Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość agnieszkaj10
Ja jadłam już nie raz lody najlepiej truskawkowe z ogórkiem małosolnym. PYCHA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja to zawsze pokolei. dziewczyny ale sie uśmiałam znalazłam temat na kafeteri pogadajmy o naszych facetach wejdzcie w spis tematów i poczytajcie masakra aż sie popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama siebie podziwiam ze potrafie tak mieszac smaki kiedys by mi to nie przeszło przez gardło...a teraz kanapeczka z pasta z makreli na to gruszka i spac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny temat tez był "smieszne sytuacje podczas porodu" jak znajde wysle wam linka...płakałam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zamiast się wspierać, żeby nie jeść tego niezdrowego żarcia z Mc'a to się jeszcze nakręcamy;) no i temat przewodni cheesy i pizza, hehe no widzę, że Wy już macie te słynne smaki ciążowe i mieszanie wszystkiego, ja póki co ( tak mi się wydaje) jem w miarę normalnie...;) zmykam do kąpieli, bo jutro rano mam usg:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześc dziewczyny wczoraj tak szybko poszłam spać i jak dziecko spałam :) tak twardy sen miałam a wam jak sie spało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
Mi dzisiaj o dziwo też bardzo dobrze się spało, w nocy wstałam tylko raz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja dziewczyny nawet przy otwartym oknie spałam może dlatego ale tak mi jakoś gorąco było ale spało sie super aż szkoda bylo rano wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w ramach wsparcia :) Kanapka z majonezem, serem żółtym, jajkiem sadzonym, szczypiorkiem i pomidorkiem :) W tej dokładnie kolejności :) Polecam :D! Zdrowe, smaaaaaczne i cudownie sycące :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm....Julianna;) ja bym jeszcze na to dżemik dała;) ostatnio coś mnie na dżem kusi...i to do wszystkiego;) a coś tu widzę cisza:) ja dzisiaj rano byłam na usg, wszystko super, malizna ma 7 cm;) i najważniejsze, że wszystko dobrze, serduszko prawidłowo bije, przezierność super i łożysko, póki co dobrze ułożone;) aż zyć się chce po takiej wizycie, tak mnie radość rozpierała,, że wyskoczyłam na zakupy;) wróciłam....i.......jakiś mnie leń dopadł;) a tu sprzątać trzeba.....eh jak to ja posprzątałam tak "dla oka" i głowię się co by tu sobie do jedzenia zrobić;) chyba lody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 tydzień:) chociaż wg usg 14, ale lekarz mówił, że trzymamy się tego co on ustalił, bo na usg to się zmienia, dzidziuś po prostu może roznąć takimi skokami:) a co myślisz, że dużo, czy mało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Dziewczyny umieram :D dzisiaj ciepło i poszłam na dwór z synem i tak mnie wymęczył ze zaraz sie chyba położe tak sie wylatał zgubił gdzieś czapke u nas za blokiem ja telefon na szczęście znalazłam wspólnymi siłami z sąsiadami :D dzisiaj syn z sąsiadki synem stasiem akcje takie odprawiali że ho ho np. Udawali krówki kolana zielone ale to szczegół grunt że sie wychasali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kurdupelek w 12t3d miał 6cm, więc pewnikiem teraz 13t5d ma mniej więcej te 8 cm :) Maleństwa teraz rosną jak na drożdzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ania to fajną miałaś pogodę, u nas było brzydko, zimno i padało co chwilę, więc poszłyśmy do moich rodziców na cały dzień. Pisałam niedawno, że nie widać u mnie brzucha, a dziś stwierdziłam, że zaczyna być widać :) Na dodatek zaczyna mi dopisywać apetyt, a ze względu na kręgosłup muszę się pilnować, żeby nie przytyć za dużo :( Ja już też nie mogę doczekać się usg, ciekawe ile mierzy już mój Bąbel :) W 8t4d miał 17 mm. Często się zastanawiam, jaki/jaka będzie, czy będzie podobny/a do córci, jak będzie ze wstawaniem w nocy (córka pod tym względem była jak aniołek - nie wiem, co to są nieprzespane noce :D). Ale najczęściej myślę, czy będzie zdrowy/a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
