Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Edith76 chyba im bliżej to każdy ma stracha. Ja się nie bałam w ogóle, aż do teraz kiedy muszę czekać i czekać. Chociaż nie wiem czy bardziej się boję czy niecierpliwie w zasadzie. Nie wydaje mi się, żeby chcieli Cię trzymać w szpitalu do samego porodu, im też to nie jest na rękę-uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się dowiedziałam...:-/ lekarz mnie uświadomił że cc będę mieć dopierooooo ok 11. Mają jakieś operacje ginekologiczne a tylko 1 zespół anestezjologów..porażka :-/ to nie mogli mnie ciąć wcześniej, wiadomo że na 8 mają operacje...grrrr Tyle że pochodziłam i tak jakby mi skurcze zmalały :-P a teraz znowu ktg i kroplowka... Ją mam cc że wzgl okulistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rzeczywiście, pisałaś już o tym, ale gdzieś mi umknęło - trzymam kciuki i czekamy na wieści, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny to już tuz przed metą :) Ja myślałam że dzisiaj też znajdę się na oddziale o 12 w nocy dopadły mnie skurcze co 10 min i tak do 1.30, (jednak takie średnio bolące oddechy z pierwszej fazy pomagały bez problemu :) ) ale trochę polazilam, zjadłam grejfruta i mi przeszlo. Dzisiaj mam wizytę zobaczymy co mi gin powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na dzisiaj termin i czekam i czekam, a skurczy przez całą ciążę nie miałam żadnych i dalej nie mam... Myślicie, że kiedyś urodzę? :) czy już zostanę w wiecznej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka.............26.......Manchester.........36...... CH. ...28.11.2011 Madzianietka.......27.......DolnyŚląsk..........18..... ... ......01.12.2011 nadziewany p......29.......o/Bielska............37......CH.....01.12. 2011 Szun.................25........Płock................41.. .....D......02.12.2011 AsiaC...............23.......Lubin/Głogów.......18..... .. .......02.12.2011 Mzelle83............28.......Warszawa..........37.....D.. .. ....03.12.2011 Starbuck80.........31.......Warszawa..........34.....D... .. ..04.12.2011 Nietoperek.........28.........Bielsko.............38....C H.......05.12.2011 Stokrotkaaa21.........21......Wrocław..........40....CH.......05.12.2011 agatka2305........24........Piotrków Tryb.....40....D..........06.12.2011 tosieńka87.........24........Katowice...........36.....C H.. ....06.12.2011 Dree.................27.......Poznań..............29.... .D. .......07.12.2011 mama 3 synusiów...29......Bielsko.............23......D........10. 12.2011 Klaudyna213.......25.......Poznań...............22.....D ... ....11.12.2011 Kaska09092......26........Olsztyn..............39......CH.......11.12.2011 Niunia855..........26.......Tarnów...............29..... ... ......12.12.2011 Asia1893...........28.......zachodniopomorskie..38....D.. .. .12.12.2011 madziulinka........27.......uk....................23..... ... .......14.12.2011 Magda..............29.......Olsztyn...............16..... .........16.12.2011 kitka27.............27.......Poznań...............16.... ..........17.12.2011 Edith78.............33.......o/Warszawy.........37....CH. .. ..18.12.2011 anesska.............25.......Kraków..............20...D. ........18.12.2011 Millea...............34.......o/Łodzi.................34 ...D........19.12.2011 Julita84............26........Łódź................12. ... ...........19.12.2011 Figazmakiem84...26.......Olsztyn..............34....CH.. .....19.12.2011 joasmo.............37.......Małopolska.......31....CH.. . ..12/19.12.2011 Kasztanka1......24.....Ruda Śląska.......38......D...wg. USG .18.12.2011 Ganesh.............24.......o/lublina.............22....C H?......24.12.2011 mooniaaa123.....34.......Siedlce........32....D...+14kg. ......24.12.2011 Aska_G20..........23.......kujawskopomorskie..36....CH..18-27.12.2011 Wiara_nadzieja..21.......Kędzierzynkoźle.....18........ . ...28.12.2011 *aszja85...........26.......Kalisz..................35... ..CH......28.12.2011 bellybaby..........28.......Bydgoszcz............33...D ... .....28.12.2011 TuLipannek........23.......Szczecin........ .....17..............29.12.2011 marchewka81.....29.......Warszawa........35....CH......cc .19 .12.2011 Tracja29...........29.......Lubin.................19..... . .......28.12.2011 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK______WIEK_______IMIĘ______DATA PORODU__SN/CC__TC Olcik...........26.............Antosia...... .12.09.2011.....CC .....28..... Asia B..... ...29..............Pola...........01.11.2011........ CC..........36 barbera..........30.......Kamilka.........14.11.2011... ... ...............36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek, ja z wrażenia na szybko przeczytałam, że będą Cię ciąć 11 grudnia, zamiast że o godz. 11:00:) i już prawie zawału dostałam. Potem się poryczałam, że już rodzisz:) Kurczę, ja po tej mojej wczorajszej wizycie u lekarki i słowach "szyjka długa, nic się nie dzieje" już też mam wizje jak Szun, że będę wiecznie w ciąży. Chciałabym już, a z drugiej strony jestem niegotowa, ale nigdy chyba nie będę, ale emocje, aaaaaaaaaaa. Nietoperek, jestem z Tobą myślami, trzymaj się ciepło, będzie dobrze, zazdroszczę Ci. Tylko trochę mi smutno, jak czytam, że pierworódka przyszła z 8cm, pewne raz dwa urodzi sn, a nas potną;( Ale cóż, życie... A z tym sn to też nie jest tak różowo, ostatnio znajoma pierworódka urodziła w 30 minut po przyjeździe do szpitala, bez żadnych urazów, zazdrościłam jej do momentu gdy się dowiedziałam, że ten niby łatwy poród o mało nie zakończył się cc, bo dziecku zaczęło spadać tętno, owinięty był pępowiną i było o włos od cc. Także nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że dziewczynki lubią przychodzić na świat szybciej, a chłopaki się wcale nie spieszą, choć przy Tobie Szun ta teoria może wziąć w łeb :P U mnie pełno mleczno-żółtego śluzu o lekko wodnistej konsystencji i nic poza tym. Maluch znów ma chyba ciche dni. Wykończy mnie zanim jeszcze zdąży się pojawić :/ No cóż... Jedne idą już a drugie są skazane na przeterminowanie najwyraźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith a o co chodzi z tymi twoimi nerkami co się działo że bierzesz lekarstwa, trafiłaś do szpitala???Ja strasznie opuchnieta całą jestem i też się martwię czy to aby nie nerki :( kostek juz prawie nie widac jak sobie wczoraj nacisnełam palcem to dziura zostala na dllluzsza chwile :( twarz opuchnieta,usta, dłonie nie wiem czy isc z tym do lekarza czy to tak ma byc!?Moja mama mówi żę jak chodzę sikać to nerki pracuja i jest ok ale ja coaz bardziej zaczynam się martwić... Co radzicie???? A za dziewczyny które w szpitalu mocno trzymam kciuki aby nie trwało to już długo :) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloszcze się ale już nie mogę :-/ miała być 11 a tu dalej cisza. Na szczęście po 3h ktg i kroplowki wstałam z łóżka bo już mi d..i plecy nie wytrzymywaly. Zresztą mam urocze bóle krzyżowe a jak wstałam to na szczęście prawie skurczy nie ma... Ją za chwilę się będę czuć jakbym rodziła sn z cc, ale rozwarcia i tak pewnie nie ma :-P jakbym wiedziała to bym do esculapa poszła, tam rano bym już była po :-( i z paczkiem bym się widziała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku, a może oni czekają, aż się u Ciebie bardziej "rozkręci"? Jest z Tobą mąż? Jak personel? Cały czas i Tobie myślę. Szczerze mówiąc myślałam, że już jesteś "po"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotkaaa21 a jak się nazywa twoj lekarz ? Szun ja myślę że już wkrótce urodzisz :):):) jakoś tak czuję ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekają, nie mają anestezjologa bo są jakieś operacje ginekologiczne. Personel super serio :-D mój G był do 7 ale go do spania wyslalam, przyda mi się potem. Mam dzwonić to będzie w 10minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Nietoperku, jakbym mogła, to bym tam przyszła Ci potowarzyszyć. Wyobrażam sobie, jak masz już dość, ale pociesz się, że to jest pewnie dobre dla dziecka, z każdą godziną zalewają go hormony porodowe i jest w bardziej naturalny sposób gotowe do przyjścia na świat, macica robi się coraz cieńsza - mniej krwi stracisz podczas cięcia i blizna będzie delikatniejsza, łatwiej będzie zrobić cięcie przy drugim