Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

A propo stóp................. mi urosły stopy o jeden numer...dodam tylko że i tak mam rzadko spotykany numer stopy i teraz jeszcze numer większy....chucham i dmucham żeby to się zatrzymało,mojej siostrze urosły o dwa numery..no kurde w moim przypasku to MASAKRA..poważnie hehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca na manowacach
Lusiunia-coś jest z tymi rosnącymi stopami,tylko gorzej jak ktos ma duże stopy jak ja.Kupiłam sandały rozmiar 43 i są trochę za małe:( Musze latac w tenisówkach. Juz mi te skurcze mineły,luteina i no-spa pomogły :) Zaczynam 24tydz :) Milego wypoczynku babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj nie ma czym oddychac,niby wczoraj wieczorem lało ale dzisiaj tak czy siak upał...chciałam isc po zakupy ale wstrzymam sie az mój wróci z pracy bo nie dam rady chyba! ja mam rozmiar stopy 39 ale niektóre buty musze kupowac na 40 bo mam szeroka stope wiec mam nadzieje ze nie urosnie bo w damskich to chyba do 41-42 maks sa buty;/ Kumpela mi kiedys mówiła ze w ciazy moze stopa urosnąć a ja sie smiałam z niej a jednak to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko nie jestem sama...hehehheh:) ja kupiłam wczoraj klapki 42 ale nie są takie luźne strasznie... martwie się trochę o jesień...czy znajde takie buty żeby się nie zasapać i trafię w rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie martwie w czym wogóle do szpitala dojade jak nie bedzie zimno to mam zamiar zaopatrzyc sie w dres jakis ciepły w rozmiarze XXXL:) a buty hmmm najwyzej mojego adidasy załoze 45 rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie duze stopy to polecam Deichmann,tam jest rozmiar nawet 44:) W Wawie jest sklep Bucior,ale kiedys tam byłam i ceny mnie troche odrzuciły.Na Grochowskiej przy Al.Zielenieckiej tez jest sklep z duzymi rozmiarami,niedługo tam wpadne bo musze w tej sytuacji szukac butów na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie wiedzialam o tym ze stopa moze urosnac, w moim przypadku to nawet na dobre by wyszlo bo moj M. jak widzi moje adidasy to sie smieje ze jak dzieciece wygladaja, a jak mam wysokie szpilki to w ogole jak japonka- wiec czy w ta czy w ta strone nie jest latwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie sie dzień bardzo kiepsko zaczął :( brzuch mnie boli tak dziwnie najbardziej podbrzusze. Ani sie położyć bo synek ale staram sie w między czasie coś odpocząć . ja nosze 38 ale teraz 39 kupuje bo coś małete 38 sie zrobiło. Na jesień kupie jakieś buty adidaski nowe . A pózniej to kłopot z głowy w razie czego mam wciagane kozaczki więc półbiedy z zapinaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca na manowcach.. ja ogólnie nie polecam tego sklepu,w deutchmanie kupisz spokojnie buty a w tym buciorze to....no nie wiem dla mnie to tam są buty dla starych bab..heheh sorry za tę dosłowność :) a cenyyyyyyyyy o matko..ale tak to jest..bierzesz ślub-drożej,jesteś w ciąży-drożej,jesteś gruba-drożej,masz większe stpy-uszyj sobie buty sama hehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie mam rozmiar 38/39 i jeszcze sie mieszcze:D na zimne mam 40 wciagne, wiec problemu nie bedzie:D nogi mi nie spuchly, moze dlatego ze moja gin przepisala mi diiete bez soli. A od 3 dni czuje sie strasznie oslabiona, krew z nosa leci i glowa boli. Chyba musze sie wybrac do rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to ten sam link tylko w Twoim zestawie nic nie napisali, że dodają jakiś gratis i u mnie poza tym co zamówiłam jest taki nie duży trójkątny kawałek materiału w innym kolorze niż pościel obszyty i zastanawiam się co to jest może Ty też masz coś takiego ?;> O tych stopach, że mogą się powiększyć to czytałam ponoć może to zniknąć po ciąży ale nie musi... U mnie na razie jest bez zmian. a pogoda to masakra fajnie bo słonko świeci ale duszno jest jak nie wiem, łazić się wcale nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia ja zadnego gratisu nie dostalam nie mam pojecia co to moze byc :) mi stopa nie urosla caly czas mam 38 :) u mnie tez goraco jak diabli troche siedzialam na balkonie ale teraz juz swieci tam slonce wiec nie wytrzymuje, 2 prania zrobilam teraz moj odkurza i myje podlogi... :) troche ksiazke czytalam ale chyba pojedziemy na mojej mamy to na ogrodzie sobie posiedze(moja jedyna rozrywka