Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

anilove mi lekarz mowil ze mam gwarancje 3 cykli owu a tu ani okresu ani owu...ziola mi nie pomagaja..jejjku co mam robic?!!!!to jest jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, te moje testy bezowulacyjne nie dawaly mi spokoju. Ktos mi poradzil zbadanie progesteronu wiec to zrobilam. Moj wynik to 10,32. w 27dc. Zgodnie z normami to faza lutealna. (znow sie zalamalam bo byly tam normy na ciaze czyli w ciazy nie jestem)........;(((( jak stwierdzic po tym wyniku czy mialam owulacje czy nie? spokoju mi to nie daje, doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilakamila
Witajcie dziewczyny! Ja też nie mam owulacji, pęcherzyki ładnie rosną, ale nie pękają i przez to borykam się też z torbielami, staramy się już 3 lata :(:(:(:( załamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
witam Was dziewczyki przyjmniecie mnie do swojego grona ? :) ja zaczynam od jutra pic ziolka na zrosty i stany zapalne w jajowodach sa moze tu przypadki dziewczyn ktorym sie udalo udroznic ziolkami jajowody i zaszly w ciaze.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viola_v a co u Ciebie przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena80
Witam!!! Zyczę wszystkiego dobrego na ten nowy rok!! Mnie tym razem tez pewnie sie nie udało i czekam na @.Miałam przerwę w piciu ziołek i od 7 zaczynam nowa serie. Ziółka są na tyle dobre, że łagodza całkowicie objawy @ teraz bardziej odczuwam bolące piersi niz ostatnio. No to czekam do 7 ciekawe czy dostanę.Juz nie doszukuję sie objawów ciąży, całkowicie wyluzowałam sie i co ma byc to będzie. Udanego wieczoru.A jak u was? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, ja dzis mam mega dola. Dostalam okres;(((((((((( plus tych ziol taki ze wogole nie mialam bolu miesiaczkowego, a normalnie to wymiotuje, leze itd. Czuje sie jakbym okresu nie mialam ,cos wspanialego:) jedyny plus w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
aneczkkaa a jak u ciebie wykryli te stany zapalne w jajowodach?? ja też mam często stan zapalny ale pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej również życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku oraz upragnionej ciąży wszystkim starającym się. U mnie już 2 cykl z ziółkami oraz 1 cykl z olejem z wiesiołka śluz się poprawił i w tym cyklu chyba była owulacja a czy będą efekty się okaże. Na koniec stycznia mam kolejną wizytę i zakończę picie ziółek bo rozpoczynam stymulację i monitoring cyklu. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
LANCOME23 tzn stanow zapalnych mi nie wykryli ale zrosty przy badaniu hsg sorki zle to napisalam ziolka sa na stany zapalne i zrosty w jajowodach.Wiec tymi ziolkami chcialabym zapobiedz stanom zapalnym i pozbyc sie zrostow.A bylas u lekarza skoro masz czesto takie zapalenie? Ja ogolnie jestem po laparo i usuneli mi lewy jajowod z powodu wodniaka na prawym mialam zrosty ktore lekarz udroznil podczas zabiegu ale minal rok i w ciazy nie jestem dlatego chce sprobowac ziolek i do tego tabletki femi fertil wspomagajace plodnosc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
a przed laparo mialam hsg z ktorego sie wlasnie dowiedzialam ze mam wodniaka i prawy nie drozny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
tak ja odwiedzam ginekologa z 4 razy w miesiącu teraz miałam robiony posiew z szyjki macicy i czekam na wyniki. Mają robioną 2 tygodnie temu cytologie nic nie wyszła i czystość pochwy 1 stopień. Też piję ziółka no ciekawa jestem jak ja mam z tymi jajowodami słyszałam że stany zapalne mogą się przenieść na jajowody,spytam się ginekologa o hsg może też mnie tak skieruje,tym bardziej że w badaniu nasiena u mojego narzeczonego wykryli leukocyty-czyli bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
to ja napiszę co się u nas nie sprawdziło: test owulacyjny ze śliny-Afrodyta kompletna kicha cały czas to samo pokazuje czy to dni płodne czy też nie. następny jest żel pre-seed na plemniki nic nie pomógł chyba jeszczę trochę mi go zostało, castagnus na napięcie przed miesiączkowe też nic nie pomogło dalej piersi przed okresem bolały,olej z wiesiołka jestem w trakcie brania:) koenzym q10 też braliśmy razem,kwas foliowy-femibion classic też jestem w trakcie brania:) witamine a+e też jestem w trakcie brania, witamina b, e też razem bierzemy,mój narzeczony bierzę witamine c, l-karnityne ,bodymax,salfazin, selen+ e,revitaben premium,fertility support- to wszystko na plemniki i pijemy dodatkowo witaminę c-1000 noi ziółka ja piję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
