Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Wiesz Karolcia nikt tu nie generalizuje, my wypowiadamy tylko swoje subiektywne opinie, a przecież wiadomo, że każdy przypadek jest inny... Agatka naprawdę fajny wózek i kolorek ok:) widać, że jak nówka, jak Ty to znalazłaś? ja zaglądam prawie codziennie na allegro, kilka x-landerów mam w obserwowanych, ale tego nie widziałam;) jakoś szybko go sprzątnęłaś;) ale spoko wyhaczę i ja swojego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, napisałam tylko swoje odczucia co do proszków, bo dzidziusia używałam do roku, potem wizir sensitive, a piorę teraz dlatego, że taką mam ochotę i siłę na to. Potem te ubranka wyprasuję, a już teraz nie mogę długo stać, bo bardzo boli mnie brzuch dołem. Chciałabym chociaż chwilę poleżeć w ciągu dnia, ale niestety jest to nierealne, bo zaraz siusiu, kupa, pić, jeść. Każdy robi tak jak uważa i kiedy ma na to ochotę. Ja swoją chrzestną oglądam tylko przy okazji większych uroczystości na których z racji swojej funkcji powinna być, a jest siostrą cioteczną mojej mamy. Chrzestnego widuję często. Relacje w rodzinie również ulegają zmianom. Po ostatniej wizycie u gin dostałam skierowanie na badanie poziomu hormonów tarczycy, a to w związku z kołataniem, tłuczeniem się serca. Staram się nie myśleć o tym, żeby się nie denerwować. Poza tym wyniki obejrzę dopiero na wizycie u gin, może to lepiej, bo znowu nie doczytam norm i będę się denerwowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Karolcia:) a poza tym z biegiem lat wszystko się zmienia i w rodzinie i wśród przyjaciół i nikt tego nie przewidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erka ty zagladasz na allegro prawie codziennie a ja kilka razy dziennie :) byl dopiero co wystawiony i go szybciutko kupilam tez mialam pare w obserwowanych i np wczoraj jeden z nich ktos kupil bo ja sie wahalam(glupia :) kosztowal 1290zł ale byl z fotelikiem rozmawialam przed chwila z tym gosciem co od niego kupilam wozek jutro go bedzie pakowal i wysle wiec poniedzialek,wtorek bedzie u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj porozpisywałyście ho ho ho :)!! Ja aż do 15 poza domem byłam, u taty w szpitalu, na małych zakupach i na poczcie ( kolejne 3 paczuszki przyszły:)!! ). Ale coś się zaczęło chmurzyć i momentalnie mi energia opadła:/ Jeśli chodzi o chrzestnych - ja chrzczona nie byłam i jakoś za tym nie tęsknie.Mój partner był chrzczony i chrzestnych nie widział od X lat. Aleksa chrzcić również nie będziemy- sam wybierze sobie religie, gdy już podrośnie. Ochrzcić zawsze się zdąży :) Wózeczki super macie, ja wciąż poluje:P Raczej używanego nie kupie, wolę mieć pewność, że mi wózek ( w wersji spacerowej) te 3 lata posłuży spokojnie, a jak ma sie gwarancje na 2 lata to jakoś tak lżej na sercu ( przynajmniej w moim wypadku :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też jeszcze nie piorę ubranek :) Ale tak na początku października, może pod koniec września się za to wezmę. Ja używałam Jelpa i Dzidziusia, a płukałam w Loveli, więc wszystko mam obcykane:) Zresztą po jakimś czasie zaczęłam prać w zwykłym proszku, małej nic nie było, więc dałam sobie spokój z osobnym proszkiem. Co do chrzestnych, to nie bardzo mam kogo.. Chrzestnymi starszej córki są mój brat i siostra męża, a że więcej rodzeństwa nie mamy, jest dylemat. Na nieszczęście żadna z przyjaciółek albo nie m oże być chrzestną, albo ma już chrześniaków. Pozostaje moje rodzeństwo cioteczne, z którym co prawda teraz rzadko się widuję, ale mamy bardzo dobry kontakt. Julianna ja kupowałam dla córci nowy wózek i dalej jest jak nowy, więc warto było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, taka inwestycja na przyszłość :) Ja co prawda rodzeństwa dla Aleksa nie planuje, ale i sam Aleks jest niespodzianką, więc kto wie :) Wczoraj dokonałam ostatniego zamówienia na allegro na ciuszki :) Oficjalnie mam zapas na jakieś 6 miesięcy, jak nie dłużej :P Już nie wspomnie o tym, że pewnikiem się nazbiera jeszcze troszkę ciuszków po porodzie :) Teraz zaczynam polowanie na butelki, aspiratory, i resztę