Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Hej brzuszki :) Ja miałam iść dzisiaj Waszym śladem i wziąć się za porządki w szafkach :D taki miałam zamiar przed śniadaniem :) ale podczas jedzenia przypomniało mi się, że mamy jeszcze zmieniać meble więc po co mam to wszystko teraz robić jak potem będzie trzeba jeszcze raz to przewalać wszystko, więc się rozmyśliłam :P A teraz myslę co by tu porobić dzisiaj, bo pogada u mnie naprawdę ładniutka słonko świeci i jest cieplutko :) Mam w planach dzisiaj zakupić kompletną pościel do łóżeczka (poszewki i kołderkę z poduszką ) więc idę pobuszować na allegro :) Jeśli chodzi o kombinezon to chyba tez kupię od razu na 68, bo nie wiadomo ile potrwa zima a to i tak do wózka, więc na konto mniejszego zimowego kombinezonu kupię coś innego :) na wyjście ze szpitala mam kombinezon z misia użyje go pod warunkiem, że będzie jeszcze w miarę ciepło, bo z ta pogodą to teraz nie wiadomo :) A i witam nową mam :) U nas cisza od marca?? to nie możliwe my tu prężnie działamy :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Co za dzien dzisiaj nie moglam wstac z lozka a jak jz wstalam to tylko zjadlam sniadanie i znowu do wyra :) ale jakas godz temu zaczelam sprzatac troche jutro tylko moj obleci podlogi i bedzie ok ja tez bym musiala sie rozejrzec po allegro za posciela kolderka itd ale i tak nie mam gdzie tego trzymac narazie :) a na szafe tez czekam moze jutro przyjedzie bo juz sie nie miescimy a co do porzadkow w szafach to staram sie miec caly czas tylko czasem zrobie selekcje co na szmaty a co dla biednych za kombinezonem sie wlasnie rozgladam taki na3-6mcy a na wyjscie za szpitala juz mam taki malutki mam nadzieje ze nie bedzie az tak zimno bo on nie jest super ocieplany... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne!!! Dzisiaj byłam na usg 4D! Bajer jak nic ale mniejsza o to...: Na 99% bedzie dziewczynka!!! Lekarz wszystko sprawdzil, wsio ma na miejscu, wazy 570g i 192mm i oczywiscie jak przyszlo co do czego to poszla spac...:) Ja wszystko co osobiscie ku[ilam to na 68, bo w razie czego rekawki mozna podciagnac a nie mam najmniejszej ochoty 2 tyg po porodzie znow siedziec na allegro lub latac po slepach jak z wscieklizna ze nie mam w co dziecka ubrac... U nas w Poznaniu pogoda do d***y ale przynajmniej troche odpoczne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SweetMalenka13 ja jestem z samego centrum Łodzi, a Ty? U mnie pogoda taka sobie na szczęście nie pada więc idę zaraz z pieskiem do parku. Co do ubranek to nie kupuje narazie za dużo, w niedziele jadę do koleżanki po ciuszki od niej i jeszcze czekam na dostawę od kuzynki, jak bede wiedziała co mam a czego nie to pewnie wtedy wpadne w szał zakupów. Natomiast rozglądałam się za pościelą i w oko wpadł mi ten komplet http://allegro.pl/7el-posciel-dziecieca-120x90-super-cena-i1727482203.html myślałam też o baldachimie ale dostane od koleżanki więc nie kupuje drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek idę do lekarza i jak mi nie da skierowania na połówkowe to pójdę do medicovera bo mój mąż tam na lekarza i wtedy zrobią mi wszystkie badania bo już pytaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja dzisiaj sobie zaszalałam, pospałam z przerwami na przekręcenie się z boku na bok do 13 :D!! Pogoda taka paskudna, że nic innego nie wymyślę :/ Jadę za pół godzinki na poczte odebrać paczki ( 6!!), bo oczywiście są za duże gabarytowo, żeby je listonosz przyniósł :/ Kochane, jako, że moje maleństwo okazuje się być chłopakiem, dlatego też mam 3-4 ciuszki do oddania, typowo panienkowe :) zamieszczam zdjęcie i maila, jeśli którejś z Was przypadnie coś do gustu to niech da znać, prześle po cenie wysyłki :) diana_avon@vp.pl http://imageshack.us/photo/my-images/813/imag0012ke.jpg/ ( malinowa bluzeczka rozm 50/56 , biała z kołnierzykiem 56/62) http://imageshack.us/photo/my-images/854/imag0013f.