Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

ja to sie w sumie ciesze na ten listopad:) i mam nadzieje ze mi sie uda z ta ciaza:) wierze w to:) no i na nastepne lato juz bedzie fajne bobo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
Witajcie ponownie. jak sie czujecie? ja ciagle jakby na kacu:) nie mam sily na nic. jak sprzatam to sapię jakbym wazyła ze sto kg. bola mnie piersi bardzo. kiedy poczuje sie lepiej? Acha, jeszcze jeden plus porodu w listopadzie: koniec ciazy w lato to koszmar ,pot, bol kregoslupa goraco, a wiadomo ze z ogromnym brzuchalem ciezko wskakiwac do woanny co 15 min. fajna pora ten listopad, a moze z 26 listopada zrobie 30, moze maly posiedzi cztery dni dluzej i akurat na andrzejki ,hop! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najprawdopodobniej II trymestr juz bedzie laskawszy;) ja to generalnie niezle sie czuje tylko dzis mnie mdlosci dopadly :) a co u was laski? czemu nikt ni nie pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) u mnie jakby mdłosci troche ustąpiły,ale spac to moge cały dzien:)wstałam o 8 o 11 znowu zasnełam na dwie godzinki i teraz juz tez mni muli...musze zaczac sie ruszac bo jak tak dalej pójdzie to w 4 ms bede wygladac jak w 9;) a jak wasze samopoczucie tak ogółem? ja mam jakies dziwne hustawki nastrojów i niestety wszystko odbija sie na moim narzeczonym...ale ciagle mu powtarzam ze to minie tylko pytanie kiedy hehe miłeo popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - ja tez jakas taka bojowa jestem;) duzo rzeczy glupkowatych mnie wzrusza hehehe i duzo glupkowatych denerwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Trochę mnie nie było, a tu proszę , tyle zaległości;) Wiecie co tak sobie te ostatnie posty czytałam i trochę kamień z serca mi spadł, czyli z tymi dolegliwościami to nie jestem sama. Ja też jestem nerwowa, ale myślałam, że to może jakiś stres przed nową sytuacją czy coś, ale widzę, że nie jestem odosobniona;) ja na początku ciąży bardzo wymiotowałam, to tego stopnia, że straciłam na wadze i nie mogłam nic jeść, po ok 3 tygodniach trochę przeszło, było lepiej, a teraz męczą mnie mdłości, chociaż lepsze to od wymiotów:/ no i ta senność, ja też sobie z tym nie radzę, męczę się też dużo bardziej, aż się martwić zaczęłam. W pierwszej ciąży czułam się o niebo lepiej, żadnych dolegliwości, no jedynie pod koniec ciąży kręgosłup i zgaga, a teraz od samego początku kłody pod nogi, mam nadzieję, że to minie, bo póki co nie mam nawet siły porządnie domu posprzątać;( ściskam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno, nowe dziewczyny zachęcam do wpisania sie w tabelkę;) Olucha26stka, Tralalala, Ania23L, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam;) więc jeśli macie ochotę wpiszcie się, będziemy miały na bieżąco wgląd która na kiedy ma termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia;) nick...............wiek.........termin porodu........które dziecko....woj. Erka...............27...........12.11.2011............... .2...........małopolskie Zakręcona solniczka.....25...........24.11.2011...................1... ......małopolskie ch*jna82.................29.............24.11.2011....... ............3.pomorskie Mama Urwisa.....28...........1.11.2011..................2........ ..małopolskie Karolciaaa24......24...........15.11.2011..........1..... ......wilekopolska skrzatunio.........24...........27.11.2011..........1.... ........mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakaxnjskjx
erka to ty juz 2 razy dalas bez zabezpiecznia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tez mam termin na listopad, wstepnie 11.11.11:) zobaczymy czy tak sie uda. Jestem jakos w 10 tyg. Nie jestem tego taka pewna bo mialam 2 razy usg i za kazdym razem inaczej troche zostalo to wyliczone. Ale teraz mysle przy kolejnej wizycie ktora mam przed samymi swietami bedzie mozna juz konkretniej to ustalic. Ja mam bardzo dlugie cykle i chyba stad te rozbieznosci u dwoch roznych lekarzy. pozdrawiam Was wszystkie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sela to mamy bardzo podobne terminy, ja mam na 12.11.11, Twoja data lepiej wygląda;) ale u mnie jest praktycznie niemożliwe wyliczenie dokładnej daty, ponieważ mam bardzo nieregularne cykle (różnica nawet 14 dni!), dlatego ja nie za bardzo w tą datę wierzę, tzn wiem, że mogę urodzić +- 2 tyg.:) przy pierwszej wizycie lekarz wyliczył 5-6 tydzień, a na usg wyszło 8-9 tydzień;) jest różnica;) ale mi się wydaje, że te wyliczenia wg usg są najwiarygodniejsze, pamiętam w pierwszej ciąży termin miałam na 27 lutego, na usg zawsze wychodziło 14 luty, i wiecie co, urodziłam dokładnie w WALENTYNKI!!!! także patrzcie dokładnie na usg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tez mam problem z nieregularnymi cyklami i dlugimi, wiec ta data to tylko orientacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
