Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość Ania23L
Dzisiaj miałam tak że prawie rzadko otwieram lodówke( jak otwieram drzwi od lodówki widze kiełbase i szynke wlasnej roboty i mnie mdli a gdzie poczuć zapach aż mnie w żołądku skręciło. Fuj) przeważnie jem to co na wierzchu albo z zatkanym nosem szybko wyciągam z lodówki to co trzeba. Ale ruszyło mnie na pomidorka i na serek topiony nie wiedząc co wybrać połączyłam posmarowałam chlebka serkiem i położyłam na to pomidorka jakie to dobre i nie zemdliło mnie o dziw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
Ania 23 l patrze ze tez masz juz dziecko, i facet za granica- wiele nas łączy. boje sie jak dam sama rade z dwojka dzieci, boje sie nawet jak wyszykuje z brzuchalem moja corke do 1 klasy w ty roku, i tego jak bede z malenstwem zawozic ja codzien do szkoly na 8ą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Nie nie jest źle piszemy do siebie dzwonimy. :) jakoś leci.mój syn mi wypełnia czas wiec jakoś to idzie szybciej płynie czas. Trzeba myśleć pozytywnie. Ja ogólnie zawsze byłam zdana na siebie więc taka rozłąka na mnie sie nie odbije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
a moge wiedziec jak czesto Twoj partner przyjezdza do Was? tylko po to mi ta wiedza, poniewaz jezeli dlugo jestes sama to podziwiam. mieszkasz sama? ja mieszkam sama i za bardzo nie bede miala pomocy bo rodzice i tescie pracuja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja mieszkam na wsi od września syn do przedszkola idzie i bede musiała go wozić 5 km do miasta do przedszkola :) ale myśle że jak sie daje rade z jednym to z dwójka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Co 3 miesiące na 2 tyg. Mieszkam z rodzicami ale mam nadziej że już nie długo nie bede z nimi mieszkać. Moi rodzice pracują nikt mi nie pomaga sama sobie musze radzić z wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
gdzies czytalam ze z dwojka jest niby wiecej roboty, ale łatwiej sie wychowuje poniewaz tak jakby same sie wychowuja, zajmuja sobą, bawią, starsze dziecko troszke przypilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Mój syn pierwszy syn jest strasznie rozpieszczony przez swoją druga babcie. Syn jest z pierwszego związku który okazał sie kompletną klapa i teraz tak na wszystko mu pozwalają u mojego byłego. Na szczęście narzeczony potrafi mu przemówić tylko że jest za granica i bądź co bądź rade sobie dać musze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
moj przyjezdza co 7 tyg na dwa tyg. pewnie ze jakos trzeba dac rade. czasem troszke zazdroszcze kobietkom ktore maja faceta obok siebie, a moj nawet do brzuszka sie nie zdazy przyzwyczaic a juz dzieciatko bedzie. jedyne z czego sie ciesze to to ze urodze w list. a w kraju w ktorym moj narzeczony pracuje jest za zimno i od grudnia do marca maja wolne. tzn takie platne urlopy, czyli siedza w polsce a kasa jest.Akurat pierwsze miesiace zycia maluszka spedzimy razem , chociaz to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
i nastepne podobienstwo!! moja coreczka tez jest z poprzedniego zwiazku, tylko ze u nas tata tzn biologiczny sie malo interesuje, ale bardzo sie z tego ciesze bo i tak moj narzeczony jest jak tata dla mojej corci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
wnioskuje , ze nie macie ślubu? My nie mamy i to troszke mnie irytuje. Wiesz Aniu jak to jest jak sie ma dwoje dzieci- kazde z inym i bez slubu.... to absolutnie nie moje słowa. my mamy zamiar wziac slub za rok w lato. ja juz bede laska;) malenstwo troszke odchowane. boje sie problemow z chrztem- mialam takie z moja corka, ze nie slubne dziecko itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
U mnie tak samo mojego byłego matka sie aby synem interesuje. A mój były zatonął w kieliszku. I o synie nie pamięta. Ale to co mój syn też w moim narzeczonym widzi przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
Ciesze sie ze jest ktos kto jest w takiej sytuacji jak ja, bo juz myslalam ze jako jedyna na swiecie mam faceta za granica, nie bedzie glaskania po brzuszku, wspolnych wizyt u gina itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