drobnych produktów, i może zacznę już kompletować wyprawkę do szpitala dla siebie :) Ostatnio miałam jakieś takie złe przeczucia, od usg połówkowego mały o wiele mniej się rusza, a może ja po prostu słabiej go czuję, nie wiem... nie przejmowałam się tym, ale od 2 dni, co jakiś czas czułam takie rytmiczne pulsowanie w brzuchu. Jako pierworódka oczywiście nie miałam bladego pojęcia co to jest, więc się troszkę postresowałam. Dzisiaj w nocy poczytałam o "objawach" 7go miesiąca, a tak jak byk było napisane, że maluszek dostaje czkawki i tak właśnie odczuwa to mama ;) Ale się uśmiałam z własnego panikarstwa, mówie Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Ja dzisiaj wyjatkowo dobrze spałam,sniadanko juz zjadłam i o 10 mam zamiar wyruszyc na zakupy:D Juliana u Ciebie juz 7ms u mnie dopiero sie zacznie 19.08...jakie butelki chcesz kupić?jesli aventu to moge dac link gdzie zestaw startowy jest za 46 zł o ile dobrze pamietam bo sama zamawiałam...:) Ja sie wkurzyłam bo wylicytowałam pajacyk a teraz brak kontaktu ze sprzedajacym i nawet nie ma nr konta zeby pieniadze przesłac juz powiedziałam sobie ze czekam do dzisiaj wieczora czy sie doezwie jak nie to napisze meila ze rezygnuje i tyle bo w pn licytowałam... MIłego Dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ale mnie w nocy koło nerki bolało że zasnąć nie mogłam i duszno było tak że szok. ja o ubranka martwic sie nie musze w szafce mam obecnie ubranka do 9 miesiaca. Kombinezony do roku . Butelki, grzebyki smoczki mam już kupione mnie zostało nie wiele do kupienia . Aspirator do noska, wanienka, łóżeczko , i 2 kocyki z tych grubszych . U nas widziałam takie śliczne że je kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Karolcia teraz większość sprzedających preferuje "płacę z allegro" i dlatego nie widzisz nr konta. Wejdź na stronę przedmiotu i kliknij "płacę z allegro". Ja sama kilka dni temu się wkurzałam, że mailem nie przyszedł nr konta, a tu takie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki u mnie przed chwila byl listonosz i przywiozl zestaw poscieli kolderke podusie itd ale mi sie podoba :) tylko naszej Majki brakuje :) jakos noc minela ale nie moglam zasnac za bardzo caly czas myslalam o wozeczku hehe dzisiaj pogoda sie pogorszyla ale zimno jeszcze nie jest ale slonca nie ma i ma padac deszcz.. ja tylko place z allegro jak cos kupuje chyba ze jest wyraznie napisane ze ktos sobie zyczy na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, ja też tylko przez Płacę z Allegro dokonuję przelewów, nie dość, że szybciutko, to i mniej kłopotów z mail'ingiem ;) Ja już się nie mogę doczekać tych wszystkich paczek, które powinny się hurtem w przyszłym tygodniu pojawić :D Butelki albo AVANT albo Tommee Tippee :) tyle, że ja chce tylko 2 buteleczki, bo mam cichą nadzieję, że będę karmic piersią i się więcej butelek nie przyda :) do tego laktator z butelką. I upatrzyłam 2 fajniusie kocyki,powiedzcie, czy będą wg Was odpowiednie do wózka, na spód i na wierzch ? http://allegro.pl/milutki-koc-puchaty-kocyk-z-aplikacja-nowosci-i1736804630.html i http://allegro.pl/160x210-koc-mikrofibra-cieply-koce-narzuta-kocyk-i1751521680.html i w sumie jeszcze też jest całkiem fajny..... http://allegro.pl/gruuuby-kocyk-tloczony-pluszowy-koc-bobas-i1736804712.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja sie tez zastanawiam nad butelkami ktora firma?!moze niech jakas mama sie wypowie ktore lepsze czy jest jakas wielka roznica?? co do kocykow mi sie podoba ten pierwszy i ostatni ale ten ostatni strasznie gruby nie za bardzo??nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ! :) Jak dla mnie kocyki pierwszy i drugi są fajne :) A jeśli chodzi o wózek też wole nowy, chociaż wiadomo i nowy może trafić się jakiś felerny ale zawsze jest gwarancja :) też myslałam o chrzcinach w święta ale nie wiem czy dam radę się ogarnąć tak szybko :) a jeśli nie w Boże Narodzenie to w Wielkanoc :) ciuszków tez mam już co raz więcej chociaż brakuje mi taki podstawowych jak śpioszki i kaftaniki :) ale to się jeszcze dokupi :) najgorzej że nie mam 100% pewności