Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Asbaria
dzięki xrozza ;) Tobie też tego życzę ;) jak zaczęłaś pić ziółka to daruj sobie tego wiesiołka, z tego co wiem, to większości dziewczyn on nie pomaga na śluz, a jak juz któraś chce coś w tym rodzaju brać to podobno lepszy jest Linocomplex, kapsułki z olejem lnianym i witaminami ja już się staram 1,5 roku, miałam jakie zaburzenia hormonalne bo cykle sięgały mi do 70 dni nawet :/ ziółka skróciły mi je do 40 dni, więc jak dla mnie jest postęp kika, ja chodzę prywatnie do gin, więc te wszystkie badania musiałam robić też prywatnie, a robi się je w laboratoriach analitycznych, w twoim mieście na pewno jest ich kilka, znajdziesz adresy na google, nie musisz mieć skierowania, pobierają Ci krew i z niej robią badania. Prolaktynę powinno się robić dwa razy, na początku cyklu i w drugiej fazie, żeby stwierdzić, czy jest prawidłowa, na początku cyklu nie może byc za wysoka, bo blokuje owulacje, a w drugiej fazie powinna byc wysoka bo podtrzymuje ewentualną ciążę. LH i FSH to hormony i ich stosunek musi być prawidłowy, LH nie powinno być wyższe od FSH bo wskazuje to na PCO (ja tak miałam :( ) ale mam nadzieję, że @ do Ciebie nie przyjdzie , trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Więc staram się od 2 cykli dopiero ale mam podejrzenie pco i tymi ziółkami chcę sobie oczyścić jajniki i skrócić cykl:) Ziółka w smaku nie za smaczne ale jak się wypije na duszka to mało co smaku się poczuje:) Dziś byłam na monitoringu i z wynikiem badań hormonów i oprócz podwyższonej prolaktyny i testosteronu wszystko jest ok. No i mam dominujący pęcherzyk 12,3:)W poniedziałek endokrynolog po nim ginekolog i już będzie wszystko jasne co w związku z moim leczenoiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
zaczęłam od połowy cyklu bo stwierdziłam im szybciej tym lepiej, dosyc czekania i w następnym cyklu zaszłam. Nic nie powinno się rozlegulowac podczas picia ziółek bo one same w sobie mają za zadanie ci uregulowac to co nie działa, że tak powiem. Normalnie nie mogę się nadziwic,że tak chętnie chodzicie po lekarzach sprawdzac co jest nie tak. Ja na samą myśl o rozpoczęciu badań i tych różnych pierdół miałam nerwa więc szukałam po necie czego się tu chwycic żeby ten cały stres ominąc. Chociaż wy już wiecie co tam wam dolega, nie myślcie o tym. Może przez to udało mi się po półtora roku starań, w ciągu dwóch cykli picia zajśc bo po prostu sobie olałam lekarzy i zdałam się ziółka. Nawet te z allegro mi pomogły a nuż się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
Dziewczyny a jak tam u Was z psychiką? W sensie czy nakręcacie się czy bierzecie wszystko na luz? Powiem szczerze że ja tak bardzo staram się nie myśleć o tym ale nie bardzo mi to wychodzi... I to samo pytanie do tych dziewczyn które juz są zafasolkowane,jak to u Was było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Ja mam dola ilez mozna sie starac???:( z kazdym miesiacem czuje napiecie.....to moj pierwszy miesiac z ziolkami ale coz czuje ze tonie wypali:( trace nadzieje tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak bardzo trudno jest o tym nie myśleć...bo mimo to w podświadomości gdzieś to cały czas siedzi. Ja od stycznia, po 3 latach odpuściłam sobie i starałam się nie myśleć i nie zawsze to wychodziło. Nie zapisywałam 1dc więc było "coś", jak się zachciało. I tak do maja, bo zaczęłam pic ziółka...i tak się nakręciłam aż się boję... Byłam dziś na USG: jajeczkowanie z prawego jajnika pęcherzyk dominujący 23mm, endometrium 10mm. Tak czułam, że z prawego, bo od dwóch dni boli mi prawe podbrzusze, jeszcze tak mocno to mnie nie bolało. Gin mówi, żeby pomęczyć trochę męża :) Boję się, że będzie wielkie rozczarowanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
bola mnie dalej jajniki moze to fasolka a moze @ ehhhh i jak tu o tym nie myslec jak tak bardzo by sie chcialo:(jeszcze 3 dni i bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Joleczka....a moze sie uda :)!!!! trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika 1111
Dziewczyny i jak wam idzie picie ziolek??? jak sie czujecie??? Asbaria mialas moze po ich piciu ze cie bolala glowa???? bo mnie od 3 dni bardzo boli a nigdy tak nie mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asbaria
Kika, ja sie po nich bardzo dobrze czuję, a piję je już bardzo długo, jedyne co, to działają strasznie moczopędnie, jakieś pół godz. po wypiciu muszę lecieć siku ;P a tak po za tym to nie, głowa mnie po nich nie bolała. W sumie to każdy organizm jest inny i może tak właśnie na nie reagujesz, ale mam nadzieję że Ci przejdzie. A Ty pijesz te o. Sroki i jedną małą łyżeczkę zaparzasz? Bo co niektóre to jechały ostro na początku bo myślały że się parzy dużą stołową ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika 1111
