Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Duśka, serio podziwiam Cie za tak długie terningi! : ) Ok, zważe się jutro. Idę teraz już spać, właśnie zakończyłam mój ostatni 9 dzień głodówki, jestem z siebie dumna, gotuje właśnie na jutro wywar :):) Buziakii :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.n93
Podziwiam Tomska za wytrwalosc, serio. Wogole to dzis mam dzien (chyba) pelen optymistycznych wizji :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia, dziś wypiłam już rano wywar z warzyw :) Waże 56,7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tomska zazdroszczę wytrwałości i silnej woli:)🌻 dzisiaj się zważyłam i jest równiutka 60:D:D:D 2 kg mniej w 10 dni:) wczoraj się pokusiłam nawet na takie odbre ziemniaczki z pieca bo pachniały bosko:) teraz piję taką wielką kawę:) Osiemnastko to rzeczywiście macie przechlapane z tymi praktykami:o a macie je chociaż płatne? Miłego dnia wszystkim życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaska, gratulacje :) Przesrane to malo powiedziane... az 160 zl na tyle dni i godzin pracy ;/ Weszlan na wage i nic sie nie zmienilo ;/;/;/ jestem przed okresem to moze dlatego... ale za bardzo mi to skrzydel nie dodalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160 zł? no to rzeczywiście jedna wielka masakra:o Osiemnastko nie przejmuj sie, schudniesz :) ja przed okresem tez tak mam, waga skacze, chce mi się jeść, wszytsko mnei boli, kłócę się z chłopakiem:( Mam jeszcze pytanie do Ciebie Osiemnastko, poleć mi jakies fryzjerskie kosmetyki do prostownaia, mycia, bo włosy są takie miłe w dotyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj zwazyłam i równe 58 tak jak było ale 2 kg schudłam to juz cos:) zadowolona jestem z tego:) zobaczymy jak będzie dalej:) teraz sniadanko jem oczywiscie winogron hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska zazdroszcze ci tej wagi tez bym chciała juz tyle ważyć :( chyba przejde na głodówke ale i tak jem teraz mało 700 kcal i słaba jestem bo przy dziecku nie wiem czy z tą głodówka dam rade jednak mam troche na głowie to piesek to dziecko sprzątanie pranie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze- nie nie poprostu lubie winogrona a kupiłam ostatnio jak byłam na zakupach i kupiłam z 3 kg i rozłozyłam sobie to na pare dni bo wiem ze to tez tuczy jak sie duzo zje a ja na sniadanie taka mała salaterke zjem i mam dosc i to jest moje sniadanie:) hehe ile juz ważysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;** Monia, Na samym poczatku jak zaczelam się odchudzac to bylo 58kg. W piatek się zwazylam i bylo 54. Pozniej mialam poczekac do tej niedzieli z wazeniem ale skoro od wczoraj jest 53,6 na wadze to niedzielne wazenie chyba sobie odpuszcze.Szybko leca te kg ,oby tylko tak samo szybko nie wrocily :p a co do jedzenia to na zadnej diecie nie jestem,jem mniej i tyle :) Tomska, Na poczatku bylo ciezko szczegolnie z bieganiem :p ale warto się pomeczyc :) Teraz i tak daje sobie spokoj z cwiczeniami na jakis tydzien bo mam troche nauki i nie będzie tyle czasu. MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a ja dzisiaj wyjechałam na miasto i skusiłam sie na małego kebaba i nie wiem ile on moze miec kcal ale juz dzisiaj nic nie jem jedynie woda do picia tak obliczam ze jakies 500 kcal i rano sniadanie winogrono 100 kcal i dzisiaj juz nic nie jem wiec mysle ze nie będzie tak żle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze - ja cały czas niegazowaną pije nie lubie gazowanego po tym brzuch mnie boli no jest niezdrowa bo gazowana ale nic ci nie będzie po tym ale lepiej jak byś piła niegazowaną:) tez kiedys nie lubiałam a wciazy cały czas piłam i do tej pory mi tak zostało wypije dziennie 3 albo 4 litry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wypijam koło 3-4 litrów dziennie:) a to kawa, herbata czerwona i zwykła a mam taki duż kubek 600 ml:) kurcze a jak jest u Was z piwem? pijecie podczsa diety od czasu do czasu? ja zrezygnowałam, ale teraz czeka mnie tyle okazji i spotkań, że chyba tego nie uniknę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra chyba zrobie sobie 10 dniową głodówke:) ale czy sie uda nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa ile na niej schudne:) jutro sie zważe i po 10 dniach głodówki tez sie zwaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dzisiaj