Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

hello ale tu dzisiaj cisza u mnie pogoda nawet nawet 22st rano tylko troche popadalo juz ma byc 24 zobaczymy ja rano mam test na obciazenie gluzkozy chce tez zaraz isc na kontrole bo mialam przyjsc 2tyg od wyjscia ze szpitala chociaz minelo 1,5 ale jak juz bede na wyjezdzie to moze mi sie uda, a po wszystkim chce "wykorzystac" mame i pojechac do naszego jednego z dwoch sklepow z wozkami zobaczyc jaki maja asortyment bo ten wozek najbardziej mi siedzi w glowie bo nie mam pojecia jaki wybrac narazie jestem przy opcji x-lander xa 3w1 co do kawki to ja tez popijalam rozpuszczalna 1 łyż. i mleczko a teraz przeszlam na inke ale ponoc slaba kawa i nie codziennie nie jest zla pozdrawiam brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja akurat kawy nie pije wogóle spróbowałam i mi nie podeszła. Ewentualnie capucino ale rzadko .:) normalnie dziewczyny szok ta moja dzidzia naprawde sobie dzisoaj chyba trase przelotowa zrobiła z jednego końca brzuszka na drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój urwis też wyjątkowo spokojny, ostatnio, z 2 dni temu miał hopla i szalał, jak po kofeinie ( nie pije od nigdy :) ) a od 2 dni spokojniusi, ttylko w nocy się wierci ;) Ale to nie znaczy, że cały dzień cisza :) Nie kopie, ale rozciąga się delikatnie, przekręca,puka lekko, takie dyskretne ruchy wyczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez pije capuccino zamiast kawki- a kiedys rano kawa i papieros to byl moj rytual- pierwsza czynnosc po otworzeniu biura- ehh;-) teraz rano ide po sniadanie i wracam do lozka- w sumie tez nie powinnam narzekac. Dziewczyny a co myslicie o tym zeby zamiast poscieli kupic spiworek do spania?? np ten http://allegro.pl/feretti-spiworek-rabbit-blue-85-cm-wyprzedaz-i1738679078.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki śpiworek z tesco na 0-6 mc i do tego w czasie zimniejszych nocy będzie ciepły kocyk akrylowy :) i nie kupuję pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak chce zrobic;-) bo wiem ze poduszki pozniej, a slyszalam ze to jest bezpieczniejsze dla dziecka i wygodniejsze... to kupuje ;-) aa w tesco tez widzialam byly takie cudne na promocji za 22 zl a disneyowskie za 33;-) Julianna i bylas w bobolandzie?? ta olenke hurtownie tez Ci polecam zebys przetestowala wozek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w świecie dziecka, bo mam pod nosem, a do oleńki zajde w tygodniu, po środzie, bo w środe większy spęd gotówki będzie to polece za butelkami, kocykiem itd :D:D zaszaleje na prawde a nie na allegro :D jaka to będzie miła odmiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 23LB na jakim festynie byłaś? ja pamiętam za dawnych czasów jeździłam do znajomych poza Warszawę i chodziliśmy na festyny właśnie z imprezą na koniec....ale było wtedy fajnie....fajne stare czasy:) Wracało się po ciuchu nad ranem,i odsypiało do wieczora żeby znowu iść na jakąś imprezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w olence nie kupuj innych rzeczy bo maja duzo drozej;-) ja juz chyba asortyment hurtowni szczecinskich znam na pamiec, bo jak mi sie nudzi to jade na zakupy, a ze nudzi mi sie czesto to wiadomo ;-) pozatym teraz zgapilam puzzle od Ani i ukladam- na takie pochmurne dni super rozrywka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Jak zwykle się rozpisałyście i musiałam nadrabiać zaległości, ale niestety coś mi szwankuje w kompie i pewnie znów trzeba będzie przeinstalowywać system :( Odnośnie sterylizatora, to nie miałam i nie zamierzam mieć, butelki początkowo przelewałam wrzątkiem, a po jakimś czasie normalnie myłam, tylko płukałam baaaardzo porządnie. A co do śpiworka, to bardzo polecam, miałam nawet dokładnie taki jak w linku. U nas długo pościel służyła jako dekoracja, w praktyce sprawdził się właśnie śpiworek. Karolcia gratulacje!!!! I w ogóle super brzuszki się pojawiły, ja niestety nie mogę wrzucić z aparatu na kompa zdjęć, nie wiem czemu, tak jakby komputer "nie