Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbutynkaa

Faceci na tym forum sa zalosni, po co tu wchodzicie?

Polecane posty

Gość a ja mma takie pytanie
A kobiety ? wcale nie lepsze , do autorki : a ty co robisz ,siedzisz tu od rana do nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np korjonos
korjonos jest nawet fajny, tylko zdołowany brakiem pracy, brakiem perspektyw na znalezienie pracy, zdołowany wyglądem: brzydki w swoim mniemaniu, zdołowany trudnościami życiowymi. I pomimo tego, że często użala się to jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbutynkaa
Masz na myśli osławione Brum ,Ike , Luske z Windsorów? One w przeciwienstwie do Was nie żalą sie na wszystko , po co tu wchodzą ? Nie wiem , nie moj problem. Ja tu zaglądam czasami codziennie , czasami co 3 dzien , czasami raz w miesiącu . Pośmiac się , komus doradzić albo z nudów. Czy naprawde uwazacie ,ze wasze tematy cos zmienią ? Sluchacie rad i nic z tym dalej nie robice ,albo wrecz przeciwnie - gdy ktos wam doradzi obrzucacie go błotem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAL izator
Girl_UKk i nie tylko to Ci wyjechła z gardła w tej Anglii, zapene cocksucker - rujesz za półdarmo i zabierasz pracę Angielką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np ...
Mellygion również jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"reszta prawiczkow - kobiety to dzi**i,materialistki, patrza na wyglad itepe ." Darkerowi znów sie upiekło ;P A kto by chcial faceta ktory siedzi na babskim forum,ma setki kompleksow, mieszka z rodzicami, jest bezrobotny albo nie potrafi znalezc lepszej pracy? Nikt." Napisz coś jeszcze oczywistego. Proszę. Zaj**iscie ujęte lepiej bym nie napisła..." Mało która z was potrafi sama coś wymyślić. "Zwlaszcza offermie , to nienormalne ze facet w wieku 40 lat mieszka z matką , nie ma pracy" To jego podszywy a nie prawdziwy on, tępa strzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka taka
A ja proponuję omijać i nie czytać treści wypowiedzi tych popaprańców.Blllleeee nie dobrze się robi.Ja tak robię:))) Tego ofermę czy jak mu tam właśnie tak olewam.Niech se pisze co chce ja tego nie czytam:))))To są frustraci i naprawdę chorzy ludzie:(((( ale są tu też bardzo mili i kulturalni mężczyzni:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiec Alfa 100%
Pieprzycie tam, większość tutaj jest dla jaj żeby sobie poprowokować i powytykać palcem żeby w duchu mógł sobie taki człowieczek powiedzieć "yhaaa JESTEM LEPSZY OD NIEGO" ale tak na prawdę nie będą nigdy od nikogo lepsi więc "Hej ". Zamiast przestać się przejmować pierdoleniem jakichś prawików i świrów to wy dalej to nakręcacie. Ja tutaj wchodzę żeby poczytać sobie śmieszne podszywy i popatrzeć jak fajnie niektórym jest oceniać innych i wyzywać od kurew i pizd. Rzadko się wypowiadam bo nie mam ochoty wdawać się w polemikę z niektórymi ludzikami, gdyż ich ciasnota umysłowa jest tak duża że nie docierają do nich niektóre rzeczy. A dlaczego akurat to forum ? bo jest śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sluchacie rad i nic z tym dalej nie robice ,albo wrecz przeciwnie - gdy ktos wam doradzi obrzucacie go błotem " Jakich rad? "Wyjdź do ludzi"? To jest rada? Twoim (waszym) zdaniem zapewne tak, bo my się wychowywaliśmy w piwnicach i tylko wypuszczali na na spacer raz dziennie. Czy dziewczyny/kobiety piszące na tym forum tego typu bzdety jak autorka i jej klony to reprezentacyjna grupa Polek? !Jeśli tak to mam pytanie: jak to jest wiedzieć, że gdyby nie cycki to faceci by z wami nie rozmawiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja proponuję omijać i nie czytać treści wypowiedzi tych popaprańców" W przeciwieństwie do ciebie której nikt nie zapraszał; my jesteśmy stałym elementem tego forum. Idź po kolejną czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darker nie lepszy
