Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Newela
Jesli chodzi o monitoring to zależy jakiego masz lekarza mój pierwszy gin najchetniej dawałaby na wszystko anty na szczęscie brałam tylko 2 m-ce bo miałam po nich straszne migreny wiec pozniej już nie ryzykowałam Co do monitoringu to ja jak teraz zmienilam lekarza najpierw dostałam skierowanie na hormony rezerwa jajnikowa i estrogen (oczywiscie musialam sklamac ze juz ponad pół roku próbujemy bo tak to robił mi problemy) i dopiero w 2 cylku zrobił mi usg i dopiero kiedy zauwazyl ze nie mam owu to przepisal clo i teraz monitoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oczekujacej: absolutnie sie z Toba zgadzam w kwestii cofniecia czasu :) ja tez dlugi czas bralam pigulki, przez ok. 5 lat z przerwami, tyle ze mialy mi one pomoc na dokuczliwy tradzik, bo nic innego nie pomagalo, najpier diane 35 a potem jasmin bardzo mnie wyleczyly z tradziku, cere mialam przepiekna, w porownaniu do stanu sprzed tabletek, a jak sie ma taki ohydny tradzik to czulam sie okropnie, mialam straszne kompleksy i nie podobalam sie sobie zupelnie, to strasznie nieprzyjemne uczucie, samoocena spada ponizej zera :( a pigulki antykon sprawily ze znowu chcialo sie zyc i wyjsc do ludzi... a teraz chyba place za swoj lepszy wyglad tym, ze nie moge sobie zajsc.. no ale picie ziolek kontynuuje i choc znowu cykl zaczyna sie wydluzac o tydzien to nie przestaje.. trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Stakola poczytam sobie o tym co piszesz, czyli o układzie biegunów. W sumie myślałam kiedyś o jakimś znachorze no ale tylko myślałam :P Tabletek antykoncepcyjnych nigdy w życiu nie brałam, parę razy tylko plastry Evra anty. Myślę czasami, że może dlatego nie mogę zajść...może byłoby łatwiej teraz... Na środę zapisałam się do gina - jakiś nowy, bo moja co kiedyś do niej chodziłam dopiero na koniec m-ca będzie. Mam nadzieję, że zrobi mi to USG. Dopiero będzie półtora tygodnia jak piję zioła - często odczuwam jakieś bóle w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Ziółka już do mnie dotarły:) Oprócz tego kupiłam jeszcze sobie w zielarskim:) Jest tego dużo ale zapłaciłam aż 55zł... Nie wiem czemu tak dużo bo laski wcześniej pisały że płaciły około 22zł.... Chyba trafiłam do jakiegoś drogiego sklepu zielarskiego...Ale ważne że już je mam:) Od jutra zaczynam pić mimo że jestem w połowie cyklu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zapłaciłam za wszystkie ok. 50 zł. Wcześniej pisałam, że w sklepie zielarskim wychodzi drożej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Nie dziękuję:) Ja równieżź życzę fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1111
czesc dziewczyny...ja staram sie juz 5 miesiac:(.bralam castagnus wyrownal mi cykle do 27 28 dni.bralam witaminy swojego faceta karmilam cynkiem selenem i zestawem witamin. teraz jestem w 22 dc od 1 dc do dnia owulacji pilam ziola Ojca Sroki 3 plus do owulacji razem z tym bralam castagnusa ciag dalszy...strasznie mnie to przytlacza:( pijac te ziolka sprawily ze mialam swietny sluz:) chyba tylko dlatego nie zrezygnuje z nich:) mam lekkie odczuwalne spiecia w jajnikach i w dole brucha jak nigdy....tak bardzo nie chce zeby ta @ przyszla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
kika musimy wierzyć w ziółka:):)Ja od jutra zaczynam i bardzo się tym ekscytuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1111
no i zaczely mnie bolec piersi jak zawsze przed @ :(:(:( czyli pierwszy miesiac z ziolkami sie nie udal:(ehhh a taka mialam nadzieje ze to juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Mnie też przed okresem zawsze zaczynaja piersi boleć i jajniki ale to też oznacza że właśnie mam owu:):):) może masz tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Fajnie by bylo:) ale...jestem w 23dc a moj cykl trwa 27/28 dni wiec to napewno nie owulacja:(powiedzcie mi dziewczyny czy wy te ziolka Ojca Sroki pijecie caly cykl czy tylko do owulacji????ja pilam do owulacji a potem herbatke z pokrzywy i rumianku dla tonizacji.Myslenie o tym,..kurcze tak bardzo bym juz chciala.Podziwiam wasza wiare w te ziolka a jeszcze bardziej to ze nie tracicie wiary.Moze powinnam zrobic jakies badania?? :(jakie powinna zrobic czy ktoras z was mogla by mi pomoc???moja Pani ginekolog to okropna baba ale i tak lepsza niz reszta u ktorych bylam:(malo kiedy zleca jakies badania.na moje slowa ze planuje ciaze powiedziala kwas foliowy dobrze jesc i po roku jak sie nie uda bedziemy sie martwic...zabila mnie tymi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Kika a oprócz wydłużających się cykli masz stwierdzoną jakąś nieprawidłowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
jedynym badaniem jaki mi zrobila moja ginekolog to cytologia i powiedziala ze wszystko jest ok tyle wiem:( bralam castagnus dla regulacji cyklu zaczelam go brac juz 9 miesiecy temu i mi sie wyrownal do 27 28 dnia od 5 miesiecy staramy sie o fasolke i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
dodam ze mam 24 lata wiec tym bardziej myslalam ze pojdzie mi latwiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
