Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrrla333

TERMIN NA GRUDZIEŃ :) 2011

Polecane posty

kiedys byly kasie basie i asie teraz sa leny julki oliwie i amelki ;) wazne zeby dac takie imie ktore sie nam podoba no i dziecku nie narobi przykrosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spoko ze tam jest imie Calineczka ;O na to bym nie wpadła... moze znajde śnieżke i kopciuszka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypinia tez mi jakos nie wchodzi do glowy ;P juz sobie wyobrazam dogryzki jej rowiesnikow ;O hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, Ja się czuję super. Momentami zapominam, że jestem w ciąży. A jak Twoje samopoczucie? ' Calineczka od biedy jeszcze może być.. ale Żyraf i Myszon .. : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniówka89, Ja powoli zapadam sie w obięcia Orfeusza. Do jutra dziewczyny! Kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się w ten piękny dzień. Wstawać śpiochy :) ! Jak dzisiejsze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:) Ja dziś na szczęście wstałam tylko z mdłosciami:) Ostatnio codziennie byłam jakaś połamana, nie mogłam sie w noc wygodnie ułożyć:( Mnie ostatnio sie podoba imie Kornelia, ale pewnie jeszcze sto innych mi wpadnie do głowy:) Domi, ale suuuuper, strasznie gratuluję:) U mnie wszyscy sie śmieją, że będą bliżniaki, ale jak mój T. to słyszy, to sie strasznie wścieka:P Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego, słonecznego i relaksującego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, mnie też nieźle się spało :) Imie Kornelia jak najbardziej, jak będę miała córeczke właśnie tak dam jej na imię. Nelcia, Neli, Nelusia - mozna to fajnie zdrobnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojetnie kto mnie spotka mowi mi ze sie strasznie zmienilam po twarzy ze jestem nie do poznania tez sie tak pozmienialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna56565
witajcie dziewczyny!:* mi się dosyć spało, poza szczegółem że trzy razy wstawałam do WC w nocy:-) karrrla333 ogólnie to się nie zmieniłam, przynajmniej nikt mi tego nie mówi. Jedyne co zauważyłam to to że pogorszyła mi się cera;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sliczne :) A mi mowia ze nic a nic sie nie zmienilam... ;p;p Ja mam na imie Natalia i wcale co 2-ga dziewczynka nie ma tak na imie bo ja osobicie znam tylko dwie Natalki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Dzisiaj spałam na mojej nowej podusi:) Jest cudownie wygodna! Wyspałam się bardzo bardzo:) Moje samopoczucie bardzo dobre dzisiaj, nic mnie nie boli, nie mam mdłości na razie. Jeśli chodzi o zmiany to mnie mówią, że się zmieniłam, niby wyładniałam;) Zaraz przyjdzie do mnie koleżanka, a jutro mam spotkanie z drugą - stęskniły się za mną;) Idę do kuchni gotować dla moich chłopców zupkę ogórkową, mniammm:) Buziaki i słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ;* nawet sie spalo dzis dobrze ;P ale slonko pieknie grzeje :) a mi sie podoba Zuzanna a tez teraz co druga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mi sie podoba Maja lub Dagmara dla chłopca jeszcze nie ma pomysłu podusia specjalna dla mamy też myślę o jej zakupie ale skoro jest już jedna zadowolona to nie ma co sie długo zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek_76, Narobiłaś mi smaku na ogórkową. Chyba poszukam dobrej duszy, która mi ugotuje zupke bo sama mam dwie lewe do gotowania niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też wstawałam w nocy. dziś mój pierwszy prawdziwy dzień na L4, bo wczoraj jeszcze musiałam iść na chwilę do pracy:) Fajnie tak sobie w domu posiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziisaj sie czuje niesamowicie dobrze :) ptaszki ćwierkaja sloneczko swieci brzuszek rosnie . jutro wracam do meza cieakawa jestem co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×