Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

a ja zjadłam ogórkową, poszłam spać, wstałam, ale tez nie czuję się najlepiej, tak jakoś mi duszno i brzuszek dokucza (ale to chyba dlatego, że obżarłam się owocami). Taki dzień dziadowski chyba mimo słonka:) Esska - tez słyszałam, że można plamić do 12 tygodnia, więc się nie martw, pewnie taka Twoja uroda;) Jeśli chodzi o badanie progesteronu, to jego oznaczanie nie ma większego sensu na tym etapie. I cześć marchewka oczywiście:)) Jutro zaczynam 10 tydzień, a w poniedziałek mam wizytę z USG, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Ewa - dobrze, że wszystko poszło zgodnie z planem:) Koniecznie daj znać po USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie:) Z przyjemnością bym do Was dołączyła:) Jeszcze jestem lekko zamroczona tą wiadomością,że 24 grudnia urodzę maluszka:) były mi dużo raźniej w towarzystwie kobiet przeżywać radości i troski ciąży i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOoo faktycznie znajomy nick:) LAdnie Cię proszę przypomnij kiedy brałaś ślub dokladnie:) Póki co to u mnie lekki szok i okropne samopoczucie. Ale daję radę, powolutku do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genesh - ja też do tej pory jestem w delikatnym zamroczeniu, chociaż na samopoczucie narzekać nie mogę ;) Powiem szczerze, że moja ciąża jest małą wpadką. Nie staraliśmy się i odkładaliśmy decyzję o dziecku za jakieś 2 lata, wyszło inaczej. Może tak właśnie miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie nie jest źle, teściowa i mąż tylko chuchają i dmuchają żebym aby się nie zmęczyła. a ja na złość jestem zmęczona przez dolegliwości. ciągle bym coś jadła a nie mam smaku na nic, chodzę jak nieprzytomna i te okropne kłopoty trawienne. Mam nadzieje,że to przejściowe;) :) ale damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAdzianetka teraz już kojarzę:0 co do stopki to moja szwagierka doprowadza mnie do szału!!:) hihihihihi śmiejemy się,że zaraz pozazdrości mi ciąży i sama zajdzie:P Dzięki za miłe powitanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez zbędnego wysiłku, ale troszeczkę nieprzygotowani jesteśmy na bycie rodzicami, ale teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj genesh :D dopisz sie do tabeleczki nam ;) i nie mart sie, ja tez nie planowalam teraz dzidzi :) ale chce ją od pierwszego dnia, od pierwszego grama :) hoho bede mam a ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę, czuję sie fatalnie, maluchy dają mi w kość, wysysają z mamy wszystko, aco dopiero będzie potem :) Buźkam :* Gosiek_76..........35........Katowice..............9..... ... .17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ....29.12.2011 barbera.............29.......Leszno.................11.. ......08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................8... ......22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................8... ......24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk...................7. .........13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........12.. ........03.12.2011 olcik777............26.........Kraków................10. ........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................8.... . ....26.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy.................10.. . .....07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................7. . .......28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 ..........29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............11.........08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8...........23 .12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała..........6..........24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... ......17.12.2011 karrrla333........24............Opole................12.. . ......01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............12.... .....02.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8.......... 23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice.............10. .......14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce..................10 .........05.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............11.........01.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie................9.... .......15.12.2011 Mzelle83..........27..........Warszawa.............11.... ......05.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice...............9... ........08.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............11..... .....01.12.2011 Niunia855.........26..........Tarnów...............9.... ........12.12.2011 Dree................27...........Poznań.............10.. .........07.12.2011 Julita84...........26...........Łódź.................. 9............19.12.2011 marchewka81....29..........Warszawa............8......... ...30.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka jeżeli dobrze policzyłam to 8tydzień i 4 dzien:) :) bo skoro w ostatni czwartek był 7tyg.4dzień to chyba dobrze policzyłam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to madzianietka teraz bedziesz mogla podziwiac swojego pępola ;D jeszcze dluuuugo w calej okazalosci ;D kja sie czuje taka ociezala ze masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee co mam wpisać nick, wiek, miejscowośc....?? i co jest następne?? na końcu termin porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następne głupie pytania.... a gdzie zrobić taki suwaczek??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie. ale tylko dlatego ze nie mieszkam jeszcze na swoim tylko hmm tylko u mamy tylko ze mama mieszka za granica ale nie chce tu przemeblowania robic bo wyremontowane jest swietnie. wstawie tylko lozeczko i komodke do drugiego pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe jak ja pisze... ;p tylko tylko tylko ;P a nie mowilam ze dzidzia mamie mozg wysysa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mieszkamy u moich rodziców. Rodzice mają 3 pokoje, sami zajmują 1 pokój, my 1, a ten ostatni był takim schowkiem trochę. Będziemy musieli go wyremontować i tam ogarnąć kącik dla maluszka. Chyba że w między czasie uda nam się ogarnąć własny kąt. Mąż od jakiegoś czasu namawia mnie, żebyśmy wzięli kredyt na mieszkanie i w końcu wynieśli się od rodziców, może to i dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze swoj kat to jest podstawa jesli ma sie meza i dziecko. dlatego ja choc mieszkam tu sama tez potem bede myslec o swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, my mamy osobny pokój dla dzidziusia, a to dlatego, że mamy mieszkanie z dużą ilością pokoi:) Teraz ten pokój nikomu nie służy, tzn. był taką małą siłownią, no ale mam nadzieję, zmieni swoje przeznaczenie:) madzianietka - mój pępek wygląda jak wyglądał:) Ale pewnie jeszcze się zmieni:) domi - nosisz podwójne szczęście to musisz czuć się gorzej, za to będą zdrowe dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka - ciesz się chwilą obecną. Nie myśl o tym co może się wydarzyć, a co nie, bo to niepotrzebne zaprzątanie sobie głowy. Będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole nie mam takich mysli. spokojnie daje maluchowi rosnac w brzuchu bez zadnych podniet ;D jak juz sie urodzi zdrowy to bede sie podniecac ;D i to bardzo ;D mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soniówka - własny kąt to podstawa, ale te wszystkie kredyty, lata spłat, zmiany oprocentowań strasznie mnie przerażają, dlatego zawsze zwlekałam z decyzją o kupnie własnego mieszkania. Mój mąż strasznie nalegał, a ostatnio wręcz stał się natrętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka, ja mam cały czas takie myśli, codziennie. Po moich wcześniejszych przeżyciach to chyba normalne. Ale jednak gdzieś tam jest nadzieja, bo po 12 tygodniu bardzo mocno zmniejsza się prawdopodobieństwo, że coś będzie nie tak. A najwięcej ciąż obumarłych jest jednak do 8 tygodnia.... Po skończeniu 12 tygodnia maluszek już jest bardziej samodzielny i nie jesteśmy mu już tak niezbędne jak w I trymestrze:) Będzie dobrze dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie to i wiem ze to nie jest tak chop siup. dlatego mowie ze ciesze sie ze mam ten kat wlasny i przez najblizsze lata nie musze sie martwic ale i tak bede myslec bo swoje trzeba wkoncu miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×