Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

barbera - przykro mi z powodu jednego z maleństw:( nie ma tego złego... ale bardzo się cieszę, że z drugim bobasem wszystko OK:) To już przynajmniej wiesz na czym stoisz;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek no właśnie i już się nie denerwuje :D już się pogodziłam z tą myślą i jest ok :D teraz muszę myśleć o tym łobuzie co fika jak szalony w moim brzuszku :D normalnie wariat :D w you can dance juz może występować :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jeszcze za wcześnie na jakieś czucie ruchów tylko na usg fikał jak szalony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz czasem wrażenie przelewania czy wzdęć w brzuchu? Bo ja tak mam i zastanawiam się, czy to maluszek nie baraszkuje....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wzdęcia mam, szczególnie wieczorem brzuch jest większy , ale od kilku dni nawet rano :D więc rośnie :D ale jakieś ruchy najszybciej czytałam, że można wyczuć około 17 tygodniu już, ale to indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pomalutku szykować się do spanka. Mój B. narzeka, że tylko siedzę na forum a On jest nieważny;) No to z Nim posiedzę, żeby poczuł się ważny;) Buziaki i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jeszcze mamy te duże dzieci i trzeba się nimi troszkę zająć :D miłej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat teściowych się rozhulał :) Myślę że i tak najważniejsze podejście męża bo teściowa może gdakać nad uchem ale jeśli mąż za nami murem stoi to i gdakanie nie przeszkadza. Gorzej jak się dołącza do tej krytyki.. A na wścibskie teściowe mam jeden sposób. Nie mówić im więcej niż trzeba. Nie dzielić się naszymi planami wychowawczymi i pomysłami na opiekę (szczególnie jak nie są sprzed stu lat :) ) Ja na wszystkie wścibskie pytania odpowiadam że jeszcze nie wiem, że jeszcze czas na to, że jeszcze z mężem nie postanowiliśmy... i szybko zmieniam temat. Wtedy ona nie ma pretekstu na złośliwe komentarze a ja mam święty spokój :) Jak powiedziałam że biorę Luteinę bo miałam plamienia i pęcherzyk za mały i w ogóle problemy to odpowiedziała że mam tego nie brać bo to na pewno zaszkodzi dziecku, bo tylko to co naturalne jest dobre a lekarze to się nie znają... A tak na marginesie to pochłonęłam straszne ilości arbuza i mnie tak mdli że aż nie mogę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziewana u mnie to samo z tymi radami czy za dużo usg nie robię (jakbym sama sobie wymyślała te wizyty) albo, że nie mam wychodzić z domu bo chmura radioaktywnego pyłu będzie nad Polską a w telewizji kłamią :D na szczęście mój M też nie lubi swojej matki , tak sobie zapracowała i co zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Barbera - przykro mi z powodu maluszka, ale dobrze,że drugi rośnie zdrowo i jest już wielki :) wiecie, ja wczoraj coś poczułam, jakby ktoś mnie pukną-może mały przywalił z rozpęd w ścianę bardziej "do zwenątrz" ;) ale jak chodziłam w getrach to mój sam powiedział,że mnie wypiłeczkowało :) dłońmi już mu pozwoliłam wymacać macicę-czuć taką żylastą piłeczkę - fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
my mieszkamy u mojej mamy (tata nie żyje), mamy osobne piętro-2 pokoje 20m2 i 30 m2, łazienka, kuchnia i jest dobrze - mama nie zachodzi sama do nas - czasem zrobi mi zakupy, a z M. moim to czasem żyje lepiej niż ze mną. jego rodzice też są fajni - nie pytają się o nic, jak sama im nie mowiłam o staraniach o dzidzię to o nic nie pytali, a teraz to teściowa pamięta o telefonie do mnie po wizycie...tylko teściowej nie powiedziałam ,że robie 3 podypolomówkę (teść wie), bo by piszczała,że się meczę -praca pon-pt a w sb-ndz szkoła :) ale to cała ona, położyła by mnie w inkubatorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja znowu w pracy, jutro też :-( bo moja zastępczyni się weseli... No ale na razie mogę i się dobrze czuje.. Barbera z jednej strony szkoda a z drugiej gratulacje :-) teraz przynajmniej wiesz jakiego wózka szukać :-D. My wczoraj tak nieśmiało zerknelismy na fury i kupilismy takie malusie skarpetki :-D powolutku mnie bierze na zakupy a po genetycznym 1.06 pewnie się rozszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry-barbera współczuję, dbaj teraz o drugie maleństwo-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słonecznie:) Dzisiaj świetnie spałam:) Mój B. właśnie robi śniadanko wiosenne + jajeczko na miękko i do tego kakao, mniam mniamm:) Planów na dzisiaj nie mamy, może wyskoczymy do Doliny 3 Stawów bo taka piękna pogoda, że szkoda siedzieć w domku. Nawet psiura może skorzysta z kąpieli;) Widzę, że już niektóre dziewczynki ostro zaczynają kupować różne rzeczy dla maluszka. My musimy zabrać się za pokój - pomalować, położyć panele, itp. Też pewnie po genetycznych się za to zabierzemy. A później część najprzyjemniejsza - ZAKUPY!