Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Marmurkowa
Żabcia, z tego co się orientuję to za zwykłą wizytę 100 a z usg 150 ale musisz się zorientować bo nie wiem czy w Wawie tyle samo co w Białymstoku. Z tego co wiem to laski z Warszawy wolały do Białego przyjechać bo taniej im wychodziło... Teraz może jakoś wyrównali ceny ale ręki nie dam sobie uciąć. Wiem że jest to dobra klinika i lekarz też, z całej Pl walili do Białostockiego Bociana. Zresztą mam połowę rodziny i znajomych w służbie zdrowia i same pochwały na temat dr.Mrugacza słyszałam oraz z własnego doświadczenia. Myślę że warto spróbować. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
to spoko cena , normalna jak na warszawejak czytam opinie to glownie o invitro , ja nie chce invitro bo moj problem to jakas przypadlosc to nawracajacych torbieli , i to jest rzecz ktora czce wyleczyc a nie na sile zajsc w ciaze , nie wiem czsy on bedzie dobry dla osob poprostu chorych a nie starajacych sie poki co generalnie pije ziolka nadal i zaczynam brac luteine od 16 dnc zobaczymy w miedzy czasie planuje wizyte u jakiegos endokrynologo abo zastanowic sie nad poziomem hormonow chociaz przy lkutce to bez sensu bo to hormon.. no nie wiem sama boshe daj sil :) moze ma ktos jakies dobre wiesci ?? halooo ktos sie wyleczyl komus sie udalo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia, czytałaś opinie z tej strony? https://www.znanylekarz.pl/grzegorz-mrugacz/ginekolog/warszawa Wydaje mi się, że dziewczyny które nie mogą zajść w ciążę to jednak z jakiegoś powodu,między innymi z powodu torbieli-więc szczerze wierzę w to że Ci pomoże. Tylko rozeznaj się odnośnie cennika bo nie jestem pewna na 100% czy takie same ceny obowiązują w Warszawie jak u mnie w Białym. Będzie dobrze:) Zafasolkowała już któraś? Nikt się nie odzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Niestety nie. Mnie na usg wyszły 2 malusie mięśniaki ale pani doktor mówiła ze akurat one nie przeszkadzaja w zajsciu w ciaze tak wiec badam sie dalej i szukamy przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Majla mam podobnie z tymi myślami :) w tym miesiącu odpuściłam z wyczekiwaniem, zadręczaniem się ale coraz blizej do @ i już powoli wariuję. Zawsze oznaki zbliżającej się @ odczuwałam juz dużo wczesniej a teraz został tydzień i nic, lekko tylko czuję jajniki. Przeważnie czuję piersi, ból brzucha, wzdęcia, napady głodu a teraz nic a nic. Czekam cierpliwie i staram sie nie nakręcać ale tak bardzo bym chciała żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Dziewczyny to kiedy testujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Marmurkowa a twoja fasolka kiedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Ha ha ha to chyba kazda tak ma. Ja troche odpuscilam w tym miesiacu i przytulanie bylo rabtem 2 razy . Skupilam sie na lekarzu i mega strachu :) a teraz jak @ ma przyjsc to czekam na cud. Głupie to. Ale Majla ja bym testowala . Nie wytrzymałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia;) Jak Bozia da:) Mam nadzieję że niebawem, chociaż po tylu latach starań to czasem na mdłości już bierze z tych nerwów. Mam nadzieję że zioła pomogą, bo tak szczerze mówiąc to dla mnie ostatni dzwonek... jakoś nie mam ochoty biegać za małym szkrabem ze stwierdzonym lumbago....oj starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Za tydzień w piątek już będę testować gdyby @ nie przyszła i objawy sie nie pojawiły. Po cichu liczę że sie udało chociaż nie jest to jakaś desperacja :) bo żeby tak z tylu objawów @ tym razem nie czuć ani jednego to trochę dziwne ale cały tydzień jeszcze przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Kejtlin to trzymam kciuki:) Dziewczyny która z Was pije jeszcze Klimuszkę 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
U nas też może że 3 Razy przytulanie i tyle :-) moze faktycznie jutro kupie test co mi tam niech stracę te 8 zl czy ileś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