wiem jak to jest my też za rok ślub. Mam nadzieje że problemów w kościele robić nie bedą bo swoje powiem wtedy :) dziecko niczemu winne. A przy zapisach pytają o ślub powiesz że w 2012 i tyle a i mogą wciskać ślub razem z chrztem. U mnie to nie moźliwe bo mój narzeczony jest rozwodnikiem cyw. Ale kościelny nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wiesz co może jak przyjedzie do polski pójdzcie na usg 4D. My idziemy fajna sprawa to jest płatne tylko nie wiem ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
o kuzwa!!! za przeproszeniem:) moj tez rozwodnik!!!! niesamowite, zobacz ile nas łączy. ja nawet nie potrzebuje slubu ale ze wzgledu na malaenstwo i moja córcie ktora bardzo pragnie naszego ślubu zdecydowalismy sie, Ja nie bylam mężatką. Ze wzgledu na to zebym miala jakąkolwiek pamiatke zrobimy cywilny i wesele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
My tak samo :) a ma dzieci z poprzedniego związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
usg 4d kosztuje podobno ok 150 zł. my tez pojdziemy. bierzesz jakies witaminki? ja tylko kwas foliowy. nawet gin mi karty ciazy nie zalozyl bo w trakcie poczecia bralam paskudny antybiotyk i skreslil moja ciaze , ale jakos nadal trwa i czuje sie swietnie. Za tydz ide do innego gina i robie komplet badan,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
nie ma dzieci, wogule ich małzenstwo trwalo dwa lata, pomylka i tyle, myslelismy aby starac sie o uniewaznienie malzenstwa ale chyba szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
czy mozesz mi powoedziec jakie masz alimenty? ja wlasnie bede skladac o podwyzke bo mam 350zł a to zaledwie wystarcza na przedszkole. co najmiej 500zł powinnam otrzymywac tym bardziej ze jezdze z corka 2 razy w miesiacu do poradni specjalistycznych, bo mamy male klopoty z pecherzem i hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
my też chcieliśmy żeby unieważnić ale zrezygnowaliśmy mi przepisał żelazo + kwas foliowy jakoś leci :) pierwszą lepiej znosiłam jak druga ale chociaż 24 h mi nie dobrze to i tak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
u nas to byla wpadka, ale rownie sie ciesze. to 1 ciaza mojego faceta i troche mnie nie rozumie:) zreszta ja sama siebie tez nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja mam 300 zł ale dobrowolne przez jego matke ale w czerwcu składam papiery bo jak pójdzie do przedszkola to to na przedszkole nawet nie starczy. A powinien sie poczuć do tego że ma syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No mój ma z poprzedniego córke 8 lat. Ale też siebie czasem nie rozumie potrafie wojne z niczego wytworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
uniewaznic małzenstwo mozna nawet za kilka lat, najgorsze jest te ciaganie świadków, wspomnienia. nie wiem czy my sie zdecydujemy. juz kosciół nie ma takiego poparcia jak kiedyś , na szczescie. Martwi mnie tylko komunia mojej corki, to ze nie pojde do komunii, pocieszam sie ze bede wsrod 60 % ludzi ktorzy rowniez nie moga przyjac komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
ciekawe czy nasi byli nie posądzą nas ze skladamy papiery , ja o podwyżkę, Ty o alimenty sądowne- z powodu drugiej ciazy, ze niby nasze potrzeby wzrosły:) musimy sie na to przygotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No fakt po co sie męczyć z była która może utrudniać rozwód. Złożyć wniosek o rozwód cywilny i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
zgadza sie. cywilny wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Szczerze to co myśli mój były mało mnie obchodzi napewno coś tam takiego powie ale ja przygotuje sie bardziej bede mieć bardzo dobrego adwokata więc koleś sie niech pilnuje moja koleżanka przy nim wygrała 600 zł alimentów pokazała parę rachunków na przybort szkolne różne paragony i masz 600 zł dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Trzeba być bardziej przebiegłym. Ja ogólnie gdyby sie interesował małym nie zrobiłabym tego ale chce to zrobić dla mojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×