Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

a jesli chodzi o bol brzucha to jakby mnie tak mocno bolał od razu bym na pogotowie leciala- tak mi lekarz mowil ze jak bym plamila albo brzuch by mnie zaczal mocno bolec od razu na pogotowie moze przez to ze mialam te blizniaki i jeden obumarł nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazcie sobie ze teraz dopiero mi tak smutno ze ten jeden nie zzyjee ;( wczesniej do mnie to tak nie docierało . lekarze mi to tak tlumaczyli ze nawet sie tak nie przejelam a teraz jak se tak mysle . masakra ;( ale wazne ze temu drugiemu nic nie jest ale czuje ze to egoistyczne myslenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski moj mi sie dzis przyznal ze podgladał co piszemy o_O haha ;P ciekawskie nasienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez mowil lekarz to samo co tobie karla a nigdy nie poronilam ani nic. poprostu nie mozna olac kwawienia ani bolu jak na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esska - dzięki, już o niebo lepiej:) Tak depresja ciążowa, mój B. mówi, że moje humory oznaczają, że jest wszystko OK:) Właśnie siedzę sobie w mojej nowej mega wygodnej podusi:)) I mam oczywiście mega mdłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, BYŁAM NA WIZYCIE DZIŚ! bĘDĘ MIAŁA BLIŹNIĘTA!!! SZOK1!! DZIECI MAJĄ PO 3,5 CM!!! ZWARIUJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale super :) kurcze ;P taka niespodzianka, a czytam poprzednie str to widze ze juz miala swczesniej ush ;O hi ale fajnie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mialam soczyste udka i mam teraz smaka na zupke chinską tylko jak pomysle ze tam tyle tej chemii to mam dosc ale zachcianki sa silniejsze chyba sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - gratuluję !!! Karrla - napchałam się własnie krajanka śledziową z bułka i sałatą, przed tym wcięłam ogóra małosolnego. Ech... brzuch jest cudownie napełniony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marze o nalesnikach ale to tyle roboty .. pozniej te zmywanie naczyn . nei chce mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u mnie jest tak ze wszytsko co zielone nei moge na to patrzec od razu do kibla lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kURDE, MIAŁAM WŁAŚNIE JEDNO USG 4 TYG. TEMU I NIEBYŁO WIDAĆ NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to nie moge patrzec na zwykle obiadu... typu zimniaki mieso surowka czy cos.. szczegolnien kapusta czerwona mi smierdzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Domi ..SUPER!!! a ja dostałam reszte wynikow-ft 3 i ft 4 ok, więc tsh się nie martwię, bo to wplyw ciąży wczoraj widziałam swoje Maleństwo po raz 3 :) mamy juz 25 mm i 9 tydzień się zaczął :) mamy rączki, nóżki, serdszko i wyraźną główkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi ja mialam tak chyba w 5 czy w 6 tyg mialam usg ale to byl widac tylko 1 pecherzyk a w 8 mialam jzu 2 widoczne . chyba tak to bylo nie pamietam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie jakies imiona fajne dla dziewczynki mi sie strasznie podoba paulinka dominika agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, cudna wiadomość!! Podwójne szczęście:) Gratulacje wielkie:) Zobaczysz, to super sprawa:) Buziaki i niech maluszki rosną pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nam dzisiaj o 18-tej wyłączyli wodę i nie będziemy mieli przez 24 godziny.... najgorzej będzie z sikaniem...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika sliczne tak nazwalam swoje siostre majac 7 lat ;p A moja cora ( jezeli oczywiscie by byla ) bedzie OLIWIA... tak bardzo mi sie to imie podoba :) A syn IGOR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×