Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Gość studentina
Witam Wszystkie Mamy! Serdecznie gratuluję! Mam prośbę dotyczącą ankiety do pracy magisterskiej. Jestem studentką V rok Zarządzani i Marketingu. Piszę pracę na temat wpływu reklamy na decyzje zakupowe matek dzieci do lat 2 i kobiet w ciąży. Jeśli jesteś matką dziecka do lat 2 lub jesteś w ciąży, albo zostaniesz (lub już jesteś) szczęśliwym tatą, babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem itp., weź udział w badaniu lub poproś bliską Ci kobietę o wypełnienie ankiety dotyczącej wpływu reklamy na decyzje konsumenckie młodych matek i kobiet w ciąży! Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/59156/wplyw-re klamy-na-decyzje-konsumenckie-kobiet-w-ciazy-i-mlodych-matek .html Serdecznie dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak Wy,całymi dniami moge leżeć i nie robic nic,jedyne co zmusza mnie do wyjscia z domu to jazdy na prawko...ale postanowiłam ze jutro sie ogarne i pomyje okna itd...mdłosci jakby ustapiły ale ta sennosc i lenistwo to masakra...w czwartek ide do lekarza bo moze zapisze jakies dodatkowe witaminki na wzmocnienie...moze ta nasza sennosc jest tez spowodowana zmiana pogody bo u mnie dzis jest 21 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
Aniu, rodzicami sie nie przejmuj. moi tez nie za bardzo kwapią sie do pomocy, stąd moje obawy jak dam radę samiuteńka z dwojką dzieci. Moze dzieki pracy za granicą uzbieracie na mieszkanko i bedzies miala spokój. ja mieszkam sama i czasem zazdroszcze ze ktos ma mame czy teściową przy boku i moze np wyjsc na siłownie, czy cokolwiek załatwic bez wczesniejszego ustalania. ja musialam zrezygnowac z ukochanego fitnessu, z biegów wieczornych bo poprostu nie oplacalo mi sie zawozic corki do rodzicow na 1,5 h zeby sobie pocwiczyc. co innego gdyby byl mąż w domku. Ale za to jak przyjezdza to mamy taaakie wakacje:) i wtedy mogę wszystko:). ja czuje sie i wyglądam koszmarnie, jak wychodze, staram sie porzadnie umalowac ale i tak widac zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wiesz ja sie nie przejmuje za bardzo nimi ale.wiesz cieżko jest komuś na kim znęcano się psychiczne w dzieciństwie(do 15 lat) puścić wszystko mimo uszu :( więc wiesz. Ale sie nie przejmuje i pokaże im że potrafie dać sobie rade i jeszce im miny zrzedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
oczywiscie.uszka do góry.fajnie gdybys mogla sie wyprowadzic. musimy same o siebie dbać.nie zawsze niestety mozna liczyc na rodzicow niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Oj na moich liczyć nie idzie ale najśmieszniejsze jest to że ja na nich nie moge liczyć ale oni na mnie tak:D to jest dobre. dziewczyny czy w 13 tyg moge brać cholinex kurcze męczy mnie gardło a boje sie cokolwiek brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Aniu na gardło spróbuj płukankę woda z solą, działa sprawdzałam na sobie wielokrotnie, nie jest przyjemne ale naprawdę działa, niektórzy wolą wodę rozcieńczona z wodą utlenioną też dobre, ale ja wolę z solą, spróbuj, ja nie używam nic innego na gardło, już ponad 1,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Witamy:) a byłaś już u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
maju widze że jesteś bardzo młodziutka ale nie przejmuj sie ja mam pierwsze dziecko i zaczelam sie o nie starać w wieku 17 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam.... dzisiaj... 10 tydzień. Jestem taka załamana, bo ciąża w wieku gimnazjalistki ? Mam taką chwilę zwątpienia, że nie wiem czy nie usunąć ciąży... to dziecko nie jest niczemu winne-tylko ja pusz*czalska nastolatka:( Wiem że imię mam dziecinne, ale toż to już nie mój wybór -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Nie mów tak to wcale nie jest wstyd mieć dzidziusia w takim wieku pomyśl jak bedzie twoja dzidzia miała 18 to ty jeszcze będziesz młoda :D powinnaś sie cieszyć że bedziesz miała bobo :) a rodzice już wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
No widzisz czyli jak wszyscy wkoło sie cieszą to ty też powinnaś za drugie 10 tyg poczujesz pierwsze ruchy :) wiem że jesteś w szoku 16 lat i ciąża ale zobaczysz później jaką miłościa będziesz pałać do swojego dzięciatka :) u mnie to już drugie mój pierwszy jest strasznym łobuzem ale kocham go nad życie tak jak to w brzuszku i zobaczysz że ty też bedziesz swoje kochać. A jak bedziesz mieć córcie to dzadziuś bedzie w niej zakochany :p głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Wiecie co dziewczyny mam obawy że mnie lekarz do szpitala wyśle bo brzuch mam napięty no i troszke sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Aa nakiedy masz termin dokładnie lekarz ci nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaj10
