Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

no ja sie ciesze że i tak wytrzymałam tak długo kończe 27 tydzień i nie rozwiera mi sie szyjka ani nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaaa1975
30-latka z okolic Katowic Bardzo podtrzymalaś mnie na duchu piszac,że Ciebie do 10tc. bolał brzusio a teraz jest ok! to we mnie budzi nadzieję:)mnie do tego jeszcze bolą krzyze,powiem tak;na obecną chwilę bardziej dokuczają mi krzyże jak brzuch no i chyba strach-bardzo się boję. Ty teraz normalnie funkcjonujesz?tz.wychodzisz z domu na spacer,do koleżanki,do sklepu czy bardziej siedzisz w domu? przepraszam za te pytania Chciałabym sobie brać magnez z wit.B6,jeżeli ktoś z Was go bral na moim etapie ciąży/miesiąc/ to bardzo proszę napiszcie jak się nazywał.Jest ich dużo,nie chciałabym kupić jakiś zły,np.za mocny. 🌼dziękuję🌼 Dziewczynki,tak miło się czyta Wasze relacje po wizytach,po USG,że jest wszystko ok!,że dzidziusie rosną:) Życzę Wam tak do końca❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Glukoza zrobiona ale na wyniki musze poczekac ,co do ktg to ja mialam ,ale to bylo tylko KTG SKURCZOWE wiec nie slyszalam dzieci tylko byl zapis czynnosci macicy wszystko jest ok ,mialam usg,chlopcy urosli niesamowicie waza kolo 650 g:) przeplywy super szyjka twarda, zamknieta ,dluga wiec obawy ze cos sie zacznie poszly w las z czego bardzo sie ciesze:D witam nowa mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonia zobacz też z tego linku który wrzuciłam na allegro stronę inne przedmioty użytkownika bo mają różne komplety w podobnej cenie tylko np. zamiast rożka jest baldachim albo dodatkowe poszewki na zmianę zależy co komu potrzebne, spokojnej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki :) Ja również jakoś nie mogłam się ułożyć, starsznie bolą mnie więzadła :/ przy przewracaniu się z boku na bok aż mam łzy w oczach z bólu ;/;/;/ W dodatku miałam jakieś pokręcone sny i tym sposobem od 6 już nie śpię :/ Pogoda wciąż nijaka- deszczu nie ma, ale mży i jest ponuro. Jeśli mi się uda, to wyciągnę dzisiaj mojego na obchód hurtowni ;) Choć nie wiem sama czy dam radę kręcić się po mieście, spacer z psem był dla mnie dość sporą męczarnią, chodzę jak kaczka i w dodatku wchodzenie po schodach to nie lada wyzwanie:P Miłego dzionka :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamuski :) kaska85 zamówiłam sobie na razie ten komplecik z linku i do tego prześcieradełka :) czekam teraz aż przyjdzie ma iść kurierem więc myślę, że najpóźniej w środę będę ją już miała :) A Ty już kupiłaś czy się zastanawiasz bo nie pamiętam przyznam się szczerze :) WIdzę, że nie tylko u mnie była ciężka noc ja zasnęłam po północy obudziłam się o 3 i przez ponad godzinę taką miałam okropną zgagę, myślałam, że się palę od środka a w dodatku nie miałam nic od zgagi w domu ale wpadłam na pomysł, żeby zjeść coś po czym zgagi nie mam więc w środku nocy zajadałam się nektarynką, odbiło mi się kilka razy i pomogło :D ale dzisiaj jak tylko się ogarnę lecę do apteki kupić coś w razie następnego ataku. A pogoda u mnie paskudna mrzy i jest pochmurno bleee.... :( Julianna ja też mam problem z wchodzeniem po schodach mieszkamy na trzecim piętrze i wczłapać się na górę to dla mnie nie lada wyzwanie :) Mama bąbelków gratuluję samych dobrych wyników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Troszkę mnie nie było a tu tyle zaległości:) U mnie już trochę lepiej...leże, leże, leże i jest ok, tylko na dłuższą mete nudno tak :) ale mam nadzieję, że wszystko się unormuję i wrócę do normalnego funkcjonowania. Dostałam od koleżanki multum ciuszków dla mojego Filipa i czeka mnie dużo prania i prasowania:) a jeszcze muszę jakiś kombinezon u patrzeć, chciałabym się w końcu wybrać na jakieś zakupy a tu lipa...;/ Julianna znam ten ból, ale teraz łykam spore ilości nospy więc mi odpuściło. Moonia:)- spróbuj jeść migdały podobno są dobre na zgagę:) Większość wstawiła swoje brzuszki to i ja