Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Widocznie musisz wypić więcej niby do 6 godz więc jeszcze czas . no fakt ale wiesz może twoja szyjka być podatna na skurcze i w mig sie pojawi rozwarcie :) zawsze warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Wiecej nie wypije, bo boje sie , ze zaszkodze malenstwu :( a Twoja polozna w jakiej ilosci mowila zeby wypic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bo ty 1.5 łyżki wypiłaś nie ? To może spróbuj o 23 wypić łyżeczke taka od herbaty . a położna powiedziała tylko żeby nie przesadzić bo może przeczyścić jak nic znaczy sie od żołądka po sam odbyt cie wyczyści he he :) ( max 50 ml czyli jakieś na oko 3 łyżki ) a ja tam piertole jak po pierwszej łyżce nie zadziałało to po drugiej też nie zadziała ale teraz jem kolacje i o 23 wypije łyżeczke i popije cola ale wiem że i tak nie zdziała nic he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciaa spróbuj . Ja dałam najpierw na spróbe mojemu M żeby zobaczył jak smakuje porównał do czegoś mówi tran no kurde a ja tran smakuje ? :p jak już spróbowałam najpierw cofło bo poczułam smak a pózniej drugi raz bo poczułam zapach ale jestem dumna bo cały kubek wypiłam cola+1 łyżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
ja juz teego swinstwa nie pije, bo wydaje mi sie ze i tak nie zadziala. niedobrze mi, bede wymiotowac chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze jakos po weekendzie sprobuje:) bo w sumie jak juz mam rozwarcie a szyjka 1 cm to jak wypije olejek to pewnie pojdzie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sobie poczytałam o tym olejku teraz i pisze ze nie na kazdego działa,moze wspomóc jak juz szyjka jest "ruszona" i maluch jest faktycznie gotowy do wyjscia... U mnie ostatnio wszystko było pozamykane szczelnie wiec chyba nie ma co sie faszerowac,do terminu jeszcze troche mam wiec poczekam te pare dni mnie nie zbawi... A mój narzeczony jak widzi ze cała latam sie nakrecam to mówi ze jeszcze gorzej bo taka presja ze musze urodzic i juz ... mówi ze mam wyluzowac a przyjdzie samo w momencie kiedy pewnie nie bedziemy sie wogóle spodziewac... wiadomo jemu łatwo powiedziec ale chyba ma racje;) Przyjdzie czas na mnie to urodze i juz!!!:) Nakrecaniu mówie KONIEC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a skąd wzięłyście długość szyjki?z usg? ja mam usg po angielsku wiec i tak sie nie dowiem hehhe...bo skróty są angielskie a ja nie znam medycznego angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
mnie tak samo jak malenkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) widzę, że u Was akcja "dzisiaj urodzę" trwa!!!!!!!!!!!;) rzeczywiście nie am się co nakręcać, to nie my, a Maluszki wybierają odpowiedni czas;) ja bym z olejkiem nie ryzykowała, za to słyszałam, że seks może coś dać i stymulowanie sutków:) także zachęcicie Waszych facetów do pomocy;) dzisiaj moja Lenka skończyła 3 tygodnie!!!!!!!! chyba Julianny Aleks też:) oj czas leci:) u nas raz lepiej raz gorzej, teraz Lenka trochę płacze, jakieś dolegliwości ma:( mam nadzieję, że to nie są kolki:( zobaczymy... pozdrawiam serdecznie, życzę Wam sił i cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
ja mam caly czas szyjka i wpisane 2,0 i 0,0 dziewczyny mam skurcze, ale czekam cz sie rozkreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
No a u mnie sie nie zmienilo kurcze. Ide porobic przysiady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że katujecie się olejkiem :) Ja chciałam spróbować tej herbatki z liści malin, ale jak wysłałam męża do apteki to nie było takiej herbatki. Z olejkiem raczej nie będę próbować, jutro mam wykłady i nie chciałabym spędzać czasu w uczelnianej toalecie.. A tak chciałam urodzić 11.11, ale już raczej nie mam na to szans. I wkurza mnie, że codziennie dostaję kilka smsów/ telefonów z pytaniem, czy już urodziłam i kiedy mam zamiar :O A ja mam szyjkę miękką i całkiem skróconą, ale rozwarcia brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam z usg wszystko po angielsku napisane a w karcie ciazy nie mam takiej rubryczki na temt szyjki;/ lekarz tez mi nigdyu nie mówił ze np 2cm..mówił tylko zamkniete wszystko i juz hehe Erka twoja córcia juz 3 tygodnie kurcze jak ten czas leci!!!zdrówka dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet ja tez mam non stop telefony i smsy czy urodziła i robi sie to wkurzajace!!! przyszła mamusia jak tak bardzo chcesz urodzic to połozna mówiła mi ze mozna tez psypieszyc po przez masowanie sutkow albo mozesz laktatorem robic jak masz 15 min jedna piers odczekaj z 30 min i potem druga piers bo wtedy wytwarza sie oksycotyna...no i moze meza wez w obroty:D A tak wogóle to Juliana chyba o nas zapomniała... Ania zamilkła moze ja ruszyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam takiej rubryczki o szyjce. Erka to już niedługo miesiąc, ale to leci, tylko mi się tak wlecze :O I ja też się zastanawiam, co u Julianny? Dziewczyny a ile ważycie? Ja 19.10 ważyłam 70 kg, teraz już 73, ale wydaje mi się że mam w sobie dużo wody, zresztą widzę to po nogach. A obwód brzucha to 112 cm. Karolcia - moja córcia na 99% też będzie Karolcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
karolcia masowania sutkow juz probowalam, jakos to na mnie nie dziala:P A facet niestety za granica , to jest jeden z wielu powodow dla ktorych chce urodzic - jak zaczne rodzic to odrazu zjezdza :) mi juz przeszlo, podbrzusze nie pobolewa, cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na temat wagi sie nie wypowiadam :D w obwodzie mam 124cm... Scarlet Karolcie sa fajne:D Ja tylko nigdy nie lubiłam jak mówili do mnie Karola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Ja w pasie już nawet nie wiem ile mam, ale ogolem w ciazy przytylam 14kg, wiec nie tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
To po prostu ukleknac tak na czworaka jakby?:P i tak sobie kleczec? :P zero ruchu ?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,klekac:D ja przytylam 12 kg w ciazy. Skurcze mam czesto ale nieregularne;/ a czasami jak zlapie to zesrac sie idzie:D ale juz jestem padnieta, ale konczymy z TZ malowanie terrarium i do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMamusia
Jakby moj facet to zobaczyl.... hehe :P Ej dziewczyny,mam cos takiego, ze strasznie ciagnie mnie w dol, czuje sie jakby mala napierala do wyjscia glowa, nie jest to taki bol na miesiaczke, tylko takie ciagniecie, napieranie w dol i bol... przed jakas godzina bolalo mnie jak na miesiaczek cale podbrzusze, a teraz mam co 5 min mniej wiecej, lub co 7 to ciagniecie... jak myslicie co to oznaczA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie bóle to mi lekarz powiedział ze rozciagaja sie wiezadła macicy ale moze u Ciebie to własnie to:D tego zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×