Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gosiek_76, Proste jak 2 x 2- ważne, że przyszłej mamie i tatusiowi imię się podoba. Hmm a chłopcy nie chcieli wybrac imienia dla siostry/brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gosiek :) co synowie na twoja ciaze? ciesza sie? juz sobie upatrzyli plec i imie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im to obojętne, my mamy wybrać. Może gdybyśmy mieli dziewczynki to wykazywałyby większe zainteresowanie nadawaniem imion:) Ale co racja to racja - jak imię się podoba to trzeba takie dawać. Ja moim chłopcom dałam też takie, które mi się najbardziej podobają i oni są zadowoleni i ja też:) A wtedy Michał i Jakub były bardzo popularnymi imionami, chociaż chyba teraz nadal są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76, Dzisiaj widocznie jakiś psi dzien. Ja mojego wyczesałam i probuje poobcinac wilcze pazury, wyrywa sie i robi afere. Sasiedzy pomysla, ze pozbawiam go łapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy się bardzo cieszą, na pewno będę miała dużą pomoc z ich strony co jest akurat dużym plusem:) Będę miała 3 pomocników w domu:) Ale najbardziej chcą, żeby ze mną wszystko było dobrze i żeby tym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chodzcie obstawimy co kto bedzie mial czy dziewczyne czy chlopczyka np po tym co kto je co czuje i zobaczymy czy zabobony typu kwasnie chlopak slodkie dziewczyna sie prawdza czy np obsypało cie proszczami to bedzie dziewczynka ... np u mnie jest tak na widośc zielonego typu brokuly groszek itp mnie mdli a słodkie u mnie jest na 1 miejscu - tego moj org nie wydala . obsypało mnie pryszczami . wiec wszytsko wskazuje na mają Patrycje :P jak z wami ??? cieakawa jestem czy sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla, u mnie słodkie raczej odpada, ale np. moja mama tez na początku nic słodkiego nie jadła, dopiero pod koniec ciąży zaczęła jeść. Więc może wszystko jeszcze przede mną:) Cerę mam ładną, nie mam pryszczów ani niczego podobnego, ale gdzieś tam czuję, że będzie dziewczynka, mój B. jest pewien chłopca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla, tabelka wedlug chinskiego horoskopu: http://www.materneo.com/mater/grossesse/fille-garcon.htm Tabelka: po lewej wiek w chwili poczęcia, po prawej miesiąc :) no i wychodzi albo chlopiec albo dziewczynka : ] Znalazlam również kilka innych zabobonów : jeśli spada libido w czasie ciąży -chłopiec. jeśli ma się poranne mdłości- dziewczynka jeśli macie szpiczasty brzuszek- chlopak jeśli brzuszek oponka- dziewczynka kolor sutkow nie zmienia sie- dziewczynka ochota na słone, mięso i sery- chlopak ochota na słodkie i na pomarańcze- dziewczynka gdy włosy na nogach rosną szybciej niż przed ciążą- chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam smaka i na ogorki kiszone i na slodycze. ale slodycze to zawsze kochalam ;) od miesa mnie odrzuca. jak pomysle o kebabie np to mam ochote zwymiotowac ;P cere mam fajnaa, taka jaka mialam wiec nie pasuje do zadnego zabobona ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak was tak czytam to wychodzi na to ze miałyście już kilka z potkań z dzidzią podczas usg a ja dopiero na nie czekam i nie wiem czy to ma związek z tym ze chodzę państwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, śmieszą mnie te zabobony:P Ja też nie pasuję do żadnej płci:) Szczególnie jeżeli chodzi o jedzenie. Cera taka jak przed ciążą, brzuch... no cóź.... Pirellka mnie przyozdobiła, ale to z braku sportu. Niedługo przez zajściem w ciążę borykałam się z kontuzją kolana, a wcześniej trenowałam Rugby, jeździłam wszędzie na rowerze, do tego basen, fitness, a teraz.... spacerek:P To się w sumie nie dziwię, że jest mnie nieco więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyczka Bo tak to już jest z zabobonami, że nikt nie wierzy (albo prawie nikt) , każdy czeka na to co powie lekarz ale fajnie sobie pogdybać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja jestem w 12 tygodniu i mialam dwa ale tylko dlatego ze wyladowalam w szpitalu na podtrzymaniu i wtedy mi usg zrobili. a u mojego gina pierwsze mialam w czwartek dopiero. i to wlasnie jest spowodowane pan stwowym lekarzem ale nie przejmuj sie bo powinno sie miec 3 usg w czasie ciazy. ale prywaciarze teraz szaleja no i zwyczajnie to im sie oplaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję że jednak dziewuszka tam siedzi, ale to tylko intuicja A teraz lista "twardych dowodów" na dziewczynkę :) : Słodyczami się zajadam i owocami, a przed ciąża to raz na miesiąc albo rzadziej coś słodkiego zjadłam. Wg chińskiej tabelki będzie dziewczyna :) Włosy na nogach rosną mi 5 razy wolniej Więc same widzicie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, Nie masz co stresować. Państwowo faktycznie masz 3 obowiązkowe USG. Ja zaczynam 13 tydz.Mialam do tej pory 5 USG ale żadnego państwowego. Poszłam do przychodni tylko raz. Od 7 zapisy, byłam 6:45. Nie było już dla mnie nr. Ludzie podobno przychodzą pod przychodnie jak jest jeszcze ciemno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle83- no właśnie:) a mąż powiedział że jak będzie chłopach to się trzy dni śmiał ze mnie będzie. A z tymi usg to prawda że prywatnie to przy każdej wizycie robią bo kaskę za to mają. Ja już miałam 3 a właściwie 4 bo na jednej wizycie aż 2 mi zrobił bo miałam pęcherz pełny i nic nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak jest :) rejestracja od 7.30 a od 6 pod brzychodnia. a lekarz przychodzi o 8 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak ktoś jest zmierzły przeokropnie to co będzie :-P :-P. Mam nadzieję że taka mała Julka albo Maja :-D - żeby nie było imiona wybrane laata temu ;-) Chłopca jakoś nie bierzemy pod uwagę, u mnie w pracy od 2 lat same dziewczynki - niby przez czekoladę :-P. Choć ja mam przeczucie na synusia i ostatnio myślę o Kacperku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobić muszę jeszcze troszke poczekać . mój lekarz przyjmuje 3 razy w tygodniu pozostałych ma dyżur w szpitalu poszłam do niego bo koleżanka mi poleciła a fakt ze nie musze sie umawiać i ze żadna wizyta mi nie przepada mi sie podoba. ale to ze jeszcze nie widziałam mojej dzidzi powoduje ze jakoś nie moge w nią uwierzyć pewnie to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper jest boskie ... ja balansuje miedzy Kacper a Filip... ;P Julka i Maja tez swietne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie misia to nie jest glupie. ja tez poczulam to dopiero jak zobaczylam jak fika koziolki :) ale warto bylo czekac ten miesiac ponad na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
moja ginka kasuje tak samo czy idzie się do niej w ciązy i ona sama robi usg, czy idzie się z infekcją, czy na cytologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Gosia :) u mnie tez albo Julcik albo Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam. szczególnie z tych włosów na nogach. osobiście mnie to nie cieszy bo musiałabym się teraz z 2 razy dziennie doprowadzać do ładu. ale dosłownie wszystko pasuje na chłopaka. oprócz tego brzucha bo dgo jeszcze nie widać:) czyli będzie Olek:) A tak serio to mam przeczucie że będzie chłopiec, bo do przytulanka :) doszło w dzień owulacji lub kilka godzin po niej. Niby jak się przytula przed owulacją to większe prawdopodobieństwo dziewczynki a jak w trakcie czy po to większe chłopca. Na ile się to sprawdzi to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×