Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

kurcze tez poluje na alladynki fajne są :):) tylko nei wiem jakby wygladały na mojej pupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko mi sie podoba cos ciazowego. np nie lubie bluzek workowatych, byle zeby mi brzucha nie uciskalo i nie gniotlo ale widac go byc moze :) ładnie wyglada zadbana kobieta w ciazy... brzuszek widac :) zawsze mi sie to podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam 2 pary haremek i alladynki ciazowe ;P i jedynie 2 sukienki, wcale nie ciazowe ale beda rosly razem ze mna bo maja miesjce na brzuszek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was, ale mi bardzo wybiło brzuch, normalnie jak mnie teściowa zobaczyła od razu wspomniała o bliźniakach.Czy Wy też tak macie??? Pozdrowienia ze Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed ciaza bylas chudzinka? i brzuszek wybilo czy cala skoczylas na wadze? bo mi sam brzuch 2 kg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudzinka nigdy nie byłma ale brzuch miałam w miarę płaski, a teraz widać normalnie duży brzuch wypchnięty do przodu. Ciekawe czy w kolejnej ciaży tak szybko to widać bo jak zacznę tak tyć to w 9 miesiącu kiepsko to widzę :) Normalnie już nie cieżarówa tylko TIR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na wadze ci ile skoczylo? ohoho ale to roznie jest z tego co widze.... moja przyjaciolka jest chuda w ciazy wygladala jak tir a teraz znowu jest chuda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa mysle ze zaraz wszytskie tu sobie szczelimy sweetasne focie i przerobimy na sexi emo z dziubkiem cmok cmok ... rozowy rzadzi xD omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dalej waga ani drgnie :-/ Jak 2 dni temu miałam spory brzuch tak dziś normalny tzn jedynie oponka z tluszczyku. Dziwne. Ja na ciuchach kupiłam 3 sukienki. 1 obcisła ślicznie będzie wyglądać na większym brzuszku a 2 pozostałe będą rosnąć że mną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe z tym brzuszkiem... Spory... Ale nas czekają atrakcje :] Jaką wodę niegazowaną pijecie? Coś czytam na jednych stronach, że powinna być jak najmniej bogata w sód, na innych, żeby jak najbardziej zmineralizowana.... Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne zdjęcia brzucholka:) Też będę sobie robić, a co! Później się fajnie ogląda:) Co do wody mineralnej to piję jak popadnie:) Dzisiaj mam młode ziemniaczki i chilli na obiadek:) Znowu mnie muli, mam nadzieję, że już niedługo, chociaż dobrze, że nie wymiotuję... Odnośnie brzuszka to mnie już też wypchało. Może można jakoś dodawać swoje fotki brzuchotki, to byśmy sobie porównały. Znacie może jakieś strony gdzie można wrzucać fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Katowicach pogoda piękna, ale cóż z tego, jak mnie się cały dzień chce spać i mnie muli..... bleeeee. Aaa, zjadłam dzisiaj dwa sorbety truskawkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek u nas w katach piekna pogoda? Mi tak pol na pol te niebo wyglada hy ;P no al;e katowice duze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka ze tu jestes z nami to ja wiem ;P mowa o tych co tu juz nie pisza od tygodni.. a w tablekce widnieja w 5 tygodniu nadal albo w 9 gdzie resztaz tym terminem w 12 itp mniej wiecej takie przypadki ;P ale racje goskowi prznaje.. moze cos sie wydarzyko u nich. niebawem po tablelce bedzie widac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jem drugi obiad :p a ja jestem strzelec i dziecię moje ma się urodzić dzień po moich urodzinach :D modlę się, żeby się nie urodziło w moje urodziny, bo będzie miało kryzys tożsamości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×