jaki prezes gburowaty taki oferma szukanie cytowal , slynne cytaty z jego postow NIE PODSZYWA Szukanie dziury w całym Topikowy wyciąg z konta kultury offermy... Cytaty: ************************************** - "być może przyjdzie i na to czas ty pie**olona gnido." - "niespełna rozumu to jesteście wy" - "wolisz żebym cię nazywał zomowską k**wą?" - "mnie obrzydzeniem napawasz ty" - "gdy widzę sk**wieli (...) to mam dla nich tylko pogardę" - "kretynko. zomowską k**wą nazywam cię z powodu (...), myślę że jest to w pełni uprawnione określenie. - "debile tacy jak wy" - "jesteście takim samym komunistycznym gównem" - "naprawdę jesteście tacy głupi że (...)" - "trzeba być skończoną debilką żeby tego nie widzieć" - "ty kretynie. Jaką sieczkę trzeba mieć we łbie żeby (...)" - "co za kretyni." - "po prostu jesteście takimi kretynami" - "ty się takim gównem urodziłeś czy tak cię dopiero wychowano?" - "masz gówno w głowie " - "naprawdę trzeba mieć nasrane we łbie żeby coś takiego wymyslić." - "matoły z gównem zamiast mózgów" - "jesteście takimi kretynami że (...)" - "a co, ciebie mam prymitywny bydlaku tak nazwać?" - "naprawdę jesteście matołami" - "nie wiem co ty bierzesz że taki głupi jesteś ale na pewno jest szkodliwe" - "idź się leczyć psychopato" - "jesteś po prostu fanatykiem" - "przestań się kretynie kompromitować" - "co za dureń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojiaiuajaj
"jest na tym forum też paru wyjątkowo porządnych i ciekawych facetów" Niby tak, ale pomyśl obiektywnie - chciałabyś mieć chłopaka, który właściwie cały czas wolny spędza na forum dla kobiet, gdzie gada się o bolesnych okresach, rozstępach, zdradzie chłopaka, grzybicy pochwy lub sukienkach z H&M? Ja chyba bym nie chciała. Mój facet ma swój komp, odwiedza fora, ale takie np. o komputerach, gdzie prawie nie ma kobiet. Czułabym się dziwnie, wiedząc że on tu buszuje, spędza cały swój czas, nawet chwile w pracy, doradza dziewczynom. To tak samo jakby siedział na wizażu i plotkował o balsamach i szminkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy z tego forum
siedza tu cale dnie i bluzgaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chciałabyś mieć chłopaka, który właściwie cały czas wolny spędza na forum dla kobiet" Ale przecież Cream nie chce mieć dziewczyny, więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 235235235
Kiedyś jak chciałam kogoś poznać, brat doradził mi bym zarejestrowała się i udzielała na forach o kompach, grach - tam gdzie są sami faceci, bo jak "zobaczą" kobietę to oszaleją, będą b. mili, łatwo będzie kogoś poznać. Może faceci na tym forum są po to? Bo ja na serio nie rozumiem celu ich przebywania tu. To nie jest forum uniwersalne, koedukacyjne. Jest jasno określone jako "magazyn dla kobiet". Więc moim zdaniem - albo szukają tu kobiety, albo nie są do końca mężczyznami, utożsamiają się z babkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co i dlaczego
taki regres ma narzeczona a siedzi tu caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innazdecydowanie
reprezentacyjna grupa o nie wypraszam sobie - tematy o księdzach, Egipcjanach, o zakochanej w facecie który wyzywa "ukochaną" od szmat lub ją pobił są mi całkowicie obce i w nie najlepszym świetle przestawiają kobiety z którymi ja się nie utożsamiam! Głupota niektórych kobiet i facetów również czasami mnie poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedyś jak chciałam kogoś poznać, brat doradził mi bym zarejestrowała się i udzielała na forach o kompach, grach - tam gdzie są sami faceci, bo jak "zobaczą" kobietę to oszaleją" Co za bzdety. Zawsze mogłaś po prostu... Wyjść do ludzi :D:D:D "Może faceci na tym forum są po to?" Po