Ja tylko jedna na noc:) nie przepadam za tym smakiem ale da sie przyzwyczaic:)w ten weekend spodziewam sie @...sprawdzimy czy ziolka zadzialaly :)mam taka cicha nadzieje ze tak a jak nie to nic sie nie stanie bedzie nastepna szansa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
załamana nie wiem czy zioła ojca sroki działają na pco myślę że napewno w jakiś sposób tak poczytaj sobie od początku ten temat i jest dużo wypowiedzi że jajniki się oczyszczają... Ja też mam przypuszczalne pco ale pije zioła benedyktyńskie na pco zrosty niepłodność... Jakoś idzie to picie smaczek niezbyt dobry ... Ale czego sie nie robi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Nie udalo mi sie tym razem...przyszla ta zołza @ :( ale tak latwo sie nie poddam !:) i teraz sie zastanawiam brac dalej castagnus do owulacji i pic ziolka caly czas czy tylko ziolka jak myslicie dziewczyny??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekwwwwwww
kobietki a jak te ziółka zamawiałyście to w jakich opakowaniach je dostawałyście ? pyta bo też zamówiłam i nie ma tam żadnej ulotki a zioła są w woreczku z piekarni, też staram sie o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekwwwwwww Jeden składnik tylko na allegro zamawiałam i dostałam go w papierowej torebce, na której było napisane jakie to zioło. Długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekwwwwww
w środe jak dostane @ to zaczne 7 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiekwwwwww
mam 29 lat troche sie martwimy że nam sie nie uda mam prl wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
wiecie dziewczyny ja jestem w 1dc ide we wtorek go gin i bede meczyc o badania zeby mi dala skierowanie juz mam dosc tzekania.wlasnie pije ziolka i oby tym razem stal sie cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 1111
Misiek musisz byc dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca... a powiedz mi długo pijesz te zioła i czy jesteś z nich zadowolona? Ja na początku spróbuje ziółek o. Sroki n3 trzy i mam nadzieje że pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
załamana piję od jakiegoś tygodnia narazie nie mogę nic powiedzieć na ich temat ale napewno jak jakąś poprawę zauważę to się podziele obserwacją:) ja te ziółka dostałam też w torebce papierowej z jakiejś piekarni i dołączoną karteczkę ze składem. Piję je niecały tydzień a te które mi wysłano już się skończyły...dobrze że sobie dokupiłam w sklepie zielarskim i mam jeszcze pełen wór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deezee
A A WAM POWIEM TAK...MA MAŁE WĄTPLIWOŚĆI CO DO TYCH Z ALLEGRO.....BO ZAMÓWIŁAM TE ZIOŁA.....ALE W MIĘDZY CZASIE STWIERDZIŁAM ZE ZROBIE SAMA MIESZANKE....KUPIŁAM POSZCZEGÓLNE ZIOŁA I ZMIESZAŁAM....WG PROPORCJI....A TE KTÓRE POTEM PRZYSZŁY POCZTĄ WYGLĄDAŁY MI TROCHE DZIWNIE....JAKIEŚ DZIADOSTWA I ATYKI CAŁKIEM INACZE NIŻ TE KTÓRE SAMA ZMIESZAŁAM.....A TOREBKA JAK JUZ KTÓŚ PISAŁ Z PIEKARNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
załamana staram się drugi cykl z tego pierwszy trwał 60 dni... z tego powodu poszłam do lekarza i prawdopodobnie mam pco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziny
kobiety:/ nie straszcie, bo już prawie cały cykl macham te zioła z allegro:/ i jeszcze M tym poje... tez doszły w paczce z piekarni:/ no cały moze nie bo od 3 dc zaczęłam, ale jeszcze 2 dni i niby powinnam dostać @ (wg terminów - a kiedy przyjdzie to czas pokaże). porównując do castagnusa, to bardziej czuję piersi jednak, i bardziej nerwowa teraz jestm...przy castagnusie to jak ręką odjął, natychmiast efekt był (przynajmniej co do PMSu) mam pytania do Was, a jak się uda to przestać pić te zioła? wierze w nie, ale jakoś nie liczę na jakikolwiek efekt...przynajmniej w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzina86
Ja mam akurat te z allegro i też dostałam w torebce z piekarni a jakoś mnie to nie przeraziło. Piłam twardo bo mi się nie chciało latac po zielarniach. Teraz od tych ziółek z torebki mój mały brzdąc kopie niemiłosiernie mi w brzuszku a za 8 tygodni zawita na tym świecie. Ryzyko czasem się opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca...
ja też jestem tego zdania że to że ziółka są dostarczane w torebce z piekarni to o niczym nie świadczy.. ten kto je sprzedaje napewno nie żyje z tego że sprzedaje ziółka tym sobie pewnie dorabia a kwestią tego jest kupienie i zmieszanie wszystkich ziółek a jak się komu nie podoba to niech sam kupi i ma spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×