widział" aparatu :( Pewnie to wina systemu, w każdym razie na pewno to nadrobię. A ja już po remoncie, niestety brzuch często pobolewa i twardnieje, zazdroszczę kobietom, które świetnie się czują w ciąży, ja to raczej taki zdechlak jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej weszlam na chwilke widze ze myslicie o spiworkach :) ja wlasnie nie uzywalam bo kiedys nie bylo tego u nas a teraz kupilam ale uzywane i sa przecudne za dwie szt na allegro zaplacilam 15zl.Mysle ze warto bo sa z mothercare i mamas&papas wiec nie byle jakie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, cudne :) super okazja ;):)! No ja też zazdroszcze ciężarnym, które całą ciąże są aktywne i nie mają żadnych typowo ciążowych dolegliwości. Ja już myśleć nie mogę o tym co mnie pobolewa, a tłumaczyć mojemu "dlaczego tym razem stękam" to już nie mam siły od jakiegoś czasu :P Ale damy radę, do listopada coraz bliżej a później będziemy narzekać na zupełnie inne bolączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sliczne te spiworki!! ja polecam ten disneya z tesco jest taki kremowy z mieciutkim i slodkim kroliczkiem, a sprawia wrazenie naprawde cieplego. Ja oszczedzam sie wiec poki co dolegliwosci nie sa jakies uciazliwe- jedynie zgaga, czasem tak mnie pali ze spac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie mamusie i brzuszki w ten ( u mnie) zamglony poranek:) ta pogoda to mnie doprowadza do depresji...wczoraj do południa siedziałam zwieszona ,dobrze ze po poludniu wpadły koleżanki na kawke:) męczy mnie strasznie ból pleców, szczególnie wieczorem, jak chce sobie dlużej poleżec na plecach, zeby poczuc jak mały kopie, to dlugo nie moge, najlepiej jest na lewym boku, i najlepiej jak mam wcisnieta druga kołdre między nogi...a w ciagu dnie jak na razie nie mam na co narzekac:) a co do spiworka, to licze na to ze synek jak sie urodzi to bede go zawijac w rozek...czytalam w jakims poradniku, ze bedzie mu przytulnie jak w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam jeszcze ze moj mały lubi stare piosenki milosne:) takie z lat 80:) ostatnio na jakims kanale muzycznym byla cala lista takich przebojow:) to moj maluszek szalał w brzuszku:) jak powiedziałam męzowi, to stwierdzil ze ma to po tacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronkaL
Cześć dziewczyny. Dołącze do waszego forum. Ja mam termin na 18 listopad. U nas ma być chłopczyk - Mateuszek.;) Już od 3 miesiąca jestem na chorobowym i mnie coś trafia w domu. A jeszcze ta pogoda. Rozumie Wasze nastroje;( A co do śpiworków to też planuje zakupić, w ikei są świetne i w różnych rozmiarach. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80150552#/00150551/ http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90130078

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronkaL
A co do wózka to moim faworytem też był x-lander XA. i kupiłam taki - wszystkie części - gondolka spacerówka i fotelik samochodowy i inne gadżety za 800 zł na allegro. Używany - ale stan po prostu idealny - wygląda jak prosto z salonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od 5:00 się męczę. Znowu ból "nerki". Troszkę mnie to martwi, bo zdarza się coraz częściej, i to zawsze gdy leżę, a jak chce troche pochodzić, to dla odmiany brzuszek się napina i ciągnie. I tak źle i tak niedobrze :/ w dodatku czego nie zjem- zgaga. Nie mam na nic siły, jestem zbyt rozkojarzona na czytanie książek i też straciłam wene do robót domowych, na szczęście mój luby wyrozumiały jest i nie oczekuje, że będę szaleć z odkurzaczem cały czas ;P No nic, jeśli te bóle będą się powtarzać to pójdę do mojej rodzinnej. Może coś poradzi. To pewnie nic wielkiego, ale po co się męczyć, jeśli jest szansa pozbyć się kłopotu? Życzę Wam spokojnego poranka kochane, i oby u Was nikt a oknem od rana nie deptał puszek i nie kosił trawy, jak u mnie ;) PS- WERONKAL WITAJ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem po wizycie i jest teraz dziewczynka nie mógł dobrze dojrzeć bo tak sie