Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

Gosiek_76..........35........Katowice...............9.... . ..17.12.2011 TuLipannek.........23.......Szczecin................5.... ........29.12.2011 barbera.............29.......Leszno..................11.. ........08.12.2011 Magda...............29.......Olsztyn.................8... ..........22.12.2011 Myszka281.........24........FR.......................8... ..........24.12.2011 Asia1983............27.......Słupsk..................7.. ......... .13.12.2011 Wiara_nadzieja...21........Kędzierzyn-koźle........8... ....28.12.2011 Esska271...........36........Bielsko-Biała..........11.. ..... ...3.12.2011 olcik777............26.........Kraków..............10. . .........11.12.2011 mooniaaa123......34........Siedlce...............8..... .........26.12.2011 Ewa1311...........31.........Puławy............ .10... ....... ...07.12.2011 *aszja85...........26.........Kalisz..................7.. ............28.12.2011 Fizyczka...........22.........Łódź...................6 .............29.12.2011 Nietoperek .......28...........Bielsko...............11.............08. 12.2011 MISIA ANULA......27...........Kraków...............8............. 23.12.2011 doooorka11......19...........Bielsko Biała.........6.............24.12.2011 skorpion_j........36...........Katowice.............8.... .........17.12.2011 karrrla333........24............Opole...............11... ..........1.12.2011 domi1906..........27...........Jaworzno...........10..... ........5.12.2011 Mama Oliwki.......26...........Płock.................8......... .23.12.2011 Soniówka89.......22..........Mysłowice............10. .........14.12.2011 MLLO...............29..........Kielce...............10 ............5.12.20 11 madzianietka.....27..........Dolny Śląsk..........11.............1.12.2011 mamazuzki76....34...........Świecie.............9..... .........15.12.2011 Mzelle83..........27..........Warszawa...........10..... .......04.12.2011 tosieńka87.......24..........Katowice............9...... ........08.12.2011 Czarna56565.....25..........Brzesko.............11.... .........01.12.2011 Niunia855.........26..........Tarnów...............9.... ........12.12.2011 Dree................27...........Poznań.............10.. ..........7.12.2011 Julita84...........26...........Łódź.................. 9.............19.12.2011 poprawione wiara_n tętno można określić jak już widać serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo może ma kiepskie usg albo mu się nie chciało tak jak mojej pierwszej lekarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chodze prywatniwe, robi mi wszystkie badania i jest super... a zeby zmierzyc tetno jest potrzebny glos.?? ( tz musi byc slyszec bicie serca.?? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę tylko prywatnie, nie musi byc głosu to już usg wybada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
Mojej fasolce lekarz badał tętno na ostatniej wizycie tj. w piątek. Puls wynosił 140. Nie wiecie czy jest w normie? bo z tych wrażeń zapomniałam się go spytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita84 Pytałaś czy może stwierdzić na podstawie samego badania palcami - może bo macica jest wtedy rozpulchniona i powiększona podobno w specyficzny sposób. A mam do was dziewczyny pytanie bo niektóre z was wypowiadały się na temat tarczycy. czy któraś z was ma może nadczynność tarczycy?? i czy coś na ten temat wiecie bo się tyle naczytałam że mnie wszystko już z nerwów chyba boli bo mi kiedyś podejrzewano i zrobiono mi badania i niby wszystko było dobrze tylko tsh w granicach szarej strefy ale pozostałe badania super więc nic nie stwierdzono. a teraz mój gin wysłał mnie do endokrynologa na konsultacje bo tsh w ciąży się obniża i mogę już chorować nawet o tym nie wiedząc. zastanawiam się czy coś grozi dziecku bo wizyta za tydzień i ewentualne leczenie też a najważniejszy jest pierwszy trymestr :( a ja już będę w 9 tygodniu i boję się ze coś mogło się stać bąbelkowi w tym czasie. chyba się zapiszę do grona panikarek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadka do ust
