Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

czesc brzuszki ale przez ten wkd byla cisza... u mnie dzisiaj sloneczko jakies 20st bardzo przyjemnie noc u mnie tez byla nie fajna juz nie wiem jak mam spac prawy i lewy bok mi dretwieje a na plecach tez jakos niewygodnie sie robi powoli.. masakra.. rano bylam u pobrania krwi bo w piatek mam wizyte mam nadzieje ze wyniki sie poprawia :) glukozy znowu nie odebralam bo babki mialy przerwe...musze to zrobic do piatku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzisiaj tez jestem po ciezkiej nocy :) jak nie komar...to pies na podworku wyl i skomlał jak glupi, wczoraj odwiedzilam z mezem basen:) wymasowałam sie w jacuzzi i na babelkach:) az moglam wieczorem normalnie wstac z lozka;) i rano nie mialam z tym klopotu:) bo tak mnie juz plecy bolaly, ze jak zabieralam sie zeby sie podniesc to maz sie smial i pytal czy zdaze dzisiaj :) a poza tym pogoda paskudna, zimno, wieje, a pies na dworze dalej piszczy..:( ale za to jutro do lekarza i zobacze tego mojego Szkraba:) pozdrawiam brzuszki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :) o widze że dzisiaj wszystkie na nocke narzekają już myślałam że sama z tym jestem mnie codziennie duszno wieczorem i bolą mnie płuca :( dzisiaj przeglądałam znowu ubranka. I od tygodnia śni mi sie cały czas że mam córcie ale śni mi sie dziewczynka tak 2 latka więc już het do przodu nie nastawiam sie bo w pierwszej też mi mówili że córka i dopiero pózniej okazało sie że siurek sie schował. A moja siostra jak w ciąży była to lekarz mówił syn synek na 95% a wyszła mała Oliwia miala opuchnięte wargi i wyglądało jak ogonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Właśnie wróciłam od lekarza widziałam moje maleństwo nawet dostałam zdjęcie:) Lekarz upewnił mnie że będzie dziewczynka także nie mam już co do tego wątpliwości .Niunia waży już 700 g :) Rozwija się prawidłowo a najważniejsze że nie ma żadnych przeciwwskazań do wyjazdu na wakacje także mogę spokojnie jechać:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja w weekend miałam sporo na głowie, nawet nie było za bardzo chwili, żeby wpaść na forum. W sobote akcja zakupy- pół dnia poza domem, już myślałam, że nie dotrwam do końca :/ z wyczerpania zasnęłam na siedząco w trakcie gdy mój TŻ przygotowywał mi produkty na zrobienie obiadu :P Bidulek, 2h czekał aż się łaskawie obudzę :P W niedziele wizyta siostry, ogarnięcie mieszkania... I tak miałam już dość wszystkiego, że pacnęłam się do łózka i zapowiedziałam strajk :P Kręgosłup coraz częściej mnie pobolewa, w dodatku mam o wiele mniej siły na cokolwiek, strasznie szybko się męczę, i mogłabym przesypiać całą noc i pół dnia dodatkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca no to super, że z malutka wszystko ok i że możecie jechać na wakacje teraz to tylko modlić się o dobrą pogodę zostało :) bo z tym to jakoś ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się bo bardzo chciałam jechać a nie wiedziałam czy będę mogła. A pogoda mam nadzieję że będzie ładna w Grecji bo w Polsce mogło by być gorzej .U nas znowu pada i jest chłodno 3 dni raptem były słoneczne i znowu to samo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak w Grecji to napewno bedzie pogoda sama bylam w Grecji i tam na pogode nie idzie narzekac chyba ze za goraco heh :) a gdzie dokladnie lecisz??ja bylam na Zakynthos polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie niedziela mineła leniwie,bylismy na długim spacerze i myslałam ze nie dojde juz spowrotem do domu tak mnie plecy bolały;/ Dzisiaj byłam rano zrobic badania i jak beda wyniki odrazu ide do gin,mam nadzieje ze wyniki mi sie poprawiły i bede mogła odstawic niektóre leki... Anca zazdroszcze tej Grecji:D Ja mam kurcze dwa tygodnie na znalezienie sukienki na wesele a jak narazie nawet nie mam nic na oku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka87 ja jadę do Olimpic Beach ale niestety będę się tłukła autokarem.Boję się trochę jak przeżyję tą trasę ale mają być częste postoje więc nie powinno być tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja też muszę kupić sukienkę na wesele bo jadę we wrześniu.Ale jeszcze się nawet nie rozglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez;/ chyba kupię na ostatnia chwile zeby sie zmiescic w nia wogóle bo przerabiac to mi sie nie chce później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja rada..kupcie na ostatnią chwile,bo to prawda ze możecie się nie zmieścić...no kurde ja tak miałam z butami :/ po miesiącu nie mogłam w nie wejść:/ a staniki..................... matko jedyna niedługo otworzą nowy stadion przy takim dorobku na mnie hehehehe ..co prawda teraz jakoś mi się zatrzymały piersi ale dajcie