Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

To i ja mam nadzieje na ta pelnie:)bo jakies skurcze czuje ale zeby cos sie konkretnie ruszylo to sie chyba nie zapowiada.Juz od 2 dni mam zawroty glowy,kurcze nie wiem co to jest i krew z nosa tez leci ale nie tak ciurkiem tylko z rana delikatnie.Jutro ide do gin to moze cos sie wyjasni. I mamy nastepnego bobaska:)gratulacje:):) Ale sie napalilam na ta pelnie hihi,to ja w dzien jeszcze troche popracuje i sie pomecze to moze dodatkowy kopniak dla malej bedzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
Kaczka - dziękuję za informacje odnośnie szpitala. Byłam tam wczoraj i zapytałam o znieczulenie do porodu. Odpowiedziała mi pani że znieczulenia na życzenie pacjentki już u nich nie ma. Masakra! A mnie wczoraj o mały włos nie zostawili w szpitalu na obserwacji. Wyszedł nierówny zapis ktg, mała bardzo dużo się ruszała. Wynegocjowałam powtórne ktg po dwóch godzinach, ponieważ pierwsze było robione jak się zdenerwowałam tym brakiem znieczulenia przy porodzie. I o dziwo drugi zpis wyszedł wzorcowo. Jutro jadę na kolejne ktg. Jeśli chodzi o białko w moczu to kazali mi zrobić "dzienną zbiórkę moczu" i w zależności od wyniku kładą mnie do szpitala albo nie. Tak czy inaczej od końca przyszłego tygodnia chcą mnie już widzieć w szpitalu na patologii a termin dopiero mam na 20/22 listopada. No cóż, muszę przyzwyczajać się do myśli że trochę jednak w tym szpitalu poleżę. Chyba że ta pełnia zadziała... :) Gratuluję wszystkim nowym mamusiom. Z niecierpliwością oczekuję swojego drugiego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie się zastanawiam czy nie poejchac zrobić sobie też kontolnie KTG bo u lekarza byłam dawno dawno a na sobote mam termin a tu cisza... sprawdzą czy wszystko jest ok. Ja na razie nie myślę o znieczuleniu, ide na żywioł :-) co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
Kaczka, zazdroszczę odwagi. Ja już taka dzielna nie jestem po moim pierwszym porodzie. Ale co ma byc to będzie a dzidziuś przecież z tego brzucha jakoś musi myjść;) Ja na kolejne ktg jadę jutro. Zobaczymu co tam się dalej dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka -to chyba nie odwaga tylko nieświadomość tego co mnie czeka :-) Ja no to KTG to podjade dziś do mojego szpitala w Pruszkowie, nie bede się pchała na Wawę o tej godzinie :-) zobaczą co i jak i jak by coś było nie tak to uciekne na Strynkiewicza :-) a pytałas się może jeszcze o to co tam trzeba zabarać? może o czymś zapomniała :-) i dopakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko A moze jest znieczulenie bezpłatne ze wskazan medycznych,podobnie jak na Madalińskiego? Spytaj. Kaczko-ja mam pól rodziny w Brwinowie a drugie pół w Wołominie.Dziewczyny bardzo chwaliły porody w Pruszkowie.Wołomin tez chwaliły,ale ja się nie odważę i wolę Wwe.daj znac jak poszło ktg. I mnie tu pełnią nie straszcie,za duzo mam teraz roboty :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli któras z Was spieszy sie dzisiaj na porodówkę to zapraszam do grabienia lisci i pakowania ich do worków:)I oczywiscie na kawkę tzn Inkę zbozową:) Paskudną mam z tym robotę,orzechy włoskie sa pyszne ale lisci jest cała masa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam wspomóc nadchodząca pełnie i wymyłam dzisiaj cała kuchnie tak konkretnie,lodówke,szklanki,nawet wszystkie miski i talerze myłam pokolei:) jutro tez cos wymysle :) Owca chetnie pograbiłabym te liscie,pogoda taka ładna to czysta przyjemnosc jak dla mnie uwiezionej w bloku... Ja zamierzam skorzystac ze znieczulenia z tego gazu , rozmawiałam wczoraj z położna na ten temat i maja dowiesc swieże butle bo takie zainteresowanie jest ze szybko schodzi ... zobaczymy jak zadziała,wdycha sie to tylko na skurczu ... Ja na ktg