rozpoczelam glodowke :) Ale nie chodzi mi o schudniecie bo uwazam ze i tak juz mi ladnie spadla waga.Teraz tylko oczyszczenie. Podobno 3 pierwsze dni sa najgorsze. No to pierwszy dzien prawie za mna :p do konca jeszcze 4 i wychodzenie. Mali, to trzymam kciuki zeby się udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zagląda ktoś tu jeszcze? moj dzisiejszy jadłospis: 8.30-zielona herbata i kanapka z masłem 13-kilka gotowanych pierogów 16-lód,rozek smietankowy;/ 18-trzy kanapeczki z ogórkiem i rzodkiewka na chrupkim pieczywie. do tego popijam zielona herbatke z wyciagiem z grejfruta i pol litra wody z aqua slim coziennie. Troszke cwicze,skretosklony,brzuszki,nozyce...Beda efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj;) Nie wiem czemu ale po tym aqua slim ciagle chce mi sie sikac;/ moze to po tej ilosci wypitej wody i zielonej herbaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty napewno jakies bedą ale to tez zalezy ile chcesz schudnac i z jakiej wagi wogole startujesz :) Zagladaj tu codziennie, w grupie razniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszczę, Dziękuję bardzo, a ziemniaczki z pieca to żaden grzech, o ile na noc ich nie zjadłaś :) zawierają dużo cennych substancji. Czułam się bardzo dobrze podczas trwania tej głodówki, wiadomo, że czasem miałam mniej siły, albo bylam strasznie rozkojarzona :D ale poza tym, cieszę się, że ją odbyłam, czuję się teraz wysmienicie :) Ja piwa nie lubię:p:p Osiemnastka, również dziękuję bardzo :) też mam okres i cycee są ogromne ;(;( Mali, bo nie powinnaś jeść 700kcal, tylko normalnie te 1200-1400. Do byle jakiego dietetyka pójdziesz i powie Ci, że prędzej chudną osoby które nie zaburzają gospodarki hormonalnej brakiem substancji odżywczych niż te które mają z tym problem, właśnie poprzez zbyt małe ilości spozywanych produktów i kalorii. 1200 kcal jest potrzebne kobiecie każdej, chudej i tej troszkę grubszej (jak my) żeby albo schudnąc albo utrzymać wagę. Do tego tylko brakuje ćwiczeń, dobrze Ci radzę, a znam się dość dobrze na tym, moja siostra jest dietetyczką, a ja sama interesuje się tym i ekologią, nie wspominając o tańcu od dziecka. Tak więc, 40% węglowodanów, i po 30% tłuszczy oraz nabiału. Oczywiście tłuszcze nienasycone, głownie pochodzące z ryb, bądź z oliwy z oliwek, oraz te zawarte już w produktach. Nie proponuje Ci pójścia na głodówkę, po takim odżywianiu, to może Ci bardziej zaszkodzić w tym momencie niż pomóc. Po prostu od jutra zjedz normalnie 3 dania i przekąske, co 4 godziny. Rano przykładowo kanapkę(jedną kromkę) z serem białym i warzywami, później sałatkę z warzyw liściastych i ogórków, do tego mięsko (maks 85g), i jakiś ryż (1/2 filiżanki), na przekąskę między 2 a ostatnim daniem przykładowo jakiś owoc, i ostatnie danie czyli kolacja jakaś ryba (maks85g) z szparagami. Taki przykładowy jednodniowy jadłospis Ci podałam, mam nadzieję, że troszeczkę Ci pomogłam, jak coś to pytaj :) Kebaby i takie rzeczy mają ok 1000kcal, nawet jak na tyle nie wyglądają, są strasznie przetworzone, to też inaczej się rozkłada w organizmie niż 1000kcal ogórków, które niemożliwością byłoby zjeść gdyż 100g ma tylko 10kcal, także dziewczyny wcinami ogórasy!! :D Woda gazowana czy niegazowana, nie ma większego znaczenia, jedynie takie, że gazowana może Ci wydymać bardziej brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jewelonku:) czemu musisz schudnąć do 10 maja:)? dzięki Tomska za wyjaśnienie sprawy z tą wodą, widać że masz sporą wiedzę na temat diettetyki:) Mi dzień minął dobrze ale mam mega apetyt😭 to wina zbliżającego się okresu nie lubię tych dni. a co do głodówki w życiu bym się nie zdecydowała, więc podziwiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze u rubika: 14 maja mam wesele u brata i chce sie wcisnac w jakas super kreacje;) Wlasnie zrobilam 100 skretoskłonów,100 podskoków na skakance i 20 brzuszków. Moze jakos zleci;) Moze to aqua slim tez ma jakies działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie odchudzam bo mam wesele od strony mojego chłopaka 30 kwietnia:) aqua slim nie wiem czy pomaga, mi pomogła czerowona herbatadwa lata temu, schudłam będąc na diecie ( a jadłam nawet pizzę, piłam piwo, kebaby) przez dwa miesiące 8 kg z 68 do 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×