Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arbutynkaa

Faceci na tym forum sa zalosni, po co tu wchodzicie?

Polecane posty

Gość ffffffffffadasdf
""No ale to tak samo jakby był "Magazyn dla homoseksualistów" i tam byście wchodzili burząc się i krzycząc że możecie pisać." Widzę, że na ciekawych forach bywałaś." Jesoooo, ale durna odpowiedź, hahahahahah! A miało być inteligentnie, co? Hahhahaha Zero polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ONA TU NIE PASUJE! Tak jak wy." Nie chodzi o pasowanie ale o chęć wyrażania swoich opinii. Nie będzie mnie jakieś krówsko pouczać gdzie mogę pisać a gdzie mi nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>"No ale to tak samo jakby był "Magazyn dla homoseksualistów" i tam byście wchodzili burząc się i krzycząc że możecie pisać." Widzę, że na ciekawych forach bywałaś :O Ty Darker to jednak nie jesteś zbyt bystry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty Darker to jednak nie jesteś zbyt bystry." Bystrzejszy od ciebie pajacu. Nie bierz wszystkiego na serio na zdrówko ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboośka
no tak to jednak forum dla mądrych inaczej,tu wszyscy próbują wykazać się ciętą ripostą, błyskotliwością umysłu, umiejętnością konwersacji i wklejania mord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erterterter
a co ten powyższy link ma do rzeczy? Wy naprawdę macie jakąś obsesję nienawiści wobec kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ten powyższy link ma do rzeczy? Wy naprawdę macie jakąś obsesję nienawiści wobec kobiet" Skąd ten dziwny wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiugfdcvbn
każdy- biedny misio -skrzywdzony przez jakąś panne, więc nie dziwić się że jadem pluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erertert
bo bez związku z tematem rzucasz linkami do historii o okropnych, niewdzięcznych kobietach które lecą na kasę i dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo bez związku z tematem rzucasz linkami do historii o okropnych, niewdzięcznych kobietach które lecą na kasę i dobry seks" Jednym linkiem "rzuciłem" nie spinaj się tak bo pękniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erertert
chcę dodać że wygląd, dobry seks i dobry status materialny MAJĄ dla kobiet znaczenie - chociaż będziesz na rzęsach stawał, bił pięściami w monitor i płakał rzewnymi łzami nad "kur.ewskim" charakterem kobiet i dodam że dla kobiet w ogóle, a nie tylko dla tlenionych "szmat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3rwwefwew
powiem szczerze, że jak tu czasami piszę z jakimś problemem, albo mam jakieś pytanie, to wypowiedzi mężczyzn jakby olewam, nie biorę ich na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcę dodać że wygląd, dobry seks i dobry status materialny MAJĄ dla kobiet znaczenie " Gdy pada deszcz - weź parasol. Sądziłaś, że o tym nie wiemy? "chociaż będziesz na rzęsach stawał, bił pięściami w monitor i płakał rzewnymi łzami nad "kur.ewskim" charakterem kobiet" To inni a nie ja. Mnie wali to jakie jesteście bo i tak nie spodziewam się niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3rwwefwew
Darkera nie ma. Chyba wziął sobie radę do serca i naprawdę poszedł sobie strzepać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urocza czarownicaaa
normalni faceci nie siedza na kobiecym forum. dobrze autorko to opisalas. tu siedza geje, meskie cioty, prawdziwych mezczyzn tu nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darkera nie ma. Chyba wziął sobie radę do serca i naprawdę poszedł sobie strzepać" Już na ciebie czekam z kutasem w dłoni, głupia pipo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Muszę niestety potwierdzić, ze dużo jest tu nas facetów No i sporo oni piszą tematów, w których obrażają kobiety i wyrzucają swoją frustrację. Ale w tym wszystkim -tzn nie w obrażaniu a ogólnie pisaniu facetów tutaj- widzę plusy w ich przebywaniu na tym forum. Siedzę tu dość długo i to pozwoliło mi zauważyć ze oni (No i ja również) pomagają ludziom. Tak. Pomagają. Często widać w ich postach LOGIKĘ, która często pomaga zagubionym autorkom tematów, dojść do innych wniosków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nożyczki i łyżeczka
Nie mogę sobie wyobrazić by mój facet tu siedział :D Na szczęście ma bardziej męskie rozrywki. :D Faceci którzy tu siedzą to totalne nołlajfy, zwaligruchy, brzydale mieszkający z mamusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"normalni faceci nie siedza na kobiecym forum." Właściwie to nikt normalny nie traciłby czasu na forum. Także kobiety. "dobrze autorko to opisalas. tu siedza geje, meskie cioty, prawdziwych mezczyzn tu nie ma" Życie to nie sklep paniusiu - nie przyjmuje zamówień na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Darkera nie ma. Chyba wziął sobie radę do serca i naprawdę poszedł sobie strzepać" Już na ciebie czekam z kutasem w dłoni, głupia pipo Ja pierdolę. :O Kolejna "bystra" odpowiedź. Co ma walenie konia do "czekania do ciebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13707
Standardowo piczory chciały błysnąć, a reprezentant Darker zgasił ich marzenia. Teraz miesiączkują ze złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mogę sobie wyobrazić by mój facet tu siedział Na szczęście ma bardziej męskie rozrywki. " Ja właśnie jestem już po rozrywkach i nie było to chlanie piwska połączone z przełączaniem kanałów w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> dobrze autorko to opisalas. tu siedza geje, meskie cioty, prawdziwych mezczyzn tu nie ma" Życie to nie sklep paniusiu - nie przyjmuje zamówień na księcia. Kurwa, co post to lepszy! To już śmieszne się robi. :D Ten usilny pęd by zaistnieć, by walnąć błyskotliwą ripostę, a tu kupa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja pie**olę. Kolejna "bystra" odpowiedź. Co ma walenie konia do "czekania do ciebie"." G*wno ma kretynie. Wyjmij kij z dupy to nie będziesz taki sztywniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×