kto u mnie mieszka :D U mnie pogoda dzisiaj ładna chociaż zapowiadali deszcze może wytrzyma :) Buziaki brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale to jest produkt importowany, bez polskiej instrukcji, a na innych aukcjach ostrzegają przed podróbkami sprowadzanymi z zagranicy. ALe cena w porównaniu z innymi naprawdę zachęcająca. Wczoraj miałam bolącą przygodę. Przez cały wieczór chodziłam ze spuchniętym i piekącym palcem. Po drodze do apteki we włosy wpadła mi osa lub pszczoła. Myśląc, że to zwykły owad przeczesałam ręką włosy i poczułam ogromny ból między palcami. Paskudztwo mnie użądliło. Było to moje pierwsze użądlenie i okazało się, że nie mam żadnych gorszych eakcji alergicznych. Nie chce tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i zapomniałam ja mam trzy butelki AVENT-u 125ml dwie złote jedna zwykła. Myślicie, że na dobry początek to starczy ? Tez planuje karmić piersią ale nie wiem jak długo dam radę z racji tego, że chce studia dalej ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza współczuję, a mnie to nawet komary nie chcą gryźć :D Ja myślę, że 2 butelki do mleka i jedna do herbatki/ wody spokojnie wystarczą, przecież i tak za jakiś czas się je wymienia. Ja raczej nie zamierzam karmić, spróbuję, ale jak mała nie będzie chciała to nie będę walczyć, zresztą nie wyobrażam sobie siedzieć na wykładach z cieknącymi piersiami lub chodzić do toalety odciągać. A poza tym nie wiadomo jak będzie z moim kręgosłupem po porodzie, może się okazać że będę potrzebować silnych środków przeciwbólowych, a wtedy karmienie i tak odpada.. A ja dziś puszczam pralkę za pralką, bo od jutra ma być u nas już brzydko, więc trzeba skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pranie i prasowanie wezme sie pod koniec września :) póki co nie widzę sensu, zwłaszcza, że mamy się na początku września przeprowadzać. co do butelek- jedna już mam zamówioną z Tommee Tippee, 125ml, do tego dojdzie antykolkowa z avantu i laktator z butelką :) i styka :) do każdej butelki po 2 smoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;-) ja zakupilam butelki tommee tippy zestaw startowy- taniutko wyszlo. Ja chce karmic piersia, ale tez chce karmic moim pokarmem z butelki dlatego i setki i dwusetki byly mi potrzebne, a w gratisie jest butelka do picia od 6 msc i smoczki od 3. Mam w domu 3 albo 4 butelki aventu 125 nowe jesli ktoras jest zainteresowana;-) laktator tez mam ten reczny z aventu- czyli utwierdzam sie w przekonaniu ze kupuje dobre produkty- mam nadzieje;-) a co do wozka- tez wole nowy poprostu mam w glowie kilka rzeczy ktore koniecznie moj Synek musi miec nowe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka teraz rozumiem;) też będę musiała się spiąć i zaglądać bardzo często na allegro, ale ja to jestem taka, że jak często zaglądam i nic ciekawego nie zauważę to wpadam w frustracje...;) wózek planuje kupić konic września/październik, nie wcześniej, chyba, że trafi się super okazja, tak jak np Agnieszce;) iza ja miałam taki właśnie laktator i nie byłam zadowolona, co nie znaczy, że go odradzam, po prostu piszę swoje odczucia, mi było ciężko nim odciągać, bolało tak, że odciągałam ze łzami w oczach ( miałam poranione brodawki do krwi) i jak karmiłam było źle i jak odciągałam i co najgorsze bardzo długo to schodziło, trzeba się było "napracować" na porcję mleczka;) ale to nie znaczy, że ten laktotor jest zły, mi po prostu nie służył, ale ja miałam z karmieniem ogólnie duże problemy, teraz kupiłam sobie taki http://allegro.pl/laktator-odciagacz-elektr-mini-electric-medela-i1747865387.html i mam nadzieję, że będzie i szybciej i lżej:) ale tak naprawdę póki się czegoś nie przetestuje na własnej skórze to się nie będzie miało pewności, więc zobaczymy:) 3 butelki na na pewno starczą na początek, później zobaczysz co i jakie dokupić, ale takie małe 3 to aż za dużo;) 2 by starczyły, później więkssze co do firmy, mi się wydaje, że nie ma takiego znaczenie, na forach doczytacie się różnych opinii, aż głowa boli, robi się mętlik w głowie, ja kupię Nuka bo mi się podobają z wyglądu i miałam