Cześć :) Można się do was dołączyć? Jestem w 10 tygodniu ciąży, termin mam wyznaczony na 10.12.2011 :) Jestem z Warszawy mam 28 lat. Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem głodna ale nie wiem na co mam ochotę :/ muszę coś sobie znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja jestem od dziś na L4 przez 3 tygodnie:) Będę odpoczywać. Wczoraj byłam u lekarza, obejrzał moje wyniki badań z krwi i moczu-wszystko jest ok. Ja jeszcze nie miałam badania "ręcznego". Mój gin, nie wiem czemu, uważa, że do 12 tygodnia jak najmniej ingerencji. Witamin, poza kwasem, też nie jem, dopiero od drugiego miesiąca. USG mam 31 maja, czyli 13 tygodniu...Długo........ Ja chciałabym na basen chodzić. Mój gin pozostawił mi to do mojej decyzji, ale jest przeciwny ze wzgledu na bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik a mój gin twierdzi że mogę praktycznie wszystko (oczywiście z głową) tylko papierochów i alkoholu nie wolno. i mam brać tylko kwas foliowy no i nie wolno mi przytyć więcej niż 10 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mój gin też tak twierdzi, ale z tym basenem mówił, żebym zdecydowala sama. Mysle ze pojde za jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry nowym mamusiom:) Wstałam i czuję się o niebo lepiej. Popłakałam sobie trochę, pomarudziłam, ale to chyba takie ciążowe dolegliwości. Mdłości jednak nadal są, więc nie jest źle:) Co do tarczycy, to jeśli aszja miałaś problemy z nadczynnością to zrób sobie p/ciała TRAB - to są p/ciała odpowiedzialne za nadczynność. One przechodzą przez łożysko niestety. Musisz porozmawiać z lekarzem o sensowności robienie w Twoim przypadku tych p/ciał. Ja też robiłam, ale ich nie mam. U mnie stwierdzono autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Dziewczynki - mam już podusię! :)) Słodka jest, a jaka wygodna:) Można w niej nie tylko spać, ale i siedzieć, podpierać się. Jestem bardzo zadowolona:) Dla zainteresowanych - zamawiałam ze strony: http://www.babymama.pl/ Mają tam też inne fajne rzeczy i dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąże to ja wiem że można stwierdzić badaniem ale puls? jeśli tak to oczywiście super. Któraś pytała o puls z tego co mi mówiła bratowa to pomiędzy 120 a 160 jest ok. *aszja85 też to usłyszałam :) hahaha dobre bo już mi 3 kilo przybyło :) w bajki to ja nie uwierzę. skoro u mnie w rodzinie pomiędzy 20 a 30 to norma. Oczywiście tego bym nie chciała ale ... co zrobić. Chwała że teraz jest tak dużo nowalijek którymi w miarę bezpiecznie można się opychać zwłaszcza że mam od mamy i teściowej z własnej uprawy więc nie popędzane chemicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kochany B. przyniósł mi mój ukochany bez:) Ale tego zapachu to ja chyba nie zdzierżę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76 no właśnie nie miałam niby żadnych problemów, na początku zrobiono mi tylko tsh i wyszło że mogę mieć ukrytą nadczynność ale kolejne badania to wykluczyły. ale teraz podobno mogło się odezwać coś a Ty masz z tym problem?? i czy dostajesz jakieś leki. jutro na badania w piątek wyniki a w przyszłym tygodniu do specjalisty jak się boję o takich wadach dzieci się naczytałam że normalnie strach się bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aszja, spokojnie. Leczona tarczyca w ciąży dobrze rokuje. Ja mam TSH 5,2 ale FT3 i FT4 mam w normie a to one są najważniejsze dla maluszka. Ja biorę Euthyrox 100. Aaa, TSH ma tendencję malejącą tylko do 12 tygodnia ciąży (spowodowane jest to wzrostem b-HCG). Gdy b-HCH zaczyna spadać TSH zaczyna rosnąć i trzeba je koniecznie regulować lekami. Tak jest w moim przypadku. Ale w przypadku nadczynności wiem, że TSH jest niziutkie, ale jakie masz FT3 i FT4? Bo jeśli OK to nie masz się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze te czytanie w internecie ... ja tylko teraz na forum chodze juz nie czytam co by bylo gdyby ... nie ma sensu niepotrzebnie si etylko czlowiek stresuje a na necie nie zzawsze prawde pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ft3 i 4 miałam dobre na ostatnim badaniu (ale to było dość dawno) t3- 4,68 (4-8,3) t4 - 13,75 (9-20) a tsh 0,35 (0,27-4,7) jutro idę zrobić świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że u Ciebie wszystko jest OK:) ale kontroluj oczywiście te hormony, bo w ciąży to wszystko potrafi się zmienić o 180 stopni... Ja robię badania co 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę coś zjeść:) choć jak teraz myślę o objadaniu się to widzę na sobie wzrok mojego gina hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Gosiek - mam nadzieje, że depresja minęła? Wszystko będzie dobrze, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie tez takie uczucie ze nic tam w brzuzchu sie nie dzieje czasem mam watpliwosci ze w ciazy jestem mimo tego ze mam wymioty wzdecia zgage sennosc itp i ze brzuch mi trosze wycisło . mam ciagle obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×