Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apple1987

Mój facet nie chce ze mną sypiać...

Polecane posty

Gość ja mam meza i dziecko
naprawde nie mam ochoty spac z nim w jednym lozku. przytulic sie nie moge, bo mu za goraco wtedy-boi sie ze sie roztopi chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu malusienki,jakby jeszcze jeczec lub krzyczec chciala,chyba bym eksplodowal tak,zebym dziure w scianie zrobil swoim wytryskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony----fajny jestes----takiego faceta mi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
oj tam przeciez sam podales kilka dni temu na forum :D poza tym nie ma sie co wstydzic przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka99777
a ja postanowilam wlasnie ze sobie znajde kochanka:P a poki ci zmykam spac bo rano do pracy dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
boze wysluchaj mnie chociaz raz i zeslij mi tu takiego wyposzczonego faceta jak ten co sie tu z nami wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
mi sie juz jeczec nawet nie chce, bo: syt.1-on wtedy dochodzi za szybko syt.2-jak ja dochodze prawie to ten przestaje, bierze na przetrzymanie, zeby bzykanko dluzej trwalo co mnie z tropu zbija i potem ja nie moge juz dojsc a on konczy za szybko bo wytrzymac nie moze....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony-------powiedz to mojemu mezowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
Mi tez erotyczny sen sie przyda-moze rano wstane w dobrym humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko-podaj mi do niego tel,poinstruluje go tez,ze jak kobieta dochodzi,to nie mozna przestawac,bo szlag trafi klimat,i wczesniejsza robote.Trzeba bedzie zapierdzielac od nowa,tak jak syzyfowe prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
00:13 Wyposzczony maz mmmmmmmm rozochociłeś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
moj wie co mnie kreci ale nasz seks, jak jest, to w wiekszosci wypadkow i tak byle jaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony-----------mowilam mu o tym i dupa i tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxgdry
ja mam meza i dziecko ale na jeźdźca to Ty masz kontrole :) uwielbiam tą pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
swoja droga, jak zapierdzielac od nowa, jak on wtedy dojdzie od razu sam a ja leze z poczuciem niezaspokojenia? buzi tylko i spac wtedy-a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani frustracja
dobranoc wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchajcie co wam radzę
Ja przeżyłam całą młodość w takim związku. Byłam zakochana w mężu, wprost nie wyobrażałam sobie, życia bez niego. Wiedziałam, że to co on robi jest złe, że mnie krzywdzi, ale pomimo tego tkwiłam w takim martwym małżeństwie kilkanaście lat. Jadnak jak wszystko na tym świecie moje małżenstwo nareszcie się kończy. Wkrótce mam pierwszą sprawę rozwodową. Ten rodzaj bliskości drugiego człowieka jakim jest seks nie ma 100% substytutu. Zdrowy człowiek potrzebuje tego a gdy jest odpychany przez najbliższa osobę, partnera życiowego to jest bardzo nieszczęśliwy. To bardzo odbija sie na psychice. Ja nigdy nie czułam się z u boku męża kobietą ani żoną. Wasi partnerzy nie zasługuja na was. Jedyna słuszna rada dla was to znalezienie nowego partnera. Nie marnujcie swojego życia u boku egoistów. Wiem, ze to trudne odejść od osoby do której przywiazałyście się bardzo mocno. Zrozumcie... JESTEŚCIE UWIĘZIONE W CHORYM ZWIĄZKU. UCIEKAJCIE Z TEGO UKŁADU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jezdzca jak najabrdziej,od przodu,od tylu,zawsze mozna piescic piersi,lub delikatnie ciagnac za wlosy,patrzyc gleboko w oczy,i puszczac niecenzuralne slowka,wkladac palec do ust,dac jej go possac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
dzieki za rade-ale ta kontrola nic nie da-moj konczy szybciej z reguly... albo wtedy przedluza co mnie dezorientuje-moze to przez to ze gum nie lubimy a ja jestem w trakcie zmiany tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
wyposzczony-----nie pisz dalej---albo przestan----bo sie podjaralam i teraz tylko moje paluszki mi pozostana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam meza i dziecko
nie wiem, czy wszyscy faceci tak maja?----tlumaczysz grzecznie, opisujesz swe fantazje i potrzeby, a facet sie obraza----ze mozesz innego znalesc, ktory Ci dogodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam meza i dziecko -zostaw te paluszki w spokoju,ja mam sprawny jezyczek,raczki.Dojdziesz najpierw oralnie,a potem wsadzimy tam mojego,wezme Cie od tylu,bede ciagnal za wlosy,dawal klapsy,mowil sprosne slowa,delikatnie moge wsadzac kawalek paluszka w druga dziurke,a Ty bedziesz mi krzyczec z rozkoszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×