Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Hej:) u mnie chyba sie przejasnia troche:) ja tez przytylam kolo 8 kg troche mnie to martwi ale lekarz zapowiada ze to nie jest to samo co pojedyncza ciaza a chlopcy sa calkiem duzi waza po 650g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno dobiłam do 10kg. I widzę, że znowu zaczynam mieć bardzo duży apetyt ( był czas kiedy na nic nie miałam ochoty). Ech dziewczyny, niedawno zadzwoniła moja mama, że tatę zawiozła do szpitala, słaniał się, gorąco mu było, kręciło mu się w głowie. Zrobią mu zabieg rozpuszczania skrzepów w żyłach. Mój tatko w sędziwym wieku jest, już 68lat ma, i jest po zawale, więc każdy jego zabieg to dla mnie wielki stres. 3majcie kciuki, wieczorkiem się dowiem czy go jutro wypuszczą do domu po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie mam wagę ruchomą raz jest +1 kg na następnej wizycie -400g. We wtorek kolejna wizyta zobaczymy co się zmieniło przez te 2 tygodnie. W pierwszej ciązy przytyłam 12 kg i z wagą było podobnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was i nowe mamuski Julianna trzymam kciuki napewno bedzie dobrze ja tez lubie rozkladac rzeczy dla malej i sie na nie poprostu gapic :) teraz tez lezy pare kompletow bo listonosz przyniosl hehe ja co do uzywanego wozka przez allegro to byl sie bardzo bala bo na zdjeciach moze wygladac ok a w rzeczywistosci moze byc gorzej.. dzisiaj troche pojezdzilam z mama po miescie glukoze zrobilam ja mialam 50g dlatego moglam przyjsc do sniadaniu i nie musialam czekac 2h jutro wyniki a co do glukozy to sie balam ze zwymiotuje ale bylo ok do wypicia bylam w 2 sklepach z wozkami ale kicha straszna musze sie wybrac poza miasto tylko czekam az mi sie polepszy bo musze miec sily na chodzenie, bylam tez w sh i kupilam 2 pajacyki wypis ze szpitala odebralam :) posiew moczu wyszedl jałowy cokolwiek to znaczy... bylam tez na kontroli u gina slyszalam serduszko i widzialam nasza malenka coreczke wszystko jest ok :) ale sie rozpisalam ale musialam sie z kims tym wszystkim podzielic buziaki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo nie przytyłam raptem 4 kg bo dzisiaj obliczał . Obecnie waże 52.5 kg . No i cytologie miałam robioną zobaczymy co będzie . Następna wizyta za 3 tygodnie . No i już mnie nastawił na dziewczynke i pewnie teraz będe za różowym szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie przytylam 6 kg,zobaczymy jak dalej. A dzisiaj rano ciocia dzwonila ze zona kuzyna w koncu urodzila(termin miala na 2,5 tyg temu). Zdrowa dziewczynka-54 ccm i 3900 zywej wagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mausie... my wróciliśmy dzisiaj z krótkiego urlopu nad jeziorkiem, pogody nie było, ale czas spędzony ze znajomymi i liczne wspomnienia, był bezcenny. Musiałam nadrobić kilka stron, ale już jestem w temacie ;) Ja przytyłam ok 5 kg, dzisiaj okaze sie dokładnie, bo mamy wieczorem wizytę u lekarza, mam nadzieję, że wszytsko jest ok. Mam dzisiaj okropnego lenia, rozpakowałam nas, zrobiłam pranie, byłam w sklepei kupić coś na obiad i nic więcej nie chce mi się robić, dobrze, że moje dziecko jakoś potrafi się sobą zająć ;) Julianna_Szcz... trzymaj się dzielnie, a my trzymamy kciuki za zdrowie taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja też się bałam kupić wózek na allegro używany, więc jeśli nie udało by mi się kupić od kogoś znajomego w pobliżu to zakupiłabym nowy, a tak mam około 1300 zł w kieszeni :) Pogoda mnie dziś zaskoczyła słońce od rana, ani kropelki deszczu. Aż mam ochotę iść kupić jakieś ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka z okolic Katowic
Ja do 3 mieś. nic nie przytyłam,co zjadłam zwracałam :( Potem zaczełam tyc ok. 2 kg. na miesiąc,obecnie waże 62kg.a zaczął mi się 23 tydź. czyli 6 m.Jestem niska i niestety wyglądam jak mała pyza a gdzie tam koniec ciąży :) W poprzednich 2 ciążach przytyłam o.k 17 kg.to juz lekka przesada,jadłam co chwile i nie mogłam się opanować.Wyglądałam jak borsuk:D Teraz jem z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie martwi faza na slodkie po prostu raz dziennie musze zjesc cos czekoladowego jakis batonik cokolwiek i to mi wystarcza u was tez tak jest? moze stad ta waga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze koniecznie zjesc min 1 batonika i miske platkow czekoladowych bo inaczej mam wielki niedosyt. Choc po tej glukozie reczywiscie troszke przystopowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam super uzywany x-lander ale nie wiem czy sie zdecyduje wyslalam do babki meila ze 100pytaniami hehe cena i tak bez szalu zaoszczedzilabym jakies 350zl hmm... ja tez ostatnio mam szal na slodkie codziennie jakis baton!!wczesniej staralam sie nie jesc slodkiego ze wzgledu na jelita najwyzej raz na tydzien kawalek placka a teraz musze i koniec dzisiaj tez juz zjadlam prince polo mhmmm :) apropo przed chwila kupilam komplet poscieli nie moglam sie powstrzymac :) a w zeszlym m-cu wydalam 400zl na allegro masakra a gdzie tu do listopada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie no w ten dzien juz slodkiego nie jadlam ale w sobote juz mialam mala ochote a dzis juz calkiem mi sie zapomnialo o glukozie:) ja nic nie slodze nie jadam tez na slodko ,jedyne co to swieze owoce moze dlatego potrzebuje? nie mam pojecia ,ale nigdy nie mialam fazy na slodycze i ten jeden dwa batoniki mnie zaspokajaja w zupelnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka z okolic Katowic