co? Dla Twojej przyjemności? Za duże masz o sobie mniemanie. "Bo ja na serio nie rozumiem celu ich przebywania tu." Zazdroszczę problemów. "To nie jest forum uniwersalne, koedukacyjne. Jest jasno określone jako "magazyn dla kobiet"." I zabronisz nam tu pisać zabijając czas, nazistko? Więc moim zdaniem - albo szukają tu kobiety, albo nie są do końca mężczyznami, utożsamiają się z babkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Głupota niektórych kobiet i facetów również czasami mnie poraża " Gdyby nie głupota kobiet (bo forum kobiece w końcu) to nie było by tu w ogóle postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosni i baboszczaki
i ktos dziwi sie jeszcze ze taki 40 letni offerma nie ma baby po takich wypowiedziach ? ktora normalna chcialaby bluzgacza co bedzie kurwami do niej rzucal i plaskacza w morde dawal !!! prawiczkowie nie lepsi ,banda uzalajacych sie kolesi ,wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc moim zdaniem - albo szukają tu kobiety, albo nie są do końca mężczyznami, utożsamiają się z babkami." Kobiety tu nie szukam bo nie jestem desperatem. Nie baw się w psychologa tylko wracaj do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlecial sie darker i pbw
i beda piperzyc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady.... idzie tutaj porozmawiać z niektórymi osobami a wyzwiska kobiet nawet nie robią na mnie wrażenia , muszą gdzieś wyładować swój gniew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 235235235
No ale to tak samo jakby był "Magazyn dla homoseksualistów" i tam byście wchodzili burząc się i krzycząc że możecie pisać. Jasne że możecie. Nikt wam nie zabroni. Skąd w ogóle powyższy wniosek że ja zabraniam facetom pisać? Ale swoje chyba mogę o tym myśleć, prawda? Tak samo jak gejów by dziwiło że niby-heteroseksualni faceci są na ich forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i ktos dziwi sie jeszcze ze taki 40 letni offerma nie ma baby po takich wypowiedziach ?" On bluzga w tematach o polityce czyli o czymś o czym wy w większości nie macie fioletowego pojęcia. "ktora normalna chcialaby bluzgacza co bedzie k**wami do niej rzucal i plaskacza w morde dawal !!!" Na pierwszej randce ze swoim gadałaś o polityce? "prawiczkowie nie lepsi ,banda uzalajacych sie kolesi ,wstyd " Odezwało się krówsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale brednie tu czytam :D a forum jest publiczne i wchodzi KAŻDY kto ma na to ochotę dla tego jest tu ciekawie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznego offermo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale to tak samo jakby był "Magazyn dla homoseksualistów" i tam byście wchodzili burząc się i krzycząc że możecie pisać." Widzę, że na ciekawych forach bywałaś. "Jasne że możecie. Nikt wam nie zabroni. Skąd w ogóle powyższy wniosek że ja zabraniam facetom pisać?" Ale waty jakieś masz i zadajesz głupie pytanie: dlaczego tu piszemy? Bo tu szybciej wyskakują wypowiedzi niż na Onecie. wystarczy? "Ale swoje chyba mogę o tym myśleć, prawda?" Ponownie zazdroszczę dylematów jakie Cię nękają. "Tak samo jak gejów by dziwiło że niby-heteroseksualni faceci są na ich forum." Facepalm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffadasdf
To jest na takiej zasadzie jak ostatnio laska założyła topik "Kącik dla brzydkich i samotnych które mają wszystkiego dość" no i się opisała jako brzydula, wiecznie sama, nieszczęśliwa i szukała podobnych dziewczyn. Pierwszy wpis jaki się pojawił to "Cześć! Ja wprawdzie jestem piękna (mam ogromne powodzenie), ale jestem samotna (niedawno rozstałam się z facetem). Dołączę do ciebie" Daaa! Oczywiście że może pisać w jej topiku, ale jaki wniosek się nasuwa? ONA TU NIE PASUJE! Tak jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×