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja mialam nocke z kumpela.. hehe a potem spalo sie dobrze tylko sny mialam ostre o_O barberka 3maj sie i opeikuj maluszkiem :) a ja znowu bed ciezko myslec co na sniadanie ;P gosiek narobilas mi smaka 3 stawami ;P bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Same ranne ptaszki widzę.. no i szał zakupów się powoli zaczyna :) Ja juz po genetycznych! Ogromna ulga. Wczoraj bylam w 11 t 6 d a badanie mialam juz robione przez brzuch. Junior odwrocil sie pupcia i za cholere nie chcial pokazac swojego noska, gin musial postukac mi troche w brzuch a potem kazal sie przejsc i poruszac biodrami.Dzieki temu mialam 2 usg, ktore razem trwaly jakies 20 minut no i moglam sie przyjzec dzieciakowi.Któraś z was miala wrażenie, że widać płeć? Bo mojemu cos wystaje miedzy nogami :) Czy to może być coś innego? Dzis rano dowiedzialam sie od mamy jak nazywal sie jej gin, ktory de facto uralowal mi zycie. Poprzedni lekarze w zwiazku z jej powaznymi problemami zdrowotnymi proponowali usuniecie ciazy. Zbieg okolicznosci -ten lekarz wciaz przyjmuje i do tego w mojej klinice. Gdyby nie to, ze chyba znalazlam wreszcie gina ktory poprowadzi mi ciazę to chetnie bym sie do niego przeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Odebrałam wczoraj wyniki, wszystko jest OK poza moją ukochaną przypadłością, czyli hemoglobina 9,6:( Jeżeli wyniki toxo mam: IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... chyba znak mniejszości nie wchodzi. IgG poniżej 5,0; IgM ujemny, tzn., że nigdy nie miałam toxo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam z mnoim ginem nie wnikalam jeszcze w plec bo 12 tydzien to jednak za wczesnie:) ale laski czytalam ze od 13 da sie oreslic polec tylko dobry sprzet i porzadny ginekolog jest potrzebny do tego a nie konował :) mzelle cieszylabys sie z chlopca? wiem ze wazne ze zdrowe. ale ja np na chlopca bede sie cieszyc a jak dziewczynka to sie tam posikam na tym lozku u gina. juz mu zapowiedzialam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, zaraz wyjeżdżamy z rodzinka do tesciów. W poniedziałek USG !!! Życzę Wam słonecznych dni, dobrego humoru i zero niedogodności ciażowych :) Barbera powodzenia, miejmy nadzieje, że po następnym USG będziesz miała 100 procentową pewnośc co do zdrowia maluszków. Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mzelle:) Trochę mnie to dziwi, bo od zawsze mam kontakt z kociakami:) I z tego co wiem, to chyba nie jest najlepsza opcja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karrrla333........24............Opole................13.. . ......01.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko...............13..... ....01.12.2011 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk............13.........01.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno............13.... .....02.12.2011 Mzelle83...........27..........Warszawa............13.... .....03.12.2011 Esska271..........36.........Bielsko-Biała..........13.. ........03.12.2011 Starbuck80.......31.........Warszawa............12....... ....04.12.2011 MLLO..............29..........Kielce.................12 ..........05.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko..............11...........05.12. 2011 Dree................27.........Poznań...............10.. .........07.12.2011 barbera............29........Leszno................12.. .........08.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice..............9... ........08.12.2011 maaartttika.....24.........Białystok..............12.... ........09.12.2011 Soniówka89......22..........Mysłowice............12.... .......10.12.2011 olcik777............26.........Kraków...............11. .........11.12.2011 Niunia855.........26........Tarnów.................11.. .. ......12.12.2011 Asia1983............27......Słupsk...................10. .........13.12.2011 kitka27............ 27 ........ Poznań ..............11 ......... 16.12.2011 Gosiek_76..........35........Katowice.............11..... . ... 17.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice............11.... ......17.12.2011 Edith78............33.......o/Warszawy...........10...... .....18.12.2011 Julita84...........26..........Łódź.................. 9............19.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn................9.... . ......19.12.2011 Figazmakiem84.......26......Olsztyn..............9....... .....19.12.2011 Majkowa............30.........Gliwice................9... .........21.12.2011 MISIA ANULA......27..........Kraków..............11............23 .12.2011 Mama Oliwki.......26..........Płock.................8........... 23.12.2011 Myszka281.........24.........FR......................8.. ........24.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce..................9.... ......26.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle.....8...... ....28.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz...................9. .........28.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin...............5..... ......29.12.2011 marchewka81.....29..........Warszawa............9........ ...30.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................8 ...........31.12.2011 Ganesh..............24........o/lublina...............8.. .........24.12.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, Moj M marzy o córce. Mi zalezy na sprawnych nozkach, raczkach, sokolim wzroku i zdrowym brzuszku, płec nie ma znaczenia. A chcialabym juz wiedzieć, wiadomo: ubranka no i które z imion :) bo juz mamy wybrane i dla chlopca i dla dziewczynki. A tatuś twojej kruszynki też myśli o dziewczynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Widzę że nie tylko ja już przytupuję z nogi na nogę w oczekiwaniu na zakupy maluszkowe. Jak na razie mam swoją tajną szafeczkę gdzie znoszę jakieś nieduże zakupy i z niecierpliwością czekam kiedy będę mogła już bez oporów zaszaleć. Na razie czekam na remont poddasza więc jeszcze się naczekam. Ostatnio nawet wózek chciałam kupić na allegro tak mi się podobał bardzo, tylko mąż troszkę nosem kręcił, to dałam spokój A myślami coraz częściej jestem na badaniu :) już się tak nie mogę doczekać a to jeszcze całe sześć dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizyczka, Ja mam aktualnie 1 kota, mialam dwa. Moj M ma 8 ! Zawsze mialam kontakt z kotami wiec tez sie zdziwilam, ze nie mialam tokso..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×