Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadziA

LISTOPADÓWKI 2011 - kto dołączy?

Polecane posty

Córka :) Lena :) tak się wypieła na beszczela że aż wstyd heheheh pewnie tacie chciała udowodnic że nie ma ogonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje! Mam nadzieje że po następnej wizycie też będę mogła się pochwalić córcią tak jak Ty...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje:) 450 gram:) nie chciała pokazać buzi,pokazywała za to gest kozakiewicza:) hehe jak to miło zobaczyć królewnę tak na żywo,ssała paluszka i kręciła się łobuziak......emocje wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna_Szcz dzieki za link ale wlasnie znalazlam tej samej firmy staniki na allegro i wydaja mi sie ceny troszeczke nizsze:) sa sliczne:) to jest stanik a nie worek na cycki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do karmienia:) to dzisiaj rozmawialam z moja babcia, i wspomnialam jej ze bardzo mi piersi urosly, a ona mi na to ze jak byla w ciazy miala bardzo duuuzo pokarmu, ze nawet sasiadki dziecko dokarmiala bo ta nie miala:) hehe a co do wypadow do sklepu i karmieniem zawsze mozna swoj pokarm odciagnac do buteleczki i nie trzeba dawac modyfikowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - "worek na cycki" - ale się uśmiałam;);) aż mnie brzuch rozbolał!!!!!!!!!!!!!!!!;) już dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło, ale powiem Ci,że super trafnie to określiłaś!!!! a jeśli chodzi o wypady z takim dzieckiem do sklepu to faktycznie problem, Kasiek dała fajny pomysł, że by odciągać i do butelki, tylko nie zawsze dziecko na piersi pije z butli, a poza tym trzeba to mleczko podgrzać i do termoopakowania na butelki, a taki bardzo długo chyba nie trzyma, nie wiem, najfajniej by było,żeby duże sklepy miały takie pokoje dla matek z dzieckiem, do karmienia i przewijania, ale wiadomo jak to w rzeczywistości bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek..............termin...które dziecko....płeć.........woj. tralalala.............29.........30.10.2011....... ....1....................kuj-pom Ania23L.............23..........1.11.2011. ...........2 .................wlkpolskie Mama Urwisa......28...........1.11.2011............2............. ...małopolskie Julianna_Szcz.....20...........4.11.2011......... ..1...................zach-pom xdaisyx.............25..........4.11.2011......... .. 1. .................zach.pom takietam...........34...........5.11.2011............2.. .................lubelskie Erka................27..........12.11.2011....... ....2.. ..............małopolskie Karolciaaa24.....24...........15.11.2011...........1.. ......chł......wlkopolska agnieszkaj10....34...........17.11.2011............2... dziewcz.....wlkopolska Zakręcona solniczka..........25..........24.11.2011....... ....1.. ..............małopolskie ch*jna82..........29...........24.11.2011...........3 ..................pomorskie olucha26stka.....26..........24.11.2011.. . .......2. ..............mazowieckie scarlett...........26...........26.11.2011.. .........2... dziewczynka.....małopolskie skrzatunio.......24...........27.11.2011............1.... ...........mazowieckie Sweet Malenka13.......20...........27.11.2011......... ...1 .....................łódzkie owca na manowcach......37...... ...28.11.2011..............3............. mazowieckie Lusiunia..........25..........17.11.2011...........1....córka.....mazowiecki. sosna78..........33............15.11.2011............3 ...............małopolskie mama babelkow.........31...........19.11.2011..........3 i 4 chlopcy ..............wlkopolskie Marcza...........25...........23.11.2011........ .....2 .............mazowieckie iza188..... ......28...........18.11.2011....... ...1 i 2 ............mazowieckie natii813..........29...........26.11.2011........ ..2 i 3 ..............wlkopolskie dorcia112.......39.......... .27.11.2011...... ....3 ...............warm.-mazur Anca87..........23............25.11.2011........ ......1 ...................śląskie agatka87.......24............12.11.2011........ .. ...1 ..............wlkopolskie can_do.........24.............22.11.2011......... ....1 ...............wlkopolskie skrzatunio....24.............27.11.2011. ............1. ............mazowieckie le_soleil........25............24.11.2011........ ......1...... .............. slaskie Kasiek1989....22...........28.11.2011...............1.... chłopiec.........dolnoslaskie Wiosna81......29............29.11.2011.........2...dziewc zynka...........mazowieckie Majjja54321....21...........01.11.2011..............1.... ..........małopolskie moonia ..........21..........26.11.2011.........1.......dziewczynka ....... lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze pytanie dotyczylo picia bo padlo cos o herbatce.zawsze mozesz sie schowac i nakarmic malucha tak mi sie wydaje ,nawet jesli mialabym to robic w samochodzie to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest pokoik dla matki z dzieckiem ale chodzi mi o to gdy bede juz "na sklepie" a maluch zacznie plakac w nieboglosy. Moze troche przesadzam, ale w koncu to moje pierwsze dziecko i nie wiem co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet slonce nie martw sie na zapas zanim dojdziesz do tego sklepu poznasz swoje malenstwo i jego zwyczaje:) jesli chcesz karmic piersia to polecam tylko piers bez butelki chyba ze do herbatki czy wody bo dzieci szybko sie ucza ze tak jest latwiej a nam jest latwiej nakarmic je z piersi wiec zeby nie zaburzac odruchu warto odpuscic butelke ,a jesli juz nie da rady to sciagaj przed wyjsciem i podaj dziecku jak zglodnieje:) moj starszy sym byl karmiony 9 miesiecy mlodszy 5, dotrzecie sie i nie bedzie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowu ktoś skasował moją córkę z tabelki:) nick...............wiek..............termin...które dziecko....płeć.........woj. tralalala.............29.........30.10.2011....... ....1....................kuj-pom Ania23L.............23..........1.11.2011. ...........2 .................wlkpolskie Mama Urwisa......28...........1.11.2011............2............. ...małopolskie Julianna_Szcz.....20...........4.11.2011......... ..1...................zach-pom xdaisyx.............25..........4.11.2011......... .. 1. .................zach.pom takietam...........34...........5.11.2011............2.. .................lubelskie Erka................27..........12.11.2011....... ....2.. ..............małopolskie Karolciaaa24.....24...........15.11.2011...........1.. ......chł......wlkopolska agnieszkaj10....34...........17.11.2011............2... dziewcz.....wlkopolska Zakręcona solniczka..........25..........24.11.2011....... ....1.. ..............małopolskie ch*jna82..........29...........24.11.2011...........3 ..................pomorskie olucha26stka.....26..........24.11.2011.. . .......2. ..............mazowieckie scarlett...........26...........26.11.2011.. .........2... dziewczynka.....małopolskie skrzatunio.......24...........27.11.2011............1.... ...........mazowieckie Sweet Malenka13.......20...........27.11.2011......... ...1 .....................łódzkie owca na manowcach......37...... ...28.11.2011..............3............. mazowieckie Lusiunia..........25..........17.11.2011...........1....c órka.....mazowiecki. sosna78..........33............15.11.2011............3 ...............małopolskie mama babelkow.........31...........19.11.2011..........3 i 4 chlopcy ..............wlkopolskie Marcza...........25...........23.11.2011........ .....2 .............mazowieckie iza188..... ......28...........18.11.2011....... ...1 i 2 ............mazowieckie natii813..........29...........26.11.2011........ ..2 i 3 ..............wlkopolskie dorcia112.......39.......... .27.11.2011...... ....3 ...............warm.-mazur Anca87..........23............25.11.2011........ ......1 ..dziewczynka.......śląskie agatka87.......24............12.11.2011........ .. ...1 ..............wlkopolskie can_do.........24.............22.11.2011......... ....1 ...............wlkopolskie skrzatunio....24.............27.11.2011. ............1. ............mazowieckie le_soleil........25............24.11.2011........ ......1...... .............. slaskie Kasiek1989....22...........28.11.2011...............1.... chłopiec.........dolnoslaskie Wiosna81......29............29.11.2011.........2...dziewc zynka...........mazowieckie Majjja54321....21...........01.11.2011..............1.... ..........małopolskie moonia ..........21..........26.11.2011.........1.......dziewczynka ....... lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie widać kopniaków na zewnątrz tylko je czuję w środku.Ale jak tylko będzie coś widać to też spróbuję nagrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze w blizniaczej ciazy jest to ze nigdy nie jestem pewna ktory maluch kopie ,tzn ten do gory to wiem ,ale jesli kopia powiedzmy na wys pepka to juz nie jestem pewna za to malec na dole wali w pecherz i tak bardziej do srodka wiec te ruchy rozpoznaje jako jego napewno taka codzienna zgadywanka:D w sumie tylko te posrodku i po bokach sa zgadywanka ale mysle ze to troche moze utrudniac potem liczenie ruchow bo po ktoryms tyg sie to robi o ile sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie masz zagadkę;) Ja ruchy czuję raz pod pępkiem a raz tak niżej jakby właśnie w pęcherz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak leże na plecach to widać jak sie fasolka przekręca albo po której stronie jest przeważnie moja dzidzia prawa strone sobie upodobała i jak leciutko dotkne w tym miejscu to czuje maluszka :). Z synkiem co prawda wczesnie główkowe położenie( ok 24 tygodniu i tak został do porodu ) przez zagrożenie przedwczesnym