Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Czyli mam diete taka że mało jem nie odmawiam sobie o tak ze tego nie moge a tego nie moge kiedys tak miałam że zero słodyczy a pózniej jak sie żuciłam to nie było końca wiec wole te 3 kostki czekolady zjesc raz na tydzien albo garstke chipsów niż pózniej sie żucić na to hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 65 e ale nigdize nie moge dostac ten rozmiaru tak wiec jestem skazana na 70d albo 75 c:o A TOmska jaki masz rozmair ze tak chcesz zmnijeszyc?:) Mirkat dasz radę:) jak mi się nie chce ćwiczyć oglądam jakiś teledysk ze zgrabnymi lasencjami :P pomaga:classic_cool: pulpetowa jak tak dużo schudłaś?? podziw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali, w porownaniu do Ciebie to czuje ze się dzis najadlam za wszystkie czasy:D 700 kcal? Chyba bym nie dala rady :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Ja schudłam poprzez radykalną zmianę żywienia. Wpadłam na ten pomysł trzy lata temu, niemal rok gubiłam kilogramy, od ponad dwóch trzymam wagę ;) Mam wahania w granicach czterech kilogramów (48 - 52), ale najczęściej trzymam się 50. :) Życzę podobnych sukcesów ;) A biust jest cały czas taki sam. Nawet starałam się go trochę zredukować ćwiczeniami, masażami i kremami, ale się tylko skurczybyk ujędrnił. Widać taki mój psi urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka, jak to niepotrzebnie hehe ?:D Ja lubię małe, zawsze tak było bo uważam, że znacznie apetyczniej w bikini wyglądają niż takie które się wylewają, już nie mówiąc o skaczących.......... blee :D hehe masz rację co do chłopów, nie chcą żeby ich kobiety chudły, bo wtedy ich szanse maleją :D:D Ja na basenie publicznym w lecie ostatni raz w liceum byłam, czyli dobre 3-4 lata mija.. Ale Ty ze swoją wagą mogłabyś spokojnie iść:p :) ja bym poszła :) ćwiczysz na orbitku ? :P:P Klaszczę, diabeski głos mówisz:D to znajdź sobie jeszcze ten anielski, czyli nas, które mówią "nie jedz tego kebaba, już tak dużo osiągnęłaś, chcesz to zaprzepaścić?!" :D Pomogłam ? :) Ja mam jakieś 80 c-d.. chciałabym, maks mieć b :):) Już masz sukienkę na wesele?:p i jak Ci idzie kręcenie hula-hopem ? :D Mali, wąska jesteś, skoro masz 75 co ?:p ja też mam c, jak nie d ;(;( i do tego szerokie bary bo trenowałam pływanie jeszcze dwa lata temu . Co do Twojej niezdrowej kolacji, jutro będzie lepiej !!! :) 3mam za Ciebie ogromnie kciuki, chipsy są rakotwórcze tak na marginesie :) A jak tam Mali piesek się sprawuję ?:) siusia w domu ?:D Dusiaa, witaj po weekendzie :* topik mając takie dziewczyny jak Wy będzie się trzymał jeszcze przez rok jak nie więcej :D jeszcze sie okaze, że na wakacjach się spotkamy :D:D ćwiczysz nadal codziennie po 45 minut ?;> No, ja dziś ósmy dzień głodówki mam za sobą, jutro ostatni i w środę wywar warzywny, dlatego jutro idę do jakiegoś ekologicznego sklepu żeby kupić potrzebne warzywa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczoszka9864
Dobry wieczor dziewczyny :) co u was? ja wlasnie skonczylam cwiczyc..uf ale się zmeczylam..;/ a wcale nie ćwiczylam tyle ile miałam w planach..wieczorkiem tez wybralam sie zeby pobiegac ale rozpadało się i biegałam tylko 5 minut..nawet nie wiecie jak cięzko mi dzisiaj bylo bez słodyczy, to dla mnie niczym jakaś tortura hehe:) masakra, ale czego sie nie robi zeby lepiej wyglądać :) a jak wam idzie:*? trzymam za was wszystkie kciuki. dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze takie az duze nie sa fajne ;p ale takie ktorych wogole nie ma to tyez nic specjalnego ;p niby cwicze ale tak chodzby wcale hehe wczoraj tylko 15 min ja wlasnie jem platki z mlekiem, a zaraz lece na praktyki ;/ wiec odezwe sie po 17 buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska, kręcę hula hopem dzielnie i ćwiczę a6w a na vitalii znalazłam jakies cwiczenia na tyłek i powiem Wam że działają:) A co do tej kiecki to poczekam jeszcze tydzień, bo w ten piątek mam jechać na zakupy z chłopakiem i może wyhaczę podobnąsukienkę i trochę tańszą:D boję sie kupić przez allegro,bo nie wiem jak będzie na mnie leżała a dodatkowo są tam podane wymiary do te kiecki i w cyckach się zmieszczę w talii nawet będzie luz tylko jestem za dupiasta o 2 cm😭 pulpetowa: powiedz cos więcej o tej zmianie nawyków żywiownych:) pewnie ciężko było się pozbyć prawda? piszczoszka