Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Dziewczyny , Miała któraś z was opryszczke w ciązy? Czuje, że mi wyskakuje na ustach :/ Jakies domowe sposoby co z tym paskudztwem zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle, ja opryszczkę na ustach mam nono stop, nie jest groźna w ciąży, unikaj tylko z mężem seksu oralnego podczas tej infekcji,żeby nie pzeniesć jej na naządy płciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi1906 uffff dzieki za info. a męża akurat nie mam :) chyba jako jedyna tutaj obecnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to już junior się będzie wsłuchiwał jak mówicie sobie "tak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ostatanio strasznie ciągnie mnie do coca-coli i chyba będę musiała zejść i kupić bo nie wytrzymam:) Wiem, że to niezdrowe itp. ale nie piję kawy w związku z tym od czasu do czasu sobie zaserwuję, a co!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, ja przy drugiej ciąży to piłam cole ciągle, tak mnie ciągło, ukrywałam się tylko i niepiłam na ulicy, żeby głupio nie wyglądało :) Właśnie zjadłam frytek bo się zachciało mnie :P Można Compeed. Dziś taka pogoda,że bym spała najchętniej, a ten mój mały gad nie zrobił sobie drugiej drzemki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wsuwałam dziś frytki z ketchupem.. Pycha... Na colę też mam niezmiennie ochotę ale lekarz mi zabronil przy niskim poziomie cz.krwinek wiec musze o niej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam córkę po colę, bo aż ślinotoku dostałam :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki-mogę dołączyć do Was?termin też mam na grudzień 18!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój B. kupił dzisiaj pęczek świeżutkich marchewek. Są pyszne:) Zjadłam już pół pęczka + oczywiście coca cola i nic mi do szczęścia już nie jest dzisiaj potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio właśnie ja też lekkiego slinotoku dostałam na myśl o frytkach a tu dość że 2h w pracy jeszcze, to jak wrócę to mężus mi nie pozwoli a poza tym o 23 to by chyba za ciężkie na noc były :-( hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście:) ja pospałam trochę właśnie wstałam:P w skrócie co przeczytałam: opryszczka- ja mam z nią problemy :( mi lekarz ze względu na początek ciąży to pozwolił używać tylko zoviraxu. Heviran w tabletkach mam zakazany bo nie jestem w 2 trymestrze coca-cola - ja piję non stop teraz i nie miałam jakiś zakazów jak się jej nie napije to mam posmak żelaza w ustach a ja bymzjadła arbuza:) ojjjj chyba wyśle G do sklepu po owocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wyczuwamy nawzajem smaki. Zjadłam talerz frytek na obiad a potem dobiłam truskawkami ze smietaną i cukrem. Troche mi teraz niedobrze i zgaga mnie męczy. Mzele - nigdy wcześniej nie miałam opryszczki, a na początku tej ciaży wywaliło mi na buzi , smarowałam sie jakimś środkiem z apteki który farmaceutka uznała jako bezpieczny. Najlepsza pasta do zębów na noc i pozasychało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja czekam na sezon truskawkowy:) Wtedy będą truskawki codziennie, w przeróżnej postaci:) Mam ostatnio bardzo suchą skórę. Czy któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy przed ciąża nie miałam tak suchej skóry, nawet jak 2 razy dziennie miałam treningi na basenie ... a teraz masakra. A w dodatku strasznie mnie wszystko swędzi. Wrrr. Ja Was dziewczyny nie mogę czytać w porze obiadowej bo wtedy bym wszystko zjadła jak tak mi narobicie smaczka. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×