no jak mnie dzisiaj sąsiadka zobaczyła to w takim szoku była spytała sie czy ja napewno na listopada mam bo wygladam jak na sierpnia :D no wiecie ja myślałam że jeszcze mam nawet ładny brzuszek nie zaduży a tu okazje sie że brzuchol taki jak u wieloryba he he :) mój synek ma takiego misia od urodzenia i wiecie co owinął go kocykiem i przychodzi do mnie i mówi : cicho mama bo misiu śpi :p jaka mine miałam uśmiałybyście sie a go chyba tak nosił i lulal z pół godz :) przygotowuje sie pewnie na bycie bratem. Już trzymał na rączkach mojej siostry syna (był owinięty w kocyk) i tak siedział na tapczanie i lulał go jak dydus wyleciał to włożył do buzi i mówi ciii aż zaskoczona byłam chyba ta wrażliwośc ma po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj była śliczna pogoda,troszke pochodziłam po skleach i nie mogłam sie opanowac zeby nie kupic pare ciuszków dla maluszka,kupiłam tez zestaw startowy butelek z aventa bo akurat w promocji były:) Ania Ty to masz wesoło z tym synusiem:) Mója maluda w 12 tyg.miała 5cm i jak lekarz zrobił 4d to powiedział ze ma duzy nosek i stopki heh a jak wam minał dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No moje dni to sa takie że wieczorem to jestem tak wykończona bo mój syn ma tyle energi że sie chyba nigdy nie męczy :D no jest z nim wesoło a rozpocznij z nim temat o owadach to jak zacznie o pająkach modliszkach i muchach to buzia mu sie nie zamyka :) czasami aż mam dość a to tak śmiesznie wygląda jak ci dorosłemu tłumaczy np. A wiesz mama że pająk ma 8 nóg i że moga wspinać sie po ścianie i budować swoje domki :p a nie raz jak coś powie to idzie boki zrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow nastukalyscie ze nie nadazam:) ja mam 29 a wygladam na 19:D i tez mi sie zdazalo ze ktos pytal o dowod;) pizzy jesc nie moge bo mam zgage od razu:( miesko mi za bardzo tez nie wchodzi ale ziemniaczki pieczone mniam:) i makaron z sosem pomidorowym:) a usg kolejne za dwa tygodnie a dzis skonczylam 15tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza ?? Ja z dnia na dzień robię się coraz grubsza, postaram się wieczorem wrzucić foto. Całą noc śniła mi się fasolka szparagowa :) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila23
Witam W ramach zaliczenia zajeć, muszę przeprowadzić badanie. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety. Ankieta jest anonimowa. Badanie trwa ok 5 minut. Ankieta znajduje się pod adresem: http://badania.webd.pl/swps/ Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja miałam leniwy weekendy :) Cisza tu była jak makiem zasiał ;) Mi się śni cały czas jedzenie, od słodyczy, przez mc donald po domowe jedzonko mamy :) I jak nie tyć w takiej sytuacji;)????? Mdłości wciąż mam;/ Ale tylko z rana, ak głodna jestem, lub wieczorem po łyknięciu kwasu. Ostatnio coraz więcej śpię, potrafię przespać spokojnie całą noc, od 23 do 10, po czym położyć się na 2-3h około 15 i znowu o 23 pójść spać na całą noc... W czwartek idę do gina z NFZ, zobczymy, czy powie mi coś nowego.. A w przyszłym tygodniu powinny do mnie dotrzeć wyniki PAPP-A. Brzuszek za bardzo sie nie zmienił, może talia coraz bardziej zanika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezz czekam
Julianna_Szcz czesc Diana Kowalska ze szczecina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko być choć odrobinę anonimowym, jeśli co chwilę ktoś podaje Twoje dane;) Chyba nie po to mamy nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezz czekam- glupota jest komentowanie tego. moglas nie zwrocic na to uwagi i tyle. Julianna- zawsze sie ktos trafi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
tezz czekam ten komentarz był zbędny i złośliwy Julianna nie przejmuj sie :D Dziewczyny ja już swoje spodnie odrzucilam wogóle od mamy wziełam 2 pary :D dzisiaj kupiłam stanik i normalnie przeżyłam szok ja tu wybieram stanik 80B coś mi mówiło żeby przymierzyć i co sie okazało za mały piersi wylewały sie góra to mówie ide po większy i chciałam akurat ten fason no to patrze był ale 80C a sprawdze i szok :o pasował ale sie zdziwiłam strasznie a przed ciąża miałam 80A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez dzis sie po nowy stanik wybralam, bo cos mi niewygodnie zaczelo byc- i tez zdziwienie co do rozmiaru... no i skonczyl sie plaski brzuch- z dnia na dzien;-) czas na zakupy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie jak ta 'tezz czekam' to nic tylko olać- czepią się szczegółu i zrobią z igły widły byleby naśmiecić w topiku. Ja wolę nie myśleć o ciuchach... stanikach.... bo aż mnie głowa boli jak się rozmiarówka nagle zmienia z miesiąca na miesiąc w moim ciele ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No właśnie dziewczyny złośliwości trzeba olewać :) ja dostałam dziewczyny ochoty na zupke knorr-a amore pomidore :D i dzisiaj ja kupie bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×