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/812/imag0014e.jpg/ ( komplecik ocieplany, bardzo miły w dotyku, i grubiutki r62) http://imageshack.us/f/808/imag0015tl.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/853/imag0016gi.jpg/ (śpiworek/sukieneczka do spania r 62/68)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzęt maja bo pytałam o usg połówkowe i genetyczne i nie ma problemu, ale kosztów nie znam bo mąż wykupił dla mnie tzw abonament z pracy i płacimy 46 zł za miesiąc i wtedy wszystkie wizyty i badania są juz bez dodatkowych opłat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki. Zadzwonie jutro i sie wszystkiego dowiem. Pisalam do paru gabinetow, ale albo nie robiatakiego usg, albo napiasali ze robia, wiec zapytalam czyy maja odpowiedni sprzzet, a Ci mi podali dokladna marke i rok produkcji. Jakbym miala wiedziec czy taki sprzet jest dobry;/ a jeszcze inni stwierdzili ze owszem, robia badania prenetalne. Tylko czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka z okolic Katowic
Witam :) Może zacznę tak, jak ktos zaproponował.... Sylwia-mój termin ok. 27/28 listopada (córka :)) Mamy z mężem już 2 synów Patryczek lat 6- 16.02.2005 :) Miruś lat 4,5-17.02.2007 :) Z obydwoma w ogóle nie zwracałam a tutaj przy 3 ciąży do 9 tyg.max do 10 tyg.że tak powiem, całowałam się dziennie z muszlą klozetową, bardzo kręciło mi sie w głowie,piersi strasznie mnie bolały ze nie szło nawet dotknąć, brak apetytu,zła koncentracja,pełno wyprysków na buzi'myslałam ze to się nie skończy :( aaa,jeszcze bardzo brzuch mnie bolał i byłam non stop na nospie :/ Mineło dopiero potem,praktycznie z dnia na dzień polepszenie ogólne że aż nabrałam chęci do życia,do wszystkiego'nawet wziełam w obroty mojego męża ;) Teraz czuję się doskonale,kończy mi się 22 tydź.Nasza Zuzinka nieźle kopie a brzuszek juz dosyc spory jak na koncówkę 5 mieś. :) Pozdrawiam wszystkie obecne mamusie i te przyszłe'odezwe sie za jakis czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Witaj :):) Mam nadzieję, że cała ciąża minie Ci już przyjemnie, unas co chwile coś teraz wyskakuje- a to napięty brzuszek, a to bóle kręgosłupa/żeber ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Witaj:) U mnie dzis pochmurno i pada nic tylko leżec... troche posiedziałam na allegro ale nic nie kupiłam , musze sporządzic liste rzeczy brakujących i wtedy dokupie co trzeba! Dzisiaj moje żebra jakby w lepszej formie moze mały jakos inaczej sie ułożył:) a jak u was Kochane jakie plany na weeknd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie;) Julianna mnie się bardzo podoba ten różowy komplecik:)Ile kosztował to bym go od ciebie odkupiła?? Ja ogólnie mam bardzo mało ubranek a takiego kompletu jeszcze nie mam więc byłabym chętna:) Witam nową mamusię z Katowic :) widzę że nasze córeczki będą miały tak samo na imię bo moja też będzie Zuzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka z okolic Katowic