ale było widać bo dupke pod żebra wypychał i nieziemsko to było widać :D dziewczyny przypatrzcie sie swoim brzuszkom z tej strony co jest dzidzia jest większa górka bynajmniej ja tak miałam i w tej ciąży też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja swojego maluszka kopniaki to czuje caly czas z lewej strony:P wczoraj tez mnie na wieczor bombardował, ale jak tata polozył reke to przestawal albo tak delikatnie zebym tylko ja czula:D a moj maz jest niecierpliwy i nie chce mu sie dlugo trzymac reki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mowie do niego poczekaj chwileczke:)to" nie bede czekal, wie ze starego nie mozna kopac":) albo " ty czujesz to tam w srodku i ci sie wydaje ze pod reka czujesz" :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka87
czesc dziewczynki moj tez nie mogl dlugo wyczuc ruchow bo albo jak kladl reke to przestawala kopac albo ruchy byly za slabe zeby on mogl je wyczuc a mi sie wydawalo ze bez problemu wyczuje jakis czas temu poczul pierwszy raz i byl zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na pewno jeszcze sie doczeka;) zawsze ok 22 kopie mocno az brzuch skacze:) tylko on wtedy nie chce sie kolo mnie polozyc bo mu za ciasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ogóle już jest ciasno na łóżku z mężem....ale bardzo nie lubie bez niego spać...czsami chodze do pokoju obok żeby go nie męczyć..wczoraj miałam sprawe spadkową,za miesiac będą papiery i moge robić w końcu spokojnie remont i kupię wtedy wielkieee łóżko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam miejsca na wieelkie łozko ale sie na nim miescimy, tylko na łozku przed telewizorem juz nie:)ale mamy kupic nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te kopniaki:) Tylko wiecie,co mnie zastanawia? Usiłuje taki mały szkrab z brzucha mamy wyjsc zebrami ,rozpycha się,wpycha stopy wszedzie a jak sie kurcze w końcu urodzi to leży tylko jak zaba rozpłaszczony:P Nie mam szczesliwie cukrzycy,pomysł z cytryną był świetny.Glukoza była nawet,nawet (co nie znaczy,ze mam ponownie na nią ochotę). Mam podobno za mały brzuch(21 tydz) i ponownie we wtorek usg.Troche się boje Miałyscie juz usg połówkowe? trzymajcie się dziewczyny-Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie za bradzo mogłam sie odezwać bo dzisiaj pilnuje mojego 2-miesięcznego siostrzeńca . Mały jest strasznie krzykliwy ale dzisiaj taki spokojny że szok chyba przez to że ciotka pilnuje . Jeszcze nocka przede mną :) bo rano po niego przyjadą zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie na połówkowym dowiedziałam się ze mam córke:) a to lekarze powiedzieli Ci że masz za mały brzuch?Bo są kobiety u których w ogóle ciąży nie widać wiec nie ma się czym martwić,a z resztą pewnie Cię uspokoją na usg :)Moja siostra jak założyła luźniejszą koszulke to w życiu nie powiedziała bym ze jest w ciąży:)to chyba zależy od kobiety...u mnie już widać..nawet bardzo..staram się patrzeć tylko na brzuch jak patrze w lustro hehehehhe :) Dziewczyny jak się nazywa ta poduszka do karmienia dzieci?Bo coś słyszałam że można się na niej wyspać..bo ja mam powazne problemy,dzisiaj np. o godzinie 5.40 miałam oczy jak 5zł..cierpie na bezsenność jakąś dziwną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonia:)
Witam wszystkie brzuszki :) Owca na manowcach cieszę się że pomysł z cytryną Ci pomógł przetrwać te badanie :) Ja dzisiaj znowu dzionek spędziłam na wsi, niestety nie tak szczęśliwie jak bym chciała od dwóch dni moja prawa nerka coś szwankuje dzisiaj to daje nieźle do wiwatu nad ranem jak mnie rozbolała i dzisiaj tak cały dzień z przerwami nawet niektóre kilku godzinne... boję się, bo i mocz miałam ostatnio nieciekawy ale zrobie w poniedziałek znowu badanie a w czwartek do gina mam nadzieję, że nie skończy się to szpitalem... chyba mam jakiegoś pecha z tymi ciążowymi przypadkami co raz się coś przyczepi :( Ania powodzenia w pilnowaniu :) Lusiunia gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Monia,widzisz zapomniałam kto mi dał taką dobrą radę z tą cytryną :)Bardzo Ci dziekuję.Ta nerka to Cię boli tak z tyłu?Ja biorę furagin bo mam białko w moczu i tez mnie coś łupie. Tak,to lekarz powiedział ze mam za mały brzuch i go to niepokoi.Jestem duża babka(180cm wzrostu) i moim zdaniem ciąża to mi poszla na boki i dlatego brzuch jest mały.Tak miałam z młodą,dopiero w 8miesiącu było coś widac ale wtedy ważyłam xx kg mniej.A swoją drogą to Wam powiem,ze mam dośc swojej wagi i po okresie karmienia przystepuję do odchudzania.Obowiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiunia,kurcze mam na koncu jezyka nazwe poduszki.Jak ją znajdę na allegro to wysyłam linka.To super jest,dostałam ją ale oddałam bo nie myslałam ,ze jeszcze raz zajdę w ciąże. Aniu-takie maluchy są najsłodsze.Powodzenia w pilnowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×