pojechac do mamy na ogrod bo nigdzie nie moge sie ruszac przez ten twardniejacy brzuch) \ milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy zamawianiu zestawu poscieli na allegro moonia miala jakis gratis a ja nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie Z tymi stopami to jest racja chociaż mi nie tyle co urosły ale spuchły i nie mieszczę nóg w balerinki najwygodniej mi chodzić w japonkach albo klapkach a na jesień i zimę też pewnie będę musiała mieć o numer większe teraz noszę rozmiar 39. obiecałam dodać zdjęcie brzuszka więc dodaję: http://www.garnek.pl/ankela/16562856/24-tydzien-ciazy Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wczoraj jakoś fatalnie się czułam, ale mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, bo jedziemy do teściów na obiadek, tyle, ze 120 km od Poznania ;) Byłam też wczoraj w plazie na bezpłatnym usg4D, niestety na zapisanie się nie było szans, taka kolejka mamusiek, ale chyba się skusze i pójdę prywatnie, bo takie fajne obrazy szkrabów wychodzą. Ale może którejś mamusi z Poznania udało się dostać. No właśnie, co do mamusiek z Poznania, w Komornikach jest taka fajna hurtownia dzięcięca, można tam kupować w cenach detalicznych, wydaje mi się, że jest taniej... tam kupowaliśmy całą wyprawkę dla Huberta (łóżeczko, materac, pościel, wózek, wanienka i drobniejsze...) i tym razem muszę tam zajrzeć. A tymczasem muszę budzić chłopaków, bo oni jeszcze śpią leniuchy :D Pozdrawiamy i życzymy miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u nas cały dzień deszcz deszcz deszcz :( oglądałam dzisiaj o wcześniakach urodzonych po 25 tyg . I takie malutkie nie które były że szok jedno dzieciątko wyprotowane miało ledwo 26 cm :o ale teraz jest dzięki rehabilitacji zdrowym dzieckiem tylko ma odme oskrzelową czy coś wyobrażacie sobie gdyby miała któras z nas teraz urodzić bo ja nie jednak malutkie takie że bałabym sie dotknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam dzisiaj na allegro maty edukacyjne...stwierdzam jedno...takie byle jakie są w miarę tanie ale te delikatnie lepsze już są drogie a są i takie które sięgają cen łóżeczek...dlaczego? przecież to tak na dobrą sprawę na chwilę...nie rozumiem...muszę zacząć zbierać heheh bo oczywiście zakochałam się w nie jednej:) duszno u mnie...o matko a tak na dobrą sprawe czekam na aukcje aparatu,kończy się o 22 znalazłam idealny taki jaki chciałam teraz tylko zależy czy ktoś mnie przechytrzy..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 bardzo fajne ciuszki :) ... mój mały dzisiaj jakoś wyjątkowo "spokojny", chyba jak nigdy do tej pory :/... miewałyście już takie "ciche" dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Bąbelków..dlaczego? ..Przegrałam aukcję o 1zł...co za rura musiała przede mną nawciskać szybciej cyferek!! ..jestem w wielkiej rozpaczy..hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez te cholerna cukrzyce ,niby ja ogarniam narazie ale to taki wredny przeciwnik ,boje sie ze cos zrobie nie tak i dzieciaczkom zaszkodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Ja dzisiaj po cięzkiej nocy jestem, obudziłam się, bo było mi duszno, potem dopadła mnie zgaga, a na dobicie mnie przyleciały trzy komary z czego dwa zabiłam a jeden mnie wkurzał, pogryzł i nie wiem gdzieś uciekł;/;/ Rano mąż musiał wstać do lekarza więc też sobie nie pospałam, do tego pogoda jakaś nie wyraźna ;/ niby przebija się słońce ale zaraz nachodzą chmury i dupa z tego. Mamo bąbelków nie denerwuj się tak mocno, bo to też maluszkom szkodzi. Będzie dobrze jak już ogarniasz to dasz sobie radę :) Miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mamo bąbelków, nie załamuj się, każdemu zdarzają się dołki, ale pomyśl, że już bliżej niż dalej :) A ja muszę iść zrobić sobie zdjęcia na uczelnię i tak mi się nie chce, a do końca tygodnia muszę donieść wszystkie papiery razem z tymi nieszczęsnymi zdjęciami.. Dziś mi się śniło, że już urodziłam, obudziłam się troszkę zawiedziona, bo nie mogę się już doczekać. Czuję, że druga córcia nie będzie tak spokojna jak pierwsza, zresztą już teraz widać różnicę - niemal nie ma chwil, żeby nie kopała, zastanawiam się czasem, kiedy ona śpi :) Pisałyście o rosnących stopach - koleżanki też o tym opowiadały, na szczęście moje 38 nie urosło, chociaż jeszcze różnie może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×