wstawię:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b39702d3a976bef6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Mamusie:) Ja też miałam ciężko noc;/ nie mogłam zasnąć bo duszno mi jakos było i wogóle czułam sie jakbym powietrza nie mogła złapac;/ o 5 pobudka bo na 7 miałam egzamin ale udało sie i zdałam to wstretne prawko:D miałam super egzaminatora i przymknął oko np na to ze na ograniczeniu do 40 jechałam 60 :) Jestem happy bo jakbym teraz nie zdała to dopiero po ciąży chyba bym podeszła! Kasia ja tez sobie zamówiłam ta pościel z linku bo ładna i cena ok,wzięłam ta wersje z rożkiem bo sie przyda:) nicol ładny brzusio:) Ja dzisiaj zamierzam odpoczywac i leniuchowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!! naprawdę możesz być z siebie dumna, wyrobiłaś się, można powiedzieć, w porę, bo później byłoby coraz gorzej i trudniej z dużym brzusiem;) Witam nową mamusię z okolic Katowic;) mam sentyment do tego miejsca i miłe wspomnienia, studiowałam na UŚ;) widzę dziewczyny, że u Was zakupów ciąg dalszy;) ja wczoraj wypadłam na miasto z koleżanką;) myślałam, że pokupuję sporo dla maluszka, ale jakoś się powstrzymałam, ja- w przeciwieństwie do większości z Was;) - nie znam jeszcze płci:( ale we wtorek wizyta!!!!!!! chociaż nie będę zapeszać, bo i tym razem mogę się nie dowiedzieć.. tak więc te zakupy skończyły się tak, że kupiłam sobie parę fajnych ciuszków, takich już na okres po ciążowy;) koleżanka przymierzała (mamy ten sam rozmiar) a ja kupowałam;) i naprawdę humor mi się poprawił:) kupiłam też sobie w końcu laktator;) mam nadzieję, że będzie ok! http://allegro.pl/medela-laktator-elektryczny-mini-electric-w-wa-i1742716247.html no i, po wielu zastanowieniach, kupiłam ten sterylizator od znajomej;) w końcu okazja to okazja-trzeba korzystać;) stwierdziłam też, że kupię już matę edukacyjną, okazuje się, że to nie mały wydatek, a później jak się dzidziuś urodzi, wiadomo fundusze topnieją w zastraszającym tempie;) więc stwierdziłam ,że lepiej teraz się szarpnąć i nie żałuję, bo mata okazała się super;) http://allegro.pl/duza-interaktywna-mata-edukacyjna-tiny-love-i1723484529.html to na tyle moich dokonań, trochę Was gonię z zakupami, chociaż jeszcze dużo przede mną;) pa kobitki, dużo zdrówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol90 znam ten ból ja leżałam dwa miesiące z tego czerwiec piękny i słoneczny a ja w domu przykuta do łózka mogłam chodzić tylko do łazienki :( do tego no-spa, magnez, luteina... Ale jestem z siebie dumna, bo wyleżałam i teraz mam już lekarskie pozwolenie na chodzenia ale też bez przesady :) Mam nadzieję, że i u Ciebie tak będzie :) A o migdałach nie słyszałam ale może później sobie kupię :) karolciaaa GRATULUJĘ!!!! Ja się cieszę że zrobiłam prawko przed ciążą bo później pewnie bym nie miała czasu... a przy dziecku to się przyda szczególnie, że muszę dokończyć studia jednak autko to mega wygoda :D Erka nie łam się ja niby płeć znam ale jak się dowiedziałam to była bardzo wcześnie a mam jakieś dziwne przeczucie, że z mojej dziewczynce urósł siusiak... i to takie silne przeczucie aż mam mętlik w głowie a zauważyłam, że przeczucia w tej kwestii się często sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonia to ciekawe z tymi przeczuciami;) mi coś mówi, że będzie chłopak, ale sama nie, wiem...;) nawet jak kupowałam część ciuszków to jakoś tak wybierałam niektóre niebieskie, chyba podświadomie;) a różowych nie mam póki co;) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam przekonana od pierwszego usg (8tc), że to chłopak, ba, musiałam zapewniać CAŁĄ rodzinę, że to będzie chłopak :D I miałam racje :P Ja dzisiaj od rana zakupy, w końcu kupiłam coś dla siebie, bluzkę za pupę, leginsy i buciki na to nasze "lato". I w przyszłym tygodniu mam zamiar upolowac jeszcze z 2-3 pary leginsów i pare bluzek, bo po prostu nie mam w czyym chodzić!! Moja mama stwierdziła, że brzuch z tygodnia na tydzień coraz większy:P Ja tylko czuję, ze coraz bardziej mam skórę