Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

masz rację Wiara Nadzieja. Ja tez wolałabym zapierdzielać wiedząc, że wszystko jest OK niż leżeć... Moim zdaniem ta macica powiększyła Ci się z wysiłku i jak będziesz leżała, wszystko wróci do normy. Tylko oszczędzaj się bardzo, to teraz najważniejsze. Ja też większość czasu odpoczywam w pozycji leżącej mimo, że nie ma do tego wskazań ginekologicznych, ale jednak 2 razy z jakiejś przyczyny się nie udało, więc wolę dmuchać na zimne. Mamo Oliwki - zmieniam Ci tydzień:) Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. . .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............7............. .? doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8......... .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie niestety apetycik dopisuje na masę... Wszystko bym jadła, co nie ucieka na drzewo... Praktycznie, jak któraś pisała - co godzinę bym mogła coś "dopychać". Tak szczerze? Nie podoba mi się to i staram się panować. Niczemu takie obżarstwo raczej nie służy, a tylko nasila zaparcia, wzdęcia i tym podobne atrakcje. Denerwują mnie te moje smaki, które dotyczą niezdrowych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu feta zakazana? Na pewno pleśniowe są zakazane, ale w fecie chyba nie ma pleśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Oliwki - feta nie jest zabroniona w ciąży, spokojnie możesz ją jeść. Nie można jeść serów pleśniowych, ale tych z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źródło: 10 rzeczy zakazanych w ciąży polki.pl Sery pleśniowe i brie Do tej listy dodaj też: ser feta, camembert i produkty z niepasteryzowanego mleka, np. oscypki. W ciąży odstaw je na jakiś czas, bo mogą w nich być bakterie z rodzaju listeria. Kobiety spodziewające się dziecka są około 20 razy bardziej podatne na listeriozę niż pozostali dorośli. Choroba może być przeniesiona do płodu przez łożysko, nawet jeśli u matki nie ma żadnych jej objawów, i prowadzić do przedwczesnego porodu, poronienia lub powikłań zdrowotnych u maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ochotę na bułke maslana i zjadłam. Szkoda, ze nie kupiłam więcej...mniam....... ja jem sporo tak mniej więcej do 16,a potem coraz mniej... Na noc ewentualnie coś lekkiego, bo mnie potem bardzo w brzuchu gniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fete mozna jest tylko pod warunkiem ze została wyprodukowana z mleka pasteryzowanego. Należy unikać niepasteryzowanego mleka i serów z niego wyprodukowanych miękkich i półmiękkich serów pleśniowych (camembert, gorgonzola, brie). Ale ja fetę jem i będę jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny ostatnio po 22 gotowałam makaron bo mi się zachciało!!! A dziś mam ochotę na kapuśniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziżas - z tym makaronem to jest jakieś fatum w ogóle! Ja też ostatnio koło 20:00 nakazałam Mojemu gotować świderki, do tego skwaruszki usmażyć i na to wszystko białego tłustego sera nakruszyć! Nie każdy tak lubi, ale ja uwieeeeeeelbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurzają wszelkie zapachy z kuchni wieczorowa porą...zwłaszcza smażone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to i ja juz dolaczam do tych co maja dokuczliwe objawy. Tak mnie piersi zaczely bolec ze sie dotknac nie moge. A co najgorsze to moja pierworodna ciagle domaga sie tulenia i noszenia ałć :( .... sery plesniowe mozna - te które maja zaznaczone na opakowaniu ze sa z mleka pasteryzowanego czyli prawie wszytskie :P. I co wiecej to nawet powinno sie jesc ich duzo i sobie nie załowac bo to super źródło wapnia - a wiadomo ze w ciazy dziecko wapania wyciagnie z nas starsznie duzo ;) kurde poprzednio rodzinka mi nawkrecała ze nie moge i dopiero pod koniec sie dowiedziałam ze to nie prawda ze wszystkich. A je uwielbiam :D Smaka na pizze narobiłyscie. Juz z mezem uzgodnione ze dzisiaj nie gotuje tylko zamawiamy ogroooomna pizze :P Soniówka współczuje tego lezenia biedaku :( trzymaj sie :* moze niedlugo bedzie lepiej i nie bedziesz musiała do konca lezec. Trzymam kciuki mocno Kurcze jeszcze tydzien do wizyty. Czytam was tutaj i coraz bardziej sie boje :( bo ja to sie wcale nie oszczedzam, nie mam jak z małym dzieckiem. Boje sie ze kurcze przegne i tez bede musiała