nie tylko Ciebie zaczynają dręczyć słodycze:D dasz radę kochana:) Osiemnastka: gdzie masz te praktyki?:) czyżby technikum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Bywało ciężko. Musiałam rzucić colę, od której jestem uzależniona, przejść z jednego posiłku dziennie na sześć, drastycznie ograniczyć słodycze, które kocham maniakalnie i zadbać o bilans białko - węglowodany - tłuszcze. Teraz to już nawyk, ale początkowo jadałam dziwaczne potrawy. Zanim nauczyłam się przyrządzać "wartościowe" i smaczne posiłki, eksperymentowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia-ja juz tak przyzwyczajona jestem tyle jem i mi starczy:) moze dlatego że mam żołądek skórczony:) ale pije 3 litry wody albo i 4 to też moze dlatego:) Tomska- no tak wąska jestem ale ten biust mi tylko przeszkadza tak to szczupło wyglądam tylko ten biust ehhhh myśle ze chociaz troche spadnie a piesek siusia i kupke robi ale naszczescie malutki piesek to malutko narobi ale mój mąż wychodzi z nim często musi sie nauczyć ale gryzie wszystko chce sie bawic cały czas mam nadzieje że minie jej to hehe:) A ja wstałam o godzinie 9 oczywiscie pierwsze co to sie wody napiłam a pózniej na sniadanie winogrona 200 gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :*:** Tomska, na poczatku bylo 45 minut bo wiecej mi się nie chcialo :p a teraz jakby tak wszystko zliczyc (bieganie,cwiczenia ,jakis tam spacer w ciagu dnia ) to wychodzi z jakies 2-3godz.+ wf w szkole ktorego zawsze tak unikalam :D a dzis mam 2 godziny :p Mali, 3 litry wody... duzo :) ja tak czesto mam ze w ciagu dnia nawet 2 nie wypije a wogole to nie przepadam za sama woda,wole herbatke :D Aa wlasnie,co do wakacji to gdzie się wybieracie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia - ja wode kocham ja tylko wode dziennie pije od ciązy mi tak zostało zreszta moja siostra 3 lata młodsza odemnie tez tylko woda niegazowa ja to samo ja prawie wogule herbaty nie pije hehe:) A na wakacje pewnie gdzieś z moim sie wybieramy nasza pierwsza rocznica będzie 14 sierpnia rok po ślubie:) ale jeszcze nie wiemy gdzie:) Przed chwilką własnie zorbiłam sobie na obiad sałatke z pekinki pomidora cebuli ogórka zielonego i piersi z piekarnika bez dodatku tłuszczu i oczywiscie do tego sos sałatkowy włoski :) super sałatka i mało kaloryczna:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszczę u rubika- ja kocham gotowac:) dlatego poszłam do technikum gastronomicznego i technika tez zdałam to jest moja pasja gotowanie:) moge w kuchni cały dzien siedziec:) lubie kombinować z jedzeniem itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mali podziel się paroma dobrymi przepisami z którymi nawet taki głupol jak ja da sobie radę:) Twój mąż ma z Tobą pewnie bardzo dobrze:) ja też jestyem po technikum, ale nie gastronomicznym tylko ekonomicznym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze u rubika- no mój maż starsznie przy mnie przytył ale jak poszłam na swoje od rodziców sie wyprowadziłam to wszystko ugotuje a jak mieszkałam u rodziców to mama gotowała hehe :D bo mi sie nie chciało hehe a teraz to w dzien w dzien moge gotowac:) a na co byś chciała przepis ?:)) mam ich dużo nawet mam swój zeszycik:) hehe a tak to tez z internetu duzo biore i sprawdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta sałateczka jest bardzo prosta:) z nia byś dala sobie rade napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam ci przepis :) -kapusta pekińska -pomidory -ogórek -piers z kurczaka -sos sałatkowy włoski knor -cebula nie podałam ile dokladnie czego bo ja robie tyle zeby w 1 dzien zjesc bo na 2 dzien juz nie jest taka smaczna lepiej troche zrobic i pózniej na 2 dzien znowu:) a więc tak kapuste pomidora ogórka cebule drobno posiekac piers przyprawic sola pieprzem albo przyprawa do kurczaka zawinąć w pazłotko i piec w piekarniku z 20 min bez żadnego tłuszczu pózniej jak przestygnie pokroic dodac do sałatki izrobic sos z opakowania tam jest napisane jak włozyć do lodówki żeby sie przegryzła i smacznego hehe:) prosta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszczę, gratuluję, widzę, że wyrtwale przy tym się trzymasz, i jak rezultaty kręcenia hh? :) Pieszczoszka, jak Cie dręczą słodycze to kup sobie sazrlotkę orkiszową w sklepie ekologicznym :) Pulpetowa, na 6?! :o strasznie