napiętą, choć smaruję kilka razy dziennie. Więc może dzisiaj wieczorkiem lub jutro zrobie kolejne zdjęcie ;) A póki co lece robić kolacje- na spagetti mnie naszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochane:) ciesze sie jak nie wiem bo jednak z dzieckiem wygodniej jak ma sie prawko... Ja miałam sie lenic a skonczyło sie na tym ze zrobiłam cały talerz pączków serowych:) Kurcze ja do tych leginsów jakos nie jestem przekonana mam jedne z zary takie ciążowe zjeżdzaja;/ drugie z allegro co kiedys dałyscie lin i tez zjezdzaja;/ Ja musze zainwestowac w jakis dres ciepły i duzy zeby w listopadzie jakos do szpitala dojechac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia- gratuluje zdania egzaminu!! a ja tez preferuje te legginsy, sa naprawde bardzo wygodne i nie obciskaja brzuszka. Ja szczerze mowiac nie liczylam nawet na chlopca, ale jestem strasznie szczesliwa ze to bedzie synek ;-) na kazdym usg sie to potwierdza, bo lubi pokazywac interes;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ze zdania prawka. Ja jeżdżę już od 15 lat i nie wyobrażam sobie że mogłabym być zdana na kogoś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie zakupowych szaleństw dla naszych pociech wklejam linka z bloga położnej który czytuję. Jestem kilak cennych wskazówek odnośnie tego jakiego typu rzeczy kupować na początek. Doświadczone już koleżanki też powtarzają że niektóre z rzeczy okazują się być zupełnie bez sensu np. koszulki (bo dziecko stale się podnośni, wyciąga, kładzie - wiadomo, jedzonko co 3h ;) i te koszulki stale sie podwijają... Kolejna - dobrze jak góra ma guziczki na ramieniu... etc. A tutaj wspomniany link http://blog.zapytajpolozna.pl/niemowlak/pierwsze-ubranko-noworodka + tam jest też kilka innych ciekawych artykułów Ja w prawdzie jeszcze nic nie kupiłam ale od połowy sierpnia idę już na L4 wiec zapewne nadmiar czasu sprawi że szybko nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, legginsy fajne, nawet nie wiedziałam, że robią ciążowe :) ja potrzebuje kupić coś do śmigania po domu, jakieś dresowe spodnie... Może któraś z Was coś poleca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na te leginsy nie narzekam sa jeszcze trochę luźne w brzuszku ale jest ok :) A jesli chodzi o koszulki dla maleństwa to słyszałam w szpitalu, że są dobre na początek jak jeszcze pępuszek nie odpadł. a potem to wiadomo bodziaki na potęgę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem fanką leginsów, ale długich, nie 3/4 :) do tego tunika/dłuższa bluzka i balerinki i wio na miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) No i znowu pospałam do południa -_- A spać poszłam chwilkę po północy. Ale nie robiłam sobie wczoraj popołudniowych drzemek i sporo czasu spędziłam poza domem, więc sobie to wybaczam hi hi hi :) Pogoda znowu zaczyna coś kombinować, niby nie pada, ale niebo szare i atmosfera gęsta.... A już się cieszyłam, że będzie jeszcze chwilka lata :P Wczoraj zrozumiałam, co miałyście na myśli, mówiąc o bólu żeber :/ Aż się ułożyć nie mogłam, w dodatku kość ogonowa zaczęła mnie boleć, pewnie przegięłam ze spacerami wczoraj, i przy zmianie pozycji z siedzącej do leżącej to mi mój musiał pomagać :/ Ale wyspałam się i już jest trochę lepiej ;) Tak jak pisałam, wczoraj dorzuciłam nowe foto- mam wrażenie, że rzeczywiście brzuszek zmienia rozmiary coraz szybciej ;):) 3majcie się cieplutko kochane :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość że burza to jeszcze dawno nie padało hehehhe:) Już wypatrzyłam sobie aparat...i jak szybko na niego uzbierałam:)))jestem zadowolona,czekam do wtorku i wylicytuje sobie go na allegro i będę mogła wkrótce wrzucić tu swój brzuszek:)))) Oglądałam też posciele,są śliczne..ale jeszcze sie waham miedzy łóżeczkiem turystycznym a normalnym:)muszę się wstrzymać na remont,na końcu łóżeczko kupię:) Ogólnie moja córeczka robi sobie imprezy w moim brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki :) u mnie pogoda to