lezec i co wtedy z mala.... ech ja juz chce 13maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara no nic się nie dzieje :) - poza tym że mnie potwornir żołądek boli :( tylko już bym chciała się w końcu dostać do tego lekarza a nie tak ciągle mam te wizyty porzesuwane albo ja nie mogę. we wtorek jak im znowu coś wypadnie to się przywiąże do kszesła na poczekalni i nie ruszę się dopóki mnie nie przyjmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie do szału doprowadza uczucie ciężkości i zapchania żołądka i jelit. Że o notorycznych zaparciach nie wspomnę! Nie będę non stop piła tego soczku śliwkowego, bo na mnie działa zbyt gwałtownie - a to też wcale nie jest dobre w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzisiaj ochotę na rybkę w panierce i od rana wzięłam się za smażenie żeby mieć spokój popołudniu i podczas smażenia tak mnie zemdliło, że co chwila głowę za okno musiałam wystawiać żeby chociaż skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka będzie dobrze, ja też się bałam, ale jak dołączyłam do forum to zrozumiałam, że zamartwianiem się nic nie zdziałam. Teraz czekam do 9 maja, pójdę i usłyszę serduszko, a potem wrócę zadowolona i ogłoszę całemu światu jak bardzo jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmieniam tydzień to już 8 dziś mam na 14 do pracy bo już nie mogłam dużej na rano chciałam sie nareszcie wyspać bo nie wiem jak wy bo ja nie moge spaś w nocy:( Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . .. .... 17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................10.. . ..........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................7... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................7... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....7..... .. ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ....... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. . .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce.................6..... .........24.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................9... ..........07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............9.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8.............23.12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... .........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8......... .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............9.... .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce.................9.. ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........10..............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie...............9..... .........15.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzisiaj ochotę na rybkę w panierce i od rana wzięłam się za smażenie żeby mieć spokój popołudniu i podczas smażenia tak mnie zemdliło, że co chwila głowę za okno musiałam wystawiać żeby chociaż skończyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie uciekam odpocząć na weekend. pewnie jak wróce to bede musiała nadrabiać pół dnia wasze wpisy :) odezwe się we wtorek po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja co 2 godziny wstaję na sikanie a później półgodziny zasypiam i tak całą noc, a o 16 łapie mnie taka śpiączka, że jak się nie położe to aż mi się słabo robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* aszja popieram ;p ... jak oni tak moga olewac .? My tu na szpilkach siedzimy a im sie wycieczek zachcialo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama oliwki wiem ze nie mam teraz powodu zeby sie starsznie jakos bac, nic mnie nie boli nie plamie, obajwy sa i wszystko raczej ok ale i tak sie boje :P boje sie co z podnoszeniem małej - 10kg juz klocek mały waży. To chyba duzo do dźwigania w ciązy co? No niestety nie da sie tak zeby jej nie podniesc czasami... A ona starsznie rozpieszczona jest :P musze ja pomału odzwyczajac od noszenia. Zreszta chodzic juz troszke zaczyna, moze jej sie spodoba i nie bedzie chciala na rece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie się udało ostatnie 2 noce przespać bez nocnego wstawania na siku:) I prze dwa dni nie spać w dzień:) Ale dziś to juz teraz bym się chętnie przespała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×