je przy córeczce i dobrze mi się ich używało, Aventa po prostu mi się nie podobają, a poza tym nie mają w zestawie tych zatyczek (nie wiem jak to się nazywa) a Nuka mają, wiem, że to się przydaje np przy mieszaniu mleka, albo herbatki, mieszasz szybko i energicznie i nic Ci się nie wychlapie, potem odkręcasz i gotowe, niby drobiazg, ale dla mnie się liczy;) chociaż swoją drogą najwięcej dobrego słyszałam o Avencie, nie wiem czemu...;) ja chyba nan początek kupię 2 małe i jedną dużą, albo 2 duże...sama jeszcze nie wiem:) Julianna a kocyki śliczniutkie te pierwsze i chyba najbardziej przydatne, te środkowe są normalne, takie duże, to raczej przy dziecku Ci nie będą aż tak potrzebne, ja mam jeden gruby i kilka cieniutkich, polarkowych, myślę, że starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u nas od rana dość pogodnie, a mam trochę rzeczy dzisiaj do zrobienia, na szczęscie zaczyna się weekend, więc chłopaki będą się sobą zajmować, dzisiaj starują na basen, mój Hubert uwielbia wodę, więc są częstymi bywalcami. Jeśli chodzi o laktator, ja przy pierwszym dziecku miałam lovi z pompką, więc to była masakara jakaś, bo ta pompka się wciąż zasysała, a był dość drogi, bo kosztował ok 100zł. . Jeśli teraz będę miała jakieś problemy z karmieniam, bądź konieczność ściągania mleczka, to raczej zainwestuyję w elektryczny. Buetlki, my używaliśmy wszytskich, głównie chodziło o smoczki, Hubert okazał się mocno wybredny w tej kwestii, najpierw mieliśmy Tommee Tippee, później lovi, a zakończyliśmy na avencie. Ale przy okazjo odkryłam, że smoczki lovi pasują na buteli avent, a są dużo tańsze ;) Tu jest tani zestaw startowy Tomme... http://allegro.pl/tommee-tippee-zestaw-startowy-butelki-smoczki-i1731729556.html Julianna_Szcz... ten puchaty kocyk, jest naprawdę bardzo puchaty, widziałam go na żywo, więc polecam. Ja kupiłam taki, w szaro różowe kropki: http://allegro.pl/womar-kocyk-75x100-polski-markowy-bawelna-akryl-i1740158198.html Planuję kupić jeszcze jeden gruby, a podobają mi się takie: http://allegro.pl/kocyki-dzieciece-piel-110-140-wiele-wzorow-i1733203682.html http://allegro.pl/carter-s-kocyk-76x102cm-milutki-z-slon-braz-rozowy-i1741987426.html http://allegro.pl/kocyk-76-102-cm-4szt-blankets-100-bawelna-i1730772739.html Tyle, że te dwa ostatnie dość drogą wychodzą, bo przesyłka droga. Muszę poszperać gdzieś w necie, może uda mi się znaleźć gdzieś taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelki już mam. 5 sztuk złotych z Aventu. Podczas wizyty zawze od położnej dostaje dwie reklamówki z gazetami i próbkami. Mam płyn lovela 6 saszetek, sudokrem 6 szt, płyn johnson (chyba 3w1) 6szt i jakieś próbki. Dziękuje za rady. Jeszcze mam czas, ale ja też się zastanawiam czy kupić elektryzny, lae to jednak spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się również nad chrzestnymi, ale też z innej strony. Wiem, że u mnie w parafii proboszcz będzie robił problemy ze względu na brak ślubu. Poza tym, zastanawiam się czy brać tych samych chrzestnych czy do każdej z dziewczynek kogoś innego. Ja jestem chrzestną synka mojej koleżanki, pomimo że między nami nie układa sie już rewelacyjnie to i tak nigdy nie zapominam o swoim małym łobuzie. Który jak tylko mnie zobaczy gada jak najęty - ma już prawie 6 lat. Byłam nawet przy porodzie i to jest coś rewelacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magslom ja znalazlam tanszy zestaw TT http://allegro.onet.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-0-bpa-promocja-i1740607222.html troche poczytam na forach na temat tych dwoch rodzajow butelek i wybiore wlasnie ten zestaw ktory wkleilam wyzej laktatora nie kupuje bo nie mam pojecia czy bedzie potrzebny jesli tak to zamowie i na drugi dzien kurier przywiezie i nie ma problemu i napewno nie reczny zainwestuje w elektryczny bo o recznych sie nasluchalam..nic dobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zastanawiaja mnie butelki antykolkowe..moze taka jedna jeszcze kupie nie mam pojecia..za duzo tego albo ja poprostu niedoswiadczona heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×