jade w sb niech sprawdza czy wszystko oki no chyba ze do soboty sie ruszy w co wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Ja dziś miałam dzień pełen wrażeń. Rano wizyta u mojego lekarza. Wszystko jest w porządku, pan doktor powiedział optymistycznie : "teraz tylko czekać na ten moment", a położna (swoją drogą, bardzo fajna babeczka) dodała , że czekać to za mało, w przerwach między wieszaniem firan i myciem podłóg, zaleca się dużo seksu - w ramach treningu szyjki. Później odebraliśmy nasze "m". Uwielbiam to osiedle, ten blok i to mieszkanie :) Gdyby nie to , że jest w stanie deweloperskim, to już dziś bym się pakowała i przeprowadzała. Wreszcie wszystko nasze, nie u mamy, nie u teściowej - tylko nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Wiktora a bylas w prywatnym gabinecie czy ten dentysta mial po protu podpisana umowe z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj rano bylam w szpitalu, na kontroli cukrzycy. Wszystko ok,wyniki dobre. Potem mialam wizyte u mojej ginki, stwierdzila otwarcie szyjki macicy. Zapisala w karcie 1/2 wiec z tego wnioskuje ze szyjka ma 1 cm a rozwarie 2 cm. Dala globulki na uplawy, serducho bije ladnie:) dziewczyny, macie te wyniki badan:morfologia i badanie moczu, HBS,? bo mi ich nie kazala robic, i mama sie zjawic 17 listopada. Mam tylko w domu badania USG, GRUPA KRWI I WYNIKI BADAN GLUKOZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gratulacje dla nowoych mamusiek i trzymam za kolejne szybkie porody :) joanna gratuluje mieszkanka jak tak was czytam to nie wierze ze ja jestem juz "po" i mnie te dolegliwosci juz nie dotycza..teraz ja mam inne obowiazki i "zmartwienia" dzisiaj przyszedl podgrzewacz i jestm bardzo zadowolona super sprawa ułatwia zycie :) jutro beda butelki antykolkowe, kropelki juz dodaje w razie W..jutro tez kontrola zoltaczki mam nadzieje ze nadal spada.. buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka... juz ostatnio wspominałam, że miałam zlecony Hbs, bo podobno w szpitalu wołają. Na szczęście ujemny ;) Mi jeszcze wczoraj wspomniał, że jak dotrwam do wizyty za 2 tyg. to da mi skierowanie do szpitala na badania na paciorkowca. Ja się bardziej przejmuje tym, że mała jest owinięta pępowiną. Mam nadzieję, że do porodu jakoś się odwinie. A tak poza tym, to dzisiaj spokój. Pozajmowałam się trochę pracami domowymi, ale nie czuję się zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Ja się też zastanawiam czy iść wcześniej na ktg bo miałam się wybrać na 14.11 ale mała się dziś słabiutko rusza prawie wcale jej nie czuję i się zaczynam denerwować:/ Ja już torbę mam spakowaną tylko jeszcze muszę kupić klapki i płyn do higieny intymnej.Ciuszki dla maleństwa przygotowałam już ale tylko na wyjście ze szpitala nie wiem czy brać coś więcej?? A tak w ogóle to ciuszki zabieracie już do porodu czy później wam ktoś dostarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zabieram juz do porodu. Teraz czuje jakos wyrazniej to rozwarcie i jakies bole mnie dopadaja-macicy. W szczegolnosci jak chce zmienic pozycje w ktorej leze albo wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :) ja dzisiaj posprzątałam, połaziłam po mieście trochę ale póki co nic się nie dzieje... owca że ja też wcześniej nie pomyślałam o tych liściach a wczoraj u mamy byłam i u niej na podwórku jest orzech włoski i liści z niego mnóstwo :) joanna zazdroszczę własnego "m", my póki co jeszcze się wstrzymamy, co prawda mieszkamy sami ale w mieszkaniu teściowej a jak wiadomo co swoje to swoje! :) Anca ja mam dwie małe walizki, bo miałam do wyboru dwie małe albo jedną wielką dużo za dużą :D więc mam dwie w jednaj rzeczy dla mnie zostało mi tylko dorzucić kosmetyczkę a w drugiej rzeczy dla małej którą dostarczą mi jak już urodzę bo z domu