Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Tomska-dziękuje za pomoc spróbuje sie dostosowac do tego co napisałas:) ale jakos ja nie umiem jesc więcej zawsze tyle jadlam no moze kiedys więcej ale teraz jakos nie umiem bo zjem więcej i zaraz brzuch mnie boli ale faktycznie ta głodówka to chyba nie najlepszy pomysł ja juz nie wiem co robic jak jesc i wogule jakaś słaba jestem juz mam dosc:( za duzo mam obowiązków ale od jutra przemyśle wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali, jeżeli chcesz, możemy założyc sobie nowe maile (żeby nie było, że potem ktoś na nasze będzie pisał ) i mogę Ci pomóc z Twoim odżywianiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oki ale jutro ok bo juz na dzisiaj mam dośc taka zmęczona jestem że masakraaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogule mam takie cos ze każdy mówi ze jestem szczupła a jak zobacze siebie w lustrze to widze grubasa 100 kg wagi ja nie wiem czemu tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, sory ze sie wczoraj nie odezwalam al nie mialam troche czasu ;p bo zaraz po praltach wychodzilam... U mnie wczoraj ok, ale zjadlam cala czekolade z milki ;/;/ jakas nowa malinowa weszla i nie umialam sie opszec.. Wieczorm jeszcze bylam w sklepie i chcialaam sobie zelki kupic ale na szczescie sie powstrzymalam.. klaszczę u rubika co do kosmetykow, to wszystko zalezy od tego jaki masz rodzaj wlosow ? sa zniszczone, suche, rozdwojone, moze Ci konce odpadaja ? muszisz opisac ;p i napisz jaki efekt chcesz uzyskac, no i przede wszystkim ile kasy wydac ;p Co do anorksji to tomaska ma racje, tez tak kiedys mialam, a jak zjadlam jablko to wydawalo mi sie ze odrazu grubna mi nogi... wiec radze uwarzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila sie wazylam i jest 50,9.. nibny 0,5 kg mniej, ale jakos mnie to nie zadowala... zastanawiam sie czemu nie chudne ? ;/ wsumie ejst polowe albo nawet mniej tego co jadlam zawsze... no i odchudzalam sie 2 lata temu wiec przxemiane materi mam okey... ;/;/ i mam pytanie, mysle nad kupnem jakis tabletek albo czegos wspomagajacego odchudzanie, bralyscie moze kiedys cos takiego ? mozecie mi cos polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastko moje włosy to jedna wielka masakra, są kręcone z natury,ale je prostuję, bo czuję sie lepiej i wyglądam lepiej:) tak, końcówki się rozdwajają, włosy się puszą i nie są "lejące". Chyba że masz jkies cudowne kosmetyki do włosów kręconych żeby wyglądały cudowne a ich skręt był przyzwoity ( włosy mam kręcone, nie fale:P) no tak do 150 zł mogę wydac chociaz wolałabym cos tanszego:P A co do anoreksji sama pamietam ze w krytycznych momentach nie chcialam zjesc nawet tic taca czy leków :o zastanawiałam sie ile kalorii ma pasta do zebow bo myslalsam ze od tego przytyje:o jezu jakim sie bylo debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam krecon wlosy, i to nawet bardzo ;p i tez je prostuje bo lepiej sie czuje w prostych... Uzywasz jedwabiu do wlosow ? Co do kreconych wlosow to napewno cos wygladzajacego, proponuje jechac do hurtowni fryzjerskiej tam sa drozsze ale lepsze kosmetyki... na pewno maska do wlosow a nie odzywka... proponuje tez dlozej ja trzymac do glowie, nalozyc folie i troche to podgrzac... jakis krm do prostowania tez moglby byc.. ja moge polcic loreala, bo to naprawde dobre kosmetyki z tym ze bardzo drogie, na alegro sa troche tansze ale to i tak duza suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak że wszyscy mówia ze jestem chuda a ja uważam że strasznie gruba jak bym miała nie wiem ile kg nogi wydaja mi sie grube wogule całe moje ciało zjem jakis owoc zaraz patrze ile kcal wszystko co zjem to patrze ile ma kcal juz nie wiem co z tym robic:( jeśc mi sie nie chce masakra ale chce schudnąć musze sie wziąśc za siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Osiemnastko:) jedwabiu używam, jak najbardziej:) nie wiem dlaczego ale nie jestem przekonana do loreala, wszytskie jego produkty mi