Witam i ja się dołącze mam 34 lata, jestem mamą prawie już 7 letniego Pawełka. Termin mam na 17.11 jest to nasza 10 rocznica slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Witaj cieszymy sie że jest nas coraz więcej :) wiecie co to już chyba rutynka nie ma dnia jak do nas na forum nie wejde i nie zobacze co sie dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe listopadówki:) Maja skoro masz wsparcie ze strony rodziców,chłopak tez sie cieszy to masz komfortowa sytuacje i nie mysl o zadnych głupstwach typu usuwanie!!!Jestes młoda ale to nie znaczy ze bedziesz zła matka czy cos,a szkołe mozesz skonczyc jesli tylko bedziesz chciała przeciez narazie jezeli nie bedzie przeciwskazań mozesz normalnie chodzic a pozniej ewentualnie zaocznie!Nie ma sytuacji bez wyjscia i zobaczysz w listopadzie bedziesz szczesliwa jak zobaczysz swojego bąbelka:) Dziewczyny a z tym twardnienien brzucha to jak to jest?czy to cos złego bo ja w ciagu dnia mam normalny ,ale wieczorami to wybija i jest twardy jak nie wiem i sie teraz troche zmartwiłam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia ja mam dokladnie tak samo!!!!!!!!!!!!!!!!! Tez sie zastanawialam, ale nie przyszlo mi do glowy, ze moze byc cos nie tak. Wieczoram mam brzuch duzo wiekszy, a rano mniejszy;) dziwne! po Swietach pojde do lekarz to sie zapytam. pozniej wpadne, na razie musze leciec:) buzki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Mnie martwi bo miałam to w pierwszej ciąży to jest zwiazane z przedwczesnymi skurczami ktore prowadzą do przedwczesnego porodu dlatego sie martwie że znowu bede przechodzić to samo :( co dwa tyg w szitalu byłam bo coraz mocniejsze skurcze miałam chociaż leżałam to i tak sie nasilały wkońcu brałam lek fenoterol co 1.5 godz i mase innych tragedia. Bierze sie fenoterol ktory podwyższa ciśnienie na to inny żeby obniżyć i nastepny żeby uspokoić całość i tak to jest ja bynajmniej tak miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aniu to rzeczywiście współczuję Ci. Ale nie martw się na zapas, wiesz stres i obawy nic nie pomogą, a mogą tylko zaszkodzić. Ja ogólnie jestem panikara i ciężko mi utrzymać nerwy na wodzy, ale odkąd jestem w ciąży zawzięłam sie i staram zmienić, żeby tak nie panikować i tak bardzo się nie denerwować...chociaż ciężko jest bo w tej ciaży jakoś mam takie zmienne nastroje, mąż jeszcze nic nie zdąży powiedzieć a ja się już złoszczę;) no cóż niech sie teraz męczy z ciężarną;):) a co jaki czas jesteś u lekarza? mi kazał po usg przyjść za 2 tyg, i to będzie dopiero 2 wizyta ( nie licząc usg) no i te wszystkie badania zrobić a miałyście już cytologię? ponoć robi się po 12 tygodniu ja się trochę boję, że jakaś infekcja się przypląta:( niby objawów nie ma, a i tak wychodzi coś nie tak ponoć w ciąży często zdarzają się infekcje grzybiczne i właśnie tego się boję zobaczymy po cytologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..........termin porodu........które dziecko........woj. Ania23L..............23...........1.11.2011.............2........wiel kopolskie Mama Urwisa.......28...........1.11.2011.............2........ ..małopolskie tralalala.............29...........8.11.2011.............1. .... ....kuj-pom Erka.................27...........12.11.2011............2..........małopolskie Karolciaaa24.......24...........15.11.2011............1...........wilekopolska Zakręcona solniczka.....25....24.11.2011............1..........małopolskie ch*jna82............29............24.11.2011...........3............pomorskie olucha26stka......26............24.11.2011............2............mazowieckie skrzatunio.........24............27.11.2011............1............mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
J mam wizyty co 2-3 tygodnie . Jestem strasznie nerwowa osoba więc jest mi ciężko uspokoić sie czasami tym bardziej że cały dzień zajmuje sie moim 3 letnim synem. cytologi nie miałam jeszcze robionej po świętach mam wizyte. dzisiaj byłam na zakupach kupiłam już troszke ubranek kolorowych i białych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a mi termin dzis z usg wyszedl na 30.10 dziecie ruchliwe pomiary super a ciaza na 12t3d:) takze ja juz nie wiem czy to listopad czy pazdiernik bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Ja mam na 1.11 więc u mnie też jest znak zapytania czy październik czy listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po świetach ide do lekarza to mam nadzieje mnie troche uspokoi co z tym twardnieniem,ale licze ze to nic groźnego bo w dzień jest oki tylko wieczorem mam taki twardy i wielki... we wtorek odbieram wyniki morfologi itd i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i bede spokojna a cytologie to mój gin mówił ze w 4 ms zrobimy...co do terminów to mysle ze troche sie jeszcze pozmienia bo niby 2 tyg sa takie ruchome... Miłego Dnia Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olucha26stka
witam Was, ja wczoraj bylam na usg i lekarz stwierdził ze mam bardzo obkurczoną macicę, jakiś mięśniak na przedniej ścianie:( jestem dokładnie w 8 tyg i 5 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23L
Cześc ja dzisiaj źle spałam i mam strasznie sztywny kark nawet nie dotykam bo strasznie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×