do szpitala mam 5 minut drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca u mnie mała też jakoś słabiutko się rusza i jakoś mi to nie odpowiada wolałam jak kopała ale teraz za to trafia w jakiś nerw chyba bo od krzyża po nodze przechodzi mi taki prąd co raz, że aż nie miło... tzn tak mi się zdaję, że to sprawka mojego maleństwa. sweetMaleńka może w końcu Twoje prace domowe na coś się przydały i coś u Ciebie ruszy a szczególnie, że rozwarcie się pojawiło :) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie juz nastraszylas:D nastawilam sie po wizycie w szpitalu ze "jeszcze nie teraz" a tu takie jaja:D mam w karcie w dziale szyjka macicy-1/2 i wnioskuje ze te 2 cm to wlasnie rozwarcie, ale dziwi mnie ze jak wczoraj badal mnie ginekologicznie lekarz to bylo "pozamykane". Przez noc by sie cos ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej sorki SweetMaleńka nie chciałam Cie straszyć :P źle przeczytałam ale już poskładałam wszystko do kupy i wiem o co chodziło :P a ogólnie na rozwarciach się nie znam to moja pierwsza ciąża może nasze mamy coś podpowiedzą :) a swoją drogą coś Ania23LB się nie odzywa może coś u niej się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka rozwarcie moze isc szybko wiec dzisiaj masz dwa a jutro np 8:D Ja mam jedna duża walizke i mam rzeczy dla siebie i dla małego , jedynie na wyjscie ciuszki narzeczony dowiezie bo po co mam trzymac w szpitalu kombinezon itd jak niewiadomo ile poleże... Wiecie co tak sobie teraz lezałam , cisz , spokój i sobie uswiadomiłam ze za pare dni moze ciut wiecej juz tak icho w tym domu nie bedzie hehe jakos teraz przed samym porodem zaczełam sie zastanawiac jak o bedzie, czy dam rade i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia Ania miała sie zgłosic do szpitala dzisiaj czy wczoraj juz nawet bo zle sie czuła ale niewiadomo co dalej tam z nia moze juz ma córeczke bo przeciez ona juz grubo po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem właśnie, że na nią już dawno był czas... może ma malutką bo mówiła, że ma internet w telefonie jak się nie mylę i że się do nas odezwie a jak się nie odzywa może coś działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce urodzic, ale po wczorajszej wizycie w izbie przyjec i po stwierdzeniu ze wszystko daleko w polu to myslalam ze mam jeszcze czas, a tu taki psikus. No zobaczymy co i jak. Torba spakowana czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki . Ja w dwupaku niby te skurcze są do 10 min ale nic sie dalej nie rozkręca . Jestem w szpitalu i leże i czekam i raczej dzisiaj nie urodze :) znowu mieli dylemat który to tydzień he he he :) bo według OM 41 według usg 38-39. No cóż tak bywa no nic pewnie jeszcze pochodze z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.. Jak się cieszę ja już jutro idę na porodówkę do Łańcuta i będziemy wkoncu już razem... Ale jak zwykle poród wywoływany.. bo nie chce wyjść na świat... ah to moje dziecię :P Pozdrawiam wszystkie mamusie w dwupaku i życzę szybkiego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po KTG. Wszystko jest ok, był jeden skurcz ale to nic nie znaczy. Szyjka ma 1,5cm więc na razie czekamy :-) w sobote mam zrobić jeszcze raz KTG ale to już pojade do szpitala na Starynkiewicza i zobaczymy co tam powiedzą. Młody się jeszcze jak widać nie szyjkuje na wielkie wyjście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na ktg miałam co po chwile skurcze i co czekam . Teraz to już boli cały dół przy skurczu ale nic sie nie dzieje i pewnie długo nie podzieje he he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania podziwiam za spokój , ja to juz bym cała latała ze po terminie i wogóle... kasiulka to powodzenia jutro i czekamy na wiesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×