jakoś nie podpaswoały, a tarochę ich było :o Mali21, pewnie kochana jesteś megazgrabna tylko musisz się do tego przekonać:) jakie masz wymiary, ze uwazasz sie za grubą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze-moge ci wysłac moje zdjecie na emaila jak chcesz:) moze ty mnie ocenisz bo ja juz nie wiem co mam o sobie myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiemnastka -ja mam taki sam wymiar uda jak ty przed chwilka mierzyłam hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali to jak masz 52 cm w udzie w najszerszym miejscu to nie wiem na co narzekasz:D a ile masz wzrostu ??:) okej możesz wysłać na mojego meila klaszcze-u-rubika@o2.pl :) dziewczyny wspominałyście coś o jakiejś tabelce wcześniej, o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Klaszczę, na poczatku topiku masz taka tabelke ktora ile wazy,jaki wzrost itd i mialysmy co tydzien aktualizowac ale tak jakos wyszlo ze zostala bez zmian :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze juz wysłalam:) pare foteczek nawet mojego pieska i córeczke jak malutka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka, jest dobrze, pół kilo mniej to zawsze coś:D następnym razem ogranicz sie do pół tabliczki czekolady, to zawsze coś :D:D Odpowiedziałaś sobie sama na swoje pytanie dlaczego nie chudniesz:D bo jesz połowe tego co jadłaś :p a powinnaś jeść tyle samo, tyle, że odpowiednie rzeczy :p i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!!! :D Ja Ci nie polecam żadnych tabletek! Broń Cie p**** B*** ! to zło w farmaceutycznej postaci :) Też mam kręcone i prostuje :p:p Mali, kochana mówię Ci, nie wmawiaj sobie takich głupot. Ważysz mniej niż 60kg, opiekujesz się dzieckiem i pieskiem, więc ruch masz, nie wierzę, że jesteś gruba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska moge ci wyslac zdejcie na emaila sama ocenisz bo ja juz nie wiem sama co mam o sobie myśleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali ale z Ciebie jest laseczka, słowo daje!!!!:D córeczka piękna, jak ma na imię a piesek słodki:D:D i nei wiem gdzie Ty jesteś gruba, też bym chciała wyglądać tak samo jak Ty:) mam pytanie, jaką farbą malujesz włosy? chodzi mi o zdjecie samej twarzy:) strasznie podoba mi sięten kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaszcze - to jest balejaż bo moje naturalne włoski to ciemny braz i u fryzjera zawsze robie balejaż hehe;) nigdy sama nie farbuje wiez:) no widzisz a mi sie wydaje ze jestem gruba nie wiem ja juz tak mam hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien temu te zdjęcie robiłam bo farbowałam włosy 2 tygodnie temu hehe:)) chodze tak co 3 miesiace robic balejaż mam swoja fryzjerka do której chodze cały czas i jest fajna porozmawiac idzie nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie, Zuzia też mi się bardzo podoba:) sama mam ciemne włosy ale niesamowicie bladą cerę. nawet jak kupuję podkład to najjaśnijesze z nich są czasem za ciemne i dlatego myślę czy nei zrobić się na blond albo miedziany:) zwłascza że mam zielone oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomska6@o2.pl to mój mail, skoro klaszczę mówi ze jesteś chudziutka o też chce to zobaczyć, jeszcze się okaze ze bedziesz moja motywacją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam, masakra jestem taka blada! Kupuje najjasniejszy podklad a mimo to troche mi sie rozni , jest ciemniejszy od skóry :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar przed albo po świetach sobie zrobić brąz jaśniejszy jakiś, bo teraz mam swoje naturalne takie ciemne brąz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska taka chuda to ja nie jestem hehe ale wysłałam ci zdjecia córeczki pieska i moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu mam taka karnacje średnia taka blada bardzo to nie jestem:) kiedys chodzilam na solarium ale narazie nie chodze ale ogólnie mam cera taka średnia nie za ciemna nie za jasną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×