Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Tez sie bałam porodu ale było ok najbardziej sie cieszyłam jak mi ja pokazali jak urodziłam cudowna chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kosmetyyki z lorealan mialas ze sklepu ? czyz salonu fryzjerskiego ? I wyslijcie mi tez te fotki, chce je tez zobaczyc ;p bo teraz jestem ciekawa ;p ewa183@op.pl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kupilam sobie aqaslim, to co sie dolewa do wody ;p narazie kupilam 7, ale tak mysle ze od poniedzialku zaczne to pic, bo powinnam ten rower juz miec, i zobacze jaki bedzie efekt po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja juz po wszystkich zajęciach i tez mogę do Was dołaczyc:) Moge tez otrzymac zdjecia?:) evelina092@o2.pl Co do aqua slim-pije juz 3 dzien i czuje sie taka lzejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale się rozpisałyscie. Mali, Jesli mozesz to mi tez wyslij :) bo az mnie ciekawosc zżera. a skoro dziewczyny pisza ze jestes sliczna to pewnie tak jest :) Widze ze Twoja coreczka tak samo ma na 2 jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka śliczna to ja nie jestem hehe;)) mam o sobie skromne zdanie i zawsze takie miałam i będe miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali, co Ty opowiadasz? JESTEŚ ŚLICZNA i jak widac to nie tylko moje zdanie :) i bardzo ladna suknia slubna. Tak wogole to po tych zdjeciach z tego co widzialam to nie wiem z czego Ty się odchudzasz :p A wlasnie co do odchudzania to ja juz swoje koncze :) Dzis minal 2 dzien glodowki,ale nie ma sensu tego ciagnac dluzej. Jutro juz wychodzenie i byle tylko utrzymac wage ktora aktualnie wskazuje rowne 52 kg :) ale za Was wszystkie oczywiscie trzymam kciuki :) a teraz uciekam bo goscia mam :p będe jutro. BUZIAKI :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia dziękuje:) no wiez jakos tak chce schudnąc jeszcze z 6 kg żeby wazyc te 52:) myśle że mi sie uda a pózniej tylko utrzymac wage i żeby juz nie przytyc;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to juz sie mamy w znajomych:) ale laseczka z Ciebie z czego ty sie odchudzasz świetnie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali a jaki masz wzrost ? Powiem tak, ja jestem chudsza od Ciebie no i jak mam byc szczera to ja bedac na Twoim miejscu tez chcialabym byc chudsza. Oczywoscie to tylko i wylacznie moje zdanie, i ja bym tak zrobila.. ale wiadomo kazdy ma inny punkt widzenia itd.. No ale faktycznie ladna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka mam 164 cm:) no ja chec tak schudnac jeszcz z 5 kg i będzie oki bo w tym momencie jestem nie za chudna i nie za gruba taka sobie a chce byc szczupła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka mam 164 cm:) no chce schudnąć jeszcze z 5 kg zeby wazyc te 52:) w tym momencie jestem nie chuda i nie gruba a chce byc szczupła więc chce jeszcze schudnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewelonek musisz miec do siebie pozytywne nastawienie:) ja wyrażiłam moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiemnastka no napewno jestes chudsza ja waze 57 a ty niecałe 52 więc jest różnica tylko ja mam za sobą juz dziecko ciąze hehe:) ale chce wazyc 52:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×