dziecku. Wytrzymaj, wytrzymaj, ja za jakiś tydzień, dwa też będę tak marudzić, a Ty już będziesz mieć to za sobą. Możesz chcesz, aby do Ciebie zadzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak siedzę i wymyślam... Od kilku dni chodzi za mną chęć sięgnięcia po olejek rycynowy, chociaż jedyne po co go kiedyś stosowałam to porost rzęs po ich wyrwaniu :P Chciałabym ale się boję mimo wszystko. Najgorszy będzie weekend, bo u mnie wtedy to zwłaszcza nie ma co robić. Choć termin na poniedziałek to wydaje mi się, że jest źle obliczony i powinien być na 2 dni później, ale to już mniejsza o to. Was nie kuszą różne metody na wykurzenie malucha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka mnie kusi...I tak ja Ty sie boje :-) A olejek rycynowy to ze jak? bo nie slyszalam o takiej metodzie. Nietoperek trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie łyżki tego cuda się spożywa co ma doprowadzić do rozwolnienia a po tym jak jelita już będą puste do skurczy macicy, same położne ponoć to polecają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to metod "namawiania" dziecka do opuszczenia brzuszka moje lekarka polecała wczoraj masaż/smarowanie piersi i współżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzkaa5 ja jak tylko się do nich dotykam to mam potok mleka :P Wystarczy mi, że mam całe prześcieradło w wielkich plamach ;/ Ciężko trafić w to co pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do współżycia to, żeby wystąpiły ewentualne skurcze potrzebny jest niestety orgazm, a ja od momentu zajścia w ciążę nie wiem co to słowo oznacza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wy tu chcecie szybciej a ja mysle co tu by zrobić żeby jeszcze z 2 tygodniee chociaż ponosic :) Byłam u gin rozwarcie na 4 cm i powiedziała mi że daje mi góra tydzień i to już z zapasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wypróbowuję babcine metody na przyspieszenie porodu. Jak byłam na KTG w środę to była tam dziewczyna, której rano wody odeszły i powiedziała, że to jej zdaniem dzięki współżyciu. No więc i my znów się kochamy, ale żadnych efektów nie ma.. Znaczy szyjka mnie tam trochę boli po, ale skurczy żadnych nie dostaję mimo orgazmu.. I co tu zrobić? Okna pomyte, chałupa wysprzątana, brodawek dzisiaj sobie trochę podotykałam, herbatka z liści malin w obrotach i mąż też, a mała jak była uparta tak jest. Czytałam właśnie o tym olejku rycynowym i jeśli się nic nie będzie działo to może w poniedziałek o tym pomyślę mocniej :) Strasznie nie chcę czekać na poród w szpitalu... Fasolka 99 oby twe słowa były prorocze :) Jak coś to masz u mnie czekoladę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milea mój lekarz też mi już dwa tygodnie temu wróżył że w każdej chwili bo rowarcie na 2cm i główka nisko, więc nastawiłam się, że już rodzę, a tu termin przyszedł i nie rodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cię Szun, że wytrzymasz do poniedziałku :P Ja to już pewnie we wtorek będę kombinować z tym olejkiem mimo tego, że się boję o małego, choć niby jest to bezpieczne. Zastanawiam się co to jeszcze zrobić, okien myć nie będę, bo dopiero co się wyleczyłam z choróbska i się boję znowu załatwić, sprzątam sporo ale najwyraźniej za mało, sex nie przejdzie, bo chodzi też o orgazm i tak pozostaje czekać albo szukać kolejnych cudownych sposobów :P Znacie jeszcze jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do pytania Stokrotki :) ja się jakoś boj e tego olejku, w sensie nigdy o nim nie słyszałam - tyle tylko co dziś wyczytałam i mam nieco mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszędzie czytałam, że jest to zalecane przez położne jak się termin spóźnia albo chce się go przyśpieszyć. Ale cholerstwo podobno takie niedobre, że wypicie graniczy z cudem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, herbata z liści też jest niedobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, w seksie chodzi i o orgazm i o nasienie, które zawiera te same substancje, które mają w sobie żele do masowania szyjki aby przyspieszyć poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×