LANCOME23 tzn tez cos zlyszalam ze takie stany zapalne mogo sie przenies bo to przeciez bakteria ale jelezli masz stany zapalne przydatkow ktore moga powodowac zrosty to masz tez objawy ja np mialam bol z prawej strony promieniujacy na lewa nie wiedzialam co to jest dopoki nie poczytalam w internecie na ten temat. Ale idz zrob sobie hsg to ci nie zaszkodzi a moze pomoc ja tez bede robic to badanie ale w lutym. Daj C***anie Boze zebys nie miala zrostow ale jezeli np masz nie wielkie to takie badanie moze pomoc je usunac :) ide parzyc ziolka pozdrawiam Cie i zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Przydatkow nie mam słyszałam że jak ma się Przydatki sa spuchniete jajniki i bolą niesamowicie a mnie boli jajnik tylko wtedy jak mam owulacje. A długo się czeka na te hsg? Gdzie się robi te hsg?. Coś mi się wydaję że te stany zapalne szkodzą mi na jajowody . Ja równiez Tobie życzę udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lancome23 HSG robi się w szpitalu. Musisz od gina dostać skierowanie. Możesz zrobić też w klinikach leczenia niepłodności ale tam dużo kosztuj****adanie robi się między 5 a 11 dniem cyklu (po miesiączce, a przed owulacją). Polega na wstrzyknięciu kontrastu do jamy macicy i na roentgenie widać czy kontrast swobodnie przepływa czy gdzieś są jakieś zrosty, czy jajowody są drożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
Ło matko to ja się boję:( ale popytam sie gina warto to sprawdzić niech mi da skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się. Ja przeżyłam :) Robili mi HSG na znieczuleniu ogólnym (niezły odjazd). Badanie miałam koło 11 a ze szpitala wyszłam po 17 jak już doszłam do siebie. Troszkę plamiłam później i bolał mnie brzuch tak jak przy @, ale przynajmniej wiem że wszystko drożne i od "technicznej" strony nie ma przeciwwskazań do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Diablica a długo czekalas na te hsg? Też bym chciała mieć pewność ze strony technicznej:-) pogadam z ginem ciekawe co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorkowa
Ja robiłam HSG prywatnie. Zdecydowałam się po opowieściach znajomej położnej, która asystuje w szpitalu. Po pierwsze nie wszedzie robia w znieczuleniu ogolnym ( przy miejscowym,jak ma się drozne jest ok, ale jesli nie to jest mocno bolesne) po drugie -takie znieczulenie to jest wielkie obciazenie dla organizmu(podobno skraca zycie),a ja juz troche takich znieczulen mialam. Po trzecie rtg-promieniowanie. A prywatnie zrobilam tzw sonohsg czyli za pomocą specjalnego usg z kontrastem. Zapłaciłam 500 zł i nie żałuję, bo miałam naprawde komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Diabla85 źle napisałam twój nick. Wtorkowa a gdzie można prywatnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat HSG miałam zrobione prawie od razu jak dostałam skierowanie od gina. Ale to tylko dlatego, że znajoma moich rodziców jest lekarzem na ginekologii w szpitalu :) Robiłam w rodzinnym mieście, bo w Warszawie gdzie mieszkam straszne kolejki były do tego zabiegu w szpitalach, np. na Inflanckiej takie badanie robią tylko raz w tygodniu i tak naprawdę ciężko się "wstrzelić" w termin pasujący akurat odpowiedniemu dniu cyklu. Wiem, że w Wawie w Novum robią za 1000 zł, a w Invimedzie za 900 zł (600zł badanie + 300zł znieczulenie) - ceny z października 2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LANCOME 23
ja z Olsztyna jestem:( ale popytam ginekologa i doradzi mi czy prywatnie czy do szpitala, we wtorek mam wizyte u ginekologa zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thevodka
Witam dziewuszki :) jestem nowa na forum ale z podobnymi problemami - niestety nie nowymi. Czytanie tego forum bardzo podniosło mnie na duchu, tylu dziewczynom się udało - uda się i nam :) mam pytanie odnosnie picia ziolek - ile czasu powinnam je pić? 90 dni czy 3 cykle (moje trwaja po około 45 dni)? Nie bardzo wierzylam, że cokolwiek zdzialaja bo od ponad roku próbuje prawie wszystkiego ale z marnym rezultatem, wiekszosc osób ma podwyższona prolaktyne, ja kortyzol plus gruczolaka na przysadce mozgowej, ale ku mojemu zdziwieniu od 3 dni bolą mnie jajniki i mam piękny śluz :) idzie wszystko w dobra stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
Oooo LANCOME23 ja też z Olsztyna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancome23
Maxim może sąsiadka ,wcześniej kropka pisała i też jest z Olsztyna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja czekam na okres tylko, że bardzo boli mnie lewy jajnik zwłaszcza podczas wysiłku i pewnie znów torbiel mam. Powiem wa, że nawet do lekarza nie chce mi się iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka31
Witajcie. Zastanawiam sie nad piciem wlasnie tych ziolek i chcialabym je sama zrobic. Czy ktoras z was moglaby mi doradzic jak to zrobic? ile wsypac do szklanki itd. Bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyku83
Część dziewczyny,u mnie trzeci cykl z ziółkami i postanowiłam odpuścić.Za miesiąc czeka mnie histeroskopia i postanowiłam zmienić prace....co ma być to bedzie.Ziółka bede nadal pic bo super działają na śluz i objawy @.Elizka zioła pije sie na dwa sposoby1)przez trzy cykle codziennie i miesiąc przerwy 2)od 1dc. do owulacji i tak cały czas.Łyżeczkę płaską ziół na szklanke,zalać wrzątkiem i parzyć 30 min.Przecedzic****opijać(nie wypijać duszkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LANCOME 23 badanie HSG można zrobić jeśli posiew z pochwy wyjdzie ok nie może być żadnych bakterii ani stanów zapalnych. Gin tłumaczył mi że jak posiew nie będzie ok to mi nie zrobi badania bo w trakcie podawania kontrastu wszystko pójdzie głębiej co może mocno zaszkodzić. Poza tym nie bój się badanie jak każde inne do przeżycia, a jakie polecacie testy na owulacje bo ja to tak naprawdę to nie wiem czy w danym cykle mam owulacje czy nie pomimo że miewam bóle jajnika około dni które by wypadały na owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×