A mnie lekarka sie pytala czy bylo przytulanie miedzy 10 a 20 dniem cyklu. Wstyd sie przyznac ze tylko 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Ja też jakoś w tym cyklu może ze 3 razy w dni płodne. Jakoś zioła chyba wpływają na dziwne dolegliwości, ciągnięcie po bokach brzucha, jajniki i jakoś nie było ochoty a widać trzeba było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Witam serdecznie! Pije zioła pierwszy cykl. Jestem świeżo po dniach plodnych. Naprawdę widze różnice. Polepszyla sie jakos sluzu plodnego. Ewidentnie dało sie zauwazyc ten dzien szczytowy! I caly tydzien czulam jajniki. Nie zeby bolaly, tylko tak delikatnie jak by ciagly dół brzucha. Dodam ze od czerwca tamtego roku sie nie zabezpieczamy, i nie udalo się zajsc. Zdam wam realcje za 2 tyg czy sie udalo po ziolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
No to marmurkowa trzymam kciuki, mi ciężko tylko trzymać się tych 3 godzin parzenia i picia przed jedzeniem, zdarza się pić na noc... Noi trzeba z góry planować dzień i ziolka i posiłki... Ale mam na dziejw ze się uda, dziś lekko czułam pooperacyjne zróbmy i ciągle czuje ta torbiel... To 4 dzień picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majla12
Dziewczyny!!! Zrobiłam test. Nawet dwa żeby Potwierdzić te niesamowite dwie kreski. Jestem w szoku cała się trzese! Jestem w ciąży! Po prawie 3 latach starań Boże spraw żeby Wszystko było dobrze. Ochlone trochę i odezwę się znowu co i jak :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Wspaniale! Gratuluje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Majla no gratuluje. cudowna wiadomość. Ale przyznaje sie bez bicia ze mega zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz opowiedzieć swoja historie? Bo nie chce mi sie szukac. jak dlugo sie stataliscie? Pilas zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Pooperacyjne zrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Majla, wspaniała wiadomość! Bardzo serdecznie gratuluję :) znowu ktoś udowadnia że picie ziółek się opłaci ;) chyba jestem kolejna w testowaniu, nadal brak oznak @ tylko taka delikatna praca jajników i lekkie skurcze tak na wysokości pępka. Majla a Ty czułaś jakieś oznaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak. Zaczęliśmy się intensywnie starać od grudnia 2013, wcześniej tak na luzie. Zioła piłam dwa miesiące. Później przeszłam mały kryzys, podjęliśmy decyzję o adopcji ale nie zakwalifikowalismy się bo za młodzi itp no i właśnie ten cykl w którym kochalismy się może dwa razy może trzy okazał się szczęśliwy w co dalej nie wierzę. Wydaje mi się zw te gratulacje nie są.do mnie... Objawy? Takie jak co miesiąc od prawie trzech lat :-) jedyne co było inne niż zawsze to zaparcia o normalnie bym nie zwróciła na to uwagi ale nigdy nie miałam takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Majla wspaniale gratulacje:) Wszystko będzie dobrze:) A które zioła piłaś? Żabcia kciuki będą potrzebne;) Ja testuję w przyszłą niedzielę( o ile ta wredota nie nadejdzie), według starego cyklu @ powinna przyjść w następny piątek,ale nie wiem czy zioła nie rozlegulują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Żabcia no właśnie Ty też czujesz zrosty? Ja ciągle czuję po bokach brzucha tak w jajowodach , kurcze boję się że jeśli nawet będzie ciąża to może przytrafić się pozamaciczna. Nigdy wcześniej nie miałam takich odczuć w brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Mjla bardzo Co gratuluje !!!! Super !!! Wiadomość ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2302
Majla gratuluję! !!!!! Dawno się nie odzywalam ale co dzień was czytam. U mnie ten cykl bez ziół ale za to do prawdopodobnej owulacji łykałam olej z wiesiołka. W tym cyklu kochaliśmy się malutko 2 lub 3 razy i tak mnie dzisiaj olśniło że wczoraj @ powinna przyjść. .... Nawet nie mam złudzeń że się udało. ......ale...... w razie "w" zrobię jutro test jak się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam że jak się zorientowałam to już był 35 dzień z tym że u mnie to o niczym jeszcze nie świadczy więc zaczęłam mierzyć temperaturę a jak po tygodniu dalej była wysoka to zrobiłam test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak miałam że jak się zorientowałam to już był 35 dzień z tym że u mnie to o niczym jeszcze nie świadczy więc zaczęłam mierzyć temperaturę a jak po tygodniu dalej była wysoka to zrobiłam test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×