Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

pieszczoszka:) witaj 🖐️ sama kiedyś ważyałm 68 kg przy wzroscie 170:( ale zawzięłam się i jakość schudlam to 8 kg przez dwa miesiące praktycznie w ogóle nie cwicząc, więc Ty z ćwiczeniami napewno osiągniesz szybciej zamierzony cel:D Dzisiaj po tygodniu diety ważę 60,5 a więc jest mnie mniej o 1,5 kg, ale jestem przed @ więc może ważę jeszcze mniej :classic_cool: Mali, mi najszybciej chudną niestety tzytzki 😭 palce też, na końcu schodzi to co trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pieszczotka! Miło, że do nas dołączyłaś :) Mali, ja na tej głodówce póki co schudłam tylko 3 kg ! :D wydaje mi się, że to mało :D no ale.. miejmy nadzieję, że nie wróci :) Jeżeli chodzi o chudnięcie palców, to ja pierścionek noszę teraz na kciuku, bo mi strasznie wychudły palce... Klaszczę u rubika, jak Ci zazdroszczę, że najpierw spadają Ci cycki!!!!! To jest moje największe marzenie, mieć bardzo bardzo małe cycki, a mam duże dość, i zawsze spadają mi one jak już waże 50kg, czyli na prawdę musze być bardzo chuda zebym miala male (chociaz i tak moim zdaniem za duze) cycki... :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczoszka9864
klaszczę u rubika jak to zrobiles ze bez cwiczen tyle schudlas :D? ja wlasnie jem sniadanko kanapki z twarogiem i pomidorem. tak wam powiem ze po przebudzeniu mialam ogromną chec siegnac po czekolade ale jakos sie powstrzymalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczoszka9864
zrobilas*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze u rubika-mi tez piersi zmalały niestety ale dzisiaj sie zwazłyłam i waze równe 58 kh a teraz na sniadanie jem winogrona pare kuleczek i kawka zbożowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska nie martw sie ja mam to samo tez mam duże wciazy mi tak urosły mnie sie nie podobaja moje piersi a mój facet je kocha hehe ale chciałabym miec mniejsze ale juz widze ze maleją mi ale troszke ale o rozmiar albo 2 chce aby zmalały zobaczymy moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieszczoszko, jadłam około 1000- 1200 kcal dziennie, do 19 ostatni posiłek, zero słodyczy i pięć małych posiłków:) i piłam dużo czerownej herbaty, myślę, że dzięki niej tyle udało mi się schudnąć:) może to też zasługa tego , ze do szkoły miałam prawie 3 km i codziennie się zasuwało taki kawałek:D ale pamiętam, że często też wpierdzielałam pizzę czy lody:) nie wiem jak tego dokonałam:) jeśli dalej tak pójdzie to będę miała rozmiar cycków SS- Same Sutki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze u rubika-ja tez schudłam juz niecałe 2 kg:) cieszy mnie to ale ja nic nie ćwicze nie mam siły na to:) jedynie mało jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sporo cwicze:) znalazłam jakieś ćwiczenia na tyłek, robię a6w, kręcę hula- hop, tylko coraz mniejsze chęci:o moja siotsra na złość mi cały czas je jakieś dobre dania, nie mam lekko:) tylko że ona ma tylko 158 cm wzrostu i waży 47 kg a wpierdziela wszystko :o gdzie tu uczciwość 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też powoli opadam z sił, wczoraj na aerobiku po 15 minutach wyszła, ale wstyd :S Ale na prawdę nie miałam kompletnie siły podnieść ręki czy nogi. Dużo schudłaś Mali :) Gratuluję, mam nadzieję, że nam spadną trochę cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;p Ja dopiero wstalam hehe ;p;p wiec na pewzno zjem dzisiaj mniej niz zawsze, bo ten pierwszy posilek odpada ;p tak mysle nad bulka i jajkiem na mieko ;p Powiem wam, ze nie potrzebnie na te cycki tak narzekacie, bo ja mam juz strasznie male, wiec boje sie co bedzie jak uda mi sie wrocic do tych 47 kg, o ile sie uda ;p Co do niesprawiedliwosci, to macie racje ja mam siostre ktora ma 170 i wazy 51 kg, czasem nawet mniej i tez je wszystko i to nawet w nocy, nie cwiczy, nie ma celulitu i rozstepow, a ja.. eh szkoda gadac.. ale chyba tak juz to musi byc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na ćwiczenia nie mam siły taka słaba jestem a jescze przy dziecku mam roboty w domu sprzątanie itp to to juz traktuje jako ćwiczenia hehe :) ale mój mąż jest zły na mnie że sie odchudzam bo mówi ze nie jestem gruba i sie smieje ze sie odchudzam ale jak ja sie upre to koniec kropka:) poprostu lepiej sie czuje jak chudne tym bardziej latem chce szczupło wyglądać na basenie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo oni sie nie znaja, i boja sie ze jak bedziemy lepiej wygladac to sie inni beda patrzec ;p a sami sie za takimi chudymi ogladaja ;p No ja mam nadzieje, ze wogole pojde na