Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość flysweet

powiekszanie ust

Polecane posty

Gość renatka443
Nie tak dawno jeździłam do pani doktor z gabinetu przy Duboisa i mogę ją polecić. Pomogła mi w związku z fuszerką jaką odwaliła moja wcześniejsza tak zwana - kosmetyczka. Udało się praktycznie wyeliminować te skazy, które miałam przy ustach. Gabinet nazywa się Imeiaa. Profesjonalne warunki na miejscu, można się poczuć bezpiecznie i pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcylkaes
Takie powiększanie to już spora ingerencja w organizm... ja bym się bała. Wolę powiększać sobie specjalnym balsamem https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=74 bo to nic nie boli a mnie efekt zadowala. Usta nie tylko są większe, ale też ich kolor jest jakby bardziej intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia Andzia
Ja bardzo polecam usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej. Zabieg mialam zrobiony w klinice Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musi być efektu karpia - wystarczy po prostu odpowiednio dobrać dawkę a z lekarzem skonsultować efekt jaki chciałoby się mieć. U mnie znajome powiększały w Centrum Beauty (http://www.beauty.com.pl/) i nie miały problemów żadnych, najpierw konsultacja, potem zabieg i dziękuje. Co prawda na początku usta były opuchnięte ale efekt minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg powiększania ust polecam jak najbardziej, ale trzeba go wykonać w sprawdzonej klinice. Osobiście polecam klinikę http://www.dermatologiabielsko.pl/18/powiekszanie-ust bardzo miła obsługa, lekarze z profesjonalnym podejściem do pacjenta, efekty widać od razu, usta wyglądają naturalnie. Byłam juz dwa razy i na pewno pójdę kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angelina404
Polecam zabiegi powiększania ust w klinice Bonadea: - naturalny efekt kolezanki mi zazdroszcza ze wygladam mlodziej :) Ale nie wiedza ze po zabiegu - tylko 1 tys - Usta wyglądają naturalnie i dużo lepiej Informację o zabiegu o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/powiekszanie-ust-lub-nawilzanie-ust/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco polecam zabieg powiększania ust w klinice Bonadea wszystkim dziewczynom które mają wąskie, bądź potrzebują dodać swoim ustom trochę objętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększałam usta pierwszy raz ze dwa lata temu, bo górna i dolna warga bardzo różnią się rozmiarem. Górnej praktycznie nie mam, a w sumie nie miałam. Teraz co pół roku wypełniam ją w Klinice Krajewski, bo lepiej się tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak najważniejsze jest to, żeby usta wyglądały naturalnie. Ja się długo nosiłam z zamiarem ich powiększenia, ale koniec końców przekonałam się, że dla mnie to będzie najlepsze wyjście. Zabieg miałam robiony tutaj http://eskulapestetyka.pl/ i bardzo jestem zadowolona, bo moje usta wyglądają naturalnie, nie jak u karpia na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Krajewski jest tylko w Warszawie? Czy można gdzieś jeszcze zrobić zabiegi u pana doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się po prostu umówiłam na spotkanie z doktorem Knakiewiczem gdzie wytłumaczył mi dokładnie jak wygląda taki zabieg i rozwiał wszelkie wątpliwości. A z rezultatu końcowego jestem bardzo zadowolona, w końcu mam takie usta o jakich marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja robiłem u pana doktora zabieg Vela Shape w Radomiu. Super specjalista i bardzo miły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elen0ka
Teraz można to w bezpieczny sposób zrobić kwasem hialuronowym, tu trochę więcej o zabiegu: http://misjame.pl/services/wolumetria-twarzy/. Jeśli nie ma przeciwwskazań, to warto sie zainteresować tą metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mogę ci polecić Estetic Center. Na pewno ci pomogą z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie i naturlanie wyglądają usta po zabiegu u doktor Tyc Tyki z MTT. Chodzę tam od 3 lat, poleciłam znajomym i wszystkie są zadowolone. Pani doktor przy pierwszej wizycie zawsze długo rozmawia, tłumaczy i często odradza, zamiast naciągać na zabiegi, za co ma u mnie wielki szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia254
A jak długo utrzymuje się efekt? I czy kwas później całkowicie się wchłania czy jednak "coś" tam zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Release1Me
Moze nie w Warszawie, bo we Wroclawiu, ale wydaje mi sie, ze dla takiego zabiegu warto, zeby byc pewnym ;) Sama dojeżdżam i jestem bardzo zadowolona. Takze kontynuujac- chodze od lat do lekarza Wojciecha Kolosowskiego, NIGDY nie bylo problemow, zawsze szybko, bez bolu :) Pelen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wykonałam taki zabieg i w końcu czuje się kobieco, wczesniej moje usta wyglądały jak dwie kreski. Nawet w szmince wyglądalam beznadziejnie. Kompleksy mi sie wyleczyły, a jesli chodzi o klinikę, to wykonywałam zabieg tu: http://www.bellazone.pl/zabiegi-na-twarzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała niedawno powiększane usta w Klinice Estetic w Szczecinie i wyglądają bardzo kształtnie. Kiedyś miała bardzo wąskie i wyglądały jakby na cały czas zaciśnięte a teraz ma i większe i w ogóle jakoś lepiej wyprofilowane. Jak będę miała kasę to też sobie zafunduję taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziadzia
Dziewczyny, a któras z was brała przed zabiegiem Hascovir Control przeciw opryszczce? To potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petardADA
Ja brałam heviran. Jak masz powracające opryszczki to bardzo wskazane przed i po powiększaniu. Mnie kosmetyczka poleciła 1 tabletke 4 razy na dobe. To żeby nie doszło do nawrotu opryszczki tuż po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam acyklowir ( Hascovir control ) 3 dni przed i 3 dni po powiekszaniu. Na wszelki wypadek, bo opryszczka jak sie ma do niej skłonność po urazie mechanicznym takim jak powiększenie ust może sie pojawić niestety Kazdy lekarz medycyny estetycznej z prawdziwego zdarzenia Ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataNogaZamiata
POWAZNIE z tą opryszczką ? Nie wiedziałam :/ wybieram sie na usta i nic mi nie mówiła ta kosmetyczka , nawet nie zapytała :/ A jak brać te leki - trzeba mieć pewnie recepte od lekarza? Zwykły w rejonie moze mi to przepisać? co mam mu powiedzieć? Piszcie dziewczyny bo nie chce na wakacje z oprychą jechać a jestem juz za 2 tyg na termin umówiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hascovir Control kupisz w aptece bez recepty wiec jak masz 2 tyg do powiekszania to kup i bierz Lekarz mi zalecil 200mg 4 razy na dobę przez 5-6 dni przed zabiegiem ale poczytaj jeszcze ulotke http://hascovircontrol.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wendy68
Też miałam robione wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, Regenyal. Bardzo ładne, naturalne efekty. Co do trwałości to utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Ja co prawda zabieg miałam 7mc temu, ale przez ten okres nie zauważyłam żadnych negatywnych zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×