jakaś porażka, leje a jak nie leje to jest duszno i zaciąga się na następny deszcz ;/ ale między deszczem a deszczem skoczyłam sobie do sh kupiłam parę fajnych ubranek :) moja dzidzia jakas mało aktywna od dwóch dni muszę ją pozaczepiać żeby dała znać o sobie... może ta pogoda i na nią tak działa... buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też leje:( w małopolsce miało nie padać, a tu wczoraj cały dzień było ciemno, szaro, zimno i deszczownie, dzisiaj jest tak samo, a w najcieplejszym momencie dnia 16 stopni:( jakoś tak mi smutno i nic mi się nie chce, jeszcze miesiąc wakacji, a ja mam wrażenie, że już przyszła jesień i to taka ponura:( ja Wam życzę pięknej pogody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Ja też dzisiaj trochę pospałam bo do 10:30 a zazwyczaj śpię do 8:00.Wczoraj się wymęczyłam tą podróżą a potem poszliśmy ze znajomymi do knajpki i wróciłam o 24:30 do domu. Koleżanka mi podarowała całą torbę ciuszków dla dzidziusia także już mam tego dużo więcej jeszcze mam obiecane że dostanę od innej koleżanki ciuszki także nie będę musiała tyle kupować .A najbardziej się cieszę z takiego grubego polarowego kombinezonu ze ślicznym misiem:) Karolcia gratuluję zdanego egzaminu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak samo pochmurno i pada :( Dzisiaj chyba cały dzień spędzę w bo nie ma gdzie wyjść w taką pogodę. Moonia moja dzidzia tak samo od 2 dni prawie wcale się nie rusza ale staram się nie panikować.Też ją zaczepiam ale jakoś na razie nie ma odzewu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) ja zmęczona po festynie wybawiłam sie że do domu wróciłam koło 12 w nocy :) a moja dzidzia odwrotnie aktywna że ho-ho teraz leże i normalnie czuje jak coś robi rączkami i nóżkami i sobie chyba tor wyścigowy po brzuszku sfundowało bo z jednej strony przekula sie na drugą i spowrotem. Jutro mam wizyte usg połózkowe trzymajcie kciuki mam nadzieje że sie wkońcu dowiem kto tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka z okolic Katowic
Witam :) Marzeno'teraz to brzuszek mnie inaczej boli jak na początku ciaży a raczej rwie,wiesz ciagle coś robię. Sprzątam od rana,z dziećmi trzeba iść na plac zabaw,do sklepu coś dokupic do jedzenia,jako tako same zakupy mąż robi ale jestem w ciągłym ruchu i nie mam nawet czasu odpocząć :/ Dopiero pod wieczór jak dzieci kłade spać,mam chwile dla siebie. Koleżanki mi mówią ze jak tak dalej będę robić to się wykończe i o wiele wcześniej urodzę !Moja praca mnie tego nauczyła,by żyć na szybkim biegu a pracuję już pare dobrych lat jako cukiernik,przeważnie po 6 nocek,bardziej mi to pasuje.Oczywiście w chwili obecnej nie pracuję-wiadomo :) Teraz mam z tym spokój ale jak urodzę i wykarmię małą to od razu pędzę do moich wyrobów cukierniczych :) Marzenko,nic się nie stało że pytasz o moje samopoczucie,miło mi ze mogę z kimś o tym porozmiawiać :) Ja biorę,Vita-miner Prenatal w opak. 60szt.ok.16zł.' 1xdziennie,2xna dzień magnez(Magnezin 500mg-60 szt.ok. 15zł.typowo dla kobiet w ciąży) ,do tego ostatnie opakowanie Luteiny dopochwowo. Co do mojego snu,niestety źle ostatnio sypiam,bowiem mam okropne duszności i czasem ciężko o wdech,w klatce piersiowej mnie ściska jak czort,no i ta zgaga... :/ jak mnie weźmie to już koniec,mija po godź. :( Co do badań to będę miała robione za tydź.,dam znać jakie wyniki :) Dzisiaj u nas pogoda do kitu...deszcz,deszcz i jeszcze raz deszcz:( Wstałam ok. 7:00,śniadanie,obiadek a w między czasie do kościółka :) Po południu zabawy z dziećmi jakiś film pooglądaliśmy z mężem i proszę,już 19:00. Teraz kolacja itd. ;) Napiszcie mi czy pijecie kawe? Ja nie piłam przez 4 mieś. teraz robię taka lekką co pare dni ale maleńka kuleczka w moim brzusio jakby ćwiczyła karate,wiadomo że przez kofeine co tu dużo pisać ;D P.S.Jestem straszną gadułą i nawet na forum nie mogę się powstrzymać :))) Pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę spokojnego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×