spokój...nie długo będę chodziła z takim wózeczkiem na piersi przed sobą bo nie bedę miała siły ich dźwigać a pokaże wam zaraz jeszcze jedną fajna fotkę:) z nowym dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca87 to troche wspolczuje tym autokarem w ciazy taka podroz..ja bym sie nie zdecydowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia śliczna dziewczynka :) Anca w Grecji to faktycznie na pogodę nie powinnaś narzekać poza Tym że może być za gorąco no i autokarem trochę ciężko ale jak się czujesz na siłach a z maleństwem wszystko dobrze to chyba warto jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze nosiłam rozmiar stanika C teraz to juz tak DD az sie boje co dalej będzie bo nie chce miec az takich dużych... lusiunia sliczna ta kruszynka mała, ja sie dzisiaj dowiedziałam ze laska z która kiedys pracowałam ma termin na 16.11 wiec moze sie z nia gdzies spotkam na porodówce:D z jednej strony nie moge sie już doczekac az zobacze synusia a z drugiej drzze przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ogóle w tym roku jest baby boom, w marcu mojemu bratu urodziła sie córka w czerwcu Gabrysia ze zdjęcia, dzisiaj moja przyjaciółka pojechała na porodówkę:) w październiku rodzi męża przyjaciela kobieta no i ja w listopadzie... ale mój mąż ma pępkowych w tym roku hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to cierpię na bez senność wczoraj poszłam spać o 4:30 ciekawe co dzisiaj się wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia pocieszę CIę- nie jesteś sama z tą bezsennością. Ja w nocy spać nie mogę. Choćbym cały dzień na nogach była to i tak nie zasnę przed 2.00 .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też miałam ciężką nockę. U teściów jest babcia 97 letnia - matka teścia i całą noc krzyczała, że nie szło spać. Starość jest przykra i męcząca niestety dla innych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle starość, co choroby, jakie ona za sobą ciągnie... Znam babuleńki, które nieźle trzymają fason pomimo wieku. Była sąsiadka- teraz ma jakoś 87 lat- wciąż mieszka sama, robi zakupy, gotuje dla siebie, sprząta.... Po prawdzie, moi rodzice raz w tygodniu ją odwiedzają, conajmniej raz w miesiącu wożą do szpitala, bo jej nagle słabo i ona "będzie już umierać", no i oczywiście codziennie telefonują. ALe nie jest tak źle. U mnie nocka spokojna, przebudzałam się tylko na piciu i obrócenie z boku na bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona poza miażdżycą i braku słuchu jest zdrowa. Serce i pozostałe organy ma zdrowsze od nas wszystkich, ciśnienie rewelacyjne, wzrok dobry - nie nosi nawet okularów. Tylko ta miażdżyca ją tak męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim brzuchom;) Ja też miałam dzisiaj ciężką noc śniły mi się cały czas koszmary jakieś:/ I nie umiem przespać nocy na lewym boku przeważnie budzę się na wznak albo na prawym boku. Dzisiaj za oknem ładna pogoda świeci słoneczko i jest bezchmurnie mam nadzieję że tak zostanie do końca dnia:)Zawszę wychodzę z kawą przed dom jak jest ładnie a dzisiaj nie mogę bo mnie zamknęli i nie zostawili żadnego klucza( bo u nas się zamyka i otwiera z dwóch stron kluczem)i muszę czekać z pieskiem któremu się chce siusiu aż mąż wróci z nocki:) Ale powinien za niedługo być. Miłego i słonecznego dnia wam życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż ma babcie którą podziwiam.Będzie gdzieś koło 80-tki mieszka sama w domu i jest taka zaradna że szok.Wszystko chce robić sama i nie potrzebuje niczyjej pomocy.Rąbie drewno na opał chodzi po drabinie na strych nawet jak jej robili dach to ona też tam musiała wejść i pomagać:)Aż jej zazdroszczę tej ikry.Ale jak była młoda to pracowała gdzieś w betoniarni to od zawsze była nauczona ciężkiej pracy.Ale mi się wydaje że właśnie tacy ludzie dłużej żyją którzy się nie poddają starości oczywiście jak im zdrowie na to pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u nas noc w miarę oki, poza przewracanie się z boku na bok ;) Dzisiaj ruszamy z Hubertem do mojej kolezanki z pracy, urodziła w maju chłopca, przeprowadzili się na nowe mieszkanko, więc trza iść na jakąś kawkę z ciasteczkiem :D Słoneczko świeci, więc dzień się ładny zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, Dzisiejszy dzień zapowiada się całkiem przyjemnie, pomimo 9 stopni na termometrze świeci śliczne słońce. Byłam wczoraj u lekarza. Maleństwa mają po 790 i 810 gram. Rosną jak na drożdżach i przy nich mamusia też rośnie :) Próbowaliśmy wczoraj zrobić sobie usg 4d, niestety maleństwa brzydko się ułożyły i nie mielibyśmy ładnych zdjęć. W tym tygodniu czeka mnie picie glukozy - mniam. Mam tylko nadzieję, że będą dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×