gdzie wy te zioła kupujecie???? ja kupowałam w zielarskim sklepie i za 9 torebek ziół zapłaciłam 22zł(kupowałąm w styczniu) ! nikt mi nie wmówi że w sklepie zielarskim jest drożej niż na Allegro, i to jeszcze wyszedł mi 5 litrowy słój tej mieszanki (mowa o mieszance ojca Sroki nr 3) kika - ja też brałam castagnus ale na mnie on w ogóle nie podziałał, dlatego też zaczęłam pić zioła i tak jak piszesz rewelacyjnie poprawiły one śluz, dzięki nim w końcu mam płodny jak białko jaja kurzego :D ale ja te zioła pije cały czas, bez przerwy, teraz piję już 3 cykl, jak się nie uda to robię przerwę na miesiąc i potem dalej będę je pić aha, a piersi dlatego bolą przed @ bo się przygotowują na ewentualną ciążę, tak działają hormony i to że piersi bolą to nie jest tylko i wyłącznie objaw @, więc nie sugeruj się nimi, wszystkie objawy okresowe są takie same jak objawy ciążowe, więc nie załamuj się, dopóki @ nie przyjdzie trzeba wierzyć że się udało ;) a twoja gin to jakaś ciota, ja jak poszłam do mojej gin i powiedziałam, że się staramy o dziecko to pierwsze co zrobiła to cytologia (to jest norma) ale dała mi listę badań do wykonania razem z meżem a było to : - morfologia - hematologia (OB) - badanie moczu - glukoza - kreatynina - Alat - TSH (tarczyca) i co najważniejsze, to badania hormonów, żeby wykluczyć PCO - FSH - LH - Prolaktyna takie badania powinno się wykonać na początku starań, także radzę Ci zmienić ginekologa, albo na własną rękę zrobic prywatnie wszystkie te badania, ale licz sie z kosztem rzędu 120 zł za to wszystko i wtedy z tymi wynikami przyjść do tej twojej gin i jej to pokazać, ciekawe, co Ci powie i czy będzie potrafiła cokolwiek zdiagnozować na ich podstawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
to fakt ze te zioła które ja mam różnią się składem od ziół ojca sroki _ja mam benedyktyńskie . Jakieś 2 rodzaje ziół są takie same a reszta inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak pić te zioła ojca sroki do owulacji ? czy przez cały cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Duzo tych badan:/ naweyt bym nie pomyslala A wy dziewczyny procz ziolek cos jeszcze macie jakis sposob???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika a ty jak bierzesz przez cały cykl? ja oprócz łykam np wiesiołek do owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
W takim razie ja bede je pila caly cykl nie tylko do owulacji..a Castagnus mi bardzo pomog moje cykle byly rozne 26 dni 31 a teraz 27 lub 28 to w maire regularne.Co do badania krwi zrobilam u lekarza pierwszego kontaktu sam mi je zlecil kiedy powiedzialam ze planuje dziecko i mam dobre wyniki.:) tak powiedzial:) Mam do was pytanie przed @ tez macie uderzenia goraca??tzn na 3,4 dni przed?? zastanawia mnie to bardzo czemu ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Nie wiem jakie jest zdanie dziewczyn ale moim zdaniem branie wiesiolka podczas picia ziolek jest nie potrzebne... :) ziolka O Sroki sprawily ze mam lepszy sluz niz jak bralam wiesiolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Ziółka mozna pić chyba przez cały cykl a po 3 miesiacach dobrze byłoby zrobić sobie przerwe miesięczną i potem od nowa:) Wiesiołek raczej nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
witajcie dziewczyny. Ale was przybylo od ostatniego razu jak tu zagladalam ;) . Chociaz ja juz spodziewam sie ziolkowego maluszka to lubie czasem tu zajrzec i tak czekam na nastepne forumowe dwie kreseczki bo kurcze w koncu musi sie udac,nie? I tak gratuluje wam wytrwalosci i determinacji, tego nigdy nie jest za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boje sie pic tych zioł cały cykl ale skoro tak mówicie a Ty Madzina jak piłaś? cały cykl? gratuluje ziółkowego maluszka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Xroza dlaczego się boisz? Przecież to sama natura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem boje sie może że mi pomiesza cykl teraz byłam 3 cykle na Clo była owu ale nic się nie udało postanowiłam wypróbować ziółek narazie sceptycznie do nich podchodze ale zobaczymy a Ty oczekująca od kiedy pijesz ziółka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
DZiś zaczęłam:)Ale uważam że ziółka to sama natura i że moga pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
xrozza - ja piję już 3 cykl ziółka o.Sroki, bez żadnej przerwy, dzień w dzień i nic mi niepokojącego się nie dzieje, jak teraz się nie uda to robię przerwę na miesiąc i ponownie zaczynam je pić (bo tak zalecają), więc nie masz się czego obawiać, i kika ma rację, przy piciu ziółek bez sensu wydawać kase na wieśka, ja go nie biorę, a śluz mam przepiękny podczas owulacji, nigdy takiego nie miałam! :D wiesiołek kiedyś brałam przez 3 cykle do owu i nic mi nie pomógł kika - najważniejsez są te badania na prolaktynę, FSH i LH, robi się je w 4 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
A te Badania to gdzie mozna zrobic nie musze miec na nie skierowania???? Normalnie zyje jak na szpilkach niedlugo ma przyjsc @ ...a moze bedzie cud i te ziolka podzialaja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asbaria dzięki no ja zaczęłam pić od wczoraj ja biore ten wiesiołek bo sluzu nie mam wogóle ale może rzeczywiscie powinnam sobie darować a ile wy się dziewczyny staracie?? oczekująca , asbaria, kika ? ja będzie około 12 cykl czyli koło roku i lipa Asbaria trzymam kciuki żebyś już nie musiała pić żeby Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×