Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

dree Bardzo cenna porada! Dzięki! Też tak zacznę robić. Na razie problemów nie mam, ale tak na zapas wolę się zabezpieczyć. Będę po prostu ściągać np. co 4 dni, a nie co 7... Z tymi okularami, to się zastanawiam - bo po prostu nie mam. Nie wiem, czy jest sens wyrabiać teraz w ciąży? A jak wzrok poleci w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Ewa nie wiem, gdzie mieszkasz, ale u nas w Poznaniu jest Tesco Extra i mają własne stoisko z okulistyczne. Tam można kupić okulary za 89zł za całość. Ja chcę mimo wszystko sobie wyrobić bo aktualne są już bardzo słabe a w tym Tesco jest tanio. Poza tym ja pracuję przy komputerze i a pracodawca jest zobowiązany zwrócić pieniądze za okulary (u mnie zwraca do 200zł), więc skorzystam. Okulary mam teraz słabe (1,5 zamiast 2,75), ale są tylko po to, żeby się nie zabić w domu. Więc jak się pogorszy, to trudno. Ważne żeby choć trochę lepiej widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Zresztą wydaje mi się, że jak się pogorszy, to same soczewki okularowe są już dość tanie, a nie wiem, czy przy skierowaniu od lekarza - nie są wręcz refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree Eeehhhhh ja mam po -7D... Wiesz jakiej grubości to będą szkła? Na samą myśl mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
A... no muszę się Wam dziewczyny pochwalić! Termin porodu mam aktualnie wyznaczony na dzień moich urodzin!!! Tak mi się marzyło, jak się w marcu zabieraliśmy za "pracę", ale że się udało... SZOK! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dree... to gratulacje:) ja mam termin na 28 grudnia a ja mam urodziny 30 stycznia ;p wiec napewno nie dotrwam tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Ewa, wiem co to znaczy. Mój facet ma 6D. Koszmar. Ale po domku raz na jakiś czas idzie. On ubiera okulary na parę godzin przed snem i następnego dnia jeszcze trochę rano, bo faktycznie w ciągu dnia przy normalnym funkcjonowaniu by się zamęczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W suwaczkach ten link niestety nie działa... musicie go wkleić normalnie i zapisać nr strony na której on jest. Tak będziecie mogły śledzić postępy Waszego maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Dzięki. Tylko jak to zrobić, żeby faktycznie rodzić tego dnia... :) Jeżeli chodzi o wywołanie porodu w terminie słyszałam o dużej skuteczności mycia podłogi na kolanach na zmianę z sekszeniem się a w międzyczasie piciu hektolitrów soku ze świeżych grejpfrutów... :) No cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zmienia się bardzo szybko, zobaczysz:) Mój jest już podobny do człowieczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dree
Ja wczoraj widziałam mojego bejbisia na USG w szpitalu. Widziałam jak rusza rączką i się wierci :) Lekarz kazał mi przyjść na dyżur, bo chciał zrobić posiew z pochwy i oznaczyć antybiotyki na "w razie czego" (pół roku temu poroniłam septycznie). A mój lekarz jest taaaaki kochany, że wszystko mi pokazywał na USG i tłumaczył... "tu jest kanał szyjki macicy... tu płód ma głowę... tu serce bije...". Ubóstwiam tego lekarza. Jest taki troskliwy, kompetentny i w dodatku niesamowicie śmieszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×