Miło mi was poznać :) U mnie też z tym brzuszkiem tak się dzieje ale to przez bieganie za synami gdy jesteśmy na placu zabaw :D Mam nadzieję ze przez to nie będe musiała za jakis czas leżeć w łóżku lub w szpitalu :( Pogode dzisiaj mamy rewelacyjną,od rana słoneczko i bez opadów :) Jeszcze posiedze przez chwilkę przed kompem ale muszę zaraz lecieć robić kolację :) Pa kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anca - tylko za przesyłkę, on nowy nie jest, choć śladów użytkowania brak, tyle co widać, że był prany z 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz to mogę mu zrobić więcej zdjęć żebyś obejrzała dokładnie :) Ale osobiście uważam, że jest śliczny ten komplecik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plany na weekend wyjazdowe.Zawozimy brata mojego męża do Bielska na rekolekcje i przy okazji chcemy tam spędzić sobotę podobno gdzieś niedaleko jest tam wyciąg na Szyndzielnię. Tylko pewnie pogoda nam nie dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten komplecik jest taki cienki bawełniany czy ocieplany ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwia :) to masz tak jak ja ja biegam za swoim synkiem :D jest w tym samym wieku co twój synek tylko że mój 11.12.2007 :) synek na jeden dzień pojechał do babci a ja teraz odpoczywam i zajadam lody :) uff po całym tygodniu na pełnych obrotach miło tak sobie poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna to ja wezmę ten komplet .Napiszę ci na maila mój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro od rana mam egzamin i tylko sie modle zeby nie padało.... a tak ogółem to cały weekend lenistwo,zamierzam nie robic NIC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w planach lenić się ile wlezie :) Facet zajmie się domem, ja będę robić za świętą krowę przez weekend :D albo chociaż w sobotę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj caly dzien leze:) wlasnie wzielam dluuga kapiel, zaraz mam w planach zasiasc przed tv:) i czekac na mojego meza az wroci z meczu:) caly dzien mialam straszne zakwasy, plecy mnie bolaly, ale po wyjsciu z wanny czuje sie jak nowo narodzona:) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się lenię...skoro mam latać później i nie spać nocami to teraz się lenię :) I spóźniłam się z różowym kompletem bo też mi się podoba:p Ja to o ciuchach nie powinnam nic wspominać bo mam ich chyba wiecej niż swoich heheheh....po remoncie je przebiore i te co mi się nie podobają wyrzucę.. Miałam dużo szczęscia bo jedyna co kupiłam to dwa wózki za 400zł po znajomości..tylko łóżeczko muszę kupić..ale to w październiku nawet... Czuję się o dziwo super...brzuch mnie pobolewa wieczorami ale to odkąd odkryłam ciąże to tak mam...nospa ta bez recepty mi pomaga :) Pisał ktoś tu o KTG a mi powiedzieli w szpitalu że KTG robi się przed samym porodem,więc widze co szpital to inny obyczaj..(chyba że ciaża jest zagrożona) buziaki dla brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sylwia :) no i u mnie dzień zleciał byłam na wsi pogoda super słonko cały dzień grzało :) a w weekend... jutro może w końcu wezmę się za jakieś sprzątanie a w niedzielę standardowo leżenie do góry brzuchem albo na lewym boczku :P:P kurczę fajna ta pościel i nie droga jak na taki zestaw chyba się na nią skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dzisiaj trochę leniłam i jak zwykle spałam po obiedzie i teraz żałuję bo jak zasypiałam to była ładna pogoda a jak się obudziłam to już było pochmurno.Jakbym wiedziała że ta ładna pogoda będzie tylko do popołudnia to bym posiedziała na ogrodzie przed domem:) Teraz się trochę krzątam po kuchni bo piekę kurczaki i robię sałatkę na jutrzejszą podróż.Zawsze wieczorem mam więcej werwy do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ktg jako takiego narazie nie miałam ale zawsze dostaje od gin taka kartke z wykresem jak bije serduszko i tam jest wszystko opisane ile razy na minute itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×