nick...............wiek.........termin porodu........które dziecko....woj. Erka...............27...........12.11.2011............... .2...........małopolskie Zakręcona solniczka.....25...........24.11.2011...................1... ......małopolskie ch*jna82.................29.............24.11.2011....... ............3.pomorskie Mama Urwisa.....28...........1.11.2011..................2........ ..małopolskie Karolciaaa24......24...........15.11.2011..........1..... ......wilekopolska skrzatunio.........24...........27.11.2011..........1.... ........mazowieckie olucha26stka.....26............24.11.2011..........2.............mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.........termin porodu........które dziecko....woj. Mama Urwisa.....28...........1.11.2011..................2........ ..małopolskie tralalala.....29........8.11.2011..................1.........kuj-pom Erka...............27...........12.11.2011............... .2...........małopolskie Karolciaaa24......24...........15.11.2011..........1..... ......wilekopolska Zakręcona solniczka.....25...........24.11.2011...................1... ......małopolskie ch*jna82.................29.............24.11.2011....... ............3.pomorskie skrzatunio.........24...........27.11.2011..........1.... ........mazowieckie olucha26stka.....26............24.11.2011..........2..... ........mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poukladalam wedlug TP:) nick..........wiek.........termin porodu........które dziecko....woj. Mama Urwisa.....28........1.11.2011...............2........ ..małopolskie tralalala............29.......8.11.2011................1..... ....kuj-pom Erka................27.......12.11.2011............. .2...........małopolskie Karolciaaa24......24.......15.11.2011............1..... ......wilekopolska Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011........1... ......małopolskie ch*jna82............29.......24.11.2011.......3.............pomorskie olucha26stka.....26........24.11.2011..........2..... .......mazowieckie skrzatunio.........24.......27.11.2011..........1.... ........mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam cykle rozjechane;) w 26dc bylam na wizycie kontrolnej i sie okazalo ze lada dzien bedzie owulka wiec wiem mniej wiecej kiedy zaciazylam;) przypuszczenia zweryfikowalo usg i wedlug przypuszczen powinnam rodzic 5.11 a wedlug usg 8.11 wiec git:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esska271
Witam Was serdecznie :) nie dołączam bo mam termin na grudzień 2011. Życzę samych zdrowych i wspaniałych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześć wiem że to głupie pytanie ale nie bywam często na forum bo obecnie mój urwis szaleje i od jakiegoś czasu żyć nie daje tylko psoci( troszke nerwowa jestem i to jest właśnie to że siedzi to we mnie i jak mój narzeczony sie odezwie to na niego wybucham dziwie sie że jeszcze ze mna wytrzymuje a to też przez hormony w drugiej ciąży) a odnosnie pytania jak sie ta tabelke robi powiedzcie mi dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Aha i macie może takie uczucie pełności . I tak że jak ja zobacze gorace ziemniaczki polane sosem to nawpycham sie za trzecha pózniej mi nie dobrze i starałam sie powstrzymać ale nie da rady poprostu kocham ziemniaczki a w ciazy podwójnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Aniu musisz tę tabelkę skopiować, wkleić w pole:treść no i się dopisać:) spróbuj, jakby co to Cię dopiszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaa8587
hej:) jak to miło słyszec ze nie jestem sama z tymi wybuchami złosci i innimi dolegliwosciami...na prawde podziwiam mojego narzeczonego ze ze mna wytrzymuje wczoraj np powiedziałam ze ma mnie przeprosic i w sumie to nie wiem za co;/ ehhh...a co do jedzenia to jak miałam mdłosci nic nie jadłami waga spadła teraz natomiast mam napady i potrafie zjesc wszystko co mam pod ręką:) Dzisiaj u mnie była śliczna pogoda i nawet pierwszego grila udało sie zrobic:) a jak u was kobietki??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja na początku też spadłam z wagi, a teraz jest lepiej chociaż dalej nie moge jeść wszystkiego, no i jem małe porcje. Wcześniej zajadałam się często słodyczami, czekoladę jadałm jak wafelek, a teraz nic, nie mogę nawet patrzeć na słodycze. Ciągle mam ochotę na jajecznice, w ogóle jajka jadłabym codziennie, nie wiem czemu;) a Wy macie jakieś zachcianki? Może zmieniły się wasze upodobania kulinarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erka a ja mam wstręt do jajek,nie moge czuc ich zapachu...ale np codziennie robie sobie biały serek z rzodkieweczka i ogóreczkiem:)smaki mam rózne zalezy od dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Nick............wiek...........t.porodu..........które dziecko.......woj. mama Urwisa.......28......1.11.2011......2......małopolskie tralalala.......29.......8.11.2011......1......kuj.pom Erka......27.........12.11.2011.......2......małopolska Karolciaaa24......24......15.11.2011....1....wielkopolskie Zakręcona solniczka........25........24.11.2011......1.....małopolskie ch*jna82........29.......24.11.2011......3.......pomorskie olucha26stka.......26.....24.11.2011......2......mazowieckie skrzatunio.........24.........27.11.2011......1......mazowieckie Ania23L..........23........1.11.2011........2........wielkopolskie Mam nadziej że dobrze napisałam bo coś skopiować mi nie chciało wieć od nowa napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
zauwazylam ze od poczatku ciazy myle słowa, tzn. mysle jedno, mowie drugie, chce powiedziec np slowo raz a mowie rok i tak ciagle cos myle, przejęzyczam. niezle ;) jestem bardzo rozkojarzona. zabawne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
ciagle czuje pobolewanie brzucha tak jakbym np caly dzien powstrzymywala gazy :) macie tak? Pewnie juz spicie??? ja siedze i czekam az moj facet wroci od kolegi i oczywiscie jestem zdenerwowana i tak juz od 8 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Też to mam szczególnie jak rano wstaje masakra troszke uprzykrza ale do wytrzymania jest :) ja ze swoim dopiero w czerwcu sie zobacze bo pracuje za granicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
moj tez pracuje za granica. teraz ma wolne ale jedzie znow 27 po swietach i wroci dopiero 6 lipca na dwa tyg. jak dajesz rade sama? nie smutno byc samej w ciąży? wlasnie boje sie wyjazdu mojego faceta, podejrzewam ze bede wyła jak wilk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×