnie to najlepeij jechac we wrzesniu bo wystawia koleckcje jesien zima ze zeszłego roku:) My bylismy w zeszłym tygodniu na basenie i spotkalismy kolezanke mojego z pracy która nie wiedziała ze jestem w ciazy i potem pytała mojego który ms to jak jej powiedział ze 5 to zrobiła takie oczy podobno ze szok bo myslała ze juz końcówka;/ wiec niestety ale wygladam jak wieloryb... Najbardziej przytłacza mnie to jak otwieram szafe i nie wszystko do połowy pępka albo w pasie za małe;/ jak jest chłodniej to wole z domu sie nie ruszac ze wzgledu na brak ciuchów w swoim obecnym rozmiarze a jak ciepło to zarzucam sukienke jakas i gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×