...a Ja podjadam dziennie dzieciom batonika,bez słodkiego bym nie wytrzymała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to super sprawa ja bym startowala tam po wozek ale jakos nigdy nie ma blizniakow, malo ze masz go w super stanie z nowymi czesciami czy tapicerka to jeszcze w zestawie za super cene;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronkaL
Ja kupiłam x-landera na allergo i już na zdjeciach było widac że wózek jest zadbany. Jak jest dużo zdjęć i w zbliżeniu to widać czy jest zniszczony czy nie. zresztą rok produkcji wózka tez świadczy o tym jak długo był używany. Ja mam z 2010 roku więc wiadomo było że tylko jedno dzidzi z niego korzystało. I jestem naprawdę zadowolona. Zaoszczędziłam jakieś 1200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam uzywane wozki dla moich synow ale teraz przez to ze sa blizniaki chcialabym nowy troszke sie boje ze taki czolg dzwigajacy dwojke jest bardziej narazony na zuzycie. Nowy kosztuje z miekkimi gondolami 1650 zl wiec nie ma tragedii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie odżyłam Od czwartku ciągle w rozjazdach i tak mnie brzuch bolał w nocy i rano, że ruszyć nie mogłam się wcale. Dobrze, że mężuś wrócił z pracy po 4 godz. Poleżałam łyknęłam no-spę i jest dobrze. Ja od początku ciąży przytyłam 7 kg, w pierwszej ciąży 11 kg. Wtedy jadłam mało, a teraz ciągle jeść mi się chce, ale tym razem nie mam ochoty na słodkie, ziemniaki pod każdą postacią no i jest pełno warzyw sezonowych, to objadam się cukinią, kabaczkiem, młodą kapustką, ogórkami :) Zaraz wybieram się do apteki po zapas magnezu i będę robiła bigos z młodej kapusty z cukinią :) a wieczorem z młodą po butki pełniejsze, bo zimno i zimno. Chociaż zapowiadają ładną pogodę, to może poczekam, bo do jesieni nóżka urośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słodkiego to ja codziennie batonik - tak mam o zawsze, nie tylko w ciąży :) a teraz to czasem coś więcej ;P Waga - 5kg na plusie od wyjściowej i najwięcej mnie jak do tej pory przybyło w 5 miesiącu, teraz waga chwilowo stoi (mimo batoników ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-latka z okolic Katowic witaj :) ja też z okolic bo z Sosnowca :) Gdzie planujesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronka a za ile kupiłaś swojego x-landera, jeśli mogę spytać tak niedyskretnie;) bo ja też się nastawiałam na x-landera xa, chciałabym właśnie z 2010 roku, ale sama nie wiem, jedyne co mnie od niego odstrasza to to, że nie ma przekładanej rączki, o ile w gondoli to nie jest potrzebne wcale, o tyle w spacerówce wydaje mi się konieczne...i mam problem a oprócz tego słyszałam o tym wózku dużo dobrych rzeczy, widziałam go też na żywo i jest naprawdę ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mi od początku ciąży przybyło ok 6 kg, w pierwszej przytyłam w sumie ok10 ale byłam szczuplejsza niż teraz więc pewnie będzie więcej niż za pierwszym razem, zobaczymy może nie będzie tak źle :-) do słodyczy nigdy nie ciągnęło zawsze wolałam zjeść kawał mięcha niż słodycza a teraz chodzą za mną 7daysy czekoladowe i bita śmietana, podobno na synka się je kwaśne a na córkę słodkie więc mój mąż się śmieje że sobie wmawiam te słodycze bo chce mieć córkę ;-) byłam dzisiaj u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala bo pani doktor stwierdziła że dziecko jest za nisko i mi się szyjka skróciła, jutro rano jadę do szpitala ale mam nadzieję że będzie dobrze i szybko wrócę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska witaj w klubie u mnie to samo ale akurat nie jest aż tak źle i nie wysłał do szpitala . Dzieciątko nawet już jest w położenou główkowym przytwierdziło sie do ujścia szyjki i koniec . Teraz wiem dlaczego mnie tak pęcherz boli i dlaczego go tak boksuje :) wiecie co wkurzłam sie dzisiaj bo kumpela mi dzisiaj gadała że wcześniaka moge urodzić nosz kuźwa porównuje do swojego dziecka (urodziła w 7 miesiącu ) ale ja nie pale nie pije więc bez porównania staram sie dbać o swoją ciąże , a ona już założyła że też takie urodze . Wam też tak mówią co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie:) Witam nowe listopadówki :) U mnie dzisiaj pogoda super,słoneczko wyszło i cieplej sie zrobiło, ale niestety samopoczucie gorzej;/ wieczorami mam takie uczucie jakby cos nie pozwalało mi oddychac...wierce sie i zasnąc nie moge;/ a na dodoatek mam jakies wahania nastroju rycze od tak zeby sobie poryczec...ehhh Kawke pije ale inke ewentualnie 3in1 , słodkie wcinam ale zalezy od dnia, teraz u mnie sa na topie ogóreczki małosolne:D U nas jest komis z wózkami i ktos chce sprzedac coneco głęboki za 170zł wiec nie wiem czy sie nie skusze bo na zdjęciach wygląda ok, ale pojade go w tygodniu oblukac... Juliana trzymamy kciuki za tatę:) Aniu gratuluje córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×