basen bo od tej pory jak przytylam to juz teraz bedzie 3 rok jak na niego nie pojde hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja na basenie nie byłam dobre 10 lat:o nie umiem pływać i zawsze jak jedziemy ze znajomymi nad morze to albo sie opalam albo pływam... po warszawsku dupą po piasku :classic_cool: wydaje mi się , ze właśnie po tygodniu dietowania przychodzi taki kryzys i taki diabelski glos ze srodka podpowiada " zjedz kankę czekolady, przeciez nie przytyjesz" albo "zjedz kebaba i uczccij ze schudlas ten kilogram":o masakra normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze u rubika-nie martw sie ja tez nie umiem pływac a chciałabym sie nauczy duzo idzie schudnac jak sie pływa ale niestety ja nie umiem ja tez zawsze sie opalam kocham sie opalac:D ale mimo to chodze tez po basenie teraz z córeczką będe chodzic hehe musze jakis fajny strój kupic ale z tym ma problem bo mam duze piersi i zawsze jak jakis mi sie podoba to góra za mała a dół duży ciężko mi kupic strój moze teraz jak schudne to moze kupie jakis fajny do czerwca mam czas mysle ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Ja schudłam a cycki zostały :O Noszę teraz 65 E :O Masakra. I trudno dostać staniki w tym rozmiarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;* ;* Tak weszlam nadrobic zaleglosci w czytaniu. Zaraz wszystko bd wiedziec. U mnie weekend nie mial nic wspolnego z dieta :p:D a waga narazie stoi w miejscu. Ani mniej ,ani wiecej. 54kg jak bylo tak jest.Moze sie zepsula :D Jeszcze 4kg i cel osiagniety ale zostaje tu do lipca. Mam nadzieje ze topik nie padnie. Ja juz mialam zrezygnowac z biegania bo samej to mi się nie chce ale przyjaciolka tez zaczela sie odchudzac i od dzis biegamy razem :) Zawsze to razniej. Pozdrawiam wszystkie :) i trzymam kciuki zeby kg lecialy w dol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam dzien mija ? :P Ja przed chwila siestrze pasemka robilam, musze wam powiedfziec, ze jest juz 4 i nie nagrzeszylam, pol bulki z maslem i jajkiem na mieko, druga polowka z pomidorem (to na sniadanie ) potem kilka platkow ;p a przed chwila zjadlam platki z mlekiem na obiad, i nawet nie jestem glodna ;p mysle na kolacje nad jakims jogurtem albo owcem i chcialabym juz nic nie jesc wiecej, mam nadzieje ze sie uda :D a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tyle jedzenia do tej pory: Sniadanie- kanapka z pomidorem i do tego herbata. Pozniej jablko, a na obiad 2 ziemniaki,polowka kotleta i buraczki :).To chyba tyle... aaaa i jeszcze jogurt ;) teraz jem wlasnie. A na kolacje ( tak kolo 19 ) to jeszcze nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano 200 gram winogron obiad 3 pierogi ruskie takie małe bo robiłam i nie mogłam sie oprzeć:) no i woda i nie jestem głodna wieczorem myśle moze jakis owoc grejpfrut:) a po 18 tylko woda:) mi zostało jeszcze 7 kg i cel osiągniety wiem że sie uda musi sie udac:) dzięki wam mi idzie łatwiej:) pulpetowa dama - a ile schudłaś a to ja mam też duży 75 c duze c i chce miec tak duże b ale juz mi troche chudną mam nadzieje ze jak schudne jeszcze 7 kg to mi sie pomniejszą :) miałam kiedys małe ale wciazy strasznie mi urosły i tak juz zostały niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze Dziewczynki ze efekty sa, u mnie bardzo marne- rano 64,1. tak bym bardzo chciala 2 kilo do swiat jeszcze zrzucic...tylko cholernie nie chce mi sie cwiczyc, jakos nie moge sie zmobilizowac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Zwaliłam trzydzieści kilo (z 80 na 50) i piersi pozostały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupletowa dama- nic a nic ci nie zmalały??? kurde to faktycznie masz przewalone współczuje ci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh tak to juz jest. Jak się chce zeby byly mniejsze to " na zlosc" zostaja takie jakie są a jak chce się schudnac tak zeby piersi nie zmienily rozmiaru to zazwyczaj "leca" pierwsze tak jak to jest w moim przypadku. hehe namieszalam :D ale wiadomo o co chodzi. a tak wogóle to wlasnie wrocilam do domu z biegania i jestem padnieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie teraz wypiłam gorący kubek jakies 700 kcal dzisaj zjadlam napisze co ha:D sniadanie-200 gram winogrona obiad -3 pierogi ruskie pózniej tylko woda i woda niegazowana hehe:) kolacja gorący kubek i pare chipsów mój mąz jadl i troszke sie podkusiłam ale mało ich zjadłam naszczęscie:) i tak na oko myśle ze z 700 kcal będzie hehe:) wiem ze kolacja niezdrowa ale jutro juz zdrowszą zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×