Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

I nawet stronę wcześniej Madzia tez napisała ze ginekolog kazał zrobić jej hormony do 5 dc . Wiem ze niektóre hormony właśnie trzeba zrobić w danym dniu cyklu ale nic zrobię teraz te wszystkie bo napewno to nie zaszkodzi mi a wyjdzie do dobre. Na pierwszą wizytę wezmę te wyniki i 3 wykresy PTC ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to ja nigdy nie robiłam testu na owu, zawsze kierowałam sie usg bo wizyty były miesiąc w miesiąc, ale teraz sobie kupie tak nawet z ciekawosci tylko w tym miesiacu nie zdarzyłam. Dzis 19dc, stosunek co 2 dni, juz sie sami smiejemy z tego że jak nam sie wkońcu uda to przerwe robimy na 2 lata hehe. Paula a badania męża masz? Bo oni od razu pytają i patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava ja nigdy też testów nie robiłam owulacyjnych mowie o mierzeniu temperatury przez cały cykl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania męża mam ale sprzed 1.5 roku temu ale powtórzymy je może nawet w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One niby są ważne rok ale wydaje mi sie że przez 1,5 roku raczej nie powinno sie nic zmienić. W tygodniu pewnie zadzwonie i umówie się na pierwszą wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania też pewnie zrobie w Parensie jak mi beda kazali bo mam bliżej a może nawet tańsze będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jak już będę po wtorkowej wizycie ;) cieszę się i życzę żeby ten czas do czerwca minął jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście bezplodne i tyle. Plenna kobieta nie ma problemu z zajściem w ciążę. I co Ci to da, głupia babo, że sztucznie donosisz dziecko biorąc chemię garściami, skoro będzie ono słabowite? Jesteście egoistkami. Poniżacie swoich mężów każąc im spuszczać się do probowek, zamiast pogodzić się z naturą. Nie każdy może i powinien być matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżacie swoich mężów każąc im spuszczać się do probowek, zamiast pogodzić się z naturą. Nie każdy może i powinien mieć dzieci. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jesteś psychiczna i tyle! Wole być bezpłodna niż bezmózgiem tak jak Ty ! Sorrry dziewczyny musiałam haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava; jestem po wizycie w parensie :) wczoraj robiłam hormony i wszystko wyszło w normi tylko Amh będzie dopiero za jakieś dwa tygodnie wynik ale reszta w normi :) dzisiaj gin zrobiła mi cytologię i wymazy z pochwy na bakterie i grzyby . Badania męża teraz na dniach powtórzymy bo tamte mamy z 1.5 roku temu . Na następna wizytę pójdziemy za jakieś 2 tygodnie jak będę mieć wszystkie wyniki i wtedy zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava : powiedziała ze jak będą już wyniki i będzie ok z nimi to zbada mi drożność jajowodów i ze będzie można pomyslec tez o inseminacji :) sama to powiedziała ja nawet nie zdążyłam :) ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tej wizyty bo wszystko fajnie nam wytłumaczyła rozmawiała z nami powiedziała na jakim jesteśmy teraz etapie i jaki będzie następny jak coś . Tylko zaskoczył nas końcowy rachunek bo wyniósł nas 390 zł . Ja myślałam ze te badania są w cenie wizyty a okazało się inaczej . Wiadomo ze to dużo ale nie myśle o tym tylko mam nadzieje ze pani doktor nam pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to najważniejsze, aby się wszystko udało jak trzeba :). Ja do swojego lekarza idę w maju, bo każą po 3 miesiącach przyjść jeśli do tego czasu nie zajdę w ciąże :). Tak wiec mam nadzieje, że będzie wszystko jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula: No niestety badania u nich nie są w cenie i sa bardzo drogie, ja przed inseminacją robiłam też badania u nich i było ich bardzo dużo i zapłaciłam coś ok 600zł. Byłaś u Homy? Mojego dr trzeba było ciągnąć za język i byłam bardzo nie zadowolona z wizyt, mam nadzieję że inseminacja Ci pomoże :) Mi niestety nie pomogła a było ich aż 6 :( dzis u mnie 23dc, wiec za ok 10 dni bedzie już wszystko wiadomo, ale szczerze mam nadzieje że wkońcu sie uda, dużo sie modlimy i jezdzimy do Częstochowy prosić o dar dziecka i mam nadzieje ze kiedys nasze prośby zostaną wysłuchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Tak byłam u Doktor Homy :) wcześniej byłam u Magonia i nic ni nie powiedział nie zrobił badań i bardzo się cieszę ze zdecydowałam się na nią :) i tak jak mówisz straszne ceny maja i właśnie mnie to wszystko dopiero czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaa1238
Ava dziękuje :) lekarz mój mówił ze mam przyjść w maju jak mnie trzy miesiące by wywołać lekami owulacje jak nic się nie zmieni chyba ze zajdę do tego czasu w ciąże to wtedy wiadomo ze trzeba :) jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziaa1238
hej dziewczyny :) zrobiłam dzisiaj dodatkowo jeszcze prolaktynę, bo tamte inne wyniki są w normie, i dziś prolaktyna wyszła 9,14, norma z laboratorium 1,20-29,93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój 2 dc. i ostatni cykl z ziołami. Nie ma sie co łudzić trzeba sie przygotować na in vitro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava; mam głęboka nadzieje ze in vitro Ci się powiedzie i spełni się marzenie . Ja byłam dzisiaj na wizycie i okazało sie ze mam bakterie ureoplazme . Zaleciła nam kuracje antybiotykowa 10 dni od pierwszego dc czyli 1 maja mam dostać teraz okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ok 20 dc mam iść na wizytę zrobi wymazy z pochwy i zobaczymy czy pozbylysny się tej bakterii . I następny etap będzie badanie na drożność jajowodów . Podsumowanie : Jeżeli jajowody będą drożne bakterii nie będzie to będziemy mogli zdecydować się na inseminacje albo sami próbować dalej wybór należy do nas powiedziała . Wiec zobaczymy co to dalej nam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby po antybiotyku Ci pomogło i to była Twoja jedyna przyczyna niepłodności. Dziś mi mąż zasugerował o Naprotechnologii, jest w Rzeszowie, słyszałaś coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava szczerze to wątpię w to ze to chodzi tylko o ta bakterie ale nadzieja jest. tylko jakos wole nastawić się na gorsze aby uniknąć rozczarowań . Czytałam coś o tej naprotechnologii i szczerze nie wiem co o tym myśleć ale pewnie gdybym musiała to bym spróbowała tego tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava mam tez taka cicha nadzieje ze to jest jedyny powód ale szczerze mówiąc wole nastawić się na gorsze . O naprotechnologii nie słyszałam od nikogo znajomego jedynie czytałam na ten temat . Nie wiem co o tym myśleć ale gdyby trzeba było to próbowałabym wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×