wiercił że dał spokój z dalsza obserwacja ae obiecał za 3 tyg sprawdzi . Ogólnie dziecko sie prawidłowo rozwija i to mnie najbardziej cieszy :) musze brać pro uro bo w moczu jakieś bakterie i znowu bad. Moczu musze zrobić. i przepisał mi luteine dopochwową bo zaniepokoiło go że macica sie leciutko otwarla . Musze sie oszczędzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj po ciężkiej nocy. Mały nie dał spać w ogóle, urządził sobie sale gimnastyczną w moim brzuchu :) Do tego doszły bóle raz w lewej pachwinie, raz w prawej :/ a dziś od rana widzę nie lepiej. Idę zaraz łyknąć nospe co by się nieco rozluźnić ;) Dzisiaj wyjątkowo zdezerterowałam z pracy i już nie mogę się doczekać tego przejścia na l4. Dziewczyny, jak Wam waga skacze? bo mi jakoś tak szła równo do przodu a widzę, że od prawie trzech już tygodni bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronkaL
Mi na poczatku nic nie przybywalo na wadze. A teraz od 5 miesiąca tak o,5 kg tygodniowo przybywa. Okropnie bolą mnie krzyże zwariować idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak samo miałam czyli około 0,5 kg na tydz. a teraz stanęło... Kto by pomyślał że kiedyś będę się martwić tym, że nie tyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Jeśli chodzi o wagę to moja już od jakiegoś czasu stoi w miejscu. Bardzo ładne te śpiworki pewnie też kupię zamiast pościeli na pewno jest wygodna i praktyczna. Ja kawę piję z rana jedną taką słabą gotowaną ponoć jest łagodniejsza od parzonej. Witaj WeronikaL :) Miłego dzionka brzuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam dużo do nadrobienia w czytaniu, ale udało się. Witam nowe listopadówki :) Muszę się pochwalić w weekend udało mi się kupić wózek dla dziewczynek. Używany, ale za jedyne 300 zł i w idealnym stanie. Dokładnie taki http://allegro.pl/wozek-blizniaczy-tako-duodriver-okazja-cenowa-i1745948570.html Na razie jest jeszcze u znajomych, ale cieszę się, że jeden z większych wydatków mam już z głowy. Oczywiście zaszalałam z zakupami i w sobotę kupiłam dwa identyczne komplety: koszulka, czapeczka, rękawiczki, body i śpiochy - białe w srebrne gwiazdki. Teraz jak głupia potrafie wyjąć je z szafy, położyć na kanapie i wyobrażać sobie jak będą wyglądały w nich dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, na moje nieszczęście przytyłam już 8 kg, a już się czuje jak wieloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :* u mnie pogoda paskudna aż się nic nie chce niby na razie nie pada ale myślę, że na pewno dzisiaj będzie. Ja też się cały czas zastanawiam nad śpiworkiem ostatnio znalazłam nawet fajny w sh i teraz żałuję, że go nie wzięłam, bo był ładny i tani. Noc też u mnie była ciężka jakoś duszno mi było i źle :) nie wiedziałam jak mam się ułożyć... A kawę piję czasem rozpuszczalną z mlekiem oczywiście ta ricore z cykorią i magnezem. Julianna współczuję Ci z tą nerką znam ten ból u mnie na szczęście już przeszło aż sama jestem w szoku, bo bałam się że dużo dłużej będę się meczyła.... Witam nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;) u mnie jak zwykle pogoda okropna, szaro i deszczownie, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie lato i piękna, złota jesień;) Iza ja mam tak samo, jak mam gorszy dzień wyciągam małe ciuszki z szafki, rozkładam i gapię się w nieskończoność;) od razu robi się lepiej i tak cieplej na sercu:) ja też przytyłam 8 kg...dość dużo, ale przyznam, że nie widać tego aż tak bardzo, więc nie wiem gdzie te kilogramy sie podziały, a dodam, że nie mam ciąży bliźniaczej;) w pierwszej ciąży przytyłam 17 kg, więc nie ma co się łudzić,że teraz będzie mniej... co do śpiworków, ja też mam 2, jeden na 0-3, a drugi na 3-6;) moja córeczka nie lubiła śpiworków i bardzo się denerwowała jak ją w nie wkładałam, lubiła pod kołderką i to od najmłodszych tygodni, ale wiem, że to przydatna rzecz:) a mi lekarz mówił, że jedną kawę rozpuszczalną z mlekiem pół na pół można spokojnie pić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×