dużo.. Kiedy Ty je jesz i w jakich odstępach czasu ?:) Dusia, 2-3 godziny dziennie?! :o wow, kiedy znajdujesz tyle czassu na to ? :D Ja na wakację jeszcze nie mam konkretnych planów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jusz po praktach, niestety nie technikum ale zawodowka, ucze sie za fryzjerke... ale czasami niestety zaluje tego wyboru ;/;/ Ja na wakacje na pewno gdzies za granice, w tamtym roku bylam w egpcie z chlopakiem ;d teraz mysle tez nad bulgaria, grecja albo turcja, chcialabym majorke ale strasznie droga jest '/ U mnie dzisiaj, pol miski platek bulka ciemna z salata pomidorem i szynka, 2 rzodkiewki, bulka cynamonowa, mala jogobellla, banan i teraz zjadlam 2 kromki chleba.. ale jakos dalej glodna jestem ;/ a u was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tak zjadłam: sniadanie-200 gram winogrona obiad-sałatka z pekinki i kurczaka pomidora i ogórka taka mała miska pózniej cały czas woda i woda kolacja pewnie jakis owoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.n93
Kurcze, dziewczyny, ale Was zaniedbalam... :( Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie :)) Dzis bylam w szkole, nic tam nie zjadlam. Pozniej poszlam do mamy do pracy i zjadlam kostke czekolady :D i troche bulki... Przyjechalam do domu okolo 17;30 i zjadlam troche nutelli i 2 garsci orzeszkow, ktore mama kupila. Myslicie, ze 1 taki dzien moze byc? Hahaha :D To bylo pytanie retoryczne... Jak zobaczylam te orzeszki to nie moglam sie oprzec... A mialam zjesc pyszna owsianke, ktora za mna chodzi nie wiem ile i jeszcze do tego nie jadlam jej nigdy w zyciu :D Zobaczylam na jakims blogu na zdjeciach i mialam taka ochote... Masakra.. Mam nadzieje, ze jutro zjem :)) Bo dzis juz hcyba nie chce nic... CIezko mi strasznie na zoladku.. Gratuluje wytrwalym sukcesow, wytrwania w glodowce (tak szczerze to chyba to przemysle sama, bo chyba potrzeba mi oczyszczenia mojego organizmu, np po takich dniach jak dzis... :)) ) Buziaczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka, widze,że z Ciebie tez fryzjerka będzie ;) tak jak ja tylko ze ja technikum 3 klasa. aaa juz nieraz mam dosc tej szkoly i marze tylko zeby jak najszybciej skonczyc :D Tomska, Przyznaje się bez bicia ze kiedys to nawet pol godziny dziennie nie chcialo mi sie poswiecic na ćw. a teraz to zaden problem :) Codziennie rano pol godziny gimnastyki i wieczorem to samo.To juz godzina. Do tego wieczorem jeszcze zamiast siedziec przed tv to biegam tak z godzine moze troche dluzej . No,plus to hula hop jeszcze ale to jakies 15-20 minut. Wiec nie jest tak zle :p Dzisiaj w szkole wlasnie mielismy badany wzrok,sprawdzali wzrost ,wage itd. i jest 53,6. Niby duzo nie spadlo od ostatniego wazenia ale ciesze się jak glupia :D ze nie przybylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.n93
Dusia a ile bylo wczesniej ?:) Widze, ze jestesmy prawie na tej samej granicy :D Jak sobie radzisz? Jakis szczegolny jadlospis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie teraz na kolacje zrobiłam kisiel taki słodki kubek hehe jakos mnie tak naszło:) szybko sie tym najadam:) i tak sobie mysle co jutro na sniadanie chyba jogurt naturalny będzie:) na obiad ta sałatka co dzisiaj i na kolacje myśle jakis owoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tym hula hop długo nie kręcę, efekty są napewno, głównie dzięki weiderowi :) widzę że wyrzeźbiła mi się ładnie talia, jakoś lżej się poruszam:D Jestem strasznie zwzięta:) Osiemnastko dlaczego żałujesz wyboru??:) możesz tworzyć wspaniałe fruzry, poza tym fryzjerka zawsze znajdzie pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem w 3 klasaie i nie moge sie konca doczekac.. Zaluje bo to troche przesrany zawod, zlaszcza ze badac tak mloda osoba bo mialam 16 jak zaczelam to mam tylko niedziele wolne, musze w wakacje, ferie chodzic na praktyki... i caly dzien tam sidziec ;/ strasznie to meczace jest.. nie mam na nic czasu itd... no i przez to tez zaczol mnie ten zawod troche meczyc... Musze przyznac sie ze zjadlam jeszcze z 7 frytek z mc donalda.. ale i tak dobrze ze nie zjadlam nic po za tym, bo uwielbiam te frytki ;p Lece juz spac.. odezwe sie rano :) Buziaki :) A i Tomaska, jak mozesz to zwaz si jutro rano, bo jutro to chyba ostatni dzien glodowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×