Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

O, widzę, że długa przerwa w pisaniu nastąpiła. Czyżbyście poszły w moje ślady?;) Ale ja już wstałam więc pobudka!!! W Katowicach czarno się zrobiło, zaraz lunie, że ho ho! Moi chłopcy z kolegami gdzieś pojechali na rowerze i czuję, że będzie wielkie suszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj bylam w Świecie Dziecka, kupilam bluze i spodnie. Potem spacer po Kampinosie. Barszcz ukrainski w domu. A teraz chce mi się spaaaaać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok. wczoraj tylko raz wymiotowalam wiec jest dobrze . dzisiaj narazie nic :) ale za to mam potworne wzdecia . wczoraj jadlam kukurydze i to dlatego :P:P:P boli mnie biodro moze z braku ruchu. dzisiaj ide z moim na grila do kolezanki ale chyba zapowiada sie burzowo . zrobilam przepyszna sałatne z tortolini . (przynajmniej mi smakuje) ::P wczoraj bylam sobie obejrzec jak studenci sie bawia na piastonaliach monika brodka spiewala . ale szybko z tamtad uciekłam 98% ludzi bylo strasznie pijanych przepychali ssie bitwy itp w tym stanie to nic dla mnie . gdybym nie byla w ciazy pewnie bym sie dobrze bawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam, że dziś jest koniec świata:) oj a ja taka nie przygotowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333, mmm zazdroszcze grilla, z pewnoscia cos pysznego przekąsisz. tak zachwalalas arbuzy, ze wczoraj nie moglam sie powstrzymać, pojechalam po niego do sklepu. pyszne, slodkie. mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka, miał być, ale jak zwykle komuś nie wyszło:) Właśnie wsunęłam całą michę mizerii i się obżarłam oczywiście. Zaraz zacznę przeglądać allegro, a nóż widelec coś ciekawego się trafi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka81, ja też raczej srednio na jeza. siedze w majtkach, ze zwiazanymi wlosami a zostalo tylko 30 min : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Australia i Nowa Zelandia stoi jak stała:) A tam koniec świata miał być o 9-tej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mzelle83 ja nie lepsza bo siedzę na podłodze w majtkach i starej koszulce ubrudzonej truskawkami bo jadłam je z makaronem i śmietaną:) Gosiek_76 narobiłaś mi smaka na mizerię:) Mieszkam na poddaszu w starej kamienicy i wyobraźcie sobie, że u mnie w lato jest duszno i prano:( od wczoraj chodzi wentylator a na większe upały kazałam kupić G klimatyzator .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja od kielabsy wymiotuje, karczek sprobuje ale boje sie ze polece do kibelka. no nic smaki są silniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z smietana i truskawkami ..... hmmm, mmmmmm. , uuuuuuu, ooooooo ....mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego kawalki arbuzu anasa brzoskwini i kiwi i jestem w niebie przez pare min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla, też mi się podoba taka propozycja. niech juz sie polskie, pyszne, soczyste i super czerwone pojawią! do cholery no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333 ja nie mogę jeść mięsa bo mnie cofa:( a szkoda bo kiełbaskę z grilla lub ogniska to bym zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak jak jem to jest dobrze i nie cofa mnie od niczego ale niestety minie pol godziny lub godzina i wszytsko jest znow na zew .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi G truskawki kupuje na bazarze w Piastowie:) pyszne i słodkie:) zapraszam do mnie mam jeszcze miskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terjuz mniej wiecej wiem co moge a co nie zielone zewsze zwroce mieso niestety tez ale nie zawsze... jedyne co moge jesc to ciemny chleb z serkiem wiejskim owoce i CzEkOlAdA :DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, że nie mam pojęcia bo to G robi zakupy, ale ostatnio jak szłam obok targu to miała jedna babka tak ok 14 pln za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem - zabiję! Mam ciasto francuskie i chciałam zrobić z truskawkami ale nie ma:( więc zrobię z jabłkiem chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×